Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

laguna

Witam, pilnie poszukuje pokoju w Heilbad-Heiligenstadt dla jednej a morze być dla dwóch.

po co sie klocic

mieszkania do wynajecia ,dla pracownikow Pasternak w heiligenstad.Umeblowane,internet,dwie stowki od osoby,max,dwie osoby na pokoju,mieszkania w blokach,dwa ,trzy pokoje.Zapraszam.

Daj namiary mam 2 osoby

@po co sie klocic

Witam, pilnie potrzebuje pokoju w Heiligenstadt tel.(usunięte przez administratora) jedna osoba lub dwie

johny

Prześlij namiary,pilne.

ania

ania do agata nie daj sie straszyc. Ludzie nie rozumieja systemu a sie wymadzaja.Konto czasowe zapobiega wlasnie placeniu wyzszych podatkow w miesiacu w ktorym zrobilas duzo nadgodzin (progresja podatkowa). Twoje nadgodziny zbierasz na tzw. koncie czasowym i wybierasz je gdy jest mniej pracy lub przedluzasz sobie urlop.Masz 24 dni robocze platnego urlopu + twoje platne nadgodziny. Przez to czy przepracowalas caly miesiac czy tez nie, zarabiasz mniej wiecej zawsze tylesamo. Firma jest dobra, pracowalam tam juz kilka razy i nigdy nie brakowalo pieniedzy i byly naczas. Znam ludzi ktorzy wzieli juz swoje mieszkania z cala rodzina a pracuja dalej u Pasternaka, juz kilka lat.

jurek

do mariana glupszej wypowiedzi od twojej jeszcze nie czytalem. Wypowiadasz sie na temat firmy ktorej nie znasz. Przyjezdzasz, rozmawiasz z jakimis ludzmi na zasyfionym przez nich mieszkaniu, oni opowiadaja ci same zle zaczy o firmie, ty wyjezdzasz do domu a oni zosteja i pracuja dalej !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pasternak Personal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

No syf to powoduja wspollokatorszy a nie firma a tak to mieszkania sa w miare ok. Zalezy o tym gdzie trafisz

marian

Przestrzegam wszystkich przed ta firma!!! BYlismy u nich wczoraj(18 marca 2015)po ogladnieciu mieszkania i rozmowy z pracownikami odradzam wam tam prace!!! Z zeit konta 60 procent podatku zabieraja ,placa podstawowa wam czyli 151 godzin czyli ok 700 euro ,reszta trafia na tymczasowe konto,jezeli chceilibyscie zjechac do polski to z tego konta sa wam wyplacane urlopy,warunki mieszkaniowe TRAGEDIA,najgorszemu wrogowi nie zycze,pan romuald czy jak on tam ma klamie jak najety wiec nie liczcie na to ze powie wam prawde.Moge wam wyslac zdjecia w jakich warunkach bedziecie mieszkac.NIe polecam!!!!!szkoda waszego czasu i pieniedzy

agata
@marian

Ojej, brzmi odstarszajaco! A wlasnie chcialam sie tam zglosic. Co nalezy rozumiec pod pojeciem konto tymczasowe? Znaczy, ze nigdy do konca nie dostaniesz tej kasy wyplaconej? Zdjecia by mnie insteresowaly. Nie jestem zbyt kaprysna, ale w syfie nie chce mieszkac. Moj adres to agian@web.de. Pozdrawiam

IWON
@marian

SZCZERA PRAWDA !! JA TAM PRACOWAŁAM . MAM ZDJĘCIA MIESZKANIA , MOGĘ WYSŁAĆ. MASAKRA!!!

abc

W czasie studiow pracowalem u nich na wakacjach przez 3 lata a teraz na stale. Firma solidna i ludzie w porzadku. Polecam !

Tak. Dostaniesz caly etat i mozesz normalnie na niemieczkich warunkach tutaj pracowac.

ania

do marcin. w Pasternak personal pracujesz od pierwszego dnia z umowa o prace i pelnym ubezpieczeniem. doswiadczenia tez nie musisz miec. pracuje tu wielu mlodych, prosto po szkole.ale jezyka warto sie nauczyc bo na niektorych stanowiskach trzeba przynajmniej rozumiec.

adam

Firma dobra tylko wspollokatorzy pijacy i brudasy !

maciej
@adam

a gdzie ry jesteś w heiligenstadt?

ania

godzin to sie robi roznie, zalezy w jakim miesiacu i w jakim zakladzie. Przedtem pracowalam w kauflandzie to bylo malo godzin, ok. 150 na miesiac. Teraz jestem na produkcji bulek i to leci na 4 zmiany i robie ok. 180 godz.i jeszcze sa dodatki za nocki i swieta, tak ze zarabiamy bardzo dobrze.

KAMIL

Silesia Personal kieruje spawaczy do Niemiec-Pasternak Personal,a tam umowa na pomocnika spawacza i stawka 8,74 brutto. Od tego trzeba odliczyć koszty zakwaterowania i dojazdu do pracy.

spawacz
@KAMIL

jak nie masz uprawnien tiv-owskich (niemieckich) to nie mozesz miec umowy na spawacza. Mnie jest obojetne co mam w umowie. Wazne, ze placa tak jak obiecywali, 8,50 €/ h. na reke. W styczniu zrobilem 172 godz i zarobilem 1465,- € netto. Wiec wszystko gra.

jedz a czeka cie moc wrazen. sparta, sajgon, burdello. bylem w tamtym roku. miszkalem w hamm. jedyne co dobre z pracy to dziewczyny z piekarni. daja wiecej niz pasternak na godzine. milo wsopominam ten czas dzieki nim. dzieki P. za sptkania bylo warto.

abba

do niedawna bylo nas tu w Kauflandzie w Mockmuhl od Pasternaka ok.60 osob. Teraz na swieta jest nas ponad 100. Dlatego jest troche ciasno ale to znowu minie. Jezeli chodzi o relacje z pracodawca to jest ok.a miedzy pracownikami, to zalezy na jakich trafisz. Z tymi ktorzy sa juz tu dlugo, nie ma problemow. Wsrod tych nowych jest paru szurnietych ale z biegiem czasu albo sie uspokoja albo ich wywala.

anonimowy

witam pracuje ponad 3 lat w tej firmie nie miałam zadnych kłopotów zaliczki dawaja co tydzien a wypłata co miesiąc na konto wszystko mi sie zgadza jestem zadowolona z tej firmy jest super kto chce robic ten robi i zarobi a kto sie (usunięte przez administratora) ten niestety nie zarobiprzykro mi ale taka prawda

były

byliśmy w Lubeke w westfleischu prawie pół roku i było (usunięte przez administratora), pracowaliśmy po 10-12 godzin dziennie, a po takim maratonie to moja nawet szpileczek nie mogła nałożyć na nóżki. to jest skandal takie traktowanie, na szczęście pracuję teraz w innej firmie i świetnie zarabiam, szkoda mi tylko mojej siostry która tam została i się marnuje... (usunięte przez administratora), odezwij się, czekam, daj znać

Jon

Super firma !

annonimka

I mógłby załatwić pracę dla pary

jezeli chodzi o prace w kauflandzie na tzw verpackungu idzie fajnie zarobic praca jak praca trzeba [usunięte przez moderatora] jak u niemca , ale jak [usunięte przez moderatora] to nie masz.mozna zarobic do 900 euro i jak sie trafi to fajna i zgrana ekipa na mieszkaniu ,

Pan werner

siema wszystkim!! pracujemy w kauflandzie ostrzegany wszystkim przyjezdzajacych do pracy na komiserung na wozki widlowe (usunięte przez administratora) jak to zlapac nie ma pracy!! jest bardszo malo godzin pracy na tzw rolkach ze nie idzie na mieszkanie zarobic i trzeba [usunięte przez moderatora] na taczkach ze swiniom!

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Onna

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Pasternak Personal