Opinie o Lidl w Zgierz Księdza Jerzego Popiełuszki 11a

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lidl, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Zgierz Księdza Jerzego Popiełuszki 11a

Megan01 Nowy wpis

Lidl jak to Lidl, przyciąga. ..naciąganymi promocjami. Ale mamy wolny wybór ...iść ...albo nie iść ????. Ale....obsługa Pań Kasjerek jest to już inna sprawa. Bezczelne, niegrzeczne, chamskie. Może to specyfika tego ...hmmm....miasta ...Żałosne.....

Łucja Nowy wpis
@Megan01

A co konkretnie nie podobało Ci się w zachowaniu obsługi Lidl? I wyjaśnij, jak możesz, co masz na myśli, jeśli chodzi o promocje. Dzięki.

Inga Nowy wpis

Jakie są wymagania? Jakie stanowiska?

Lidia Nowy wpis

Wiele informacji dotyczących pracy w Lidlu można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Są dostępne pod tym linkiem: https://kariera.lidl.pl/pl/index.htm Znajduje się tam również wyszukiwarka ofert pracy. Czy ktoś z osób tu zaglądających jest pracownikiem w Lidlu lub zamierza aplikować do tej firmy?

mania

niby wszyscy negatywne komentarze ale jak promocje to przed sklepem kolejki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co powiecie o wynagrodzeniu w Lidl? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Krystyna

Obsługa w Lidlu najgorsza ze wszystkich sieciówek w Zgierzu. Stoi się w bardzo długich kolejkach, a często tak jak np. w dniu dzisiejszym kolejka była na całą szerokość sklepu i jeszcze zakręcała w alejkę. Oczywiście otwarta była tylko jedna kasa, co jest tradycją w tym sklepie. Dopiero jak się klienci odezwą, to łaskawie otwierają jeszcze jedną kasę, aby po paru minutach zamknąć tą pierwszą i powtórka z rozrywki, znów obsługuje tylko jedna kasa. Nikt nad tym nie panuje, nikogo to nie interesuje, generalnie obsługa ma klientów w ....nosie.

adolg

Jak tozgierz (usunięte przez administratora) ze wszystkim parking ciasny chamuwa w sklepie na parkingu masakra kto im ten parking odebral postswilem wozek na moment przed bagaznikiem i poszedłem do samochodu a wozek skierdolil ludzie wogole w tyym miescie zachowuja sie strasznie chamsko dziad mawiam ze zgierz ozorkow Łęczyca to zaglebie buroli i to sie sprawdza

Aga

Bardzo niemiła obsługa Chamstwo na kasie - łaska, niesmak NIE POLECAM Panie chyba za darmo tam pracują że tak podchodzą do klientów PORAŻKA

Pablo

Bardzo niemiła obsługa. Panie kasjerki jak by za karę siedzą przy kasach z wielką łaską obsługują klientów, nie posiadają wiedzy na temat obowiązujących promocji. Warto wspomnieć o kierownicze która jest opryskliwa, nieuprzejma i przede wszystkim niekompetentna w stosunku do pełnionej funkcji. Żenada. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

Barbara

Nie polecam nikomu ani podjęcia pracy w Lidlu ani tym bardziej robienia tam zakupów. Opryskliwe zachowanie personelu, niedouczone panie kasjerki stanowczo odbierają ochotę postawienia nogi w tym sklepie. Pozdrawiam.

Robert
@Barbara

Zgadzam się w 100% A Lidl w Zgierzu to w ogóle porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.