Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Pracus12

Witam jezdzilem prawie 2 lata co tam sie odp... to mało kto wie trzeba mieć plecy przez jeb... koordynator z włącznie grubasem I kochana Madzia śmiech na sali traktują ludzi jak śmieci jeśli chorujesz maja Cię w głęboko w (usunięte przez administratora) Masz zapier za marne pięć euro całą tą firmą to jedne wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam zastanów się 5 razy jeśli chcesz tam jechać

ONA
@Pracus12

Pracuś jeżdziłeś dwa lata i nie zauważyłeś ze nie znają j niemieckiego więc nie licz ze pojdą do lekarza z Tobą czy tam kliniki takie sprawy ogarnia tylko jeden koordynator a jak go nie ma to do Sandry i kierunek pl przecież pan i pani koordynator to mają ważniejsze sprawy na głowie muszą ogarnąć promocje w sklepach . Strategie omówić dla lubianych i nie lubianych czyli komu z górki a komu pod .Tacy koordynatorzy dla firmy to skarb .szefi musi być b.dumna że dzięki tak lojalnym pracownikom jej imperium pomniejsza się szybciej niż góra lodowa na antarktydzie

Dionizy
@ONA

Dzięki takim nieodpowiedzialnym osobom które nie powinny mieć żadnej funkcji traci firma i przede wszystkim wszyscy uczciwi pracownicy tej nie uczciwej instytucji

Oburzona

Ludziska !!! Za nim wyjedziecie do pracy na TST to: nic nie pijcie i nic nie jedzcie a najlepiej to sobie lewatywę zróbcie a wtedy unikniecie wpisu na listę ile razy korzystałeś (łaś) z toalety. Gratulacje dla pomysłodawcy Tylko pozazdrościć jak firma się rozwija

@Oburzona

Jolanta

Na rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzane są testy kompetencji?

Onkaa

Szmitek nie wrzucaj wszystkich do jednego worka !!

Dpdowiec z wormsu

Nie kretynie chce uświadomić ludzi jaki tu (usunięte przez administratora) jest nawet w Holandii tak nie było????

Trefl
@Dpdowiec z wormsu

Swoje dzieci możesz uświadamiać sieciowy kozaku...

Dpdowiec z wormsu
@Trefl

To co może się spotkamy w realu cwaniaczku

Trefl
@Dpdowiec z wormsu

Zajmij się swoimi priorytetami człowieku!

staszek

Gdzie ja miałem rozum jak się zatrudniałem całą tą "FIRMĄ" jak i na tst rządzą NIEBIESKIE koszulki a człowiek to robol do zapie...

Bożydar
@staszek

Rozum zazwyczaj mamy w głowie, w mniejszym lub większym stopniu ale w tej instytucji nie jesy wymagany, nawet niemile widziany, Ci którzy tam jeszcze pracują robią to świadomie i z premedytacją, nie zamierzam nikogo za to krytykować ale ogólnie pracy i tego całego bałaganu nie polecam, dziękuję i pozdrawiam.

Pracus
@Bożydar

Szkoda czasu i energii poświęcać tej firmie jest jedna z najgorzej opłacanych firm ludzi traktuje się jak maszyny do (usunięte przez administratora) i ma się ich za nic. Chyba że dorobisz się niebieskiej koszulki to już jesteś ktoś .

@Pracus

Pracus.. Nie trza miec koszulki,starczy ze z nimi dobrze zyjesz.. !!!

Roman
@Bożydar

(usunięte przez administratora) i nabijaj kieszeń SZmitowi jakieś cztery lata może więcej kupił jacht za dwadzieścia milionów euro a Pani Magda się rozeszł dla niego i ma dziecko w Polsce

@Roman

Haha lepiej jeszcze raz napisz, trudno zrozumieć co masz na myśli

Robotnik

Nie dziwię się nowym co nie czytali opinii i pojechali w ciemno ale dziwię się tym co pracowali zostali zwolnieni i znowu pracują ludzie z okolic Raciborza młodzi jadą za marne grosze na akord dylac za 550€ a w ekooknach za 3500 zł praca z umową i dodatkami teraz pytanie dlaczego młodzi żonaci uciekają od żon do madzi? Alkoholu narkotyków sexu syfu nawet mąż jednej pani z biura przestał jeździć do tst i pracuje w eko dlaczego? Bo otwarł oczy i potrafi policzyć co się opłaca. Pozdr do matołków skorni

Robotnik

Rozmowa kwalifikacyjna na zerowym poziomie transport do Niemiec jak trzoda hotele parodia alkoholizm praca niewolnicza zarobki tragiczne jeszcze coś komuś tłumaczyć nowemu co szuka pracy ? Byłem nie polecam i najgorszemu wrogowi nie życzę praca przy świniach w oborze jest bardziej opłacalna i przyjemniejsza a więc nie dziwota że bezustannie się ogłaszają na radio park fm i Vanessa

Szmitek

Jedynie co można stwierdzić po opiniach że tam głupek głupka głupkiem pogania...

Alojz

A ten chop co na szychcie w kontenerze społ to sie przynajmnie wyspoł?

Pracownik roku

Ciekawe kto Ci tą podwyżkę dał bo jakos jeszcze nie odczulismy tego.. pewnie tylko szajberiny w niebieskich koszulkach sie załapali

Ciekawy
@Pracownik roku

To już szamboliny nie chodzą w kamizelkach? I gdzie tu zachowane bhp

@Pracownik roku

Jednak pracownicy odczuli ;)

Boy
@Ona85

Masz ils ??

Ciekawe
@Boy

Czy napewno kazdy dostanie obojętnie na jakiej hali pracuje ??

@Boy

Nie,nie mam Ils ja podwyzki nie odczulam.. Ale gadalam z ludzmi ktorzy pracuja na tat majac ils,oni odczuli..

Szmitek

Co Polak będzie robił na taśmie? Zapierdalauuu :)

Waldemar Morawiec

Dostaliśmy podwyżkę aż 1€ po dwunastu latach istnienia tego bliżej nie określonego tworu zwanego,,firmą,,nic tylko płakać ze szczęścia;-) Tak wiec szefowa dba o nas aż sie serce raduje bo idzie ku lepszemu i znowu masy naiwnych ludzi zasilą jakże zasłużony ten przybytek:-D Może i u jednej kurpulentnej pani koordynatot która tylko umie siać intrygi,interesować sie nie swoim życiem,czesto czyniac to w busie przy ludziach obgadujac i wyrażać swoje jakże to,,mądre,,wulgarne przemyslenia,też nadejdą zmiany?! Proponuje jej popracować troche nad swoim zachowaniem a najlepiej nadmiar energii rozładować w klubie fitnes na Wormsie gdzie wyjdzie jej to na dobre zwlaszcza fizycznie. Szefowo,prosze wykupić jej karnet i nich kobieta się czymś zajmie pożytecznym,bo do rozdawania czipów kazdy jeden sie nadaje.

Matrix

Szefowo prosze zainteresowac tym co w tej firmie ... To jest jedna wielka (usunięte przez administratora) i patologia co tam si3 dzieje !!!!

Oli

Ale masz wymagania ????nie realne

Franciszek
@Matrix

Czy możesz powiedzieć co konkretnie dzieje się w ILS? Używasz mocnych słów, ale nie piszesz jakie są tego powody. Powiesz coś więcej?

Król Henryk
@Franciszek

Po prostu jeden wielki bałagan ludzie żyją w wielkim strachu przed tzw normą pulpety rządzą A w głowie to zamiast rozumu to zepsuty salceson .brak wiedzy i kompetencji szkoda że nie widzi tego tzw (szefowa) przykro na to patrzeć dobrze że w środę jadę już do domu i więcej mnie tam nie zobaczą ????????

Jan bez ziemi
@Król Henryk

Zgadzam się z opinią, niestety taka to szefowa jak z koziej (usunięte przez administratora) "reisen tascha"

Królowa Bona
@Król Henryk

A to macie na myśli państwo z Krowiarek co im słoma z butów wystaje, oni myślą że ta niby firma (wolontariat) będzie ich tylko przeszkadza im pseudo szefowa, była sprzątaczka z Olsona. Mówią, że przez żołądek do serca, a tu przez łóżko do kariery.

Król Henryk
@Królowa Bona

No coś w tym jest przecież spędzają wspólny czas na hotelu w monsheim popijając razem drinki no i ktokolwiek widział ktokolwiek wie co tam razem robią zamknięci na cztery spusty

Matrix

Slyszalem ze (usunięte przez administratora)zostala zwolniona brawo brawo dobrze jej tak ma za swoje

Jan
@Matrix

Z tego co wiem to sama się zwolniła więc njie mierz książki po okładce

Eryk
@Matrix

A mi to nawet szkoda że odeszła z tej firmy bo zawsze ja podziwialem i miałem do niej szacunek w przeciwieństwie do innych koordynatorów A byłem połowę z nią A druga połowę z tymi innymi i jak coś było mi potrzeba to tylko wystarczyło słowo i było A z innymi to było tylko zbywanie i że nie ma koncertu życzeń chyba że odpowiedni załącznik się dało to co innego A szefowa z tego co wiem to zmanipulowana przez grubego i jego żonę którą gwiazdorzy na hali jak by cała firma do niej należała

@Eryk

Szacunek, ciągle pijana, a rano busem jeździła, z resztą prawie jak każdy, załatwić potrafiła tym którzy wchodzili jej w cztery litery a innym za %

Drobna uwaga

Prosze tego zakladu(wolontariatu)nie nazywac Firmą!!! Firma przestrzega praw pracowników,zasad bezpieczenstwa i dodatków socjalnych gdzie sie naleza jak psu buda.To jest zwykly,,BAŁAGAN,,gdzie pseudo,,szefowa,,wraz z dwoma pseudo,,koordynatorami pulpetami,,ktorzy mają golonke zamiast mózgu zarządzają calym tym ogrodem zoologicznym.Szkoda slów co sie tu dzieje,jednym slowem DRAMAT!!!Nie dziwie sie,ze ludzie po kilku turnusach stad uciekaja bo sorry,ale pieniedzy tu zadnych sie nie zarabia.Jestem tu ostatni raz byle do srody i nikomu tego bajzlu nie polecam!Ide do spania a o 5 rano jazda swiniobusem do rzezni.

Playboy
@Drobna uwaga

Potwierdzam i nie polecam, bardzo trafne określenia

Eryk
@Playboy

Nic dodać nic ująć (usunięte przez administratora) pracy liczą się tylko nazwiska albo pazie szefowej resztą to bydło na sped nie polecam dwóch grubasow zarządza ta ferma na czele z szefową

Teodor
@Drobna uwaga

100 % prawdy można jeszcze dodać że żeby coś załatwić to trzeba dostarczać napoje wysokoprocentowe dla tzw koordynatorów bo jak nie to nara z tego co zaobserwowalem to każdy z nich jest coraz większy tzn na szerokość wszyscy piją ile się da A jak się nie da to się nie ma

Citka

NIECH Pani Magda Skornia nie pije i nie leży pijana na chotelach ,bo to było głośne i bardzo lubi młodych chłopców wybierac sobie do sexu

@Citka

Po hotelach, ortografia. Ona już po ślubie, więc chyba takich rzeczy nie wyprawia ????????????????

Magda

Alkohol zgubą TST :-)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

A O KOGO CHODZI?

Maciek

Szkoda mi ludzi co tam dalej pracują. (usunięte przez administratora) za te marne grosze, koordynatorzy nie mają szacunku do ludzi. 500E w Niemczech można zarobić za tydzień bez nadgodzin z normalną umową o prace, a nie w tej pracy na czarno bez umowy :D

Citka

Na pewno nie wyciągną 600euro zwykli pracownicy tacy co nie mają chodów u koordynatorów i Magdy Skorniej

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS