Opinie o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Łukasz, wszyscy wiemy że jesteś (usunięte przez administratora), któremu się wydaje że jest najmądrzejszy. Prawda jest taka, że zmień swoje życie i skończ nękać pracowników. Nikt cię nie lubi tutaj. Nie opowiadałeś nic bo nic nie wiesz. Jesteś chorą osobą. Żal tej twojej kolorowej rodziny. Ale wszyscy wiemy, że okradacie ZUS - czyli Nas wszystkich, tak naprawdę...; I to się nadaje do zgłoszenia !!!

RUDY, RUDY RYDZ : ) !

Jasio, dobry człowieku a zaś Ty mój serdeczny przyjacielu - " tych " Dzieci się nie leczy bo są pod opieką Hospicjum domowego, czyli jest rzeczą jasną, że któregoś dnia przeniosą się na " tamten świat ". Jak każdy z nas, tyle że nieco wcześniej i nie z własnej winy czy też woli i to jest niesprawiedliwe... A wszelkie wydatki, które dotyczą Dzieci, takich jak Nasze są pod ścisłą kontrolą odpowiednich Instytucji, o czym ty, jako osoba " dobrze poinformowana " - z tego co można się domyślić po twoim wpisie - doskonale wiesz !!! Począwszy od środków higieny a na bardzo drogich, w niektórych przypadkach - lekach kończąc... To, że świadczenia często nie są odpowiednio wysokie żeby wszystkie te potrzeby momentami pokryć i taki niuans ( brzydko rzecz ujmując ) - najzwyczajniej trzeba dokładać " że swoich ", też pewnie doskonale wiesz, więc twój wpis jest niedorzeczny i łatwy do zweryfikowania... Daj znać jak tylko wpadniesz na trop kolejnej " sensacji ", ok !?! No chyba, że Mama mi dokłada jednak a nie mam kasy na " używki " ze świadczeń to spoko... Przybijam i chylę czoła bo szkoda nawet w klawiaturę stukać ( nomen - omen ) : ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

aaaaa i jeszcze jedno ważne info ; Pytasz wciąż w smsach co ja musiałem opowiedzieć mojej Żonie, że że mną jest... Otóż, w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora) ja nie musiałem nigdy kłamać ani ściemniać. Wiesz dlaczego, roczi !?! Bo znamy się ponad 20 lat i nie mamy przed sobą Żadnych tajemnic, proste !?! Dla mnie tak. Dla ciebie rzecz nieosiągalna, jak cała reszta zresztą : ) !!! Czyli znów kłamię, zgadlem !?! Buhahaha: ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Tak, dokładnie ! Udowodnij, czekam : ) !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Odpowiedz jeszcze roczi jak to było kiedy przy czterech świadkach u mnie pod domem wyznałeś, że martynka ciągnęła natanka po chodniku, chętnie sobie przypomnimy : ) !!! Dalej, panie " złotousty ", kiedy będziesz !?!?! Wolne poniedziałki, o które prosiłeś mi się skończyły... Może teraz wtorki !?!?!? Buhahaha

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Aaaaa, i jeszcze jedno (usunięte przez administratora) ; Wyśmiewasz buty w których chodziłem do pracy za 200 - 300 zł... W tym samym czasie ty, (usunięte przez administratora)chodzisz po dzień dzisiejszy w służbowych ZA DARMO bo ci szkoda : ) !!! Szanujmy się roczi i daj w końcu konkret albo przyjdź bo to przestaje być, hmmmmm " strasnie śmieszne " : ) : ) : ) !!! Buhahaha : ) !

@Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

...może środy bardziej ci pasują : ) ?!?

Do zyzola - tego ślepego : )

Sława - opinię po raz setny wyglosil łeb, który z trudem ukończył 8 klas : ) !!! Nie, spoko - jak już wiadomo - szkoły, kursy i tym podobne są całkowicie zbędne bo ty lub osoba z twojego bliskiego otoczenia tak orzekła ; ) ! Proponuję rozpocząć od zaraz, przynajmniej ogólnopolską akcję " zamykamy wszystkie szkoły i uczelnie bo liczy się tak naprawdę to co masz w głowie " : ) ! Chętnie się przyłączę : ) !!! Myślenie tak max.na 5 - 6 klasę podstawówki właśnie ale to przecież w końcu nikt inny jak ty właśnie... decyduje o tym co jest ważne i jaki kręgosłup zawodowy i moralny ma cały otaczający nas świat : ) ! Grubo, grubo ! Twoje zdanie i garstki, zaznaczam : GARSTKI ludzi - czyli moich byłych współpracowników mnie ani nikogo z moich obecnych współpracowników ( cóż za ironia losu : BĘDĄCYCH twoimi kumplami z roboty na Poczcie : ) - i to wcale nie tak dawno jakbyś !!! ]sobie tego życzył : ) - NAJPROŚCIEJ RZECZ UJMUJĄC : NIE INTERESUJE !!! I to nie jest odwracanie kota ogonem- jak to ci ktoś podpowiedział, tylko analogiczna sytuacja do tej, w której ty i twoi znajomi z pracy uważacie, że ja się znalazłem : ) !!! Ale ty udajesz, że tego nie czytasz bo z miejsca stracilbyś punkt zaczepienia i nie było by pod co podpiąć wszystkich idiotyzmów, które wypisujesz i to dopiero było by bardzo śmieszne : ) !!! P.s. Oczywiście, że pamiętam " fetkę " praktycznie na każdym MOP - od, jak mógłbym zapomnieć !?! Sam mi ją dostarczałeś kilka razy w miesiącu : ) ! Zapomniałeś !?! Nie, nie - czekaj : To pewnie ja znów kłamię i wymyślam bzdury - zgadlem !?! Nie bierzesz od samego początku jednej, dość istotnej kwestii pod uwagę i jedziesz, ostro - przynajmniej wg.twojej opinii i bardziej już nie ublizysz, poprostu ! A u ciebie, w tym kilkunasto - osobowym oddziale jest jeszcze kilka osób, którym twoje potknięcie ( kwestia czasu ! ), może bardzo zaszkodzić i dobrze ci tym wiesz... Więc jesteś albo taki odważny ( bardzo wątpliwe ! ) albo poprostu (usunięte przez administratora) i liczysz na mega fart : ) !!! Zbyt przypałowa branża, wiesz o tym i jak to się ładnie mówi : " Wyleje się dziecko z kąpielą "...

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

" wszyscy zgodnie twierdzili, że jesteś nawiedzony ", no wooow ; ) ! Czyli w sumie ile to osób !?! 15, 20 czy 25 ??? Na WER Komorniki sytuacja wygląda nieco ciekawiej, wg.mojej oceny : Plus / minus 110 kierowców uznało cię za totalne ZERO i to nie tylko dla tego, że załapałeś się do " Elitarnej dwójki ", czyli " grona " 2 ( słownie : DWÓCH !!! ) pracowników ( w tym byłych lub aktualnych więźniów- taki szczegół ! ), którym to podziękowano za współpracę w dniu kiedy skończyła się umowa ( ! ) ale również z powodu tego, że na codzień, generalnie, delikatnie rzecz ujmując - " nie szło ci najlepiej " : ) : ) : ) ! Może przypomnij wszystkim dlaczego wyrzucono cię na zbity pysk z firmy " DPD " !?! Śmiało uki, szczerze, sami swoi : ) ! No odpowiedz proszę dla dobra sprawy ; ) ! Aaaa i jeszcze mały szczegół : Nikogo nie obgadywałem, powiedziałbym że z reguły robiłeś to ty, a mi zdarzało się nie zaprzeczyć - to prawda !!! Różnica między nami jest taka, że ja jedyne co zrobiłem to poinformowałem Kierownika o tym, że toczy się wobec ciebie postępowanie karne, sam wiesz z jakiego paragrafu ( sam jestem za to odpowiedzialny - tak uznałem bo nie kto inny jak właśnie ja poleciłem cię do pracy ) a o pozostałych pracownikach wypowiadałem się dobrze albo wcale bo nie darzyliśmy się sympatią, ogólnie rzecz ujmując... Każdy" nakręcony " przez ciebie, mój były Współpracownik to twój duży sukces !!! Pamiętaj o tym i szanuj za wszelką cenę ! Bo kiedy przyjdzie czas na ciebie, mały człowieczku, tchórzu i hipokryto to każdy z Nich może być dla ciebie leszczu poprostu bezcenny i na wagę złota... Bez pozdrowień, co oczywiste : ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Gdzie jesteś pajacu że swoją prawą ręką wiążącą za ciebie na tej stronie się pytam !?! Widmo kolejnego zwolnienia zajrzało w oczy to przestałeś / liście się udzielać? Dramat !

Do rudego
@Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Daj sobie już spokój.twoje działania do niczego nie prowadzą. Znajdź sobie jakieś zajęcie. I przestań myśleć o rhenusie. Bo tylu latach mógłbyś się już ogarnąć.

@Do rudego

Zapytam po raz kolejny - kim ty jesteś żeby mi mówić co i kiedy mam robić ??? To wolny kraj i mogę robić i mówić co mi się podoba !!! " Bo tyłu latach mógłbyśsię ogarnąć " ? W jakim to jest napisane języku : ) ?Zajęcia mam aż nadto, o czym pewnie wiesz. Aaaaa i nazwę firmy piszemy z dużej litery, zwłaszcza tej w której pracujesz. Tak tylko ze zwykłej przyzwoitości, o zasadach pisowni języka polskiego nie wspominam bo to zdecydowanie przerasta twoje możliwości, jak cała reszta... Nie myślę o Rhenusie tylko o tym jakim jesteś tchórzem i zerem i jak bardzo się tutaj udzielałeś, oczywiście bezpodstawnie i o tym co z tego wyszło: ). Nie ja zacząłem tę gónoburzę i nie ja ją skończę. Na to nie licz: ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Dokładnie ! I nie ma z tym żadnych problemów, w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora), który właśnie na kolorze włosów postanowił oprzeć swoją retorykę bo na niczym innym nie dało się poprostu oprzeć : ) ! Hahahaha. Zero podniesione do kwadratu zawsze pozostanie zerem : ) ! I nic z tym nie możesz zrobić, cepie . (usunięte przez administratora) : ) !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Dla ciebie dziwne jest wszystko co różni się od twoich, hmmm nazwijmy to " poglądów "... Podstawy historii się kłaniaja : ). Sprawdź gdzie byli ludzie o rudym kolorze włosów rasy białej, np.Wikingowie w już ósmym/ dziewiątym wieku a gdzie byli wtedy kolorowi. Na jakim byli poziomie egzystencji ba jeszcze nie tak dawno bo około 100 lat temu kolorowi byli niewolnikami i tylko służyli, np.takim Amerykanom... RUDYM AMERYKANOM TEŻ, CEPIE !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

To analogicznie podejście do Twojego- przeszkadza ci kolor włosów a kolor skóry już nie: ) . " Dziwnie podejście do życia ". Od dłuższego czasu gonisz wlasny ogon, może kiedyś to zrozumiesz ,hahaha: ). Turbodrbil. martynka i spółka

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Я кажу те, що мені подобається. Я бачу, що польську мову дуже важко вивчити ?

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Ode mnie, czyli od kogo, hahaha : ) ? Nie odpowiadaj, zbierz ludzi i przyjedź na Pocztę (usunięte przez administratora): ) ! Zrobimy kółeczko, jak kiedyś chciałeś : ) ! U Nas jest zdecydowanie więcej miejsca, stąd propozycja zmiany lokalizacji. To jak ? (usunięte przez administratora)

piszesz że ekipa się rozpada. Czego lub kogo to zasługa? Firma pomaga ludziom lepiej się zintegrować, są jakieś wypady po pracy, spotkania świąteczne?

Czy pracując w firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Ryz

Nawet po 15 nie daja.

Rudy, RUDY RYDZ: )
@Ryz

To nic, ważne, że dilera trzymają jako konwojenta - nawet bez kategorii B bo nikt inny nie przyjdzie i wszystko jest fajno: ) !

Firma Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Morski Gdynia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
Dawid

Czy uważacie ze jest to rzetelna firma ?

@Dawid

Jest to bardzo rzetelna firma. Jeżeli szukasz stabilizacji, wypłat na czas i rozliczania wszystkiego na papierze, a nie pod stołem jak to często bywa w innych firmach to polecam.

Kik

A co byś chciał? Jak podstawowa wypłata prawie jak najniższa krajowa.

@Kik

Taka prawda

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Drużynowa, Dru - ży - no - wa, (usunięte przez administratora) : ) ! A nie żadna Drużonowa czy też Maszynowa - jak pisałeś wcześniej : ) : ) : ) ! Drużynowa 30 ! I nie żaden " Roman P. "- tylko poprostu : Roman Poprawka ; ). Teraz wszystko się zgadza ; ) !

RUDY, RUDY RYDZ : ) !

Ok, będę się stosował - wiadomo, Wujek osoba święta : ) ! Mój błąd !

No jak nie jak tak

Rudy rudy Rydz

No dalej martynko z rocziwaldem, argumenty poprosimy - zabrakło !?! Niee, niemożliwe : ) : : ) !!! ???

Do rudego ;)

Pies, ktory dużo szczeka nie gryzie ;) Niech no nam przypomni, dlaczego nie podszedł do płota ? :D Z dniem kiedy zniknęła ta ruda zaka*a z naszej firmy atmosfera bardzo się poprawiła. Nie ma nieprzyjemnych sytuacji...nikomu nie znikają klucze... A strofując od tego, prowadzić pojazd po środkach odurzających to jest coś :) I jeszcze jedno zasadnicze pytanie, czy małżonka tego rudego przy*łupa, któremu mamusia funduje wszystko, począwszy od rachunków, wyżywienia, po wykształcenie I zachcianki :D bo ten "wyuczony" (jak siebie nazywa, żyjący na przeciętnym poziomie i oczywiscie to nic, że wynajmuje połowę domu ukraińcą, zeby mial na spłatę zadłużeń) zmienia pracę jak rękawiczki, bo nigdzie go nie chcą.... Czy małżonka jego wie, że małżonek w nocy wypisuje na portalach społecznościowych i nie tylko, do żon swoich eks kolegów ? Oczywiście na wszystko są dowody, możemy sprawdzić papierki, popytać, poczytać, a nawet poogladac i sprawdzic IP jak to pan R. pisze. Juz naprawdę nie ma czego się chwycić, więc pisze o dzieciach i to jakiego koloru są.... nie dość, że psychicznie chory, mitoman to jeszcze rasista.

Do zyzola - tego ślepego : ) !
@Do rudego ;)

...i znowu to samo : ) ! (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Nie napiszę, że po raz enty wybrałeś sobie tylko fragmenty moich komentarzy i to te, nad którymi nie trzeba się zastanowić tylko wystarczy zrobić " kopiuj - wklej " i jest fajnie, co : ) : ) : ) ! Podobnie z pytaniami, ktore są mega krótkie tylko nie zawsze ma tobie kto podpowiedzieć... Z miejsca - to jest pierwsza rzecz która rzuca się w oczy : ) !!! Mniejsza z tym. I tak byś nie zrozumiał albo " przeoczył ", oczywiście przypadkiem : ). Nie odpowiem ci dlaczego nie podszedłem " do płota " bo już ci to mówiłem : ). Tak swoją drogą to podszedłem, tylko na ulicę nie dałem się wyciągnąć bo to było by mega głupie z mojej strony i sporo by w dłuższej perspektywie mogło tobie pomóc... No i zwyczajnie szkoda, że nic nie wspomniałeś ( pewnie ja znów kłamię a ty zarzekając się, że takiej sytuacji wogóle nie było - zyskasz w oczach waszego zgranego zespołu lu - zgadlem !?!??!? ) - nic nie wspominasz o tym, że ja od lata ubiegłego roku proponowałem ci różne możliwości, tzn.że mogę dojechać w dowolne wskazane przez ciebie miejsce, na przykład. Albo, że pokryję koszty twojego dojazdu do mnie - nie było tak ? Nie, nie, na bank. No zaprzecz teraz, ja te smsy mam... Albo jak stałeś na przystanku autobusowym na Góreckiej i zawróciłem, będąc zresztą z Żoną w samochodzie a ty widząc to darłeś wrotki na ten autobus, który chwilę wcześniej zaczął już odjeżdżać : ) !?!?!? Napiszę jeszcze raz, tym razem TUTAJ : Zapraszam cię do siebie, dokładny termin, godzina do ustalenia ale obiecuję, że postaram się dostosować do twojej propozycji - tak żebys zbyt długo nie musiał czekać !!! Jedyną rzeczą, o jaką cię proszę jest to żebyś poprostu wszedł na Naszą " posesję ". I to wszystko, dobrze ? Może być tylko za furtkę, nie musisz zlazić na dół na ogród, itp. ! Mam nadzieję, że to nie jest żaden kłopot dla ciebie i poprostu tak zrobisz ! Będę naprawdę wdzięczny. Serio. A więc, z góry zakładam : Do szybkiego zobaczenia, łukasz...!!!

Do zyzola - tego ślepego : ) !
@Do rudego ;)

Bingo !!! Wreszcie trafiony strzał ! Ukraińców mam, zgadza się i faktycznie spłacam ' moje zadłużenia ! Przynajmniej część, no ale ok - zaliczamy : ) ! No bo czy mi się to podoba czy nie - Tak, z definicji Kredyt hipoteczny jest moim / Naszym zadłużeniem !!! Punkt a was ! Teraz poprosiłbym o szczegóły pomocy mojej Mamy - emerytki względem mnie !?!?!? Lokaty, zagraniczne konta i pewnie jeszcze gotówa workach zakopanych w lesie !?!? I może leasing na auto też mi Ona wzięła, co ??? Jako pierwsza osoba w Polsce - na pewno : ).! To, że miałeś kiepskie dzieciństwo to jedno... Ale to, że twoja mamusia powiedziała już nieraz, że nawet gdyby miała to i tak by tobie nie pomogła, to już niestety twoja zasługa " geniuszu " i twojej rodzinki. Miny twojej Mamy i tęgo co wtedy od Niej uslyszalem, długo pewnie nie zapomnę ; " Widział pan co się tutaj dzieje w tym domu ? A ja Jej na to - u mnie nie ma nic lepiej, szanowna pani - są dzieci to sytuacja jest dynamiczna : )... Nie o to mi chodziło, nic pan nie zrozumiał... Młody, zdrowy chłopaki i w takie coś wchodzić...? Przyznam, że nie wiedziałem wtedy co mam zrobić z oczami...

Twój pan
@Do rudego ;)

Rudy nie bądź rasista!!! Lepiej szanuj pana Łukasza, potrafił zaakceptować dziecko innej rasy, uważa je za swoje, dba o rodzine. A Ty sie śmiejesz ze masz w domu chore dzieci. Śmiejesz sie z nich ba nawet parodjujesz. Bycie Ojcem to wspieranie dzieci a nie wyśmiewanie sie. Bierz przykład z pana Łukasza.(usunięte przez administratora)

@Twój pan

Nie potrafił zaakceptować " dziecko " innej rasy tylko " dzieci innej rasy " - to tak na marginesie... I nie " potrafił " tylko NIE MIAŁ INNEGO WYBORU bo z dnia na dzień został bez dachu nad głową, głodny i bez środków do życia ! Jego ówczesna kobieta zorientowała się z kim ma do czynienia i pstryk - nie ma " pana łukasza " : ) ! Stąd obecna sytuacja... A gdybym miał brać przykład z tego " pana " w jakiejkolwiek materii to sorry ale chyba wolałbym zmienić płeć, na przykład: ) !

Saltanat

Работала в компании Ренус сваженс,могу написать только отрицательный отзыв,компания очень коррумпирована.нормы помогают делать только своим родственникам ,друзьям и.тд Остальных увольняют при первом снижении заказов или после окончания распродажи,Бригадистов грубые,думающие только о своих,а начальство будто все это устраивает

Romek - tak właśnie ten Romek
@Saltanat

Brawo !

@Saltanat

Kolega z UA pomylił firmy :) Pozdrawiamy

Do rudego ;)

Po prostu wszyscy mają cię tak dosyć... i każdy wie o tobie tyle, że z łatwością można cię podejść, to jest jeszcze bardziej śmieszne jak już sam nie wiesz kto pisze :D i dajesz sie robic jak dziecko :) Haha i ta konsternacja teraz ;P A my śmiejemy się w głos :D Pisz, pisz wylewaj swoje żale, na szczęście wszyscy wiedzą kim jest rudy. Jestes znany (w nie dobrym tego słowa znaczeniu) z opowiesci dziwnej tresci. W końcu musisz się gdzieś wyżalić, skoro nie masz nikogo, kto chciałby cię wysłuchać :D Jaki z ciebie pustak...

Do rudego ;)

I co, dałeś się podpuścić jak dziecko ;D na to czekaliśmy :) Boom x2 :D Szkoda nam czasu na taką fajkę jak ty. Co, pewnie nocka nie przespana ? :P Jak dobrze, że nikt nie musi już oglądać twojego piegowatego pyska z rana.... uff :D a i czasem możemy się pośmiać z wywodów ćpu*ka chorego psychicznie mitomania ;)

Combat77

@Sprawiedliwy : 4000 brutto to około 3100 pln. " na rękę ", p. Darku ( !?! ) ???????????????? !!! Wliczając w to delegacje, nadgodziny i pseudo - premię ???????????? ! Śmiech na sali ! Z całym szacunkiem dla tych ludzi ale w sieciowkach typu Lidl, Biedra czy podobne mają kilka setek miesięcznie więcej ???? ! I Ty to bez dźwigania pojemników z 4 piętra ważących po 110 - 120 kg.spokojnie ???? !!! Bo tam SZANUJE się pracownika ! Zamiast wychodzić z założenia, że jak nie ten to następny ☹️ ! Najlepiej oczywiście ukrainiec bo zadowoli się tymi frytkami jako wypłatę i jeszcze firma dostanie dodatkowy cash za każdego ukra z osobna ???????????? ! " PSY SZCZĘKAJĄ, KARAWANA JEDZIE DALEJ ", cytując klasyka ???? ! Do czasu, Panie i Panowie, do czasu ???? ! Szerokiej drogi ????

Terravita
@Combat77

No, trudno się nie zgodzić....

Twoje sumienie

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które możecie przeczytać powyżej. Ale zacznę od początku, mówię jak jest. Praca 15 lub 16 brutto na umowę zlecenie zależy przez którą okradającą was agencję będziecie pracować. Praca na magazynie przy szukaniu papierów, czy w biurze przy ich segregowaniu czy klepaniu danych to sama przyjemność. Problem jest z pracownikami gdzie większość to niestety baby pozwalniane z jakichś firm i teraz wylewają swoją frustracj (usunięte przez administratora) c się i obgadując. Jak to z babami (usunięte przez administratora) do kwadratu. Przechodząc koło kuchni możesz przez zamknięte drzwi dowiedzieć się o sobie więcej niż sam/sama wiesz. Jeśli chcecie zachorować na depresję, nerwicę, schizofrenię, epilepsję, to doskonałe miejsce. Atmosferę nakręca łysy operacyjny kapo, którego zarząd spuścił z łańcucha by szczuć pracowników na dole. Chodzi o tego samego gościa co w poście powyżej. Efektywność i jeszcze raz efektywność, jesteś cennym pracownikiem dla firmy więc możesz dla niej robić więcej za te same grosze. Pranie mózgu codziennie. Dużo ludzi robi po znajomości, matki zwykłe i samotne, córki, kochanki, nieślubne dzieci, kur*y i ch*j wie kto jeszcze. Patologia. Po prostu patologia.

Kika
@Twoje sumienie

W Nadarzynie kierowniczka Dorota - równa babka. Z przyjemnością się u niej pracowało.

Kika
@Twoje sumienie

Niestety zgadza się.

Kierowca

Idę na rozmowę w poniedziałek Jeśli rekruter w tej firmie zmarnuje mój czas to dam znać.opinnie nie dają zadnego zarysu co naprawdę dzieje się w firmie. pracuje obecnie w firmie 10 lat gdzie hejt w sieci na pracodawcę jest ogromny jest prawdziwy w kilku procentach co ludzie wypisują mimo tego trzeba sobie z takim pracodawcą radzić jak ktoś jest słaby i nie ma jaj by zatrudniając stawiać na swoim później wypisuje głupoty w sieci bez pokrycia bo niepotrafil załatwić sobie odpowiednich warunków do pracy.zasada jedna jeśli profil i stanowisko Ci nie odpowiada to idź szukać dalej a nie zatrudniasz się i później marudzi jeden z drugim jak mu źle :)

@Kierowca

Niestety nie doszlo do współpracy nie poważna firma dzwoni umawia Sie na dany dzień i godzinę gdzie w dniu spotkania dostaje SMS że nie może się spotkać. Kulturalny człowiek by zadzwonił że coś wypadło ale skoro przed pracą rano pisze SMS a nie dzwoni do kandydata znaczy że nie ma szacunku już na samym początku więc ja bym się zastanawiał nad pracą w tej firmie .niemarnujcie innym czasu na poszukiwaniu pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

W siedzibie oddziału. W zależności - do którego aplikujesz.

Domi

Czy termin urlopu narzucają?

@Domi

Urlop planowany jest na początku roku. Można dostosować do swoich potrzeb, lecz musi być to zaakceptowane.

Slotala

Zarobki na poziomie (usunięte przez administratora)z nadgodzinami i delegacjami. Podwyżek brak bo zasłaniają się covidem. (usunięte przez administratora)Lepiej zarabia Pani na kasie w sklepie z owadem w logo. W Chorzowie zarabiają jeszcze mniej ale sie cieszą. Dźwigasz pojemniki ważące ponad (usunięte przez administratora) kg po schodach z 4 pięta.(usunięte przez administratora) Ale na swieta dostaniesz tysiąc złotych z czego jeszcze cie (usunięte przez administratora)za miesiąc podatkiem którego nie ma. Poklepią po ramieniu i pojadą nowym BMW do domu. Śmiejąc się w duchu ze znaleźli jelenia co pracuje za psie pieniądze. Jeśli lubisz pracować za śmieszne pieniądze ponad siły zapraszamy to praca dla Ciebie.(usunięte przez administratora)Chcesz przeżyć taki cyrk zapraszam na rekrutacje. I mydlenie oczu socjalem

Były kierowca
@Slotala

Witam. Podszywanie się pod inne osoby tak jak to miało miejsce w tym komentarzu jest w Polsce karalne. Sprawa zgłoszona na policję.

@Paweł

@ Paweł, ale cieszę się że znalazłeś lepsza pracę brawo Ty ... sukcesów i osiągnięcia celów a my w Rhenus damy radę bez Ciebie.

Mikołaj

Witam. Trafiłem na ogloszenie na stanowisko Brygadzista. Może ktoś napisać coś więcej o warunkach pracy i jej charakterze? Ile osób podlega pod taką osobę? Z góry dziękuję za odpowiedź! Mikołaj

@Mikołaj

Jak widać z poprzednich wpisów, że wypowiadają się zakompleksieni i sfrustrowani byli pracownicy co zwolnili się z nadzieją, że znaleźli lepszą prace ( a niestety nie wyszło i jest gorzej ) to obiektywnej oceny o tej firmie lub stanowisku nie uzyskasz.

Remus
@Mikołaj

Głównie jako brygadzista będziesz odpowiedzialny za przebieg pracy na hali niszczącej. Nadzór nad pracownikami, załadunek tirów itp. Ale lepiej zmienił bym imię na Mikołai czy jakoś tak, to na pewno przybliży Cię do angażu w tej firmie.

Kalio
@Remus

I od razu lepsza stawka niż Polak rodak..

Rychu

Jak tak dalej bendom Ukraińców wyróżniać to zaraz będzie Rhenus Ukraina oddział Poznań. Nie dosyć że większe majom wypłaty, to jeszcze do mieszkania 500+ bo jakby inaczej pracować. Każdy własne mieszkania, A Polak za miskę ryżu z pojemnikami biega. (usunięte przez administratora)na godzinach kierownika, Ale czego się spodziewać jak w Poznaniu to dobrego kierownika nie ma. Dobrze, Że czasy się zmieniają i ludzie odchodzom od nich. Adios

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.