Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Maciek

Jak tam możecie jeszcze pracować? Śmiać mi sie chce, że ludzie przy takim rynku pracy jeszcze tam jeżdżą. To jest firma dla starszych osób, którym nie zależy na rozwoju. Jaka teraz jest tam stawka godzinowa?

Pracownicy

Drogi Panie smith .. To co teraz robicie z ludźmi na tym hotelu to jest tragedia ... Dlaczego przed remontem nie robił redukcji w pokojach..ludzie nie zasługują na takie traktowanie że nikt nie wie tylko się pokój i nara A z tym paleniem to już przesada za chwile to tam nie będzie można z pokoju wyjść... A co do pracy na tst... to zamiast ludzi co wyzwalają na kantynie powinny siedzieć nie które szajberiny ...

@Pracownicy

Czy dalej są potrzebne białe ubrania?

Wytrwały
@Pracownicy

(usunięte przez administratora) Ludzie boją się o tym mówić bo zależy im na pracy ale czego tu żałować stawka marna A praca ciezka. Od pewnego czasu na zebraniach pojawia się tylko osobisty manager szefowej który traktuje ludzi z góry i myśli że cała firma do niego należy . Myślę że (usunięte przez administratora) obudzi się z letargu i zacznie traktować ludzi tak jak na to zasługują.

@Pracownicy

I siedzą pijąc kawę po za pauzą

Juz nie

Szymek
@Wytrwały

Dopóki króluje hamstwo złośliwość i brak ogłady wśród koordynatorów szczególnie p.(usunięte przez administratora)to nie licz na dobre traktowanie jak się coś zmieni dajcie znać chętnie wrócę do pracy

Kolo

Trzeba kończyć karierę zawodową w tym zakładzie

Damian

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą :-) wstyd tam pracować.... najbardziej śmiać mi się chce z tych co Magdę nazywają "szefin" :-) jaka ona szefin zaczynała jako sprzątaczka i poprzez danie (usunięte przez administratora) staremu obleśnemu dziadowi awansowała... fujjjj...,a co to za awans jeżeli pracuje w biurze i zajmuje się HR...zwykła praca biurowa i wielce panią zgrywa :-))) , a to, że grzmociło ją całe tst to już kompletne nieporozumienie :-) i taki ktoś miał by mi mówić co mam robić? nawet bym na nią nie splunął bo moja ślina jest więcej warta... żal mi tylko jej rodziny, że takiego (usunięte przez administratora) wychowali...

Babka kiepska
@Damian

Dobrze gada polać jemu :)

Maciek

Jak tam na Monsheim? Jaka teraz tam jest stawka? 600E za turnus wyciągacie?

Szymon

Mam kilka pytań, czy są tutaj osoby mieszkające przy Gaugaasse 9, 67550 Worms, Niemcy?

Matrix

Witam slyszalem ze kowalska zostala wyrzucona z pracy bo prowadzila samochod pod wplywem alkoholu dobrze jej tak pozdro

@Matrix

Napewno nie za alkohol

Co słychać na monsheim ?? Jak nowe hotele

Myszka
@Zainteresowany

Hotele jak hotele

Adiczek zaprasza
@Myszka

Czyli (usunięte przez administratora) Nic się nie zmieniło...

@Adiczek zaprasza

Hotele sa (usunięte przez administratora)

Julian

Dużo ludzi tam teraz pracuje? Jak tam wygląda z pracą i zarobkami? Dalej 5€? To nwm czy jechać

Angel

Kiedy będą PITy?

moni
@Angel

pity to są ma Monsheim... szczególnie te w kamizelkach

Nika

Jakie są dane do L4 bo Racibórz nie odbiera tel

Izus

Wszystkiego dobrego w Nowym roku ludziki.. co tam w naszej firmie nowego słychać???

Pracownik roku

Jest jeszcze tam praca??? Zamknęli te stare tst ?

Były DPD

Dalej po hotelach pseudokoordynatorzy biegają z alkomatem z Lidla?

Kuba

Jak teraz tam z pracą, warunkami, pogodą? Opłaca się tam jechać teraz?

Mbv

Czy jest dużo roboty?? Jak z week rbiczr czy nie

Koleżanka

I co tam na monsheim?? Jakieś nowe ciekawe tematy ???

Kuba

Hej ludziki! Jak pogoda w Worms? :D

Aaab

Ludzie zamiast interesować się praca. To interesują się życiem innych kto z kim się spotyka czy trzyma , kto ile wypije i jak się komuś coś stanie.. !! Ludzie skaczcie z tymi plotkami jak nie wiecie jaka jest prawda..!! Nikt nie zna prawdy ale najwiec3j maja do powiedzienia. Norma to was niech zainteresuje ...

Ela
@Aaab

Dokładnie, wszyscy wszystkimi się interesują tylko nie sobą. Nie pozdrawiam oraz nie polecam firmy

zenek

Ludzie z firmy uciekają,szukaja sobie pracy w Polsce lub wyjezdzaja gdzies indziej,teraz się wzięli za sposób i nawet dali wieksza stawke ,a jak będziesz chciał przedluzyc to niema zadnego problemu,nawet cie zameldują!ogolnie nie polecam tej firmy,jest jak wszędzie jak wozisz to jesteś ustawiony i masz wszystko załatwione a koordynatorzy hmmm można by pisać i pisać,mogli by się wziasc do roboty ale takiej naprawdę!

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS