HPD Group GmbH

Opinie o HPD Group GmbH

Klaudia

My z chlopakiem pracujemy w boschu i prace sobie chwalimy. Najwiekszym plusem jest opieka polskich koordynatorow.

HPD

Jaka opieka oni wogole ludźmi się nie interesują

Benia

Dobra agencja, polecam. Pracuje juz ponad rok

xxx

Witam a ten tutaj numer podany w zakładce z kontaktem lub ten wskazany w wizytówce google nie działa czy o co chodzi? są jeszcze inne numery z których można skorzystać? Mnie bardziej adres mailowy interesował, żeby móc podesłać CV, ale jego to już nie widzę. ciekawe jak inni aplikowali?

@Ewelina

Polecam. Praca spokojna. Na hali puszczona jest przyjemna muzyka. Stołówka dobrze wyposażona. Ogólnie przyjemnie i czysto Alokację też są dobrze wyposażone. A czystość zależy od nas samych.

Klaudia

Gryń
@Klaudia

Ty Klaudia mieszkasz w Westhofen?

Oliwia
@Klaudia

Podałabyś numer tel do nich ?

O widzisz, a powiesz czemu? czy to odpowiednia praca dla kobiet? Nie ukrywam, że szukam czegoś lekkiego, bo to moje początki w takiej właśnie karierze. Czemu Bosza akurat wybrałaś?

iwona

tak odpowiednia stoisz 8godz przy kompie i skanujesz towar na wysyłkę do klienta wszystko z bosch wiertarki kosiarki itp hpd maja jeszcze do firmy vileda

Lenka
@iwona

Nie da się popełnić błędu / pomylić? A są tam ludzie dość blisko do pomocy czy raczej stanowiska są oddalone od siebie? jesteś niezależna? To stała praca? Nigdy nie zwalniali?

HPD Nowy wpis
@Lenka

Co wy tak chwalicie tą agencję HPD za takie psie pieniądze to pracujcie wielką Pani Patrycja tylko nabija kieszenie waszymi wypłatami bo ucinają jak tylko się da (usunięte przez administratora) z wypłatami nie poleciałbym nikomu takiej agencji jak HPD. A za zerwanie umowy odrazu połowę wypłaty zabiera.Tam pracują ludzie za 100 ero bo więcej nie zarobią

HPD Nowy wpis

Jaka opieka oni wogole ludźmi się nie interesują

???? Nowy wpis

Cześć. ile tych nadgodzin zazwyczaj się trafia podczas pracy na obsłudze bagażowej? Czytam opis oferty, w której piszą, że do 15 tys można sobie zarobić. w te kwotę już są wliczone wszelkie dodatki i tym podobne?

Czy pracuje ktoś na magazynie zoologicznym ? Koło Berlina ? Jakie opinie na temat pracy zakwaterowania?

Jak to jest z tym zakwaterowaniem? Chodzi mi o to czy pod daną lokalizacje przypisane jest stale lokum czy to zależy od sytuacji? myślicie ze samemu taniej dałoby rade ogarnąć czy to raczej mało możliwe? ile to kosztuje?

Xxx

Ciężko znaleźć mieszkanie w tej okolicy a szkoda bo podobno trzeba kawałek dojeżdżać chociaż jest dodatek do paliwa

Zakwaterowanie fajne i zadbane pokoje dwuosobowe. My dojezdzamy busem za smieszna kwote 40€. Ci co jezdza sami maja dodatek ale nie wiem ile. Praca jak praca. Plus ze nie trzeba miec uprawnien na wozki. Proste zwroty na sluchawkach. Minus ze lekko ponad 30min sie jedzie, ale busem firmowym to spoko.

Uhu
@Monika

Na czym polega tam praca?

Natalka
@Monika

30 minut ale to tez zależy z jakiej lokalizacji? O ile kilometrów macie oddalone miejsce pracy? i czy ludzie są jeszcze z dalszych terenów od firmy z zakwaterowaniem czy tylko wy jesteście jak na razie? są tez proponowane alternatywy w tym rejonie czy jednak trzeba byłoby się przeprowadzić?

Aaaaa Nowy wpis

Nie polecam mało płacą i nie ma godzin kłamią o wszystko się prosić trzeba

Ja w ogłoszeniu na obsługę bagażową widziałem frazę dotycząca kursu stanowiąca, że wynagrodzenie za kurs języka niemieckiego online 1000 EUR netto za 4tygodnie… czy ja dobrze rozumiem, że nie dość, że mogę się na spokojnie uczyć to mi będą za to płacić?

Czy są tutaj osoby pracujące na magazynie lotnisku we Frankfurcie? Jesteście zadowoleni?

Co do pracy na lotnisku, niby jest oferta dla szeregowego pracownika, ale z tego co wiem na początku jest kurs i wynosi 500€ netto miesięcznie plus premia do tego. No jak dla mnie to się w ogóle nie kalkuluje niestety, nawet z tą premią po kilku tygodniach. Chyba, że miałbym pewność, że po tym kursie wezmą mnie na 100% do pracy, ale widzę, że pierwsza umowa jest właśnie o kurs. Odrzucili kogoś z was na tym etapie?

x

Po kursie wezmą do pracy, pod warunkiem że go zaliczysz

Wczoraj dodano ofertę dla pracownika na lotnisku do Frankfurtu. Piszą ze to podstawa powiększana o dodatek zmianowy. ciekawi mnie jak tam płaca skoro sprawdzają tak te niekaralność czy też to gdzie mieszkałeś przez ostatnich 10 lat. na ile polecacie te robotę?

Benia

Dobra agencja, polecam. Pracuje juz ponad rok

xxx

Bogusia

Pytanie o zwierzaka mnie zaciekawiło, ciekawa jaka będzie ostateczna odpowiedź? Będzie można wziąć? a co z wyjazdami dla par? teraz takiej opcji nie widziałam ale można pojechać na pakowacza. Jaka mogłabym mieć pewność ze nie rozdziela mnie i mojego chłopaka? Chcielibyśmy mieć te same zmiany i rzecz jasna być w tym samym pokoju, jak to zagwarantować?

Czy ktoś wie gdzie można się udać ze skargą na koordynatorkę? Sprawa jest dość poważna, będę wdzięczny za odpowiedzi.

Jakub

Witam czy ta agencja pozwala na zabranie zwierząt z Polski ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w HPD Group GmbH?

Ciekawi mnie po jakim czasie doszło do zachorowania, ile przepracowałeś? I czy próbowałeś łapać kontakt w trakcie czy dopiero po? To nie ma tu dawanej gwarancji zatrudnienia?

Tuti

Mam pytanie odnośnie zakwaterowania i dojazdu do pracy, Jestem Operatorem Wózka Widłowego,i zastanawiam się czy podjąć współpracę z HPD, ale ostatnio miałem pecha głównie z agencyjnymi zakwaterowaniami , bardzo niski poziom, wręcz tragedia. Jak wygląda to w HPD? Dziękuję

Kogut
@Tuti

Tutaj nie mam pojęcia jak wygląda zakwaterowanie u nich dopiero też mam zacząć pracę ale mam u nich znajomego który sobie chwali i przez niego jestem ściągany do tej agencji jeśli chodzi o zakwaterowanie to unikaj agencji Samson w bonen kwatera to masakra oona nie szczelne pokoje przejściowe z agneja 0 kontaktu i jeszcze 1 która radzę omijać to Man At Work 24 bo witek Grobelny to jest (usunięte przez administratora) każdego prać wnika okrada

ON

Pracuje w HPd od 2021 roku i jestem zadowolony. Bylem na roznych magazynach. -wyplaty na czas. Bywalem tez na zwolnieniach chorobowych i nie dostalem od razu wypowiedzenia tak jak inni wiecznie placza. Jest pozytywnie.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anon

07.11.2023 05:11

Anonikona wywiad

Chcę podzielić się moimi doświadczeniami ze współpracy z firmą HPD Group GmbH. Z racji mojego wcześniejszego doświadczenia zawodowego miałem pracować na wózku widłowym. Niestety ostatecznie nie umożliwiono mi tego. Najpierw trzy miesiące czekałem na uprawnienia zakładowe, co pozwoliłoby mi prowadzić wózek widłowy w firmie. Następnie spełniając już niezbędne formalności, i tak nie zostałem obsadzony w tej roli, przełożony wybrał inne osoby do tego zadania. Musiałem pracować fizycznie, rozładowując paczki ręcznie, bez perspektyw na zmianę tej sytuacji w najbliższym czasie.

Anonikona wywiad

Pracowałem na stanowisku pracownika cargo na lotnisku. Praca polegała na odpinaniu sieci i rozładunku paczek.

Anonikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy z firmą była niska wypłata, zważywszy na fakt, że pracowałem we wszystkie weekendy. Nie umożliwiono mi również obsługi wózka widłowego, mimo mojego doświadczenia. Pracowałem ciężko, ręcznie rozładowując paczki i mimo rozmów z przełożonym, nie miałem szans na zmianę sytuacji w najbliższej przyszłości.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Anonikona wywiad

Widełki wynagrodzeń wynoszą 1500 – 2000 euro netto. Jednak musiałem pracować we wszystkie soboty i niedziele, miałem też nocne zmiany, stąd uważam, że wynagrodzenie jest niskie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Anonikona wywiad

Pracowałem w tej firmie cztery miesiące.

Anonikona wywiad

Jedyny pozytywny aspekt to zapewnione zakwaterowanie.

Anonikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, niskie wynagrodzenie i ciężka praca fizyczna.

Anonikona wywiad

Nie miałem żadnych możliwości rozwoju.

Anonikona wywiad

Firma zapewniała tylko szkolenie stanowiskowe.

Duzy

Widzę kilka negatywnych opinii, więc dodam od siebie kilka słów, żeby normalni ludzie którym zależy na pracy nie zniechęcali się. Pracuje w HPD przeszło pol roku, więc nie jest to opinia kogoś kto przepracuje tydzień zachla przez weekend, nie przyjdzie w poniedziałek i wtorek do pracy, zaczyna tydzień od środy, w kolejny weekend znowu chleje, w poniedziałek go nie ma w pracy a potem dziwi się ze go zwalniają i wypisuje te swoje farmazony w internetach No ale do rzeczy. Wygląda to tu tak: Praca naprawde banalna na roznych magazynach ( ja pracuje na magazynie z alkoholem). Trzeba naprawdę się starać, żeby jej nie pojąć. My pracujemy na dwie zmiany ale są też magazyny gdzie pracuje się tylko na rano lub dniowki plus nocki. Nie trzeba zna języka, zawsze znajdzie się ktoś kto wytłumaczy po polsku co i jak Co do mieszkań to są większe i mniejsze lokacje. U nas jest 6 osób na mieszkaniu w trzech pokojach (w każdym pokoju lodowka), na stanie wszystko jest co potrzebne do normalnego funkcjonowania, net tez jest z tego co wiem na każdym domku. Co tydzień przychodzi pani która sprząta kuchnie, łazienkę, korytarz itd Na szczęście nie mieszkam z syfiarzami więc każdy ogarnia po sobie na bieżąco Lokacji wynajmuje firma dosyć sporo więc jak komuś coś nie pasuje to bez problemu można przeprowadzić się na inną jak jest jakiś wolny pokój Dojazd do pracy jest też zapewniony. Firma ma busy którymi dowozi, jak ktoś jest chętny to może dostać od nich rower lub jak ktoś ma samochód to jest zwrot kosztów za paliwo W biurze pracuje kilka polskich koordynatorów którzy wszystko wyjaśniają, pomagają z ogarnięciem spraw urzędowych no i do dentysty zadzwonią i umówią ci termin jak ich poprosisz To tak w dużym skrócie o warunkach w HPD No ale jak tu widzę to ludzie tylko narzekają. Ogarnijcie się w końcu i zejdzcie na ziemię. Którego pracodawcę w Polsce interesuje jak ty dojedziesz do pracy? Zwraca ktoś za bilety lub daje kase na paliwo? Tu jest wszystko podstawione pod nos, naprawdę nie ma się czego przyczepić. Było dlugo ale morał tej bajki jest taki: masz checi do pracy i chcesz przyjechać na dłuższy czas to nie zawiedziesz się na HPD. Nie wiesz co że sobą zrobić, zmieniasz prace co miesiąc, chlejesz na umor i jestes brudasem to daruj sobie bo szkoda twojego czasu, i nerwow współlokatorów i koordynatorów w biurze

Michalina Budzionek
@Duzy

Hej Duzy, dobrze powiedziane!! Ja i moj partner pracujemy na Netto w Worms. Mieszkalismy w Westhofen i zakawaterowanie nam sie nie podobalo. Panie w biurze ogarnely to w 2 godzinki i sie przeprowadzilismy na Alsheim. Super mieszkanie, super ludzie. Kazdy sprzata po sobie i dogadaujemy sie miedzy soba. Netto jest ciezka praca ale dajemy rade i polecamy. Kto chce pracowac ten bedzie pracowal. Kto chce pic to nie osiagnie nic. Pozdrawiam i wrazie pytan prosze pisac a napewno sie odezew.

Ewelina
@Michalina Budzionek

Proszę o kontakt . erydzewska5@gmail.com

@Zośka
@Duzy

A jakie miesieczne zarobki wyglądają mniej więcej w jakim przedziale ?

@@Zośka

Hej:) planujesz wyjechać z firma jakoś teraz? Byłaś już na zorganizowanym przez nim wyjeździe np. W innej lokalizacji? Tez mnie interesuja zarobki, chciałabym podbić pytanie. I na ile się umowę podpisuje, czy dużo papierologii jest do ogarnięcia przed wyjazdem? Jak z dojazdami do pracy, czy firma je zapewnia? Może ktoś z pracowników nam pomoże i odpowie?

Asia

Witam wszystkich ???? mam pytanie jak wygląda zakwaterowanie w Worms na hotelu przez tą agencję???

Ola

Jak długo czeka się na odzew z agencji po wysłaniu cv?

Jakub

Pracowałem w Wustermarku oraz w Brieselangu. Nie mam zastrzeżeń. Kontakt z biurem zawsze dobry, wypłaty zawsze na czas, koordynatorzy pomagają jak tylko mogą. Generalnie polecam.

@Jakub

To spoko, że tobie praca podpasowała, mogę zapytać, czemu w takim razie już nie pracujesz? :) Czyli nie ma jednego przypisanego koordynatora, tylko jest kilku do kontaktu, tak? Sprawnie idzie wszystko z załatwianiem formalności, w tej kwestii biuro tez pomocne? Jakie koszty firma pokrywa co do wyjazdu? Zarobki jak oceniasz?

Krystian

Witam, Czy ktoś pracuje może na stanowisku "pracownik lotniska" w mieście Frankfurt i mógłby cokolwiek powiedzieć o tej pracy, warunkach, zakwaterowaniu, zarobkach i atmosferze?

Perqis
@Krystian

Kieruje to samo pytanie odnośnie stanowiska pracownik lotniska. Z tego co widzę od dłuższego czasu są ponawiane rekrutacje na to stanowisko. Pytanie czy jest tak zle czy kandydaci nie spełniają oczekiwań firmy ? Pozdrawiam :)

Mała
@Perqis

Hej co do tego zakwaterowania to jest ono zależne od stanowiska? czy po prostu o rejon wam chodzi? Luby tez widział parę ogłoszeń i generalnie to wiadomo czy byłaby zwrotka jakby sam gdzieś chciał się ulokować? Ile wydają na kwatery?

Perqis
@Mała

Generalnie chodzi o warunki jak tam się pracuje czy jest faktycznie ta praca bo co jakiś czas są ponowne rekrutację i co nie mogą znaleźć ludzi ? Czy tak źle bo obserwuje tą ofertę . Hmm są niby szkolenia przez internet z języka niemieckiego a tu chętnych nie ma czy jak

Zostaw merytoryczną opinię o HPD Group GmbH - Worms

• Jak się pracuje w HPD Group GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy HPD Group GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HPD Group GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 19 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HPD Group GmbH?

Kandydaci do pracy w HPD Group GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HPD Group GmbH