Opinie o Carrefour Polska w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 18

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 18

Klient Nowy wpis

Obsługa przy kasach tragedia siostra w 6 mięsiącu ciąży brak pomocy brak słów.

Stała klientka Jolanta Nowy wpis

Systematycznie robię zakupy w kędzierzyńskim Carrefourze. W dziale warzyw i owoców, jak zwykle szczerym uśmiechem wita mnie pracownica p. Vanessa. Zawsze miła, chętnie doradzi, zaproponuje i służy pomocą. Najprawdopodobniej ma to po swojej sympatycznej mamie o imieniu Barbara, która pracuje w dziale pieczywa. Przez parę lat dała się poznać jako kompetentna osoba w swoim dziale, a przy tym uczynna i życzliwa. Przyjemnie robi się tu zakupy. Gratuluję pracodawcy takich pracownic.

Obserwator Nowy wpis

Dzisiaj na kasach samoobsługowych bardzo niemiła i arogancka kasjerka krzyczała do starszego małżeństwa ze podeszli do nieczynnej kasy. Osoby te nie rozpoczeły jeszcze kasowac mialy zakupy w koszu jak zaczeła krzyczec "ta kasa jest nieczynna,....nie widzi Pani"!!!!! na to klientka odpowiedziala ze nie widziala to padlo stwierdzenie "To trzeba się patrzec" !!! aKasa nie byla oswietlona na czerwono ze jest jakakolwiek awaria. Zreszta osoby te nawet nie wylozyly towaru z kosza. Druga z pracownic probowala uspokoić kasjerkę ale ta nie dala za wygrana i slowo w slowo wywołała tak awanture ze kupujący kiwali głowami. Pani ktora zostala zaatakowana mowila ze to nie jest pierwszy raz kiedy ta kasjerka jest arogancka. Nerwowa Pani nosi okulary i wlosy czesane w kok. Nie chcialbym robic zakupow w takiej atmosferze. Uwazam ze ze strony pracownika powinno sie podejsc do klienta i grzecznie poinformowac by przeszli dalej czy to takie trudne. A nerwowa kasjerka o ile ma jakies problemy wspolpracy z klientami powinna pracowac na magazynie. pozdrawiam miłych i uoprzejmych pracownikow :)

Pracownik Nowy wpis

Dawaj kaśka z kas na l4 to ci najlepiej wychodzi , najlepiej na pół roku udawać cieżko chorą i się śmiać . Pozdrawiamy z kas

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Carrefour Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Tom

Zmiecie godziny otwarcia na z obsługą i bez bo w carfur kedzierzyn zakupy gdzie skazuje cię kasjerka są tylko do 20ej bo puzniej już tylko kasy samoobsługowe.

2pac

Kupiłem dzisiaj słuchawki, okazało się że nie działają więc IKS DE

Car Mikołaj II

Czy złożyłeś już papiery, aby rozpocząć nowy rok szkolny w szkole podstawowej? Wrzesień się jeszcze nie skończył, może jeszcze się uda. :) Nauczyciel polskiego powinien się Tobą zająć, bo musisz popracować nad budową zdań i interpunkcją. Jak już się nauczysz to możesz zacząć wojować na internetach bez wstydu. Myślę jednak, że na tym wojowaniu się skończy, bo takim ludziom jak Ty brakuje odwagi by powiedzieć komuś wprost gdy coś jest nie tak. Ewentualnie zawsze można donieść do dyrekcji, albo do menadżerów. Oni to lubią. Taka mentalność i "odwaga" pracujących w Carrefour. Szpicle i lizod*py. Z jakiej racji piszesz o kimś z imienia i nazwiska na publicznym forum? Gdzie jest administrator?

Elżbieta
@Car Mikołaj II

Widać administrator już się zajął tą wypowiedzią, bo jest niewidoczna... Wytłumaczysz o co w niej chodziło? Szukam jakiś opinii od strony pracowników - czy ta wypowiedz usunięta nie była właśnie taką?

Car Mikołaj II
@Elżbieta

Osoba o nicku Rasputin z imienia i nazwiska oczerniła pracownika. Prawdopodobnie był to ktoś "uprzejmy" z tego samego działu co oczerniony pracownik. To nie była opinia na temat sklepu i jego funkcjonowania.

Edyta
@Car Mikołaj II

czyi atmosfera w firmie chyba średnia jest skoro takie oczernianie w necie między pracownikami ?

Antoni

Witam. Nic nie piszecie o pracy w firmie Carrefour Polska, że zaczynam się zastanawiać, czy tak ciężko dostać się do jednego ze sklepów tej sieci mieszczącego się w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Pracował tam ktoś z Was i może napisać, jak wyglądają relację z kierownictwem firmy? Bardzo proszę o rzetelną informację. Potrzebuję się tego dowiedzieć.

bardzo bardzo słaby asortymennt piwa bezglutenowego.jest jeden i jeden rząd na półce to kpina jakas a inne piwa to i w półkach i na palatech.to netto kilka razy mniejsze ma wiecej piw.pozdrawiam.zwiekszcie asortyment piwa

MajkaZapominajka

Chciałem poprosić pracownika sklepu o powiedzenie gdzie jest alejka ze słodyczami on mnie zignorował odwrócił wzrok i odszedł. To jest zdecydowany minus dla Carrefour'a.

Kradną w biały dzień

Pracownicy w biały dzień wynoszą towar elektroniczny z tego sklepu. Kobieta z wyglądu niby jakaś ważna mówił do pracownika wyjdź tak żeby ochroniarz ciebie nie widział. No i się wyniosło.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska