Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Natalia

@Ghd Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników ILS?

Karolcia

Ci co powinni to znając prawdę na jej temat..

Tolek 14

Co do koordynatorów to ciekaw jestem jak taki burak jak Macharzyński nim został o reszcie to szkoda czasu na pisanie

Ktoś
@Tolek 14

Normalnie pracuje nie pije nie stwarza i troszku juz robi zresztą lepiej on niż ktoś co się zbytnio przejmuje poza tym niezbyt go lubię ale jak trzeba to da się z nim cosik załatwić tak uważam ale mogę się mylic

Koleżanka ;P
@Ktoś

Nie pije?? Hahah xd Jak na Monsheim bez % sie nie wychodzi z pokoju..

Pracuś

Ja się tam szefowej nie boję.Ty pewnie lizus /lizuska...Tobie norma dźwignąć.

Co nowego słychać na monsheim ??

Ktoś

Proszę sprecyzować

Norbert

Podpowiedzcie czy warto interesować się pracą w firmie?

Byle kto
@Norbert

Lepiej się już nie interesowac.. coraz gorzej tutaj jest... Osobiście nie polecam... Tez juz jestem ostatni raz...

Dobry duszek
@Norbert

Kogoś prawda boli że trzeba było usuwać mój ostatni komentarz? To już nawet na gowork nie można napisać tego co się myśli o byłej firmie? Trzymajcie się z daleka od TST!

Zniesmaczony
@Byle kto

Dokładnie !reklamują się w mediach do kosmetyków i chemi a rzeczywistość jest inna np K3 (usunięte przez administratora) kiła i mkgiła w towarzystwie szczurów hałasu inie wspomnę o ubikacjach kantynie i innych świadczeń typu hałas nocna zmiana i tp naprawdę brzmi ani kosmetycznie ani chemicznie

rudy

witam slyszalem ze glosno teraz na Monsheimie o krzysku koordynatorze,bedzie mial dzidziusia ?

Babka kiepska
@rudy

No co wy piszecie dziewczyna Krzyśka jest w ciąży? nie wiedziałam.Ona wciąż pracuje z nami na K3 to już chyba coś widać?Na kiedy ma termin?

Kierownik666
@Babka kiepska

Aj tam (usunięte przez administratora) dziewczyna Krzyśka jest w ciąży. Wcale nie jest w ciąży robi normalnie. Ja to jej w ogóle współczuję że sobie tego Krzyśka wzięła. Jakaś małpa go ciula na bachora a on to lyka jak pelikan. (usunięte przez administratora) jest i tyle ja bym się tak nie dał zrobić. Młoda latała po hotelu jak (usunięte przez administratora) każdy z Monsheim wie co to za wynalazek jest ona by się w ogóle wstydzila mordę otwierac. To jest jakaś paranoja no ale wiadomo że u nas lubią takie afery to się dzieje i się gada hahaha.

Kolega 12
@Kierownik666

Tak stary masz rację latała po hotelu i nie tylko ,mi też chciała wejść do łóżka ale ja z takimi jak ona nie zaczynam szkoda mi tylko Krzycha dal sie nabrac taki konkretny facet jak on to napreno nie jego bachar bo każdy wie jaka ona jest

Admin
@Kolega 12

Chciała wejść do łóżka, to chyba musiała latać również na 14, tylko tam sami wieśniacy bez zębów hahah

Opinia
@Admin

Hahaha, całkowita racja co druga osoba bez zębów bez różnicy kobieta czy mężczyzna.

Rozbawiona
@Opinia

Hahaha a to sie ubawilam. Ale prawda jest taka ze jak ktos chce nogi rozlozyc to bez znaczenia czy z zebami czy bez a juz w ogole dla takich przypadkow grunt to zabawa.

@Opinia

Co prawda to prawda .Jak można pracowac ponad 10 lat i nie wstawic sobie zebów tylko straszyć tymi dwoma kłakami obrzydlistwo-może osoba która mam na mysli coś w końcu z tym zrobi -co za wstyd ,wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

Ja1@
@rudy

Dajcie do niej nr ;D

Baska
@Admin

Na poddaszu zwłaszcza

A tak z ciekawości.. jeżeli pracowałem w firmie przez pół roku, należy mi się zwrot podatku czy nie??

Luj69

Należy Ci sie :D Jednak kwota jest za mała żebyś cokolwiek dostał. Tam prawie wgl podatku nie odprowadzają od Twojej pracy, tj nawet jak przepracujesz 5 lat to enerytury z 10 euro Ci wyjdzie. Ja sie rozliczylem chyba za 2016 rok, tylko ze pracowałem jeszcze do tego w "normalnej" firmie, to z ILS 100euro dociułałem :P

Matrix

Witam pracuje tst i pani skornia zamiast szanować starych pracownikow to wyciepuje ludzi np.za brak normy oraz robi spacery po tst mysli kogo by wywalic dzis szefowa uroda sie piekna konczy pozniej zostaniesz bez niczego zatrudnia pani kordynatorow ze glowa boli np pani kowalska pije i sie mądrzy po ludziach nie sama spojrzy na siebie i nie dziwię sie ze ludzie nazywaja ja pan kowaski dzieki pozdro

Nikt

Jakieś nowość na monsheim ??? Przenieśli już to tst...? Czy opłaca tam się jeszcze jechać ?

Była pracownica
@Nikt

Chcesz wiedzieć co słychać na monsheim to wytrarczy przyjechać i trafić na 13-15 tam najszybciej dowiesz się nowych wiadomości ... Na temat każdego... Tam wiadomości rozchodzą się eksperesowo lepiej niż na interia . pl na temat polski.. człowiek jeszcze w Pl jest a ludzie już o. Nim gadają na monsheim... !! Ludzie zamiast interesować się życiem innych popatrzcie na swoje... !!! Pozdrawiam

Kolezanka z 15:)

Pozdrawiam kordynatora Pana Pawelka :) Oby to przeczytał PS: lepiej uważaj co odwalasz bo możesz tego żałować...lepiej pilnuj się żeby Cię już z żadną młoda nie widzieli...jak z tą jedną trzymałeś to ok bo chyba ona była normalna .skończyles z nią to masz dwie kolejne ... Przykro mi że ona musiała wysłuchać tego wszystkiego na wasz temat a teraz masz aż dwiee .. a co z tamtą .. szkoda mi jej ...bo teraz nie ma życia na hotelu.. panie kordynatorze ogarnij się.... Powodzenia

xjhbvnsnb
@Kolezanka z 15:)

Niby święty a jednak nie ,jedna (usunięte przez administratora) w polsce a druga w NIEMCZECH ,szkoda dziewczyn

Nbhdksi
@Kolezanka z 15:)

Chyba wam się w głowach po przewracało po tym co przeczytałem co o nim napisaliście ... Po prostu zazdrościcie mu ze jest młody a już koordynator ... Takiego zawsze najlepiej zgnoic i obczernic w necie bo po co widzieć wady u siebie skoro można komuś życie kłamstwami popsuć ... Nie pozdrawiam ...

Jessica
@Nbhdksi

A z kim trzymał?? .. jak ma na imię ?? jak jesteś jego kolezanka to pochwal się... Chętnie poznamy jej wersję ..

@Jessica

Czyżby chodzi o śnieżynkę...?

Koleżanka z Monsheim
@Kolezanka z 15:)

Odważni w Necie, a jak to mówią ci*y w świecie. Najpierw wszyscy naciskacie, że jest gejem, a teraz że ma jakieś koleżanki? No ludzie.. To sie kupy nie trzyma. Albo sie tutaj komuś nudzi, albo ktoś chłopakowi zazdrości, że w tak młodym wieku osiągnął tak wiele i jest Nad Wami. Kompletny Brak Szacunku... Zajmijcie się swoim życiem.. A nie chcecie chlopakowi "zniszczyć" opinię kłamstwami..

Snsusv
@Koleżanka z Monsheim

Ludzie skąd wy bierzecie te durne plotki... Tak jak o wszystkim innym zacznijcie się interesować swoim życiem a nie jego !! Zazdrościcie ... Paweł sam wiesz jaka jest prawda i nie czytaj tych durnych opinii bo ludzie nie mają co robić.. za normy w pracy się weźcie ..co za bydło ... Pozdrawiam P

Hotel 13

Zostawcie wkoncu śnieżynkę w spokoju ... Wiecznie jakieś (usunięte przez administratora) płoty na jej temat.. !! Tak jak i Pawła..!! Ludzie opamiętajcie się.. niech każdy patrzy swojej (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

eM.
@Koleżanka z Monsheim

# "że w tak młodym wieku osiągnął tak wiele" # No po prostu k**a Everest marzen. K2 ambicji. Korone swiata celow zyciowych, szkoda ze brak koron zebow. Wtf? Are you serious? Ty to musisz miec beret ladnie wyslizgany. Heh.

gruby

To raczej Krzysiek zniszczyl czyjes zycie a teraz do pokoju ucieka zeby tylko go nikt nie zaczepil i o cokolwiek zapytal,mogl miec troche oleju w glowie,laska byla wolna wiec co jej zalezalo sie zabawiac?ale on?no pomyslcie jest juz z kobieta dosc dlugo i przyprawial jej rogi,zreszta to nie pierwszy raz!teraz za pozno na lament i bronienie go,ma za swoje

Kamilos
@gruby

Czemu obwiniacie tylko Krzysia.. A ona co taka niewinna cnotka ... ??? Każdemu proponowala ... Mlodemu i o wiele starszemu... Nawet będąc w ciąży szuka naiwnego zajętego kto będzie jej pomagać... Jest mi żal p Krzysia ... Nie wiem jak można być taka wredna pinda

eM

Miejsce w ktorym pracowalem. Lata mijaja, a tam nic sie nie zmienia. TST wiecznie "mlode" aferami i glupim pier****niem; rownie lub nawet i bardziej glupich ludzi. Marnosc nad marnosciami. Tyle o waszym gadaniu i o firmie - okreslenie jak znalazl. Choc w tym przypadku zamiast uzywac spojnika "nad" powinno sie uzywac zdecydowanie "pod"; co byloby idealna hiberbola poziomu waszego jestestwa, poziomu elokwencji, znajomosci jezyka polskiego - poniekad waszego ojczystego - slazacy, poziomu profesjonalizmu tej firmy, postawy zalosnego p. Schmidta (lub jakkoliwek sie jego nazwisko pisze), goniacego wzrokiem i myslami za mlodsza supervisor p. Magda. Chyba ze juz nia nie jest, w co watpie. Gdyz jedyne co mogloby ja z tego ow stanowiska zepchnac jest zbyt agresywne prowadzenie samochodu. Wiec jesli zyje jest tam. Prawda? Nie bede wspominal/la o calej reszcie prowizorycznego szajsu. Typu pijani kierowcy i pracownicy. Owszem, jest wiele do zarzucenia tej firmie, jak i polskiej naszej, raciborskiej rekrutacji. Z drugiej strony spojrzcie na siebie pajace. Pijecie dzien w dzien, kazdy poranek na kacu do pracy. Pracujecie za euro, gdzie wiekszasc nie potrafi przeliterowac swojego imienia po niemiecku, wiec o ile jestescie bardziej warci uwagi niz ta nieszczesna firma. Jedyny wielki plus dla wlasciciela, nie wczesniej wspominanego Gottfrieda, lecz mlodszego brata. Plus za to ze sila idiotow zbudowal prezna firme. Jedyne co moge powiedziec to: Tak, polecam malo ambitnym, lubiacym pic. Kazdy kto przeczytal kilka stron opinii I tam pojechal jest glupi. Sam/a to zrobilam/lem i stracilem/lam wiele...

Jddssss
@eM

Ha ha no to ladnie tam sie dzieje. No no no dobrze ze pracuje obik

Ja jakas ma,ochote niech sie odezwie ;)

Grzesiek

Wotam szukam dziewczyny ktora spodkalem w piatek wieczorem pod lidlem. Pytalem czym jezdi do polski. Jestes moze ?

Sasiad :)

Kurde wesolo tam macie, gdzie jest ten hotel bo bym chetnie tam zawital.

Tlumaczy sie nie bede ale wystarczylo tylko siasc przed 13 I wszystko bylo wiadome co sie dzieje ;)

@:)

TlumaczyC sie nie musisz ale widze ze nie masz nic innego do roboty Skoro siedzisz przed 13 I obserwujesz zycie innych ludzi bo twoje jest pewnie nie ciekawe haha

Wiewior

Skoro wszyscy twierdza ze to nie jego dziecko to niech zrobi DNA czego sie boi?sam widzialem ile razy od niej latal...a (usunięte przez administratora) glupoty.I niech wam oglosi jakie wyszly te badania ,a skoro wam tak zal jego kobiety to niech odejdzie od niego wkoncu niby taka madra

@Wiewior

Jak mogłeś widzieć jak na Monsheim na 13 mieszkają większość panie sam się sprzedales że podajesz się za Pana A jesteś panią i na pewno mieszkałas pod numerem 6 przez to jestes taka mądra

Hahaha

A Ty pracownik, skąd masz te informacje, są pewne czy tylko wymyślone

@Hahaha

Tak wymyślone jak i twoje haha

Mysza
@Wiewior

O boze co wy macie za problemy zalosne zalosne I jeszcze raz zalosne. Po pierwsze to od latania do czyjegos pokoju jeszcze nikt w ciaze nie zaszedl po drugie to szczere gratulacje dla kogos kto siedzi pod 13 I obserwuje co inni ludzie robia widac nie ma swojego zycia badania dna to jest kazdego sprawa I skoro sa konieczne to znaczy ze cos jest nie tak poza tym w kazdej plotce jest troche prawdy. Niestety taki urok hotelow kazdy o kazdym wszystko wie bo nic nie da sie ukryc. Ludzie maja oczy I widza a to nie miejsce zeby sie spierac o takie rzeczy Skoro da dalej razem to widac ze to dziecko obojetnie czyje jest im nie przeszkadza

Dupek

Skąd ludzie macie te wszystkie informacje, że jakaś małolata jest w ciąży, a tym bardziej że to Krzysia dziecko. Nic nie wiecie a wpierdalacie się w czyjeś życie i go niszczycie, współczuję ani jednej osoby nie znacie. Żadnego dowodu nie macie, tylko wymyślone historie, za mało pracy.

Krejzol :P

Witam, chciałbym przedstawić sztukę teatralną TST którą rolę grają naiwni ludzie :)Każdy w tej sztuce musi wszystko i o wszystkim wiedzieć a jeżeli coś umknie to podlizacze dają o tym znać :)Sztuka która trzeba grać jest prosta (usunięte przez administratora) się w życie prywatne innych ,informując o tym rodzine i wszystkich dookoła .Co do roli ciążowej pani Edyty to jakaś bujda,bo by nie pracowała tak CIĘŻKO na k3 :) hahahahha i dodam pod koniec każdej fabuły jeżeli zapoznasz nową osobę po za hotelu masz karę na wyjście z pokoju tak jak każą, małe dzieci rodzice za złe zachowanie .

Nigsbcoc
@Krejzol :P

Szokkk
@Nigsbcoc

A moze Ty Pawełek sam sie tutaj bronisz :)prawda boli

Pracownik123
@Krejzol :P

Masz w 100 % racje TST to jedno wielkie przedstawienie. Tam kazdy wie lepiej co robisz niz ty sam. Przyklad Pani Edyty jest genialny gdyz ona wcale w ciazy nie jest. A ze Krzysiu koordynator bedzie ojcem to tez bujda bo ktos puscil plotke ze jakas malolata jest z nim w ciazy. A to wcale nie jego dziecko. Ale jak wiadomo ludzie z Monsheim wiedza wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS