Opinie o Nowa Elektro w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Nowa Elektro, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nowa Elektro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Elektro w Zgierz

Sylwek

Nie przekraczajcie nawet progu tej firmy jedna wielka porażka.

Mączka

Firma może i duża, ale brak zarządzania... Magazyn centralny szkoda gadać, wszystko po znajomości. Płacą obcym, tyle , że lepiej iść sprzątać ulice :) odradzam pracę w tej firmie, bynajmniej w Zgierzu za władania TM :)

ciekawy

Witam ...Ile świerzak dostaje teraz na poczatej w tej firmie ? chodzi mi o kwote brutto

hirek
Kandydat

Witam pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu specjalisty ds transportu w Zgierzu. Ktoś może powiedzieć czy to praca zmianowa, jakie jest wynagrodzenie itp. Z góry dziękuję

@hirek

Wynagrodzenie zależy od Twojego zaangażowania. Jeśli się sprawdzisz, będziesz zarabiał dużo.

@hirek

Bajka z ogłoszeniem od dawna było wiadomo kto przychodzi.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Nowa Elektro? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Musisz przejść okres próbny. Jeśli się sprawdzisz, zostaniesz zatrudniony.

@Pytanie

Jak masz ochotę przyjść to do razu biorą każdego bo ludzi za mało. Najpierw bajki na rozmowie badania i startujesz. A potem szukasz nowej pracy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nowa Elektro?

Jest dokładnie odwrotnie

ABC

Nie polecam zamawiania towaru w firmie Nowa Elektro ponieważ. Nie jest szanowany towar który zamawia klient! Rzucanie wszystkim i później mówienie że się rozwaliło coś w transporcie bardzo słabe! Brak szacunku!

Paweł Nowy wpis
@ABC

Brak szacunku to mam dla ciebie za pisanie kłamstw!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sylwek

Nie przekraczajcie nawet progu tej firmy jedna wielka porażka.

Mirek
@Sylwek

Podpowiedz gdzie jest lepiej to chętnie skorzystam. Tylko konkretnie.

Dziadyga

Corning, arvato, kano

Weronika
@Dziadyga

Jest to wątek, który dotyczy firmy Nowa Elektro. Byłoby więc dobrze, jakbyś nie "rekomendował" tu innych firm, ponieważ mija się to z celem forum. Obiło mi się o uszy, iż praca w tej firmie stawia przed pracownikami ciągłe wyzwania i rozwija kreatywność. Czy to prawda? Firma sprzyja indywidualnemu rozwojowi pracowników?

@Sylwek

Przykro mi Sylwek, że nie dałeś rady pracować w tej firmie. Proszę zastanów się najpierw zanim wystawisz negatywną opinię o tym pracodawcy. Pozdrawiam

@Weronika

Tak, to prawda. Praca w firmie rozwija kreatywność. Można zdobyć bardzo cenne doświadczenie. Pozdrawiam. Paweł Kociński.

Sam jesteś porażka!

Kierownik
@Mirek

Mirek wszędzie ale nie można pić alkoholu jak w firmie Nowa Elektro! Więc dla ciebie ta praca musi pasować tak jak wielu innym pracownikom w tej firmie! Dlaczego zostają kasowane moje komentarze? Bo prawdę pisze czy jak?? Cyrk

Bryza
@Mirek

@Mirek dla ciebie mirek ta praca gra i dla wielu innych bo można pić alkohol więc nie szukaj lepiej innej.

Nie polecam tutaj przychodzić. Chcecie podwyżkę? Bez wazeliny nic nie ugracie. Na rozmowie kwalifikacyjnej będą wam obiecywać rozwój i doświadczenie, premie uznaniową (za dzień wolnego nowy "kierownik" krzywdzi pracowników i ucina im z 60% premii ,która jest niska bo wynosi zazwyczaj 500 + ewentualne nadgodziny). Wasze doświadczenie będzie polegało na robieniu zbiórek i układaniu wielkiego śmieciowiska na jak najmniejszą ilość palet podczas gdy inni nie pomagają/jest zła organizacja pracy. Zatrudniają Ukrainę po której trzeba wszystko robić bo Ci mają płacone za godziny i celowo robią wolniej. PORAŻKA

@Pracownik

Nowa Elektro nie zatrudnia Ukraińców!

@Paweł

Zatrudnia. Aktualnie "pracuje" trzech...

Maniek
@Paweł

Pracują i są duża podpora dla firmy

John
@Abc

Ukraina nawet ucieka za 3200zl po 12h to niech Kierownik grzybek (usunięte przez administratora)

Aro

Praca nie jest może jakaś super lekka, bo nachodzić i podźwignąć trzeba, ale też bez przesady, sama w sobie jest całkiem spoko, atmosfera na magazynie też elegancka, nie licząc niektórych zarządzających, siedzących z (usunięte przez administratora) całe dnie Przejdźmy do kasy, bo o to chodzi, w 2021 podstawa (usunięte przez administratora) Tylko potem grając dla te drużyny (usunięte przez administratora) bo popełnisz jakiś mało istotny błąd i premia (usunięte przez administratora)zł niższa Zwolnienie 4 dni ? Jeb(usunięte przez administratora) ( tak więc jak chorujesz, najlepiej 3 tygodnie ;) Jeśli się zwalniasz, w pracy jesteś cały czas, ale wykorzystasz dwa dni z urlopu to niestety też cię usypia, więc radzę mieć to wszystko na uwadze i sobie to tak rozplanować żeby(usunięte przez administratora) Odnośnie nadgodzin, nie są one uwzględnione na pasku płacowym, więc równie dobrze mogą ci zabrać 50 zł z premii i wrzucić to w niby nadgodziny Podsumowując, praca i ekipa bardzo fajna Ale z Hajsem będziecie robieni w walą przy każdej okazji, tę opinię nie są przypadkiem.

Brak ludzi do pracy
@Aro

Podstawa 3000 brutto Plus premia 500 zł max za 100 procent obecności, tzn bez normalnego urlopu również A nie 1000 premia jak to mówią na rozmowie

Wiedźmin z kablowni

Nie polecam. Najlepiej to dźwigać ponad swoje siły i nie narzekać. Płaca też nie powala. (usunięte przez administratora)

Darek
Kandydat

Witam.Jak mają kierowcy w tej firmie?

Artur

A jest sama "goła" pensja czy coś extra do niej?

@Artur

Nowa Elektro wypłaca kwartalną premię.

@Paweł

W zgr jest premia miesięczna...

ciekawy

@Nieciekawy

Nieprawda!!

Prawda.

Pracownik (obecny)

Witam. Przeczytalem wlasnie wszystkie 30 wpisow i ogolne wrazenia srednie. Byli czy obecni pracownicy lub ludzie po samej rozmowie z Tomkiem maja racje. Tylko zastanawiaja mnie troche pytania i podpuszczania w kilku wpisach, jakby ktos w "gory" robil rozeznanie. Dla jasnosci ja juz w Nowej Elektro pracuje 10 lat wiec w Zgierzu jestem od pierwszego dnia ale nie na magazynie. Na bierzaco ogladam te zmiany po to by bylo inaczej a nie lepiej, brak doswiadczenia na najwyzszych stanowiskach, brak jakiejkolwiek psychologii pracy i poszanowania dla innych. Tomku M. uswiadom sobie to wreszcie ze wszyscy jestesmy tacy sami tylko mamy inny zakres obowiazkow i rozne wyplaty. W niczym nie jestes lepszy a prowadzac taka polityke jak prowadzisz bedzie tylko gozej i ludzie nie beda Cie nigdy szanowali bo Ty masz wszystkich w (usunięte przez administratora) Zaloga pupili na dniach Ci sie zmniejsza o ta bardziej rozgarnieta polowe a nowy "kierownik" zobaczymy jak sie rozkreci na razie zaczal dramatycznie. W braku szacunku do ludzi juz Cie przebil i to w trzy tygodnie wiec zanosi sie fatalna atmosfera i duzo wypowiedzen uzaleznionych od premii bo na razie nowy straszy ostro. Ogolnie pozdrawiam dziewczyny i chlopakow z magazynu i kablowni ,Kurczaka i Lewego a kandydatom odradzam nawet zanoszenia CV

@Pracownik (obecny)

Zgadzam się. A nowy dyrektor sam niedługo odczuję efekt swojego zachowania. Jak przestaną auta wyjeżdżać. Czekamy na uznaniową.

Pracownik (obecny)
@Pracownik

Po ambitnej rozmowie z nowym juz dzisiaj pierwsze chorobowe i to nagle wiec przyszlosc moze byc smutna. II zmiana jak bedzie tyle po nocach siedziec to wreszcie cos peknie w ludziachi odbije sie to na caly kraj we firmie. Ale konsekwencje ignorancji i wywyzszania sie musza byc. Pozdrawiam

V1rt73
@Pracownik (obecny)

"kandydatom odradzam nawet zanoszenia CV" No to w Twojej wypowiedzi jakby pokazuje całokształt tej firmy i ja przypadkiem też się z Tobą zgadzam :) Niestety, ale doświadczenie pokazuje, że jak firmie nie zależy na kompromisie między wydajnością a szacunkiem do pracowników to nigdy nie będzie dobrze. A taka men.a będzie tak długo utrzymywana dopóki górze to odpowiada, chyba że zmienii się dyrektor i koleś wejdzie z nim w konflikt. Niestety takie zachowania, to są osobiste flustracje wyniesione z domu, gdzie się nie ma prawa głosu i mając wyższe stanowisko, to próba odreagowania... bo tu to ja mam władzę. W prostym tłumaczeniu, Tomusiowi Żona nie daje...

V1rt73
@V1rt73

Sorry, zagalopowałem się... Tomuś nie musi mieć żony, bo niby dlaczego powinien ją mieć.... Ale ja jestem staroświecki :( Może zwyczajnie Tomusiowi chłopak nie daje :)

@Pracownik (obecny)

Nigdy nie byłeś i nie będziesz pracownikiem Nowa Elektro. Firma nie zatrudnia osób niekompetentnych.

Czym Nowa Elektro zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

spójrz na poprzednie wpisy 2800 brutto, to od stycznia 2021 pensja min na etacie:)czy jest to zacheta?:) Jednocześnie zapytam kolegów z firmy czy słyszeli cos o podwyżkach pensji w związku z podniesieniem płacy minimalnej? Czy jednak cześć z nas dołączy do tych do tych najmniej zarabiających?

Miro
@pracownik

Zapomniałeś dodać że poza podstawą są jeszcze premie na poziomie 20-25% podstawy, a każda dodatkowa godzina jest płatna podwójnie.

@Pytanie

Premia oraz bony na święta.

Mączka

Gruby
@Mączka

Czyli bez zmian? Pan Tomasz nadal żyje w świecie w którym jest kierownikiem jakiejś korporacji która oferuje niesamowite warunki? Jedna z gorszych firm na terenie powiatu.

Chudy
@Gruby

Mistrzu prowokacji napisz gdzie płacą tak dobrze to będę aplikował.

@Mączka

Zakład jakich wiele. Dużo obietnic a co wychodzi to każdy widzi.

@Mączka

Bardzo serdecznie zachęcam Państwa do składania CV do tej firmy. Przyznam szczerze, że praca nie jest lekka. Kierownicy stawiają duże wymagania wobec pracowników. Po okresie próbnym przyjęci zostają tylko ci najlepsi. Miałem okazję pracować w 4 oddziałach Nowa Elektro. W tej firmie pracują tylko profesjonaliści, osoby odporne na stres. Ponieważ firma ma bardzo dużo zamówień, czasem zdażają się błędy za które w imieniu firmy przepraszam. Jeżeli macie jakieś pytania, ja spróbuję na wszystkie bardzo szybko odpowiedzieć. Do zobaczenia w Nowa Elektro. Pozdrawiam. Paweł Kociński

@Mączka

Lecz się człowieku i nie pisz kłamstw!!

nick@nick

Witam. Również nie polecam. Rozmowa wstępna to bajka dla naiwnych dzieci. Warunki ciężkie, brak podstawowych narzędzi do pracy w wystarczającej ilości. Kasa cienka. Jak na te warunki pracy to jakieś 800zl brutto za mało. Każdy robi wszystko aby załatać dziury kadrowe. Kierownictwo niestety zatrzymało się w rozwoju 20 lat temu i tkwi w przekonaniu własnej wspaniałości.Tu się nie przychodzi do pracy-stąd się odchodzi. Powodzenia w szukaniu poważnego pracodawcy. Pozdrawiam załogę.

Aleksander
Klient

Zamówiłem towar w Nowaelektro Zgierz 29 maja 2020 który został zaraz opłacony, wpis pochodzi z 17 lipca 2020. Nigdy towaru nie otrzymałem, wielokrotnie pisałem maile bez odpowiedzi. Telefony do firmy też nie odnosiły żadnego skutku, bo albo nikt nie odbierał albo były obietnice - zaraz do Pana oddzwonimy- oczywiście nikt nie oddzwonił. Przestrzegam wszystkich mających ochotę na zakupy w tej firmie, nie róbcie tego bo to tylko strata pieniędzy i czasu. Nigdy nie spotkałem firmy tak traktującej klienta. do wiadomości firmy zamówienie NE/96994.

Klient
@Aleksander

Pod jakie numery dzwoniłeś? Aż mi się wierzyć nie chce, że nikt nie pomógł. Na stronie nowaelektro.pl jest dużo numerów.

pracujący
@Paweł

Ad Paweł. Na wstepie chciałbym zapytac Pana Pawła czy jest oficjalnie rzecznikiem firmy Nowa Elektro?czy moze kims z zarządu?Opowieci jakie Pan tu wypisuje o super firmie ,super warunkach to jeden wielki PR nie majacy nic wspolnego z prawdą.Czy Pan pracując w tej firmie naprawde nie wie co sie tam dzieje,co sie dzieje na Zgierzu gdzie rządzi TM??Tam nikt nie odbiera telefonu i nikt sie nie przejmuje ani klientem ani handlowcem.W firmie nie pracuja sami super fachowcy ale duza czesc ludzi z przypadku , nie majacych nic wspolnego z branżą. Pan chyba tez do fachowców nie nalezy stosując taką wazeline podpisujac sie z imienia i nazwiska.Coz jest to jakas sciezka do kariery w korpo Ps na stronie Nowa Elektro Zgierz jest az jeden nr tel i jeden mail,wiec znowu Pan sie minął z prawdą.

Czy Nowa Elektro zapewnia kartę multisportu?

Dominik

Tak

Leon
@Pytanie

Z dobrych rzeczy multisport oraz dopłata do Luxmed, wypłata zawsze do 6-go. wynagrodzenie jak najnizsze sie da,wiec walcz o stawke na rozmowie rekrutacyjnej,gdyz przez 10 lat pracy firma ani razu nie dała od siebie nikomu podwyzki.

Pwp

Multi sport na dofinansowanie ale nie 100% gratis

Wiecie czy w Nowa Elektro szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Myślę, że tak choć nie jestem pewien.

Nick
@Pytanie

Wybierz staż w Nowa Elektro! Oferta skierowana jest do uczniów i absolwentów szkół zawodowych, techników elektrycznych, a także studentów IV i V roku studiów. Zapraszamy na staż, najlepszym stażystom składamy ofertę zatrudnienia.

Ulala

Dostałem zapro na rozmowę, jak tu faktycznie jest w tej firmie?

el ciapo
@Ulala

poczytaj sobie opinie. ja spadam stąd !!!

Uyslowa BiEDA

O mnie chodzi?

W firmie jest rodzinna atmosfera. Pozdrawiam. Paweł

Stefan

Idealnie nigdzie nie jest. Zamiast narzekać lepiej rozmawiać w firmie!

Weronika
@Stefan

Czy rozmowy w firmie na temat warunków pracy i niezadowolenia pracowników miały miejsce? Bo zastanawia mnie na ile te negatywne komentarze faktycznie docierają do kierownictwa i jaki oni mają stosunek do tych uwag.

Obserwator
@Weronika

Weronika przeczytałem uważnie wszystkie wpisy i poza obrażaniem pracowników nie znalazłem ani jednego sensownego komentarza w temacie warunków pracy itp.. więc nie rozumiem o czym Ty piszesz. Szczerze mówiąc to dziwię się iż administrator portalu akceptuje wpisy, które hejtują konkretne osoby. Takie działania ewidentnie podlegają pod art. 212 k.k. Wygląda na to, iż administrator ( a pośrednio także właściciel portalu) daje przyzwolenie na działania, które uderzają w podstawy godności człowieka.

Olek
@Weronika

Zarządu nie interesuje atmosfera w firmie a juz tym bardziej zadowolenie pracowników.Liczy sie tylko wynik w tabelce-jest to masz względny spokój aczkolwiek zawsze mógłbys zarobic dla firmy wiecej,nie ma wyniku sledzony bedzie kazdy twój oddech:) Oczekiwania są ogromne gdyz musisz zrobic min 100tys obrotu , jak nie to głowa peka od stresu. Przed covid 19 w ostatnich miesiacach zwaliniłało sie regularnie duzo ludzi pracujacych po kilka dobrych lat,magazynierzy,logistycy,ksiegowe,handlowcy,kierownicy.Przyczyna brak perspektyw na lepsze wynagrodzenie.

@Stefan

Zgadzam się z Panem. Pozdrawiam

Paweł

Panie Leonie, proszę o cierpliwość. Na pewno wkrótce zostanie doceniona Pana ciężka praca w Nowa Elektro. Pozdrawiam. Paweł Kociński.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Elektro - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowa Elektro