Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

cqv

A pana W.... ostatnio nieźle pobiera.Mam w pamięci jak rządził Lipiec - wtedy bardzo spokorniał.Nie wiem jak można być takim tyranem. Podobno tylko słabi ludzie tak się zachowują. Co o tym sądzicie?

pomocny

rekrutacja@mrgarden.com.pl Proszę bardzo dla tych co sa zmeczeni i maja dosć ponizańia w tym bagnie UMC

xxx

w grudziadzu powstaje zaklad juz prowadza rekrutacje maja zatrudnic 500 osob wiec kto ma blizej i pasuje mu dojazd moze skorzystac i ponoc lepsza placa

własciciele kochaja takich ludzi jak ta liderka wiec pujscie do własciciela tu nic nie pomorze panie Władku skoro pan tolerujesz take postepowanie liderow do za niedlugo zabierzasz pan tych swoich słówaków do domu i swoja działalosc również bo my jesteśmy polacy a nie żadni cyganie czy rumuni ktorzy u pana tam pracowali na słowacji polacy nie dadza sie tak traktowac idzie wsiona buduja sie nowe zakłady ktore lepiej płaca i szanuja swoich pracowników wiec na UMC świat sie nie konczy :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gosc

Własciciele takich lubia co dra sie na ludzi

spokojnie bez emocji i nerwow w grudziadzu powstaje zakład gdzie bede potrzebować i zatrudniać ludzi kto ma doscy nerwówki i płaczu w UMC to niech aplikuje podstawa na ręke 2 tys ktorzy sie sprawdza jestem z okolic grudziadza i jak tylko sie tam dostane to zwalaniam sie z tego bałaganu :)Pozdrawiam

xyz

A kto wogóle awansował na lidera????

Bezsilna

Liderka z jednej z linii bije na głowę wszystkich.Poniżania operatorów nie ma końca.Codziennie ktoś przez nia placze-czy to normalne?Brak mi sił i słów na takich liderów z przypadku

doswiadczony

Bo nie masz pojecia tylko powierzchowne spojrzenie.Nasi rzadzacy na linkach wcale nie sa specjalnie pojetni.Powodzenia w drodze do kariery .Jak juz bedziesz na stolku to sie przekonasz.

stary

ja sie nie dziwuje ze nikt nie chce byc ani brygadzista ani liderem jeszcze teraz przy słowakach to juz wogule byc jeba..nym za to ze minus za to ze plan nie wykonany ze to ze mała obsada na lini lepiej stac na linin robic swoje i isc do domu po osmiu godzinach

luz

Pisza tu rozni pracownicy ci co potrafia pisac,co srednio potrafia i tacy co slabo poyrafia.Wszyscy maja prawo.Swoja droga to nie blyszczysz na tle innych wiec srednie masz prawo rugowac eve.I pamietaj jedno punkt widxenia xalezy od miejsca siedzenia.

ona
@luz

A Ty błyszczysz? przeczytaj swój wpis i zobacz ile w nim błędów wszystko w tym temacie

eva

awanse są dla czopków głównie a w zasadzie to dziś cię klepią po plecach a jutro jest mocno niepewne i łatwo w niełaskę popaść.Zazdrościć nie ma czego.Szukają i latają proponując stanowiska...nikt nie chce być brygadzistą ani liderem ze starych pracowników.

ona
@eva

naucz się poprawnie pisać dopiero zabieraj zdanie

a kto awansował bo nie jestem w temacie ?

mala

Nie mogę zrozumieć,zazdrości i podłości ludzkiej. Jeżeli ktoś się stara,to dlaczego ma nie awansować.

gosc

co niektorzy znowu awansowali

oooo

sharpowcy zycze w nowym roku zero pracy a duzo kasy zebyscie wiecej nie narzekali haha

aga

gdybys byla jedna z nas ,bys nie pisala takich komplementow,bo bys wiedziala jak jest naprawde

ooo

do twojej wiadomosci nikomu nigdzie nie wchodze zapieprzam tak jak kazdy i nie nazekam tak jak ty a pracuje tam od samego poczatku kiedy powstala ta firma i tobie radze zabrac sie do roboty a jak nie to wynocha i nie blokuj etatu komus innemu kto by przyszedl i pracowal adios

produkcja

zadowolone ha ha dobre sobie kazdy kto znajdue lepsza robote to pryska z tamtad jak najdalej a nowe osoby to chyba przyjde te z przymusu bo z dobroci tam to nikt nie przyjdzie

ooo
@produkcja

widze ze jestes tu najgorsza osoba ktora tak narzeka wiec zwijaj zagle i pryskaj do lepszej pracy tam nic nie bedziesz robic tylko dobre wrazenie a pensyjka na konto bedzie wplywac

mikolaj

widze ze juz wszyscy pracownicy zyja swietami i nikt nie narzeka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.