Opinie o Drukarnia Wist Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Wist Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Wist Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Wist Sp. z o.o. w Zgierz

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy na stanowisku Logistyk. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Logistyk. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Drukarnia Wist Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Sympatyczny

Szef tej firmy to słup betonowy który nie potrafi wiązać sznurówek a co dopiero rozmowa z tym arogantem.Firma tak czy siak upadnie szkoda ,ale jak się zatrudnia takiego Dyrektora firmy to nie tylko ręce opadają.

Katarzyna
@Sympatyczny

Rozumiem, że próbowałeś jakoś z nim rozmawiać i nie wypaliło? W czym dokładnie był problem, że trzeba było pogadać? Czy został do tego czasu rozwiązany?

nick Nowy wpis

XD nie czaję, wyjaśnisz?

Xxx Nowy wpis
@Sympatyczny

Prawda.

Ile trwa w firmie okres wypowiedzenia ?

anonim1

Nierzetelny pracodawca nie chce płacić za przuczenie jak to nie stać na pracowników to niech zamknie drukarnię

Firma Drukarnia Wist Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko POMOC GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Zgierz
DTH Selection
logo firmy Operator wózka widłowego
Zgierz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
szczesliwszy

ogólna lipa

szczesliwy

witam serdecznie wszystkich chetnych do pracy w tej firmie . moja ocena to p1.szef predyspozycje starego mobingowca oraz ogromna checia bycia wielkim profesorem zycia swoich pracownikow . moja ocena tego czlowieka w skali jego oceny swoich pracownikow to 1z przewaga na 0 . ogromnie dazy do zniszczenia wlasnej firmy swoimi nietrafonymi pomyslami . '' 5 letnie dziecko ma bardziej dojrzale pomysly niz ten pan'' co do pracownikow czyli pezyszlych kolegow kandytata .p1 uwaga na wiekowych pracownikow oni zadbaja o was zebyscie wy mowili za nich oraz beda was obserwowac i wyciagac wnioski a gdy znajdzie sie okazja przekaza ich opinie o was wyzej p2 pilnujcie wszystkich spraw zwiazanych z dokumetacja czyli urlopy zwolnienia l4 itd poniewaz pani zajmujaca sie tymi sprawami jest bardzo nie kapetetna lecz ogrome zaufanie pracodawcy stwarza wokol niej otoczke nietykalnosci . dlugo by pisac o ulomnosciach tej firmy i czesci ludzi odradzam zatrudniebnia sie w tej firmie ogromne spoznienia z wynagrodzeniem oraz kary finansowe nie zgodne z przepisami prawa np zostawiles wlaczone swiatlo 50 zl czytasz gazete na przerwie sniadaniowej 50 zl oraz wiele innych

ONO

anonim - 2011-06-17 13:06:36 Dodaj opinie o Drukarnia WIST - Zgierz. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Co to za firma,co miesiac tyły z wyplata a szef ma to gdzies czy pracownik ma z czego zyc.Dzis 16 i nie ma pensji za lipiec ile mozna znosic,nawet osoby na zwolnieniach nie maja kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Wist Sp. z o.o. - Zgierz

Drukarnia Wist Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Barona 8B
    95-100 Zgierz

Drukarnia Wist Sp. z o.o.