Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

ANETKA

JA ROBILAM TYLKO 2 DNI ALE SPYTAJCIE LUDZI CZY NIE PRAWDA CO NAPISALAM.....................................................................................................

ANETKA

TRZEBA TAM PRZEPRACOWAC 9 MC ZEBY DOJSC DO JAKICH KOLWIEK PRAW.... ZAIT KONTO NA 120 GODZIN!!!!! PORAZKA!!!!! ZANIM TAM TO UZBIERASZ TO WLASNIE TE 9 MC...., DOP POTEM DOSTANIECIE WYPLATE ZAMIAST KIESZONKOWEGO..... DO SKLEPU TRZEBA LICZYC 1H NA WYJCIE PO CHLEB... SPOWROTEM WEJSC Z ZAKUPAMI POD GORE JAK NA TESTACH WYDOLNOSCIOWYCH DO JEDNOSTKI SPECJALNEJ..... I CO ZOSTAJE????? GORBATSCHOW I HUGO.... MIEJSCE PRZEKLETE....

ANETKA

(usunięte przez administratora) LUDZIE SZKODA SŁÓW!!!!!!!!!!!! JEDYNE PORZADNE OSOBY NA F.G.R 2-10 TO: 1.CIOTKA ;-* ZDROWIE CIOCI......... 2.SALI B.MIAŁA 3.GA BI KIEROWCA I CHLOPAKI Z GORNEJ 2 PZDR REEEEESZTAAAA TOOOOO SYYYYYYFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!! BIORO- 4/10 JAKOTAKO (P.IWONKA I MARTA GIT!!!!) ROBOTA -KUUUUUUUUUUUPAAAAAAAAAA LOKALIZACJA- KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I TO BY BYLO NA TYLE.... Z POWARZANIEM PSYCHOFAN

yolo

Proszę nigdy więcej nie jechać przez tą agencje pracy! Poniewaz za 3 tyg pracy dostaniesz 182 euro! A na koniec Ci Beatka ukradnie rzecz Twoją prywatną! Oraz da ją drugiej osobie z sąsiedniego pokoju na prezent!!! Banda zlodzieji jakich mało i skurwialych oszustów. A pracujesz tylko na tych nierobów Beatkę i Raymunda! Także szczerze odradzam wyjazd jeśli ktoś ma jechać lepiej niech nie jedzie!

Kiedyś tam
@yolo

Dziwne a chodzi Beatka i gada ile ma kasy.Nawet chwali się że kupiła sobie mieszkanie.To po co kradnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zuzanna

@pi key, czy Pasternak Personal poinformowała Cię o przybliżonym terminie spłaty wszystkich należności, które są Tobie winni? Jak myślisz, z czego może wynikać to opóźnienie? Może firma ta ma jakieś chwilowe problemy? Jak poza tym, pracowało Ci się w tej firmie?

Ruda suka
@Zuzanna

Pracowałem również w firmie gdzie pikey tak że przez pazerniaka ta firma to jest porażka szczera prawdę pikey napisał :)

pi key
@Zuzanna

wielokrotnie probowalem kontaktowac sie z nimi nie chca pomoc , nie jestem juz ich pracownikiem ,a Barbara i cala ta firma to DNO. NIE polecam

Kiedys tam

Ludzie słyszeliście koło bloku pasternaka w Bergkamen chodzom dwie dziewczyny na imię majom Monika i Dominika co za alkohol i parę euro zrobił tobie dobrze

S1Savid

POWIEM W SKRÓCIE (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) AAA. ..ZAPOMNIAŁ BYŁ TAK ZAKLAMANI że w (usunięte przez administratora) scypie. A nie wspomnę już o tym całym RAJMONDZIE NO (usunięte przez administratora) MAC SKĄD TEN ZAKLAMANIEC SIĘ WYJEBAL TO NIE WIEM NA PRAWDĘ TAKICH JAK ON TO (usunięte przez administratora) TYLKO KOPAĆ CO TU DUŻO GADAĆ (usunięte przez administratora) IM W (usunięte przez administratora) wszystkich !! FIRMA TOTALNE DNOOOOOOOO !!!!!!!

pi key

hej Pracowalem firmie Pasternak w miescie Magdeburg ,koordynatorka byla baba jaga Barbara ktora tak sciemniala i klamala ze mogla by zostac niezla aktorka.Zgadzam sie z wami ze odradzam komu kolwiek pracowac dla tej firmy .Do dzis nie rozliczyli sie ze mna za paliwo do pracy taka byla umowa zalegaja mi ponad 200 e nie mowiac o nadgodzinach. Jesli mozecie omijajcie ta firme z daleka nie warta jest nazwac firma (zarabiaja na naszej naiwosci) Powodzenia w innej lepszej platnej pracy ;)

Abc

Agencja pośrednictwa pracy"Pasternak" nie jest godna ta" firma" by nazwać duża literą traktują człowieka jak robola zaczynając od koordynatorki donaty t p.renata (psiapsiolki) tymi imionami można rzucać po całym bloku Bergkamen. Wymyslil sobie zjeby cejkonto co to ma być... Jadąc do pracy tzw regały masz przepracowane 7,5 - 8 godzin a nie ma cię w domu po 12 - 15 godzin już jest za frre , za mieszkanie się płaci krocie by za ścianą wysłuchiwać jaki (usunięte przez administratora) którzy bełtaja szczaja pod siebie, 100/1 to same podpierdalacze wchodzą koordynatorce w (usunięte przez administratora) bez wazeliny ( Magda , Hubert ,Mariola , Bozenka) i wiele wiele takich imion. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tą pracą !!!

Takesake
@Abc

Hahaha dużo widzę się nie zmieniło w tym syfie, imiona też nam dobrze znane.. hahaha

Tadekzjadek

Ogólnie praca fajna ale Pani Marta brodecka która teraz robi koło northorn w biurze jest (usunięte przez administratora) kobieta.

GRAŻYNA

(usunięte przez administratora)! Nie polecam nikomu pracować przez tą firmę, (usunięte przez administratora)- nie wypłacają całości wypłat na czas, albo wogole nie płacą wolą przelać na Zeit konto na którym żaden pracownik nie wie ile ma. Stawki w umówię inne niż w rzeczywistości. Kwatery masakra. Pracujący tam ludzie to sami NARKOMANI, RECYDYWIŚCI I ALKOHOLICY takich wlasnie Pani Judyta przyjmuje do pracy i daje im stała umowę o prace a normalnych zdrowych pracowników zwalnia... PORAŻKA... kordynatorow więcej jak pracujących a wogole nie pomagają ani interesują pracownikami a to ich zadanie...

krzysiek i mira

witam was .PASTERNAK dotarl tez do miasta Magdeburga.Pracuje tam 3 polakow ,za kazdym razem jest ten sam problem.BARBARA i jej parter Podejrzewam ze to jedna osoba o imieniach Donata BEATA i barbara. Jezdzi dacziom?Czy moze ktos potwierdzic? A PANI pasternak jest polka jest po 30 i udaje ze nie rozumie polskiego ma na imie Jowita

KATASTROFA!!! Nikomu nie polecam tej agencji pracowałam tam około 2 miesiące. Po czym po zakończonej pracy, nie dostałam ostatniej wypłaty, za kilkanaście dni urlopu wypłacono mi jakieś grosze. O świadectwo pracy można się prosić tygodniami a jak wiadomo w Polsce bez tego nie da się zarejestrować w UP. Praca była super, ale agencja to porażka- na każdym kroku jeden wielki problem... Nawet z normalnym pójściem do lekarza co tak naprawde nam sie należy bo pobierają co miesiąc za ubezpieczenie.

Amigo

Najlepszy w rej firmie jest jskuuuza czyli Dariusz jsrosinski haha hahaha beka z gościa jak (usunięte przez administratora) Amigo też jest dobry xD

Kuchnia

Byłem w rzeźni na convinensie. Cielismy z chłopakami karkówke. Kasa większa niż "normalni" pracownicy, ale i tak szału nie było. Koordynatorzy Beata i Rajmund to jakaś kpina. Szkoda, że nie można wiązanki jakiejś puścić bo chętnie bym się odwdzięczył za ten syf w którym mieszkałem. Jak robiłem pranie to tynk ze ścian leciał.. Koszmar. Jedyne co to o dziwo uczciwie wypłacone pieniądze (choć i tak mizerne), ale na czas. Poza tym fajne miasteczko, gdyby nie warunki mieszkalne, cajt konto i słaba płaca od biedy można by się tam przemęczyć w tym syfie.. Pozdrawiam

ziutek z bończy

Hej,nikt do tego bagna nie chce jechać,od 8-śmiu miesięcy kłamczucha i fałszywa naganiaczka donattt nie może znaleść spawaczy, słabo makaron nawija na uszy i obiecuję swą pomoc we wszystkim,no i oczywiśćie zarobki kolosalne. Ludzie chyba już zrozumieli co pazerniak sobą reprezentuje,na tą padlinę brakuje słów żeby to opisać...

ruki cuki

Hej. Przestrzegam wszystkich przed tą agencją pracy-obozem pracy.Ludzie nie słuchajcie co mówią wam w biurach w Polsce,tu na miejscu jest co innego stawka leci w dół i w niczym nie pomagaja,jak dzwonisz to traktują cię jak intruza albo śmiecia,jedną z najgorszych koordynatorek-oszustek jest donatat z lunen.

Maciag
@ruki cuki

Serdecznie zapraszamy do Kaufland Heiligenstadt bardzo fajny (usunięte przez administratora) Opierdo,,,,la Cie ze wszystkiego.Jak pasterak dalej bedzie dawal lapowki johannesowi ,a wodke i papierosy bedziecie wozic dla tych gebelsowkich potomkow ,to tak macie.Jak sie za kase i stanowisko oddaje swoje krocze,to czemu sie dziwic i szukac szacunku.Polacy zawsze byli i beda parobkami ,Swinia ma wiecej HONORU.

maciag
@Maciag

Jezeli Kaufland Keiligenstadt (usunięte przez administratora),to moze jest KZ.Tez usuniecie?obaczymy

maciag
@Maciag

Serdecznie zapraszamy do KZ Kaufland Heiligenstadt gdzie gebelsowki rezim potrzebuje polskiej wodki i papierosow.Johanes schwul.

Johannes
@maciag

Arbeit Lager Kaufland Heiligenstadt.

Jeden z dziesieciu

Nie warto zawracać sobie głowy ;) a do busów wchodzić to aż strach wala się po busach (strach pomyslec co te busy jeszcze nie przeszly )to tak jest jak małolaty (ruda i spola) nie maja gdzie iść a busy stoją otwarte.. To fakt dziewczyna zdradza chlopaka tamtem zwiazki rozbija i tak w kolko śmiech na sali.. Mowie tu o heilbad pozdro ruda

Witam,banda oszustów Pazerniak zmieniła swoją lokalizacje do Lünen,na wszystkich portalach pracy szukają spawaczy do Hagen,przestrzegam wszystkich kto chce jechać do tej pracy:praca jest na dwie zmiany,jest tu akord,to co obiecują w polsce chodzi o stawkę po przyjezdzie do niemiec stawka spada,w niczym nie pomogą jesli chodzi o urlop,lekarz czy kindergeld,w mieszkaniu co oferują karaluchy,grzyb i brak szyby w kuchni-opisuję to co widziałem bo pracowałem tam krótki okres i uciekłem bo oszukiwali na wypłacie.Przestrzegam też przed Panią koordynator-dwulicowa osoba i bardzo fałszywa donatat.

Pracus
@były pracownik

Masz racje ja tez tam bylem syf syf i jeszcze raz syf

pracus
@Pracus

Kiedys niemcy mieli obozy w polsce ,teraz Maja w niemczech a wiesniaki z polski sami sie tam pchaja a potem nazekaja.polacy to narod konfidentow co za pare euro obrabiaja lachy niemcom.[Patrz Tusk]Pijaki,zlodziejaszki.Panie ktore zostawily rodziny a w niemczech kopuluja jak kroliki.Panowie tez kopuluja jak kroliki a na wekend do rodziny jada.Na kontrakcie zycie jak bajka,wodka sie leje, konkubina szaleje.Bez jednego wystrzalu niemcy Maja wiesniakow ktorzy za pol darmo pracuja i sa zadowoleni.

Naiwny

Praca kufland spoko. Wyplata hahahahahahahhahaah nawet 900 euro nie zarobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal