Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Czy Pasternak Personal ma ściśle ustalone godziny pracy?

Damian

Ja pracuję pracuję w pasternaku a robię po 8 godzin

Rob
@Damian

Chyba w teorii i myślach pracujesz po 8 godzin

Adamek 78

Zależy gdzie na muster możesz nawet robić 9 z chakiem ale czy wytrzymasz ,zimno i tylko cię ganiają.

Jk Nowy wpis

Na Kauflandzie pracujesz nawet po 10 godz.ale jest spoko.Firma wypłacalna,ja nie mam x nimi problemu.

maseł

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest szansa na jakieś premie do tego, co jest dobrymz ankiem na to co się teraz dzieje. W końcu wypłata jest bardzo ważna. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Dzony dep
@maseł

Za pul miesiaca 170e totalna lipa

Ha Nowy wpis
@Dzony dep

Pracuje już prawie dwustu miesiadz i zajebali mi 120 e za transport do lekarza porażka cały czas jest korekta z finansami nie polecam

To ja z kamen Nowy wpis
@Ha

Ja miałam to samo

Ciekawy Nowy wpis

Czy jest ktoś w firmie który otrzymuje diety prócz wypłaty ?

Karol

Normalnie działa firma? Zastanawiająca cisza czy to dlatego że dobrze się pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pasternak Personal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Wiktor

Agencja ma dobrą opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie jakie roboty są w zakresie ich możliwości?

Bodzio

Witam czy ktoś się może wypowiedzieć o pracy jako kierowca do rozwożenia ludzi ???

Daniel

Czy zmieniło się coś na lepsze? Taka cisza i wydaje się jakby dobrze było!!

Natalia

@Bylh czy po zgłoszeniu problemu zostałeś zwolniony? Jaki mieli powód zwolnienia? Czy ktoś jeszcze został zwolniony przez zgłaszanie problemów w firmie Pasternak Personal?

Natalia

@Karolina piszesz, że przenoszą ludzi na różne działy, czy zgłaszałaś komuś ten problem? Warto zgłosić takie coś i porozmawiać o tym problemie. Czy ktoś miał może podobnie? Wyrażając swoje opinie pomagacie tym, którzy chcą zatrudnić się w Pasternak Personal.

Bylh
@Natalia

Witam. Jak zglaszasz to on maja to w (usunięte przez administratora) i jestes pierwsza do odstrzalu. Bylisny tam w czwórkę 2 miesiące. Kiedy zaczynasz sie upominać o swoje to Cię zwalniaja. Rajmund i beatka to kpina jakas odradzam wszytkim to biuro.

Ludzie omijacie szerokim łukiem ta agencje ,tyle co się napatrzyłam będąc tam to szok rzucaja ludzi gdzie chcą na jaki dział to nie wiesz gdzie i jak ,ludzie są dyskryminowani ,liczą się tylko lizusy i podpierdalacze nic wiecej mowa tu o pracy w Heligen Heligenstadt u pani Beaty i szanownego Rajmunda co w oczy nigdy ci prawdy nie powiedzą umieszczają ludzi w pokojach 6 osobowych tzw na świnkach nie liczy sie godność człowieka tylko hajs ,jak najwięcej ubić ludzi w klatce żeby hajs za chate był. Jeżeli chodzi o prace nigdy nie wiesz gdzie trafisz nie ma godzin .Dają cię na różne działy na których godzin nie ma , wypłaty mizerne jak na Niemcy, jeśli chcesz iść do lekarza robią problemy ,juz możesz liczyć żeby się pakować i wracać do Polski. Większość ludzi im uciekła do firmy Garant w której są lepsze warunki mieszkalne i lepszy hajs, mieszkałam z ludżmi z różnych działów convinens.caslerr ,magazyn , poznałam ludzi i ich opinie więc nie wyssałam tego z palca ,dobrze wspominam 3 chłopaków z magazynu co już nie pracują tam zawsze im mówiłam żeby tam nie zostawali bo nie ma sensu ,poza tym w Grudniu 2016 zostałam z chłopakiem przeniesiona na inna sztele czyli inny zakład tak samo godzin nie miałam z chłopakiem ,teraz pracuje w Holandii i tego nie żałuje dobrze wspominam tylko paru chłopaków z charakterem z magazynu inni to przydupasy biura co na każdym kroku podpitalają donosiciele . Minusy: 1. Mało godzin ,częste wolne dni na tygodniu o tym mowy nie ma przez telefon z Polski 2. Dużo podpitalaczy ,donosicieli 3. Licza się tylko układy 4. Faworyzacja pracowników dużo widziałam jak chłopcy po 2 lata robili jak ich rzucali po różnych działach a młodych zostawiali na działąch 5. Mizerne wypłaty 6. Duża dwulicowość i zakłamanie ze strony biura Także podsumowując prace tam w pasternak nie polecam chyba że ktoś lubi się wkurzać .pozdrawiam tych co byli i nie życze nikomu takiej patoli jak tam jest.

Mario

Wypłaty są na czas.. Ale jeżeli chodzi o pracę w kauflandzie Dortmund odradzam!!! Koordynatorem. Jest tam pani Jola która nie uznaje słowa nie. A chodzi mi dokładnie o sytuację że pracowałem. Po 11h w środę do mnie przyszła i powiedziała że idę w sobotę na rano na dział akl. Od 6do 15 w niedzielę idę na nockę od 21 do 6 rano a w poniedziałek na 15 gdy powiedziałem. Ze nie można tak bo to bez prawne. Odpowiedziała że jej to nie obchodzi chłopaki nowi byli po czasie chcieli zaliczkę bo nie mają jedzenia nie dała im chociaż powiedziała że da im w poniedziałek a w piątek jechała do polski. Jest wiele takich sytuacji..... Nie szanują pracownika... Jeżeli chodzi o Kaufland. Odpowiesz zwalniają... Masz być jak robót. A jeżeli chodzi o zaliczki to Panią Jola trzeba nawet półtora tyg. Trzeba ją prosić... Nie znając się na swojej pracy potrafi ustawić zmiany tak że na pierwszą zmianę da 15 osób a na drugą 5 i przez takiego ustawienie zmian te pięć osób pracuje do 4 rano. Poprostu tragedia zaznaczam praca na Tico minus 25. To co ta pani tam wyprawia to wola o pomstę....... Dobre opinie to chyba nie z kauflandu. Albo wystawiają je pracownicy biura. Na mieszkaniu nie ma telewizji internetu salonu gdzie można wspólnie posiedzieć. W każdym. Pokoju łóżka piętrowe jak w wojsku.! Hmm wiele do życzenia naprawdę. Dużo by pisać. Ale chętnym pracę w kauflandu szczerze odradzam.!!!!!!!!!!!!!

ab

Przyjmuja do miesa w Hailigenstadt i komisjonerów do chlodni w Dortmundzie. Musisz zadzwonić do D&D personal 32-4151501. Firma dobra robie u nich juz ponad rok.

j

dzwon do d&d personal. kontakt znajdziesz na ich stronie www.danddpersonal.pl

Npo

sprawz D&D Personal to jest ich biuro w polsce

jurek

do jacka oni teraz przyjmuja komisjonerow i widlakowcow do magazynow w Dortmundzie. (usunięte przez administratora) Pozatym firma uczciwa i wyplacalna, pracuje u nich juz 4 lata.

Sprawa z nocy się wyjaśniła. Praca ok. Z mieszkaniem zobaczymy.

Acdc

Szczerze? Początek kijowy. Nie mam zakwaterowania, bo nikt nie raczy odebrać telefonu. Spie pod MC Donaldem, a na 7 do pracy. Fajnie? No chyba kur## nie. Ok 1000 km przejechane, po kij?! No? Powiedzcie mi?! Opisalbym to w konkretniejszych słowach, ale szczerze? Nie przepuszcze tego i wszyscy będą latać!! Na dzień dzisiejszy nie polecam, rano dowiem się co z pracą i chętnie opiszę...

laguna

Dziwnie piszesz że nie rozumiem kto nam ma pomóc w znalezieniu mieszkania, pasternak ma swoje domy ich nie interesuje w jakich warunkach mieszkamy i ile jest w pokoju osób więc nie dziw się że szukam pokoju lub mieszkania ale tu nikt nie chce pomagać bo każdy dba o własną D.

grzechu

jest tam jakas praca szukam pracy slusarz spawacz uprawnienia na wozki widlowe dajcie znac pozdrawiam email grzechu907@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Onna

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Pasternak Personal