Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Komis

Prosze o opinie praca jako komisjoner Czy atmosfera ok, jak z zakwaterowaniem ile sie zarobi po odtraceniu zakwaterowania na reke ?

kiedyś tam

Ty możesz zarabiać 1600 do 2000 € ale nie u Pasternak ja juz tu pracuje parę lat i u Pasternak tez robiłem i wiem jakie tam som zarobki

Doś doś

Mam pytanko. Ile im się należy urlopu rocznie pracownikom

mhm
@Doś doś

24 dni

ojciec
@Doś doś

2 dni za każdy przepracowany miesiąc

dosc dosc dosc

Co do Pasternaków i ich koordynatorów pozwolicie to się wypowię. Pracowałem u nich dośc długo w róznych zakładach mieszkałem na różnych mieszkaniach, dużo widziałem. Co do kasy zawsze kombinowali jak uciac jak zabrać byle tylko oni mieli, ale nie to jest najgorsze najgorsi to ich ci dziwni koordynatorzy brani chyba z łapanki Karolina, Donata od pługa oderwane dostały władze i się poprzewracało w głowie, no ale cale to coś beata specjalnie z malej litery ani to madre pewnie ciezko bylo skonczyc w polsce szkole zawodowa. Prace dostala dzieki temu ze urzedowala z Gerardem na Hamie prawda ty........cichodajko prawda ze mieszkalas na 8 potem na 1i 3 mialas przyjaciolke Justyne widzisz ludzie duzo wiedza, a potem jak poszlas na kaufland to urzedowałas z Koniecznym starzy pracownicy wiedza że prace dostalas bo marecxkowi w biurze pod biurkiem wiesz co robiłas. Sama chlejesz a innym uwage zwracasz ze pija , sama sie kurw....a innych widzisz popatrz wreszcie na siebie i daj ludziom pracowac. Tak to jest jak głupek dorwie się do władzy. I jeszcze jedno zdanie do właścicieli prosze popatrzcie sie co sie dzieje u beaty jak broni swojego kochasia jak jezdzi na gazie . Macie tam ludzi wszyscy razem z Rajmundem kiedys się doigraja zebyście potem nie mieli problemów

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mallibuu

Wiesz, nie moge patrzec na Twoja opinie. Czytajac ja mam wrazenie ze jestes kolejnym lizusem Beaty albo Rajmunda. Ok, alkohol jest dla ludzi, ale czy normalnym nazwiesz zachowanie Beaty, gdzie czlowiek po pracy przyjdzie i wypije 1 piwo a ona po polnocy wpada Ci do domku i sie pyta czy fajna impreza byla ? Bo dla mnie to nie jest normalne. Poza tym firma leci w kulki gdzie tylko moze. No i zachowanie koordynatorow - ponizej wszelkiej krytyki.

81r

Przede wszystkim firma wypłacalna ,pieniążki na czas ,czytam i widzę że większość piszących to ludzie którzy boją się pracy ,i chcieliby zarabiać po 2000 euro - kto by nie chciał - ale czy choć część z piszących zna język ? Napewno nie .zgadzam się z jednym ,ze za dużo tu osób pijących ,i za to powinno się wziąść biuro ,bo to źle świadczy o firmie ,wywalić takich na zbity pysk ,wódka jest dla ludzi ,ale trzeba umieć ja pić i wiedzieć kiedy jest za dużo jak tego nie wie to niech wraca z kad przyjechał - co z takiego za pracownik? - co się tyczy cejkonto ,gdyby nie zabierali to połowa z tego to byłby podatek ,nazbierało 120 godzin - masz w zapasie ,wiec możesz wziąść np przedłużyć sobie urlop i będzie ci to płacone właśnie z tego konta ,tak ,że te pieniążki nie zginą -firma mogła by płacić więcej ale wszystkie takie firmy tyle dają 8,80 brutto ,- faktycznie lizusy mają się dobrze ,firma nie bierze pod uwagę ,ze dobrze pracujesz czy innych rzeczy ,sam się o tym przekonałem ,- ale ogólnie nie można narzekać ,i nie ze nie da się nic załatwić ,miałem ostatnio taka sytuacje ,ze chciałem juz zrezygnować z pracy w tej firmie , ale po kilku wymiana zdań KOORDYNATORK uznała chyba że mam rację i zgodziła się na moja propozycje ,,wiec nie piszcie ze nic nie idzie załatwić ,tym bardziej ze ta KOORDYNATORKA , jest córką szefowej ,może inne są nie ok. Nie wiem pisze tylko o swoim przykładzie .Uważam ogólnie ,ze firma jest OK ,możliwe ,że inni koordynatorzy nie OK ,skoro aż tylu tak źle o nich pisze ,Ale tu się przyjeżdża pracować ,a nie na wczasy ,czy by CHLAC ,nie pisze pić specjalnie ,bo tu mało kto pije.A wiec nie oczrniajcie wszystkich ,podoba mi się jeden wpis ,gdzie przyznal ,ze został wywal ony bo narozrabjal ,ale mu wszystko wyplacil ,przyznał się ze to z jego winy ,naprawdę kawy gosc.wyzywacie ,i to nie cenzura lnie inne osoby ,najpierw usiądź i spójrz na siebie czy coś nie tak z Twojej strony ,może jest w tym wszystkim cześć prawdy ,ale nie można tak bluzgac na kogoś Uważam ,ze dużo spraw da się załatwić rozmowa ,ale spokojnie ,nikt nie jest na wasze zawołanie ,każdy ma dobre i złe strony ,ale rozmowa wszystko da się załatwić Jeśli ktoś nie boi się pracy i ma umiar w piciu ,nie ma wygórowanych zadań -bo nie wszyscy tu pracujący to INZYNIEROWIE- to śmiało polecam

do 81r
@81r

co się tyczy cejkonto ,gdyby nie zabierali to połowa z tego to byłby podatek........Baranku Bozy zrozum ze tymi pieniazkami obraca Pasternak,teraz sprobuj zrozumiec,skup sie.120godz razy 8,80 lub efektywnie okolo7 euro bo w tym przypadku podatek jest wartoscia wirtualna ,razy 500 pracownikow daje 420tys euro juz rzeczywistej gotowki dla pasternaka.Tak zwana piramida finansowa,lub lancuszek szczescia.Wracamy do wyplat,na kazdej szatni wisza zasady firmy Kaufland,jezeli Was okradaja wystarczy to zglosic w Personal Büro Kaufland.

O proszę

Wrescie wychodzi prawda. Niech ktoś z tom Beatkąm zrobią pozodek. Stego co wiem to niejeden zwiozek rozwaliła. Czego ona szuka tego nierozumie. Na faceta którego bardzo kocha. Wiem że tesz rozbiła zwiozek,ten pan Zostawił żonę i dzecko w Polsce dlaniej.

O proszę

mallibuu

Z calego serca nie polecam tej firmy. Biuro w Heilbad-Heilingestadt ma gleboko gdzies swoich pracownikow. Pani Beata zachowuje sie jak male, nie rozumne dziecko. Jesli ktos zrobi cos nie po jej mysli - zostaje zwolniony. W dodatku odciagaja z wyplaty pieniadze za cos, za co nie powinni. Warunki mieszkaniowe sa straszne i jakos nikt sie tym nie przejmuje. Pani Beato - dobrze wiem, ze pani to przeczyta - Martyna, Jaro i Radek pozdrawiaja i maja nadzieje, ze nie do zobaczenia. Chciala pani zniszczyc nasz zwiazek - nie udalo sie pani. Straciliscie kolejnych dobrych ludzi z pracy. A my za soba ciagniemy kolejne osoby ;).

do malibuu
@mallibuu

Do tego zakupy tylko we wtorek i piatek,i cie busem wioza bo mieszkasz w stodole na wiosce.Teraz przyjezdzaja juz tylko starocie kulawe,pogarbione,lub malolaty z wiosek.Traktowanie ponizej poszanowania drugiego czlowieka,wyzysk,korupcja,gdzie ten Pasternak ma oczy ze wierzy tej lafiryndzie beatce i temu rajmundkowi.tera Maja brygadzistke z fioletowymi wlosami ,bez zebow co hleje lepiej niz chlopy,patologia qurestwo,smrod i brud.Caly Pasternak Gmbh.

do malibuu
@mallibuu

ab

do kiedyś tam to ze ktoś pracuje w biurze, nie znaczy ze zarabia wiecej niz np. dobry komisionierer albo spawacz. Ja pracuje od ponad 2 lat na komisjonowaniu i zarabiam w slabe miesiace 1600,-€ a w bardzo dobre przeszlo 2000,- netto. Tym co skarza sie na warunki mieszkaniowe powiem, ze kazdy moze wziac sobie wlasne mieszkanie, tylko wtedy nie bedzie mieszkal i jezdzil do pracy za 200 € miesiecznie tylko za 700 €.

Ha ha ha

Nietylko ta pani i ten pan. Zapomniałeś dodać Beatke. Cz.i Darka. Sz.Oni tesz się noszom.Szkoda pisac onich , poraszka.patologia i nic więcej.

kiedyś tam

Ci wy piszecie że zarabiacie po 2000€ chyba wam chodzi że zarabiacie po 2000 złotych a ja widziałam osobiście na oczy u pani Donaty T.loncetel i ona robi w biurze w Hamm i zarabia po 1400€ chyba że ktoś tu cygani

bylam tam

powiem tak 90% tej firmy to patologia wlacznie ze kierownictwem i szefostwem dlatego nikt kto ma troche ambicji i oleju nie siedzi tam zbyt dlugo i w pierwszej kolejnosci ucieka na swoje mieszkanie a potem szuka lepszej pracy. Alkohol imprezy i krestwo to domena tej firmy. A szefostwo ma to gdzies wazne ze dla nich kase zarabiasz a jak bedziesz chora to cie zwolnia

Spawacz

Pracowalismy w tej firmie jako spawacze i wszystko by bylo ok gdyby nie fagas naszej wspanialej koordynatorki ktory robi z siebie wielkiego pana i uwaza sie za kogos lepszego jak i sama jego dziewoja pani L. ktora z siebie robi wielka szefowa ktora nie ma o niczym pojecia. Praca w tej firmie nie jest zla ale jest tam zero organizacji i jak widac to co madrzejsi szybko szukaja sobie czegos normalniejszego i bez patologi ktora tam panuje wszechobecnie. Uwazajcie na Karola bo to przydupas Karoliny.

mlb

jedzie ktos w przyszlym tygodniu do Heilbad Heiligenstadt ? ;)

Komisjoner

W mojej firmie jest mi bardzo przyjemnie. Praca jest może ciężka, ale za to dobrze płatna. Wątroba jest filtrowana co weekend w doborowym towarzystwie. Jeśli chodzi o sprawy administracyjne to załatwiane są pozytywnie. Mockmuhl jest bardzo ładnym miastem, można się rozerwać w klubie CaInn. A dorobkiewicze Polusy, co pod Netto zbierają Pfanty, na dole na Kommissionierungu nie są mile widziani. Zapraszamy Świeżaków!!!

Ha ha ha

To jest śmieszne co piszesz. Bo tak wcale niejest. Chyba że masz dobre znajomości, albo sypiasz z ludźmi z biura Tak jak niektórzy. Zostawiając swoje rodziny w Polsce.

adi

do ojca Czemu tego nie wierzysz ? Na komisionowaniu mamy 10 € bruto + premie i najlepsi wychodza na ponad 14 €. W normalne miesiace zarabiam ok. 1600 - 1700 € netto a w miesiacach gdzie jest duzo roboty, np. świeta, 2000 do 2300 € netto.

ojciec

do xoro..durny ty jesteś czy ludzi mamisz?a może jesteś podstawiony.napisz że te dwa tysiące to są za ostatnie 3 miesiące.tak się zarabia w kauflandzie w muckmul-u

laguna

Mam pytanie, Pasternak ile ma zakładów gdzie można pracować i gdzie ,szukam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal