Opinie o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Pij

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. z tego co ja wiem, ma w tym momencie 4 aktywne ogłoszenia dwa nna PRacownika hali i dwa na kierowce z kat C, do Nadarzyna i Warszawy i Chorzowa, poszukajcie sobie.

Jan Stodulski

Pracowałem w Rhenus Data Office przez blisko 2 lata. Rhenus posiada trzy linie biznesowe: niszczenie, przechowywanie dokumentów i uslugi archiwizacyjne oraz uslugi związane z Outsourcingiem Procesów Biznesowych, w tym digitalizacja i workflow. Każdy obszar różni się dojrzałością procesów, od lewej: większa stagnacja, standaryzacja i powtarzalność, na końcu: większa różnorodność i dynamika. Nie bede ocenial zakresu obowiazkow poniewaz jest to bardzo indywidualne i zalezne od preferencji oraz stanowiska. Atmosfera w firmie jest OK, kolezenska, ludzie sie lubia, istnieje mozliwsosc uczestniczenia w wielu wspolnych inicjatywach m.in. prospolecznych, mozna doliczyc do tego liczne spotania integracyjne. Benefity: mozliwosc wykupienia ubezpieczenie grupowego, karty multisporot. W pracy typowo biurowej: Osoby, ktore sie angazuja i chcą pracować beda mogly sie rozwijac i awansowac. Rhenus stety albo niestety jest niedużą firmą, pracuje w niej w całej Polsce

Jan Stodulski

Jamaika

Ty Aefer mnie nie pouczaj. Zamieść zdjęcia i pokaż ten syf na stronach. I nie mów o ludziach, że są to marne zera.

Firma Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Morski Gdynia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
Aefer

Witam, ja nadal pracuję w Rhenus i szczerze polecam. Uważam, że dbają o pracownika przy czym podkreślę "o dobrego pracownika", pokaż że Ci zależy to zostaniesz doceniony. Te wpisy typu "tragedia" czy "żenada" są prawdopodobnie autorstwa osoby która zwyczajnie nie sprawdziła się na stanowisku. Ty JAMAJKA, od mycia podłogi w archiwum o ile się orientuję jest firma sprzątająca która nie zaleje wodą dokumentów, nic dziwnego że Ci nie pozwolono.

nick0

Byłem handlowcem w jednym z oddziałów Rhenus. Warunki pracy bardzo przyzwoite, wynagrodzenie spoko. Fajni ludzie w pracy, to też bardzo ważne. Idealnie nigdzie nie jest, ale tą firmę wspomninam dobrze.

j23
@nick0

handlowiec a kierowca to dwie rózne bajki

A niech mi ktoś powie jak to jest z kierowcami w Piasecznie?Jakie zarobki i godziny pracy?

Jamaika

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Ołtarzew (praca w archiwum). Praca na dwie zmiany. Trudny dojazd, najlepiej mieć samochód. Stawki płacowe: Pracodawca nie chce się użerać z rozmowami próbnymi, kadrami, ubezpieczeniem więc zleca to pośrednikom. W zależności od pośrednika (praca na zlecenie) stawki są różne przy tej samej pracy. Za udzielenie informacji o płacy jesteś informowany, że zostaniesz wyrzucony na bruk za nękanie pracodawcy. Niektórzy po znajomości mają pracę na okres próbny z innym zapisem charakteru pracy. Ja miałem: "pracownik fizyczny do noszenia/sortowania paczek", a niektórzy "pracownik w archiwum do przeglądania akt". Niby nic, ale w CV jest szalona różnica. W pracy jest brudno, nie sprzątaczki. Chciałem sam umyć podłogę. Zwrócono mi uwagę, że znacząca by zmieniła kolor od reszty magazynu. W pracy jest chłodno w zimie. Siedzi się w kurtkach bo jest często otwierany magazyn. W pracy jest zakaz używania komórek, ale są tacy co gadają non-stop pod pretekstem pracownicy innej firmy, papierosek, ale obsługują dokumenty firmy Rhenus.

kierowca 2

Zero szacunku do pracownika, kolesiostwo i jeden na drugiego donosi. Jak lubicie nosić ciężary z 4 piętra lub z głębokich piwnic ręcznie to zapraszam średnio jak wyżej 120kg po schodach w rękach bo płytki się uszkodzą. Bóle pleców, stawów i kolan w gratisie. Aaaa i pojeździć sobie możecie w gratisie Mercedesem.

kierowca

prosze omijac ta pracr dalekim lukiem. Pracodawca patrzy tylko jak oskubac cie z kazdej zlotowki. zamiast byc coraz lepiej to pracodawca ciagle tnie wyplaty. Sami bawia sie w 4 gwiazdkowych hotelach

Dire

Pracowałem w Chorzowie jest jak wszędzie na plus kasa i dodatki zawsze na czas z terminem co do kierownika to zgadzam sie z powyższym kierowcy mówili ze najbardziej kompetentny jest dyrek oper. ale nie wcina sie w sprawy kierownika i ludzi

Rhenu,,syf"

Pracowałem w oddziale w chorzowie. Auta wiecznie przeładowane, awantury o zużywające sie szybciej podzespoły auta. Przy takich ładunkach!?! Umowa zlecenie najlepiej do usranej śmierci, praca czasem po 6h czasem po 15 najczęściej dniówka od 6-17 Dzwiganie ciężarów o 120kg w 2 osoby po schodach, to codzienność. Atmosfera w pracy fatalna , część załogi po przejętym EKO AKTA w porządku ludzie niestety ludzie z rhenusa to jakaś paranoja. logistyka nigdy nie widzi przeładowanych aut i problemów. Kierownik bardzo dużo mówi... nie musi mówić mądrze, grunt to zgnoić pracownika. Trochę jak wiesniak. Osoby ktore tam pracowały zrozumieją, pozostałym odradzam. Jezeli chcesz poczuć się jak niewolnik i nie miec życia prywatnego idż do rhenusa! to powie Ci każdy pracownik z umowy zlecenie w tej firmie. Umowa o prace to inna bajka, nie miałem takiej umowy to sie nie wypowiem, ale jeśli idziesz tam na zlecenie, lepiej zacznij kraść!!!!

Witam Jestem byłym pracownikiem spółki (konkretnie oddziału w Piaseczni) i jestem sczerze zdziwiona zamieszczonymi tu opiniami. Pracowałam tam niespełna 5 lat i śmiało mogę ten czas zaliczyć do udanych. Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wymagane jest donoszenie - to zwykła bzdura. Jak wszędzie kto jest małą mendą to kabluje, ale nie można generalizować. Obiektywnie patrząc z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę jako rzetelnego pracodawcę.

Witam, jestem byłym pracownikiem firmy Rhenus i jednym słowem opisując firmę - tragedia. Najgorsze zawodowe doświadczenie w mojej 12 letniej karierze. W firmie panuje klimat donoszenia do szefostwa, a sami szefowie sami dają do zrozumienia, że na rękę im jest jak ktoś im donosi. Najdłużej starzem praują rodzina i znajomi dwóch Panów zarządzających firmą. Poziom tragiczny, członek zarządu podczas rozmów telefonicznych, jak również do pracowników bardzo często używa słów niecenzuralnych - zwykłe chamstwo. Szanse rozwoju żadne, zero szkoleń, wsparcia. Firma Rhenus chwali się, że jest częścia światowego lidera w zakresie rozwiązań - a prawda jest taka, że ze światowym poziomem ma tyle co nic!!!, firma przedstawia bardzo niski polski poziom. Odraszam stanowczo !!!

gość

Cała prawda o firmie Rhenus Data Office jest taka, że z pracownikiem nikt się nie liczy. Jeżeli już dopominasz się swojego zostajesz zwolniony. Zamieniają stałych pracowników na nowych na umowę zlecenie. Na szczęście już tam nie pracuję mam normalną pracę w której mogę się spełnić i jestem w niej doceniony. Jeżeli zamierzacie rozpocząć pracę w tej firmie to nie nastawiajcie się na długoterminową współpracę. Szczerze odradzam.

Widze ,że ktoś polecil aby wstawiać takie teksty przy Oddziałach tej firmy by ściągnąć kandydatów to bardzo przemyślana polityka firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.