Opinie o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

TomcioPaluszek

Jak tak dalej będą Ukraińców wyróżniać, a Polaków poniżać i dawać głodowe pensje - to z nimi zostaną. Od razu może niech się nazywa Rhenus Ukraina oddział w Polsce. Dopłaty mają do mieszkań i teraz każdy właśnie mieszkania, a Polak zapier la za miske ryrzu. Już na miejscu za 20 zł brutto można mieć pracę, A nie latać z kablami po piętrach.

Combat88

" Jak to możliwe, że pracownik zza wschodniej granicy na tym samym stanowisku, w tej samej firmie / oddziale ( !!! ), zarobki ma WIĘKSZE niż polak !?! " - TAK MIAŁO BYĆ !!! Literówka z mojej strony, najmocniej przepraszam !

Witam, Co sądzicie o oddziale w POZNANIU? Widzę że poszukują kierowcę na kat. C i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda. Na 'mieście' słyszałem różne opinie, ale może ktoś tutaj podzieli się swoim doświadczęniem?

@Nowy

Jak jesteś z Ukrainy to zarobisz, na mieszkanie dodatek dostaniesz, darmowe mleko z kawą w kuchni, a jak Polak to za wszystko z własnej kieszeni.

@M.

Niby taka firma, a za nic mają pracowników z długoletnim stażem. Nowi mają więcej niż pracownik, który przepracował X lat. O sąsiadach z zagranicy też słyszałem ciekawe rzeczy, że mają jak pączki w maśle, a Polak ma robić za psie pieniądze. Tfu

Edi
@Nowy

Pracuje w Poznaniu kilka do dobrych lat. Atmosferę sami tworzymy a kierownik jest spoko. Zawsze co roku jest super wigilia a dodatkowy casch w postaci karty jest na wysokim poziomie. W tym trudnym roku otrzymałem zwrot za badania na COVID prawie 500 zł. Co do kolegów z wschodu mi się z nimi dobrze współpracuje i zawsze są pomocni ... dziękuje i hejtowi mówię NIE a jak Wam się nie podoba to spróbujcie za ścianą przy sortowaniu ubrań tam jest SUPER :))

Driver
@Nowy

Warto samemu sprawdzić. jest spoko

Mirek
@Nowy

Oferujom na poczontek 3500 brutto + nadgodziny + delegacje. Dodatkowo trzeba z pojemnikami gdzieś chodzić i się męczyć. Za te pieniądze, to kierowca powinien siedzieć i tylko jeździć po mieście 8h i do domu. Byłem na spotkaniu dziś, ale to nie jest dobre zajęcie za takie niskie pieniądze. Rekruter zapewniał, że jak stabilizacja to właśnie tutaj, bo bony na święta, wyprawka dla dziecka, Multisport karta za dopłatą. Social ok Ale podstawa dobra była 5 lat temu. Teraz 2800 brutto ma być minimalne to żadna rewelacja na kat. C jako kierowca.

Abcd
@Edi

Co do 'cashu' na wigile to już jest na porządku dziennym w firmach. Zwrot za test dostałeś bo firma kazała zrobić. Jeszcze tego by brakowało żeby nie zwracali. Co do kolegów ze wschodu to nikt nie mówi że są nie robotni. Chodzi o pewne zasady widocznie których nie rozumiesz. Może zrozumiesz jak dostaniesz wypłatę.

Sprawiedliwy

Każdy pracownik mądry przez internet, jak wam się nie podoba rzucie wypowiedzenia a nie piszecie bzdury. Boicie się odzywać a zarabiacie po 4 tys brutto. Może jak pracodawca nie będzie miał kim pracować się zastanowi nad swoim postępowaniem. Zachowujecie się jakby to była praca marzeń, a tak naprawdę jesteście od czarnej roboty. Każdy patrzy żeby was wykorzystać żebyście za najmniejsze pieniądze wykonali jak Najwiecej pracy. Dostajecie 1000 zł premii świątecznej z czego po miesiacu zabierany jest nielegalnie podatek.

Nowy@
@Sprawiedliwy

@Sprawiedliwy cieszymy że Ciebie już nie ma w zespole.Życzymy wszystkiego dobrego w nowej pracy. :)

Firma Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Morski Gdynia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Anżej

Nic

Dostajemy spore bony na Boże Narodzenie, są pożyczki, multisporty, napoje, owoce, jest mozliwość różnych wyjść integracyjnych (oczywiście nie w pandemii)

@pracownik

Zależy jaki oddział. W Poznaniu brak wyjść integracyjnych, owoców, oszczędność nawet na sokach. Najlepiej być Ukraincem, bo wtedy chodzi się przy nich i nawet więcej zarabiają.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

P.

W tym momencie nie, ale przed pandemią i miejmy nadzieję, ze się skończy to i po, są organizowane różnego rodzaju spotkania integracyjne.

@P.

Tylko w Poznaniu jak zwykle żadne wyjścia integracyjne. Tylko robota.

Amadeusztymoteusz
@Adam

Przecież wynik sam się nie zrobi

Olaf

@P. A jak wygląda socjal? Można liczyć na kartę multisport?

Nikita
@Olaf

Tak. Masz możliwość Multisport, ubezpieczenie grupowe, Pakiet Lux Med. Dodatkowo premia roczna, miesięczna oraz dodatki dla dzieciaków na wyprawkę/obóz.

M.

Do Rhenusa wróciłem drugi raz, po wyjeździe do Niemiec zostałem przyjęty z otwartymi rękami. Praca przyjemna, atmosfera również w firmie panuje rodzinna. Zarobki na godnym poziomie ;) Pozdrawiam

Chorzowianin

Do Rhenusa trafiłem przypadkiem szukając stałej pracy. Zatrudniono mnie na niszczarnię gdzie pracowałem na różnych sekcjach. Przyszedłem na chwilę a pracuję tam już ładnych parę lat. Wystarczyło odrobinę chęci i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań a podwyźki wynagrodzenia, możliwość awansu i zmiany działu pracy stanęły otworem. Z przełożonymi zawsze można było się dogadać będąc z nimi po prostu szczerym i szanując siebie wzajemnie. Wynagrodzenie zawsze jest przed czasem, dodatkowe premie co miesiąc i inne dodatki motywacyjne/uznaniowe, atmosfera w firmie jak najbardziej pozytywna, odzież robocza wybierana przez ich użytkowników, dobry socjal, dodatkowo imprezy okolicznościowe... praca przyznaję nie jest zawsze lekka ale za to zawsze bez słowa nawet można liczyć na wsparcie innych współpracowników.

Kierowca Chorzów

Już od kilku lat mam przyjemność pracować w firmie Rhenus. Praca choć nie należy do łatwych jest bardzo fajna, i ciekawa, dobra dla mężczyzn lubiących jazdę samochodem. Warunki umowy jakie przedstawia firma są bardzo dobre, osobiście jestem z nich bardzo zadowolony. Firma również wspiera rozwój pracownika, są bardzo rzeczowi i precyzyjni. Co można więc powiedzieć o szefowstwie ? Mili symaptyczni ludzie, dobrze zorganizowani, łatwo nawiązuja kontakt z pracownikiem. Atmoswera przyjazna. W razie każdej potrzeby, można liczyć na ich pomoc. wynagrodzenie jest zawsze na czas. Ogólnie mówiąc z pełną odpowiedzialnością polecam prace w tej firmie. Pozdrawiam

Kierowca Chorzów

Kierowca Chorzow

Driver

Pracuje w Rhenusie w oddziale w Chorzowie od ponad roku. Mam sporo doświadczeń z innych firm z racji wieku. Praca kierowców nie jest łatwa, bo to fakt. Trzeba się solidnie napracować. Ale trzeba też powiedzieć, że tak jak tu dba się o pracownika to mało gdzie. Wynagrodzenie nie jest co prawda wygórowane, ale jest też co roku systematycznie podnoszone. Co przede wszystkim to jest bardzo dobra atmosfera, dobre warunki socjalne, a co mało spotykane, z szefostwem można normalnie porozmawiać i zostać wysłuchanym. Póki co jestem bardzo zadowolony.

mixx

Pracował ktoś jako archiwista w Nadarzynie i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

No to ja się wyłamię...

No to ja się wyłamię i napiszę dość niecodzienną opinię na tym forum, a co ;) Pracowałam niedawno przy jednym z projektów w archiwum w Nadarzynie. Absolutnie nie przesadzę, jeśli powiem, że w żadnej innej robocie nie miałam tak dobrej (niemalże terapeutycznej) atmosfery i nie poznałam tak cudownych ludzi jak tu. Mieliśmy naprawdę super zespół. Aż żałuję, że ten projekt już się skończył, ale kto wie, kto wie - być może będą następne :) Jeśli zaś chodzi o kierownictwo, to naprawdę nie można nic złego tym ludziom zarzucić. Wręcz przeciwnie - wspierają, motywują, doradzają, przede wszystkim są bardzo otwarci jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, jakie mogą wyniknąć w trakcie pracy i są mega zaangażowani w to co robią. Jeszcze nigdy do tej pory nie spotkałam się z takim podejściem. Można się od nich naprawdę bardzo dużo nauczyć i naprawdę chce się od nich uczyć. Przemku i Doroto - to była czysta przyjemność pracować z Wami :) Bardzo Wam dziękuję. A wszystkim tym, którzy się wahają, nie wiedzą, boją się - naprawdę polecam spróbować.

Idę w Twoje ślady...
@No to ja się wyłamię...

Potwierdzam to co napisałaś. Zdarzyło mi się pracować jakiś czas temu w archiwum w Nadarzynie. Dorota i Przemek to rewelacyjni kierownicy , pomocni , cierpliwi do bólu i prawdziwi fachowcy . Tak ogólnie to atmosfera jaka tam panowała była jedyna w swoim rodzaju. Autentycznie chciało się rano wstawać do pracy.

witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca oddział Poznań-kierowca. Jak zarobi, atmosfera wśród pracowników i jaki kierownik ? Kiedyś słyszałem o niepochlebnych opiniach czy coś się zmieniło ?

Sanitech.R
@pracownik

Praca na busie , jazda po wlkp i okolicach często 10-12h zarobki w zależności ile wyrobisz godzin i nadgodzin (trzeba kombinować). Jeśli słyszałes niepochlebne opinię - z nikąd się nie biorą ; można spojrzeć na ocenę i opinię tego oddziału w Google gdzie wypowiada się pracownik .

Witam, czy mogę zasięgnąć opinii na temat pracy jako kierowca w Poznaniu ? Jak kierownictwo, atmosfera oraz wynagrodzenie ? Mam iść na rozmowę i nie wiem na co się nastawić. Proszę o szczere odpowiedzi.

Handlowiec

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat pracy jako handlowiec , czy jest to praca stacjonarna czy może w terenie ? Jakie godziny pracy oraz realne średnie zarobki?

Trrrr
@Handlowiec

Nie ma sensu. Każdy donosi dziecinada. Straszne szmacenie sie za kilka złoty. Prezesi wyciskaja z Ciebie na maksa. Wyzys niedoświadczonych ludzi. Janek Z Poznań donosi do dyrektorów chandlowych. Patologiczne relacje w firmie, mobbing!

aaaaa
@Trrrr

Chyba handlowych :)

MK

Pracowałem krótki czas w firmie Rhenus jako kierowca. Dni bywały różne - raz więcej punktów, raz mniej. Praca zdecydowanie dla ludzi nie bojących sie fizycznej pracy i mających duży dystans do siebie - chodzenie po bankach, kancelariach, biurowcach ze śmietnikami jest kompromitujące. O donosach i układach się nie wypowiem, bo nie miałem wiedzy na ten temat.

MP

Jestem ciekaw jak wygląda praca w archiwum oddział Nadarzyn czy praca jest lżejsza jak to wygląda godzinowo? Czy ktoś może ktoś podrzucić opinie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.