Opinie o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

POD

Bez powodu nie zostałeś zwolniony. Wystarczyło nie ściemniać, być uczciwym wobec pracodawcy. Nikt Ciebie nie trzymał, skoro było tak źle po co siedziałeś kilka lat? Nie ośmieszaj się człowieku, w internecie nic nie ginie a i świat mały jest i nie masz pewności, że kiedyś na kogoś z Rhenusa nie trafisz w innej pracy w przyszłości. Karma wraca.

MP
@POD

Zostałem zwolniony przez to ze kończyła mi się umowa , nie przedłużył bym tego bo za duzy natłok pracy był nakładany, to byłaby spokojna praca mając jeden lub trzy punkty do zrealizowania dziennue na spokojnie i bez stresu , jeski ktos lubi robic intensywnie to praca dla niego

Strychu

Sto punktów na dzień do zrealizowania dalekie trasy, auta maja bardzo ciężko, wyciąganie dokumentów z piwnic lub wysokich pięter bez wind, byłaby to dobra pralka gdyby był jeden punkt dziennie. Dopisywanie godzin do grafiku wszystkiego nie załatwi bo pieniądze i tak są zbyt małe w porównaniu do wykonywanej pracy.

@Strychu

Uważasz więc, że otrzymywane wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Jaka kwota byłaby więc dla Ciebie satysfakcjonująca? Może warto spróbować porozmawiać o niej z odpowiednimi osobami w firmie. Jak w ogóle wygląda dialog na linii pracownik-pracodawca w Rhenus Data Office Polska?

DeathCore
@Agnieszka

Prawda co użytkownik napisał wcześniej!! A jak wyglądają stosunki pracodawca pracownik najlepiej byłoby zobaczyć samemu. stosunki wyglądają dobrze jeśli ktoś donosi bo jeśli tego nie robi nie liczy się w szeregu .

RycH

Pracowałem w Poznaniu chwilę, nie polecam, ciężka fizyczna praca, chodzenie z smietnikami po bankach wśród ludzi i różnych instytucji lub po mieście, z kierowcą nie ma to za dużo wspólnego. Dobra praca dla ludzi bez perspektyw. Układy i donoszenie. Moje sugestie dla Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.: Zmiana nastawienia do ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Urwać układy które panują w firmie, zatrudnić nowych ludzi w biurze którzy są neutralni dla pracowników.

@RycH

Ciekawa opinia. Dodałeś tu kilka pomysłów na temat tego, w jaki sposób pracodawca mógłby poprawić sytuację w swojej firmie - czy uważasz, że mają one szansę na realizację? Wypisujesz wiele negatywnych aspektów pracy w Rhenus Data Office Polska - może jesteś jednak w stanie znaleźć także jakieś pozytywy? Często skupiamy się na wadach, zapominając o zaletach.

Łutututu

Nie polecam tej firmy kolesiostwo i nic więcej kierownik każdego gnoi jak się da i myśli ze jest śmieszny jeśli chcesz być białym Murzynem to nie czekaj tylko złóż aplikacje a na pewno uda Ci się siąść za kierownica przeładowanego mercedesa

Firma Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Morski Gdynia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Jarosław

Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Rhenus Data Office Polska? Może ktoś z Was mógłby napisać kilka słów o pracy w tym miejscu, oferowanych przez pracodawcę warunkach? Na stronie internetowej firmy znaleźć można wiele ciekawych ofert: https://www.rhenus-data.pl/pl/o-nas/oferty-pracy/ Co o nich sądzicie? Czy któraś z nich zainteresowała kogoś z Was? Dajcie znać, czy zdecydujecie się aplikować!

Agnieszka

Ile osób tyle opinii. na każdą z nich należy spojrzeć oczami swoimi ale też oczami pracodawcy. Pytanie ? Czy ja byłem / jestem dobrym i lojalnym pracownikiem ? Warto o tym pamiętać pisząc każdą opinię. Wiele osób, które mówi źle o były pracodawcy nie odpowiada sobie na pytanie dlaczego ? Czy zbyt niskie zarobi to powód do krytyki czy np. mobilizacja to podejścia działań aby coś zmienić ? Atmosfera w pracy to przecież i Ty. Zastanów się czy pisząc o ludziach nie strzelasz sobie w przysłowiowe kolano. Czy słowa "chcą oskubać się z każdej złotówki" mają sens ? Pracując w korporacji, nikt nie próbuje oskubać z kasy bo nie ma takiej potrzeby. Takie rzeczy dzieją się w rodzinnych firmach, gdzie każda złotówka liczona jest przez właściciela. Oszczędność - owszem. Tego nigdy za wiele i tu trzeba doceniać i chwalić, że takie działania są podejmowane. Pytanie - czy wolałbyś aby Twój pracodawca był rozrzutnym idiotą i zapominał, że lepiej zapłacić pracownikowi niż kopić sobie nowe auto, czy lepiej aby był oszczędny i dbał abyś Ty na czas dostał swoją wypłatę ? A zasada nie palenia mostów jest warta wdrożenia - nigdy nie wiesz czy Twoja droga nie skrzyżuje się kiedyś w byłym Szefem lub kolegami. Dlatego zachęcam - zostaw dobry ślad po sobie, dobre wrażenie. Zachęcam do refleksji. Agnieszka

@Agnieszka

ładnie piszesz słowa dobierasz jakbyś pracowała w biurze Rhenusa ,a jak to się ma do prawdy która obowiązuje co?

Zanęta

Choroba psychiczna.

Byłam
@Agnieszka

Pieknie napisane, ile Ci za to zapłacili ?? Pracowałam tam od marca do lipca przez agencje pracy - a miała byc umowa przez firmę. Pierwsza sciema. W jednym miesiacu odeszło 12 osób wraz z opiekunem działu, po jego wyrzuceni Prezes wpadł na pomysł zeby przez 8h nosic koszulki polo codziennie, na przyjazd Niemców specjalne szare sztywne koszule aa i w czasie przerwy 15min sprzątac kuchnie po 50 osobach. Do tego wielce ambitna Liderka Monika ktora nie zna żadnego jezyka i tylko gania ludzi ze "za mało na minute robisz" i to są super warunki ??? Co chwila odchodzą osoby, co chwila szukają nowych. Atmosfera jak na linii produkcyjnej , zmuszanie ludzi do ubrań roboczych !!! Stawka za godzine 13,50 zł butto i praca na 2 zmiany. Super warunki.!!!!!!!!!!!!!!!!

Olka
@Byłam

Ja też byłam i pracowałam. Też przez agencję. Pracowałam 6 miesięcy, tyle na ile się ze mną umówili. To praca przy projektach, jak to w BPO, może mam więcej doświadczeń z takimi firmami, to wiem jak mogłoby być gdzieś indziej. Koszulki firmowe faktycznie kiedyś były, ale z tego zrezygnowali. Koszul o których tu mowa w ogóle nie widziałam więc trudno mi coś na ten temat powiedzieć. Jedyne do czego mnie zmuszano to rzetelna praca, ale to dla mnie nic dziwnego. A stawka.... no cóż na taką się zgodziłam. Nie chciałam przejść na etat firmy ze względu na dojazd, który tam nie jest łatwy.

deiv89

Czy ktoś orientuje się jak wygląda to na oddziale w Czeladzi?

@skrzypek60, Twój wpis świadczy o rotacji występującej w Rhenus Data Office Polska? Możesz napisać, co Twoim zdaniem jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Wszystkie merytoryczne i zgodne z prawdą informacje w tej kwestii będą ważne dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

skrzypek60

Najlepsza reklama dla Rhenusa( nowy pracownik ucieka po 2 godzinach pracy na mieście nie żądając zapłaty) następni po pierwszej wypłacie inni mając nadzieję wieją po drugiej. czy mam coś jeszcze dodać?

A.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Rhenus. Jestem pracownikiem docenianym, motywowanym i cenionym. Szalenie szanuje możliwość dyskusji z ludźmi od których mogę się czegoś nauczyć. polecam Rhenus jako rzetelnego pracodawcę.

skrzypek 60
@A.

jeśli polecasz firmę rhenus data offis to chyba bóg cię opuścił .

zainteresowany

Dobry. Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca C w tej firmie???? Warto się tam pchać... Dokładniej chodzi mi o oddział Chorzów ale pewnie w innych miejscowościach wygląda to podobnie, wiec czekam na odp.. pozdrawiam

zainteresowany

Dobry. Jak wygląda praca na stanowisku kierowca C.? Warto się tam pchać.. Dokładniej chodzi o oddział Chorzów ale pewnie w pozostałych podobnie to wygląda, wiec czekam na odp.. Pozdrawiam

Na stronie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. nie udało mi się zauważyć aktualnej oferty pracy w tej firmie. Z jaką, w Waszej ocenie, częstotliwością pojawiają się nowe rekrutacje do tego pracodawcy? Jakimi stanowiskami w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. warto się interesować? Każda Wasza opinia w tej kwestii będzie cenna dla osób, które planują wzięcie udziału w rekrutacji w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.

Witam. Gdzieś mi się przewineła oferta pracy na kierowcę w Chorzowie i mam pytanie czy naprawdę aż tak ciężko jest na tym stanowisku...? Dźwiganie kibli w rękach po 100kg jak ktoś to napisał wcześniej? A kible nie są na kółkach czasem żeby np. pchać je? Proszę o wypowiedź osób pracujących lub które pracowały w firmie. Pozdrawiam

j23

handlowiec a kierowca to dwie rózne bajki

Rdo

Generalnie firma aspiruje do międzynarodowego koncernu a jakości nie starczy na PGR szczególnie jeśli chodzi o dyr operacyjnego który szybciej mówi niż myśli cóż taki urok wioskowych meneli. ..

@arkham, odsyłam do zapoznania się z warunkami umowy do oferty firma Rhenus, z tego co widzę we wszystkich swoich ofertach skierowanych do kandydatów zamieszcza wymagania oraz podaje w ofercie warunki umowy. Obecnie poszukiwani są Konsultanci w okolicach Warszawy i na Śląsku

koperek

Witam czy może ktoś wypowiedzieć się na temat stanowiska Specjalista ds wprowadzania danych ? Zarobki, warunki pracy czy w ogóle warto ubiegać się o to stanowisko ? jak wyglądają godziny pracy? stawka godzinowa czy miesięczna?

arkham

noemi
@arkham

podpinam się pod pytanie...Umowa o pracę czy umowa zlecenie?

Kris

Pracowałem w Rhenus Data Office ponad dwa lata jako kierowca. Odszedłem skuszony lepszymi pieniędzmi do firmy o znanej nazwie. Nic bardziej mylnego. W Rhenusie może stawki godzinowe nie są z górnej półki, ale wszystko jest uczciwie wypłacane. Warunki pracy są dobre, ubrania robocze bardzo dobrej jakości i z kierownikiem można się było spokojnie dogadać. Logistycy to też ludzie, którzy nie robią trudności. Tu przynajmniej nie daje się obietnic bez pokrycia, a z taka przykrą rzeczywistością zderzyłem się w nowej pracy. Być może wrócę do Rhenusa, bo ogłoszenie na Kierowcę jest aktualne. W każdym razie jest to firma bardzo do przyjęcia i z tego co wiem we wszystkich oddziałach jest podobnie.

Dżek
@Kris

Widać że pisał to jakiś kierownik firmy, kto normalny pisze ze ubrania robocze są bardzo dobrej jakosci, albo ze dalej wisi ogłoszenie na kierowcę. Niech pan sobie sam podźwiga ciężkie kible po 140 kilo z piwnic albo po schodach z 4tego piętra, najlepiej żeby nie zjeżdżać bo klienci się bulwersują że zniszczymy im schody albo że za głośno stukamy. Aha i praca po mniej wiecej 10-12 h dziennie. Serdecznie polecam jeżeli jesteś murzynem.

popopop
@Kris

ale bajki

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.