Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Aktualność
Serdecznie witamy użytkowników serwisu gowork.pl.

Jesteśmy tu dla osób poszukujących informacji o firmie Pasternak Personal GmbH,
dla naszych pracowników (dziękujemy, że jesteście!), oraz dla kandydatów.

Chcemy być z Państwem tutaj, gdzie poruszane są kwestie ważne dla firmy,
gdzie rozpoczyna się dialog, gdzie możemy ustosunkować się do pytań i podjąć z Państwem interakcje.

Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na forum.

Część z nich była i jest dla firmy gorzką pigułką. Nie możemy biernie przyglądać się
nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszej firmy. Są również takie opinie,
które poprzez konstruktywną krytykę oraz budujące uwagi pomagają nam zadbać o to,
aby współpraca z nami była dla Państwa jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Za wszystkie pozytywne komentarze niezmiennie dziękujemy!

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, jak również chętni do znalezienia wspólnego punktu w rozwiązywaniu problemowych sytuacji.

Zapraszamy Państwa do kontaktu e-mail: cv@pasternakpersonal.de

Pozdrawiamy,

Zespół Pasternak Personal GmbH.
Becia Nowy wpis

dzień dobry. :) Widziałam już właśnie to polecenie pracy w Soest przy wypiekach. Za jakiś czas będę potrzebowała pracy, więc chcę rozważyć tę opcję. Czy są tu Panie, które obecnie pracują i mogłyby opowiedzieć o zakładzie? Jaka jest w nim atmosfera i w skali od 1 – 10 jak praca może być ciężka?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pasternak Personal?

Pasternak Personal GmbH

Witam, z racji tego, że temat leży nam na sercu, chętnie odniesiemy się do zapytania. Pasternak Personal GmbH jest rodzinną firmą z ponad 30-letnią tradycją. Wraz z upływem czasu, zmianami społecznymi oraz zmianami na rynku pracy, bardzo dużą uwagę skupiamy na dobrym samopoczuciu oraz na zdrowej atmosferze wśród pracowników, od początku procesu rekrutacji, przez przyjęcie na lokacji, po zatrudnienie w docelowym zakładzie pracy. Do każdego z pracowników staramy się podchodzić indywidualnie, ze zrozumieniem i uśmiechem. W przypadku sytuacji problemowych reagujemy stanowczo. W żadnym razie nie zgadzamy się na zachowania powodujące zagrożenie lub niepokój. Grupa pracowników administracyjnych, dział rekrutacji, księgowość oraz dysponenci stoją na straży spokojnego przebiegu Państwa zatrudnienia. Nieprzerwanie dziękujemy pracownikom, tym nowym, jak również pracownikom z długoletnim stażem- cieszymy się, że jesteście z nami! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub WhatsApp-> +4917666835120. Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team

@Pasternak Personal GmbH

Właśnie kiedyś zastanawiałam się nad całą strukturą od środka. Jeśli już chodzi o zespół, to gdzie docelowo do niego są udostępnianie oferty? Ciekawi mnie praca w administracji. Znajomość języka to podstawa? Jakieś jeszcze istotne warunki są przy tym do spełnienia?

Nowy wpis

Witam, obecnie poszukujemy wsparcia na stanowisku dysponenta. Informacje zamieszczam poniżej. Zapraszam do kontaktu: Tel.: +4923149498619 / WhatsApp: +4917666835120 / E-Mail: cv@pasternakpersonal.de Wir suchen einen Personal- und Kundenbetreuer (m/w/d). Ein Großteil der Mitarbeiter ist polnischsprachig, die Kunden deutschsprachig, sodass kommunikativ beide Sprachen wichtig sind. Da die Tätigkeit mit Kunden- und Mitarbeiterbesuchen verbunden ist, ist ein Führerschein Voraussetzung. Das Arbeitsgebiet umfasst Lünen, wo unsere Zentrale und damit der Hauptarbeitsplatz ist, und Kunden in ganz NRW und ggf. darüber hinaus (Münster, Dortmund, Hamm, Soest, Hagen und die Umgebung). Zuständigkeiten: -Personaleinsatzplanung samt Koordination der Shuttle-Fahrer für die Mitarbeiter -Korrespondenz mit dem Unternehmen (Kunden) und den Mitarbeitern -Einstellung neuer Mitarbeiter -Regelmäßige Kontrolle der Firmenwohnungen -Erstellung von Dokumenten -Telefonzentrale -Vorbereitende Tätigkeiten und Kurzinstruktion der Mitarbeiter für die Kundeneinsätze -Bestellung von Arbeitskleidungen -Allgemeine Bürotätigkeiten. Anforderungen: -Kenntnisse der grundlegenden Office-Software -Gute Kenntnisse der polnischen und deutschen Sprache -Erfahrung und Ausbildung in diesem Bereich wünschenswert -Führerschein der Klasse B. Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team

Anna koda

Fajne opinie(usunięte przez administratora).ekstra

@Anna koda

Hej prócz samych opinii jakie lokalizacje byś polecała? Dopiero co spojrzałam w te zakładkę z nimi tu na stronce i trochę jednak ich jest. są teraz jakieś najlepiej oceniane według kobiet?

Nowy wpis

Witam, dziękujemy za zainteresowanie. Dla kobiet szczególnie polecamy pracę w Ennepetal (konfekcjonowanie) lub pracę w Soest (praca produkcyjna na linii wypieków). Zapraszamy do kontaktu w sprawie tych oraz innych ofert pracy: Tel.: +4923149498619 / (usunięte przez administratora) +4917666835120 / E-Mail: cv@pasternakpersonal.de Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team

Przemo

Szukam pilnie pracy na produkcji.

@Przemo

I co, masz już może jakiś odzew? kontaktowałeś się przy tym mailowo lub telefonicznie? Bo jeśli faktycznie to takie pilne to ciekawi mnie jak szybki będzie odzew w takiej sytuacji. tak poza tym jakie produkcje są do wyboru?

Przemo

Nie znam języka niemieckiego dlatego nikt mnie nie chce do roboty. Pracowałem 14 miesięcy na produkcji w Grive. Wysłałem cv wszędzie gdzie się tylko dało,ale odpowiedzi zero.

@Przemo

Witam, dziękujemy za zainteresowanie. Mamy nadzieję, że udało się Panu skontaktować z nami za pośrednictwem jednego z możliwych kanałów aplikacji. Zachęcamy do aplikowania na stronie internetowej www.pasternakpersonal.de lub -> Tel.: +4923149498619 / (usunięte przez administratora) +4917666835120 / E-Mail: cv@pasternakpersonal.de Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ilona

Poważnie bez języka nie ma nawet co marzyc o pracy? tak przynajmniej u jednego pana było z tego co pisał na forum. czy to oznacza, że kandydatów nie brakuje? nie myśleli o wprowadzeniu kursów językowych czy cos? a na które oferty aplikuje teraz najwięcej osób? Dacie znać?

@Ilona

Witam, dziękujemy za zainteresowanie. Odpowiadając na pytanie: zatrudniamy zarówno pracowników ze znajomością języka niemieckiego, jak i bez takiej znajomości, w zależności od projektu. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy Państwu kryteria i szczegóły dot. poszczególnych ofert pracy. Tel.: +4923149498619 / (usunięte przez administratora) +4917666835120 / E-Mail: cv@pasternakpersonal.de Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team

Aktualność
Dla wiodącego producenta napojów probiotycznych, poszukujemy asystenta produkcji (m/w/d).

Lokalizacja: Selm/Bork.

Twoje zadania:
- Uzupełnianie towaru, pakowanie kartonów, czynności pomocnicze.
- Zapewnienie jakości i przestrzeganie przepisów higienicznych.

Możesz oczekiwać:
- Wynagrodzenie w wysokości 13,05 € brutto/godz.
- Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
- Niemiecka umowa o pracę w ramach pośrednictwa pracy
- Możliwość przejęcia przez klienta
- W razie potrzeby możliwość kwaterunku slużbowego (Bergkamen)
- Wsparcie dysponenta w sprawach organizacyjnych.

Wymagania:
- Dojazd do pracy we własnym zakresie
- Wymagana min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Zdolność do podnoszenia w razie potrzeby cięższych produktów.

Witam,
dla naszego klienta, producenta wyrobów wędliniarskich w 59425 Unna, poszukujemy pracowników produkcji (m/w/d).

Lokalizacja: 59425 Unna
!Oferta pracy dla osób lokalnych!
- Nie oferujemy możliwości kwaterunku ani dojazdu do pracy.

Twoje zadania:
- Krojenie, kompletowanie, pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych.
- Obsługa urządzeń produkcyjnych
- Przestrzeganie przepisów dotyczących higieny
- Wykonywanie prac porządkowych.
- Wynagrodzenie 13,00€-13,50€ brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji
- Premia obecnościowa w wys. 153,00€ brutto mies.
- Dodatek świąteczny (dodatek urlopowy po 12 miesiącach zatrudnienia)
- Umowa zawarta bezpośrednio z zakładem pracy
(szansa na otrzymanie stałej umowy o pracę)
- Bezpłatna odzież robocza
- Możliwość kupna wytw. produktów w atrakcyjnych cenach.
- Gotowość do pracy w niskich temperaturach
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Znajomość języka polskiego lub/oraz podstaw języka niemieckiego mile widziana.

Witam,
dla naszego klienta, producenta wyrobów wędliniarskich w 59425 Unna, poszukujemy pracowników (m/w/d) do działu peklowania i pakowania.

Lokalizacja: 59425 Unna
!Oferta pracy dla osób lokalnych!
- Nie oferujemy możliwości kwaterunku ani dojazdu do pracy.

Twoje zadania:
- Krojenie, kompletowanie, pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych.
- Obsługa urządzeń produkcyjnych
- Przestrzeganie przepisów dotyczących higieny
- Wykonywanie prac porządkowych.
- Wynagrodzenie 15,00€-15,50€ brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji
- Premia obecnościowa w wys. 153,00€ brutto mies.
- Dodatek świąteczny (dodatek urlopowy po 12 miesiącach zatrudnienia)
- Umowa zawarta bezpośrednio z zakładem pracy
(szansa na otrzymanie stałej umowy o pracę)
- Bezpłatna odzież robocza
- Możliwość kupna wytw. produktów w atrakcyjnych cenach.
Wymagania:
- Wykształcenie w zawodzie rzeźnika lub doświadczenie w zakładach przetwórstwa mięsnego
- Gotowość do pracy w niskich temperaturach
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wiola

Na jakiej zasadzie to możliwe, że nie udało się dostać więcej? Przy tym co piszesz ile godzin pracy docelowo masz na myśli i ogólnie na jakich warunkach są realizowane? Ciekawi mnie też rok na który stawiana jest ta opinia, chodzi o 2023 czy może wcześniejszy okres?

Izabela

Skąd ostatecznie wiesz o tym całym potrąceniu za transport i jak do tego doszło, że został on zadeklarowany jako "darmowy"? Czyli można z niego nie skorzystać i otrzymać ekwiwalent?

@Izabela

Witam, wszystkie stawki oraz koszta wymienione są ustnie, w e-mailu wstępnym, oraz we wiadomości potwierdzającej zatrudnienie. W razie pytań zachęcam do kontaktu. Przypominam o zmianie adresu biura oraz numeru telefonu. Adres: Zum Pier 75, 44536 Lünen Numer tel.: +492314949860 Pozdrawiamy, Pasternak Personal Team.

Czy w Pasternak Personal zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Witam, w Agencji Pasternak Personal GmbH oferujemy pracownikom umowę o pracę zgodną z prawem niemieckim, zawarta w ramach pośrednictwa pracy. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu! Tel. +4917666835120 E-mail: cv@pasternakpersonal.de

Czy firma Pasternak Personal w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nieznany

(usunięte przez administratora),za szkolenie potrącają 30 euro,za które nie ma żadnego papierku(usunięte przez administratora)

@Nieznany

Witam, dziękujemy za komentarz, chętnie rozwiejemy wyrażoną wątpliwość dot. szkolenia. W przypadku pracy z żywnością pracownik prawnie zobowiązany jest do odbycia szkolenia, po którym otrzymuje certyfikat (odpowiednik polskiej książeczki sanepidowskiej). Pracownik otrzymuje pomoc dysponenta oraz działu administracji w rejestracji terminu szkolenia, podczas wylegitymowania się przed szkoleniem oraz w trakcie samego szkolenia. Szkolenie wiąże się z opłatą (informacja widnieje w e-mailu wraz ze wszystkimi informacjami dot. warunków pracy). Uzyskany przez pracownika certyfikat wydawany jest wraz z pozostałą dokumentacją po zakończeniu i uregulowaniu stosunku zatrudnienia. Niestety komentarz jest anonimowy, zapraszamy autora do kontaktu z biurem. Chętnie prześlemy Pani/Panu odpowiedni certyfikat. Niezmiennie wszystkich pracowników oraz kandydatów, w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności, zapraszamy do kontaktu z dysponentami, lub z biurem. Chętnie służymy Państwu informacjami i pomocą. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Izabela

Na pewno nie mówili o tym? Ciekawa w takim razie jestem jak mogłoby coś takiego umknąć... Co do komunikacji to nie wiem jak było ale wspominasz o jakiś problemach z pieniędzmi. Co się z nimi działo? Generalnie wszystko jest rozliczone tak?

Witam, dziękujemy za opinię, niestety jest ona anonimowa, chcielibyśmy wyjaśnić poruszone kwestie. Autora opinii zachęcamy do kontaktu z biurem: cv@pasternakpersonal.de. Mamy nadzieje na konstruktywną rozmowę oraz proponujemy wyjaśnienie kwestii również z działem finansowym. Staramy się, aby przekazywane informacje docierały do Państwa w jasny oraz przystępny sposób. Po przekazaniu informacji ustnie, generujemy informację e-mail zawierającą pakiet niezbędnych wiadomości o rozpoczęciu pracy. Jeżeli mają Państwo sugestie dot. ewentualnych braków lub polepszenia sposobu informowania, również zachęcam do kontaktu. Nie możemy zgodzić się z zarzutem dotyczącym osób pracujących w biurze. Jesteśmy zdania, że zgrany i dobrze współpracujący zespół pracowników jest wizytówką firmy. Prosimy pamiętać, że w wielu sytuacjach jesteśmy tylko ludźmi, jednak cały czas pracujemy nad poprawą wykonywanej pracy. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Czy Pasternak Personal oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

sobowtór

umowa o prace, tylko patrz czy dają ci zameldowanie bo to inna klasa podatkowa i będziesz mniej zarabiać poczytaj sobie.

Grzegorz
@sobowtór

O, poważnie? Można mieć na to wpływ czy to już od firmy zależy?

@Grzegorz

Witam, dziękujemy uprzejmie za komentarz. Czas oczekiwania na zameldowanie zależny jest od miejscowego Urzędu. Nasi dysponenci oraz pracownicy biura pomogą Państwu w jak najszybszym dopełnieniu niezbędnych czynności administracyjnych. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości związane z Twoją pierwszą pracą na terenie Niemiec, chętnie porozmawiamy z Tobą o rozwiązaniach i możliwościach. Zapraszamy do kontaktu: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Na gorsza agencje nie traficie. Zdecydowanie nie polecam!! Wypłata za cały miesiąc trzech zmian 640€ po odciągnięciu ukrytych kosztów!! Uważajcie, szkoda nerwów!

Witam, mimo wszystko dziękujemy za opinię. Zastanawia nas wyżej wymieniona kwota. Niestety na podstawie anonimowego komentarza ciężko nam odnieść się jakkolwiek do sytuacji. Możemy zapewnić, że stawka oraz wszelkie koszta są jawne już na etapie rekrutacji, potwierdzone finalnie umową o pracę. Autora opinii uprzejmie prosimy o kontakt z biurem: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Kminek

Czy ktoś wie jak dostać się pod firmę do Kauflandu żeby nie pracować przez agencje? W jaki sposób mogę to zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

@Kminek

Jest bardzo ciezko dostac sie, aczkolwiek możesz złożyć Bewerbung i moze przyjma teraz od kwietnia tego roku juz nie ma leihfirm na zakladach miesnych w całych niemczech tylko bezpośrednio moga przyjmować bez żadnych pośredników weszlo prawo od tego roku umowy z pod kaufland sa rozne zazwyczaj na 3 miesiące ci co pracowali w leihfirmie to zostali przejeci przez kaufland i tez rozne umowy maja albo nie brali ich kaufland bo nie nadawali sie

Witam, uprzejmie dziękujemy za poruszenie ciekawej dla wielu osób kwestii. To prawda, od 2021 roku część stanowisk pracy w zakładach produkcji mięsnej podlega wyłącznie zatrudnieniu w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z zakładem pracy. Szukasz właśnie takiego zatrudnienia? Skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci ofertę zakładu pracy (w języku polskim), przeprowadzimy Cię przez drogę rekrutacji, aż do finalnego momentu rozpoczęcia pracy. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH Masz pytania: E-mail: cv@pasternakpersonal.de Tel.: +4923062040719 +4923062040718.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pasternak Personal?

Witam, świetnie, że została poruszona kwestia rekrutacji. Chętnie odniesiemy się do zapytania! W pierwszym kontakcie z pracownikiem przedstawiamy Wam ofertę zatrudnienia. Już na tym etapie możesz zagłębić się w szczegóły albo... zwyczajnie podziękować. Załóżmy, że jesteś zainteresowany. Szczegóły zatrudnienia przesyłamy do Ciebie w formie pisemnej, najczęściej na skrzynkę e-mail. Twoją wiarygodność weryfikujemy dowodem osobistym, spisujemy również z Tobą krotki formularz zgłoszeniowy. Zostajesz zgłoszony do zakładu pracy i po uzyskaniu potwierdzenia ustalamy z Tobą szczegóły przyjazdu. Firma bierze na swoje barki stronę administracyjną, związaną z podjęciem zatrudnienia w Niemczech, a o poszczególnych krokach jesteś informowany przez dysponentów. Chcesz przekonać się, jak proces rekrutacji wygląda w rzeczywistości? Nic prostszego! Jesteśmy dostępni przez wiadomości e-mailowe, komunikatory: Messenger i (usunięte przez administratora) oraz telefonicznie pod numerem: +4923062040719 / lub -18. Jesteśmy niemiecką agnacją pośrednictwa pracy, jednak z uwagi na płynność komunikacji, każda z zatrudnionych w biurze osób rozmawia również w języku polskim. Jeżeli masz pytania lub rozglądasz się za pracą w Niemczech, zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Wdowa

Ta firma to jedna wielka pomyłka

Joanna
@Wdowa

To musi być jakiś powód... A nie, że całość firmy to pomyłka. O co chodzi?

Jk

Napisz gdzie mieszkałaś w 4 os.pikojuj.Ja przez tą agencje przerobiłem parę mieszkań ale nigdzie nie było 4 osobowych.Bajka....

Lemur

Dokładnie tak jest, w moim przypadku nie chcą wypłacić wypłaty. Straszą także kara pieniężna za szkody na aucie które już były!!

Jk

Dziwisz sie ze zaplacil tyle podatku?To spradz na jakiej jest grupie podatkowej,a pozniej oskarzaj innych.Jesli jest na 1 to normalne ze nie ma prawie pol. pensji.Trzeba miec meldunek.

@Jk

A możliwe, że 4 lata temu jeszcze inaczej odnośnie tego było? Bo jakby nie patrzeć wtedy to pisała a zmiany podatkowe to częste lubią być. Jeśli chodzi o warunki tutaj to przez lata pewnie też jakieś zmiany zaszły?

@Lemur

To wcześniej nie ma zrobionych zdjęć auta?

Rafaello

Zgadzam się z Tobą w 100% , Tylko Trzeba Iść i Zgłosić ich do Ambasady w Polsce lub , za Granicą ,do Fur Arbeit .

Witam, poruszona kwestia dotyczy roku 2018, z uwagi na liczne odpowiedzi z bieżącego roku, chętnie odniesiemy się do tematu. W ciągu czterech lat firma przeszła szereg zmian, jak również zmieniły się oferowane stawki (od października jest to minimum 12,43€ brutto w pracy produkcyjnej, 12,93€ brutto w pracy magazynowej). Wynagrodzenie netto pracownika zależne jest od klasy podatkowej. Od momentu rozpoczęcia stosunku zatrudnienia pracownika, podejmujemy kroki administracyjne, aby przejście do korzystniejszej klasy podatkowej nastąpiło jak najszybciej, jednak finalnie zależne jest to od urzędu. Poruszona została ważna kwestia, za co dziękujemy, jednak nie możemy zgodzić się z zarzutami dot. uchybień w umowach oraz w wypłacaniu wynagrodzeń- my również jesteśmy kontrolowani przez zewnętrzne instytucje. W kwestii kwaterunku nastąpiły wyraźne zmiany, dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- osobowymi, nad lepszym standardem mieszkań pracuje administrator oraz grupa remontowa. Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego zależy nam na zadowoleniu pracowników. Jeżeli jesteś naszym pracownikiem i masz uwagi mogące pomoc nam ulepszyć funkcjonowanie firmy, zapraszamy do kontaktu z dysponentem (lub e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Jk

Co ty pierdolisz.Ja w tym miesiacu wzzialem prawie 1600,mieszkanie ok,kuchnia,lazienka,pralka.Chyba pomyliles agencje,losiu.

Co ty (usunięte przez administratora)chyba pomyliles agencje.Wyplata zawsze 15,warunki ok.meldunek mialem po tygodniu,pracuje pod ta agencja juz ponad pol roku.Kto chce to pracuje I nie narzeka a jesli ktos przyjechal poimprezowac to pozniej zwala wszystko ko na firme.Tyle w temacie.

To prawda, już kiedyś się przejechałem na tej agencji. Meldunek miał być po kilku tygodniach, a okazało się ze dalej nic z tym nie zrobili. Jak człowiek ma przeżyć za 500 euro miesięcznie? Poza tym bezprawne wchodzenie do mieszkań gdzie nie było o tym nigdzie wspomniane. Duzo niedomówień ze strony koordynatorów, którzy nie nadają się do pracy z ludźmi. Gdy zachorowałem i dostałem zwolnienie lekarskie z marszu dostałem wypowiedzenie, a o pieniądze musiałem się wielokrotnie upominać. Nie polecam

Lemur
@Jk

Chyba wiem gdzie pracowałem i wiem jak było, (usunięte przez administratora) na każdym kroku, gdyby było tak super i pięknie jak zapewniają koordynatorzy to ocena byłaby pozytywna. Bez pozdrowień

Jacek
@Adam

Zwolnili cię za to że byłeś chory? Przecież każdy ma prawo gorzej się poczuć. 500 eur to były zarobki na miesiąc? Czemu tak mało? Czy po prostu nie miałeś codziennie roboty?

Jk

Jak sie nie chce robic to najlepej narzekac.Ja robie pod Pasternakiem 6 miesiecy I jest spoko,nie narzekam.

@Lemur

Chyba pomyliles agencje....

Były
@Jacek

Niemożliwe żeby zarobić tak mało.

@Były

No to zdecydowanie lepiej brzmi. A skoro tak twierdzisz to ile ostatecznie może w takim razie wyjść?

Pracus

A dlatego że pracowałem u nich całe 3 dni jedno wielkie (usunięte przez administratora) to było w 2016 roku i nic się nie zmieniło

Witam, dziekujemy za Twoja opinie, rownoczesnie pragniemy odniesc sie do poruszonego tematu. Kazdy pracownik zobowiazany jest do przestrzegania regulaminu dot. zachowania na mieszkaniu i kultury wspolzycia spoelczenego. Agencja dba o to, aby lokatorzy mieszkan sluzbowych czuli sie wygodnie i bezpiecznie. Dbamy rowniez o opinie firmy, caly czas pracujac nad polepszeniem oferowanych warunkow oraz nad zadowoleniem pracowanikow. W razie pytan, watpliwosci lub uwag, zapraszamy do kontaktu e-mailowego: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

Witam, niestety nie mozemy zgodzic sie z Twoim komentarzem. Mieszkania sluzbowe zaopatrzone sa w urzadzenia sanitarne oraz w sprzety, rowniez w pralki (w zaleznosci od mieszkania pralka znajduje sie w lazience, kuchni lub w pralni). Trudno nam odniesc sie rowniez do kwestii wynagrodzenia poruszonej anonimowo na forum, ale w razie checi wyjasnienia sprawy, jestesmy do dyspozycji (e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

Witam, dziekujemy za opinie. Jednoczesnie pragniemy przypomniec, ze zaliczki wyplacane sa najwczesniej po 5-tym dniu roboczym (kwestie formalne uzgadniane sa z kandydatem na etapie rekrutacji, z potwierdzeniem e-mailowym). Funkcja kierowcy samochodu sluzbowego wiaze sie z mozliwoscia dodatkowego zarobku - w tej chwili jest to 12,43€/h. Osoba ktorej powierzany jest samochod, standardowo zobowiazana jest do zrobienia zdjec wszystkich usterek powstalych przed odbiorem samochodu. Trudno nam odniesc sie do komentarza zamieszczonego anonimowo na forum, ale w razie checi wyjasnienia sprawy, jestesmy do dyspozycji (e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

Jk

Dziwne,bo ja w poprzednim miiesiacu wzialwm na czysto ponad 1500.Tylko trzeba pracowac a nie narzekac????

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal