Drukarnia WIST

Zgierz

Opinie o Drukarnia WIST

ONO 2013-08-16 18:08:26
anonim - 2011-06-17 13:06:36

Dodaj opinie o Drukarnia WIST - Zgierz. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.
Co to za firma,co miesiac tyły z wyplata a szef ma to gdzies czy pracownik ma z czego zyc.Dzis 16 i nie ma pensji za lipiec ile mozna znosic,nawet osoby na zwolnieniach nie maja kasy.
szczesliwy 2013-09-22 19:18:34
witam serdecznie wszystkich chetnych do pracy w tej firmie .
moja ocena to p1.szef predyspozycje starego mobingowca oraz ogromna checia bycia wielkim profesorem zycia swoich pracownikow . moja ocena tego czlowieka w skali jego oceny swoich pracownikow to 1z przewaga na 0 . ogromnie dazy do zniszczenia wlasnej firmy swoimi nietrafonymi pomyslami . '' 5 letnie dziecko ma bardziej dojrzale pomysly niz ten pan''
co do pracownikow czyli pezyszlych kolegow kandytata .p1 uwaga na wiekowych pracownikow oni zadbaja o was zebyscie wy mowili za nich oraz beda was obserwowac i wyciagac wnioski a gdy znajdzie sie okazja przekaza ich opinie o was wyzej p2 pilnujcie wszystkich spraw zwiazanych z dokumetacja czyli urlopy zwolnienia l4 itd poniewaz pani zajmujaca sie tymi sprawami jest bardzo nie kapetetna lecz ogrome zaufanie pracodawcy stwarza wokol niej otoczke nietykalnosci . dlugo by pisac o ulomnosciach tej firmy i czesci ludzi odradzam zatrudniebnia sie w tej firmie ogromne spoznienia z wynagrodzeniem oraz kary finansowe nie zgodne z przepisami prawa np zostawiles wlaczone swiatlo 50 zl czytasz gazete na przerwie sniadaniowej 50 zl oraz wiele innych
szczesliwszy 2014-05-30 19:13:53
ogólna lipa
anonim1 2016-10-14 10:24:33
Nierzetelny pracodawca nie chce płacić za przuczenie jak to nie stać na pracowników to niech zamknie drukarnię
Zostaw swoją opinię o Drukarnia WIST - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia WIST