Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Obojetnie jakie konto masz

krissuuu

a jak jest z kasą idzie zarobic mam konto holenderskie i polskie czy musze po 2 miesiacach miec niemieckie czy moge miec caly czas hol lub pl przyjezdzam w niedziele

ab

w Heiligenstadt pracuje nas tu ok. 100 osób a 14 marca ma jeszcze przyjechać 20 . Jest tu dobrze. Robota dobra i fajna okolica.

krissuuu

kto zaczyna prace 14 marca na Heilbad Heiligenstadt

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jurek

czemu nie na Lubecke ? Ja tu już pracuję ponad 2 lata i jestem zadowolony. Dużo godzin tzn. dobra kasa a jak potrafisz pracować na wszystkich maszynach, to masz robotę pewną do renty.

A to tam ci nie powiem jak jest bo nie wiem ... A czemu nie lubbecke co tam sie dzieje

nie lubecke

tylko nie na lubecke.

ma

Okolice Kassel Heilbad

Cześć a gdzie na to pakowanie miesa jedziesz do lubbecki na wołowinę

ma

Witam napiszci jek sie tam pracuje mam tam jechac na pomocnik pakowania mięsa a nie wiem za dużo

81r
@ma

Jak nie boisz się pracy ? Przede wszystkim firma wypłaca co miesiąc pobór ,a to wazne ,

brygadzisci i opiekunowie sa moze nic nie warci, ale firma jest w porzadku. Mnie wylali 3 grudnia bo narozrabialismy po pijaku, ale za 2 dni z grudnia przyslali jeszcze w styczniu kase. Sa ok.

hhh

caly ten rozbior to nic wiecej jak tylko pijanstwo zalatwianie sobie lepszego stanowiska przez kogos kto ma plecy to smieszne ale tam pracuja ludzie ktorzy nie maja zadnych kwalifikacji jak moze pracowac murarz jako rzeznik aha moze by tak sprawdzac stan trzezwosci przed praca i w trakcie pracy gwarantuje ze polowy juz nie ma po tygodniu KICHA NA CIEBIE JUZ POMALU PRZYCHODZI CZAS ZAGLADY

do kiszka

Panie kiszka,panskie zachowanie w stosunku do innych pracownikow jest karygodne i podlega pod paragraf karny .Jak mozna ublizac kobiecie w pracy uzywajac przy tym wulgarnych slow i machania rekami,zamierzajac ja uderzyc,lub straszyc pobiciem.Firma Pasternak juz powinna podjac natychmiastowe kroki w celu zwolnienia Pana z pracy.To nie jest pierwszy przypadek takiego Panskiego zachowania,ale ten byl ostatni.Takie chamskie dzialanie do pracownikow powinno skutkowac natychmiastowym zwolnieniem Pana przez firme Kaufland.Sprawa bedzie skierowana do zwiazkow zawodowych firmy Kaufland,jak i rowniez na policje o psychiczne molestowanie w zakladzie pracy i proby uzycia sily fizycznej w stosunku do innego pracownika.Pan kiszka jest przykladem czlowieka niezrownowzonego psychicznie i powiezenie takiemu czlowiekowi funkcji brygadzisty jest absurdem.Gdyz kazde posluszenstwo w.w. Pan zalatwia przemoca psychiczna a do mezczyzn fizyczna.Firma Pasternak powinna tez zwrocic uwage na pijanych pracownikow ,ktorzy spozywaja alkohol w czasie pracy,jak i rowniez weryfikowac zatudnianych pod wzgledem karalnosci.

pracownicy razem
@do kiszka

taki cwany Tomus majsterkowac by mu sie chciało a ni w ząb po niemiecku nie umie się odezwac.zachował sie jak ostatni smieć i powinien za to wyleciec od razu. przydupas podpierdalacz i cwaniak co wszystkich sprawdza a sam nic nie umie. Patologia totalna i takiego kogoś wybrali na brygadziste!!!

A na lubbecke jest lepiej hahaha

qwerty

czemu nikt nie napisze, że ludzie którzy pracują na "komiserungu", to kradną jedzenie w Kauflandzie Muckmil, mężczyźni Ci są z Adelsheimu... zajmijcie się tym, ponieważ nikt nie bd. Chciał pracować w firmie z złodziejami.

nie znany

witam pracowałem w Pasternaku w Hieligenstadt koordynatorzy nie załatwiają podstawowych dokumentów takich jak meldunek kartę AOKa a Rajmunt zarabia na ludziach ponieważ zabiera ich do banku w którym ma swoje konto i za każdą osobę dostaje 50 euro jak założy konto w banku nie polecam tej firmy nikomu o swoje papiery po zakończonej pracy trzeba dzwonić do hamm gdzie jest główna siedziba i prosić się o swoje papiery które należą się każdemu po pracownikowi jak zakończy pracy czy się sam zwolni czy zostanie zwolniony ja czekałem 3 miesiące na papiery nie chce mieć już w swoim życiu nic wspólnego z Pasternakiem

K kkkkkk

Cześć. Jak tak zwalnia Beatka. Cz.wszystkich to czemu nie zwolni swojego Darka. Sz.przecież on nie nadaje się do niczego. Jedynie pića wódy. Ale co się dziwić. Pani Beatka lubi takich bo znim chleje

asdek

Juz tyle razy robia z ludzi baranow,przed swietami zatrudniaja,nawet pisza ze pobyt za darmo,a po swietach won,a te barany jada kolejny rok.To samo bedzie na wielkanoc znowu barany przyjada i znowu ich wystrzyga.Paczka na odchodne i kopa w (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Witam. Czytałem te wpisy i się znimi zgadzam wstu procentach. Jestem pracownikiem tej firmy. Co tu się dzieje to jest przegięcie. Piszecie o Beacie. Cz.sama prawda. Ona i jej fagas Darek Szpunt to degetaci za kołnierz nie wylewajom. Pan Darek. Sz. jest nieprzyjemny dla ludzi. Ale no może bo ma względy bo jest z szefowom. Sam osobiście widziałem na sylwestra jak szpunt był tak pijany ledwo stał na nogach i wciągnął da nosa coś białego. Byłem w szoku. Beata. Cz.Idarek.sz.cały czas chodzom pijani a zazwyczaj w łikendy. Nicht stym niemoze zrobić pożytku. Musi chyba coś się stać żebyście zareagowali.

swinie

Praca pod kierownictwem BEATY I RAJMUNDA w HEILIGENSTADT to niewypał, odbija tym pajacom.Wprowadzają swoje śmieszne zasady, prześladują ludzi a jak ktoś im zwraca uwage i stwierdzą ze ta osoba ma racje to od razu ta osoba jedzie do domu.Beata pali fajki na pokojach pracowników ale sam pracownik nie może zapalić bo nasza Beatka jak sie dowie to wtedy daje kare pieniężna 100 euro.Rajmund jec do domu co nie masz urlopu skonczyl ci sie niemozliwe przecisz ty co tydzien jezdzisz do domu.A ty Beata ilu dziś nas zwolnisz wczoraj 12 a jutro może ty sama byś z rekinem sie zwolniła bo jestescie do niczego

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal