FreshMail

Kraków

Opinie o FreshMail

maszeq 2015-12-24 10:42
mnich, jeśli jesteś front end developerem i szukasz pracy w email marketingu napisz do mnie na maszeq@gmail.com
Joanna Wójcik 2016-02-01 10:13
Potwierdzam, jeśli chodzi o FreshMail, nasze biuro znajduje się w Krakowie i tam poszukujemy Pracowników. Obecnie poszukujemy nowych osób zarówno do Działu IT, Marketingu jak i sprzedaży http://freshmail.pl/praca/ Bardzo chętnie odpowiem na ewentualne pytania odnośnie pracy :) Mój adres email to: joanna.wojcik@freshmail.pl Zapraszam :)
Gall Anonim 2016-08-24 14:00
To wszystko zależy. Branżowa, specyficzna literatura dla danej dziedziny jest droga. Takiej literatury nie znajdzie się również w postaci .pdf na chomiku wiec dla pracowników, którzy chcą się rozwijać, jest to jak najbardziej na rękę.
norbi 2016-09-04 19:31
@ Gall Anonim wiadomo, że najlepiej jest szukać takich in formacji w specjaluistycznych książkach, które zapewne mogą znaleźć się w bibliotekach ...
Lidia 2017-08-23 16:07
Aktualnie szukają pracownika na stanowisko Młodszy księgowy. W ofercie napisali, że zapewniają przytulne biuro, w którym poczujesz się jak w domu ale bez nadgodzin, native speakerzy doprowadzający Twój angielski do levelu perfect, a także rozdają darmowe karnety na siłownie. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy?
Zostaw swoją opinię o FreshMail - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FreshMail