Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

AGA

SMIECHU WARTE JEST TO,ZE KTOS PISZE ,ZEBY ISC NA SKARGE DO BIURA,WIEM CO ZNACZY TAM PRACOWAC

pracownica
@AGA

przestańcie mówić sharp bo to nie jest już sharp tylko umc i praca w tych dwóch firmach różni się diametralnie sharp to ogólnie raczej spokój a tutaj w umc słowo szybciej to jak amen w pacierzu praca na dwoch stanowiskach to standard i presja psychiczna niesamowita bo wszystko jest za wolno z tego pospiechu rodzą się pomyłki ktore nie powinny się zdarzyć a odpowiedzialnosci za to totalny brak

AGA

HA HA HA SMIECHU WARTE

xxx

No co Ty, idz na skarge do kadr to powiedza,ze w raju pracujesz a osoba pokrzyczala bo tyle na nia spadlo,ze z rownowagi ja wyprowadzilas. A tak w ogóle to moze Ty jestes za drazliwa i moze nie powinnas tak reagowac.

on

dzunia zatrudnić w mieisce tych co są na chorobowym ale kogo jak każdy kto słyszy nazwę UMC omija ten zakład jak czarnobyl .Dopuki nie zmieni się to nastawienie do pracownika i do tego że traktuje się go jak woła roboczego który nie może wyjsci do toalety albo się napić oraz znecanie się psychiczne nad pracownikem i zastraszanie to nikt tam nie pujdzie robić bo opinie o tym zakładzie to idzie na całą polskę i województwo kujawsko-pomorskie .A plany zmiejszyli bo nie mają kim już robić nowi co przychodzą to tylko na dwie ,trzy godziny widzi co tam jest i idzie do domu a starzy pracownicy to chorują lub się zwalniają.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
dziunia

Zgadzam się z pracownica. Praca w tej firmie do lekkich nie należy, pracuję tu już 9 lat i coś o tym wiem - wysiadają stawy, kręgosłup o żylakach na nogach nie wspomnę - ograniczanie picia by nie wychodzić do toalety tylko to potęguje . Praca dla odpornych fizycznie a przede wszystkim psychicznie. Niezależnie od zajmowanego stanowiska. Trzeba albo nie mieć nerwów albo mieć wyje... na wszystko. Nawet gdy się starasz to zawsze znajdą sposób by ci dopiec. Nie chodzisz na chorobowe ? Co z tego ! Wystarczy że koleżanka pracująca obok nie wytrzyma i pójdzie na L4 i już jest super - bo dołożą Ci jej robotę. I usłyszysz że możesz zapomnieć o wyjściu do toalety bo ludzie na chorobowych i brygadzistka też na linii stoi. Zamiast dotrudnić ludzi na miejsce tych co na chorobowym to każą ci zasuwać za 3. A lider ma się skichać i plan zrobić - nieważne że mu ludzi brakuje, części do du..., w rękach się wyginają i rozpadają. Ale coś im nie "pykło" bo z maju miało być 200 tys TV do zrobienia a jest tylko 150 tys.

pracownica

zaklad do najlepszych nie należy przełozeni maja wyroki za mobing a piastuja stanowiska kierownicze z wyjściem do toalety jest problem a przeciez z naturą nie wygrasz młodzi pracownicy odchodzą po kilku godzinach jednym slowem różowo nie jest jeśli ktoś ma inne możliwości niech szuka pracy gdzie indziej

prawdomówny to to chyba nie wiesz co mówisz nikt się po kiblach nie chowa ani szatniach ani spacerków sobie nie urządza ludzie maja potrzeba wyjśc do toalety to idą a że nie ma ich kto zastąpić to druga sprawa .Się dziwisz że ludzie chorują bo ja nie i też sama chodze na chorobowe. Jeśli długo pracujesz i nie chodzisz na chorobowe to długo tak nie wytrzymasz .A w pracy sie utzymasz bo tam nikt nie chce pracowac jak każdy słyszy UMC to omija tą firme z daleka

prawdomówny

a mi tam nie żal tych ludzi na linkach - niech robią pod siebie. zgadzasz się że koleżanka/kolega ściemnia? zasuwaj za nią, siebie i rób pod siebie he he poza tym z batem trzeba nad nimi stać bo weź popuść to się po kiblach i szatniach pochowają albo spacery po korytarzach... do tego notoryczne chorobowe... jeżeli uczciwie chodzisz i pracujesz długo się w tej pracy utrzymasz a pracować gdzieś trzeba...

pracujący

jak tam take warunki panują to trzeba się zwolnic i niech liderki robią na tych liniach razem z panią henrieta . bo w tym zakładzie to lepiej już nie będzie a tracic siły nerwy i zdrowie to szkoda życia na zakład w którym cie nie doceniają i jeszcze w dodatku marnie płacą

ktosiowa

Na wymioty mi sie zbiera jak pomysle,ze tam musze isc. Wyplosz rozdaje zolte kartki, Godzilla trzesie wszystkimi a brygadzistki odreagowuja na nas. Liderki liza te tlusta (usunięte przez administratora) ze patrzec na to nie idzie. Ile bysmy nie zrobilu wciaz malo a tyramy ponad sily, nie mam juz sily nie daje rady . Bede do lekarza chodzic jak bede przemeczona i tyle.Wprawdzie po chorobowym tyraja po najgorszych stanowiskach ale nie mam wyjscia

on

święte słowa zgadzam się z toba olgierd

0lgierd

jest prawda ze z toaleta jest zle ludzie sa tak zastraszeni ze boja sie mowic ozastapienie wola nie jesc obiadu nie pic wody po to zeby sie nie prosic o podmianke i nie uslyszec zaraz albo nie mam czasu albo stoje na lini i tak jest naprawde

Czy polecacie Państwo produkowane tv? Czy kupiliście Państwo taki tv? Czy są produkowane modele z matrycą Quattron Pro?

Obiektywny

Pytanie dedykowane dla nazywającej się "mala" to nie rozumiem olśnij mnie Primo - najpierw wyrażasz swoje obużenie prawdą jaką ludzie piszą Sekundo- z drugiej strony piszesz że słyszałaś że z tym wyjściem do wc bywa różnie wynika z tego że nie jesteś pracownikiem tej firmy bo słyszeć a być świadkiem to dwie różne historie a potem piszesz że jak nie przychodzi 5 osób do pracy to nic dziwnego że nie można się wysikać czy w przypadku Pań wymienić tampona to jak w końcu? Jesteś pracownikiem i WIDZISZ TE ŁAMANIE PRAW WYNIKAJĄCYCH Z KODEKSU PRACY czy raczej SŁYSZAŁAŚ na koniec zalecenie odczep się od czyjejś ortografii bo sama za mądra też nie jesteś skoro nie przemyślisz co jest PRAWDĄ a co nie

yyy

A czemu nie przychodza?Bo moze ktos sie na nich wydarl i maja w nosie taka prace.Dziekuja za nia.A poza tym powinien byc inny czlowiek niz brygadzistka ktora jest zajeta czym innym.Prawda jest taka,ze jak sie drzesz glosno to cie zastapia a jak mowisz to maja to gdzies.Nie wiem jakie rozjasniajace okulary nosisz ale firma ani biała ani czarna nie jest.Trzeba jedynie nie zapomniec o czlowieku w dazeniu do wynikow.To zadanie dla rzadzacych,ktorych niestety sztuki tylko obchodza.....i dlatego sa slabi.

mala

Ludzie ,to co wypisujecie to przechodzi ludzkie pojęcie. Zacznę od osób ,które nie znają podstawy ortografii ale potrafią poniżyć firmę do granic wytrzymałości. Jesli wam tak źle to droga wolna, szukajcie adekwatnej pracy do waszych wykształceń. No i z tymi wyjściami do toalety ,to słyszałam ze bywa różnie,ale jesli jednego dnia nie przyjdzie do pracy pięć osób (na jednej lince),to brygadzistka i liderka nie jest wstanie wszystkich zastąpić. A co do kombinezonów,to owszem są ale na tzw reworku.

Xxx

Hej przyjmują do umc teraz? Chciałam się zapytać czy to jest praca tylko przy taśmie, podobno nosi się kombinezon to prawda? A do innych firm potrzebuja obok umc, wiecie coś.

bill

tak ona 26 jest cieżko bo musisz (usunięte przez administratora) za 3 .Tak to prawda że wyjscie do toalety graniczy z cudem . Nie nie robisz pod siebie tylko prosisz do słownie się dopraszasz żeby ktoś cie zastapił i w tedy wychodzisz

Ona 26

Witam, dostałam w tej firmie ofertę pracy. Chciałam się dowiedzieć czy naprawdę jest tak ciężko, źle jak inni mówią. Prawda że nie można korzystać z toalety. Jak ktoś ma potrzebe to co robi pod siebie.?proszę o informację

Dobra rada

ona jak masz lepszą propozycje pracy to omijaj to firmę szerokim łukiem jak masz kuroniówke to siedz na niej bo ta firma to jest jedne wielkie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kto raz tam wszedł omija to firmę szerokim łukiem z każdym co rozmawiam znajomym który nie ma pracy dzwonią do niech z menpawera to każdy praktycznie im odmawia

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.