Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Magdalena

Firma tragedia tylko oni sie liczą nie ludzie którzy na nich pracują firma (usunięte przez administratora)

Tomi

Ludzie. Ludzie!!!!! (usunięte przez administratora)

Norbert

Ale kwatery pracownicze to nie hotel 4-gwiazdkowy. Łóżka takie żeby sie wyspać a porządek to już jest w gestii pracowników!!

Nope
@Norbert

Ale tam nawet sie wyspac nie idzie... Lozka cale skrzypia przy kazdym ruchu(usunięte przez administratora)

samantha
@Norbert

Mam pracować w MÖCKMÜHL,przy pakowaniu miesa, a mieszkać w FRIEDRICH GERNER RING 10 74740 ADELSHEIM.Moze ktoś opowiedziec o pracy i o samym mieszkaniu tam.Jakie warunki?

Pracus
@Nope

Problem z kapucynkiem bo trzeszczy????

Nope
@Pracus

Przy kazdym ruchu trzeszcza, nie chodzi o zadnego kapucyna. Zwlaszcza jak ktos nad Toba spi to chyba nie jest to zbyt fajne jak cos Ci non stop skrzypi nad uchem

Remik

Chyba nie do końca jest prawdą co piszecie. Agencja ma opinię dobrego pracodawcy.

Robol
@Remik

A pracowałeś u nich? Chyba nie. Bo ja pracowałem kiedyś. Pare lat temu i widzę że jest jeszcze gorzej. Nadal piętrowe łóżka, (usunięte przez administratora) na mieszkaniach i pijaństwo. I nie powie nikt że mieszkania nie są sprzątane (usunięte przez administratora)...... Pozdrawiam byłych pracowników

@Remik

Tak pracowałam 3 lata .wypłaty na czas .problemy jak w każdym innym zakładzie. Ogólnie spoko .nie polecam Heligensztat .Kaufland.tam jest dno .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Prezesbanita

Witam właśnie pracowałem dla tej agencji jestem już w Polsce zrezygnowałem jak to zobaczyłem w agencji (usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe koniec nie do opisania w szczerym polu problem z przelaniem wypłaty niby ma być do 15stego co mam zrobić jak odzyskać może ktoś pomoże ??dzwonić do konsula w Niemczech?pozdrawiam czekam na odpowiedź prezesbanita1981@interia.pl co tam się działo napisze w następnej opinii

@Prezesbanita

Napisac jaki problem cie meczy / polecam / szybka konkretna odpowiedz andreas.riedel@bfw.eu.com

Pracownikkaufland

Telefon wylonczony poczta mnie złapała zjadło wszystko z konta a wypłaty nie widać tak działa ta agencja co tu robic

Zuzanna

Drodzy Użytkownicy, wstrzymajcie się od pisania obraźliwych komentarzy w stronę innych. Przypominam, że umieszczając wypowiedź na forum, zaakceptowaliście regulamin, więc przestańcie go, proszę, łamać. Zamiast tego piszcie stricte o pracy w firmie Pasternak Personal w sposób merytoryczny oraz kulturalny. Zostawiam Wam link do regulaminu, zapoznajcie się z nim - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już będziecie wiedzieli, co wolno, a czego nie - zachęcam do wypowiedzi na temat pracy w tej firmie.

@Zuzanna

Trzeba tylko pamiętać że koordynatorzy reprezentują firmę swoją osoba i zachowaniem.

Jxtjcx

Masz zlego informatora, tyle Ci powiem :)

Kk

Widze ze juz nie macie co wymyslac zahmijcie sie praca a nie

ANONIMOWY NIE JEST GLUPI

Omijajcie firma PASTERNAK. Pracowalem jako komisjoner robilem jeden dzien miedzy 1400-1600 sztuki przez caly miesiac a drugi pracownik robil miedzy 500-850 sztuki przez miesiac a WYPLATA DOSTALISMY TYLE SAMO CO DRUGI PRACOWNIK. Wyplata pasternak placi pracownikowi miedzy 700-940 euro przez caly miesiac i nadgodziny. Pasterniak pracodawca bardzo dobrze manipuluje pracownikowi. Przejazd mieszkania do pracyx NIE JEST ZA DARMO, bierze pieniadze od pracownikow za mieszkanie, nadgodziny itd. Na paski wyplata tam nie ma nic napisane. Jak ktos pracownik dobrze pracuje w pracy nie dostajecie premi w ogole tylko firma glowna placi premie dla pasternak a wy mozecie zapier----c w pracy. PASTERNAK STRACILI DOBREGO PRACOWNIKA

Kozak w necie, pizda w swiecie

Jak masz jakis problem to podejdz do tej osoby i powiedz, co Ci nie pasuje. Tutaj ludzi wiele pie, dola, a niestety niewiele okok prawdy w ogole lezalo. Tutaj kazdy zrobi wszystko, zeby tylko udupic druga osobe i taka jest prawda. To jest az niepojete jakie bajki jest w stanie czlowiek wymyslic. Jak chcesz pogadac, to w 4 oczy, a nie na forum. Elo

Ogarnijcie du.y

A czy was ludzi juz do reszty poje.alo? Jest to forum wystawiania opinii firmie czy ludziom? Jak macie jakis problem do kogos, to wyjasniajcie to miedzy soba w cztery oczy, a nie osmieszacie sie w internecie. Nie pozdrawiam

Odradzam wszystkim biuro w Heligenstadt. (usunięte przez administratora) !!! Warunki mieszkaniowe tragiczne , grzyb, (usunięte przez administratora) Zapomnij drogi pracowniku o otrzymaniu karty ubezpieczeniowej , w tej firmie jak chorujesz możesz sie żegnać z praca. Praca na telefon dzwonią nagle że musisz za 10 min być w pracy a jak nie to możesz sie zwolnić Koordynatorzy to jedna wielka pomyłka ludzie bez kompetencji Stan busów którymi woza ludzi( często 10-11 osób w busie ) tragedia , czekanie godzinę po pracy na kierowcę standard. Omijać szerokim łukiem !!!

Serdecznie nie polecam! Banda oszustów i złodziei, wszystkiego trzeba samemu dopilnować, na 4 wypłatach oszukali mnie na kilkaset euro! Do tego praca w Kauflandzie w Möckmühl to tragedia...zostajesz murzynem na telefon a nie pracownikiem, robisz za marne 900 euro, codziennie nowa lista kto jutro do pracy jedzie, często zdarzają się tygodnie w których przepracujesz 1 dzień! Jeden koordynator który ciągle kłamie i nie interesuje sie pracownikami wogole (pozdrawiam panie Gerard) a na hotelach patologia, kryminaliści i ćpuny, ale tym sie ani biuro ani koordynator nie zainteresuje... Odradzam każdemu te firmę!

Ostrzegam przed tym biurem nie są utrzciwi... Nie wypłacana pieniędzy na czas ustalenia przed pracą a po pracy to dwie różne kwestie pensje np u mnie to 5.6 euro z obiecanych 10 euro netto... Ostrzegam bo naprawdę nie warto robić z siebie niewolnika.

Tyska

Nie wiem o kim piszesz, ale sądząc po Twojej pisowni też dużo klas nie skończyłeś.

pilot

hehe to ja dostalem tym bejzbolem w leb ale zyje

@pilot

Cudem przeżyłeś chłopie

Daroo

Znam to i potwierdzam. A Pasternak ma w (usunięte przez administratora) co z jego prcownikami sie dzieje. Zenada

Wsiowa Rora z biora

Mowa o pani ktora zajmuje się rozliczeniami w centrali

(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)duet jakich mało. I to ich konto na odkładane godziny kradzież i obrót setkami tys. euro ludzkich pieniędzy przez firmę Pazerniak Personal ;ppppp zabierają na jakiś czas część zarobionych pieniędzy w konsekwencji czego pracujesz miesiąc liczysz na pełna wypłatę za każdą godzinę pracy a tu (usunięte przez administratora) nagle 50 lub 60 godzin znika ;p NIE POLECAM BANDA ZAKŁAMANYCH ZŁODZIEJI.

Ha ha ha ha
@anonymous

Szkoda słów na tych ludzi.(usunięte przez administratora) A on biedny ledwo się rusza.

Całe biuro w Haidbad Hailigenstad (usunięte przez administratora)wredna i bezczelna, (usunięte przez administratora)załamany jak nikt inny spotkamy w moim życiu. Kierowcy co latają i donoszą co tylko słyszą w drodze z i do pracy. Brak ubezpieczeń na czas i to ich śmieszne zad kato gdzie miesiąc w miesiąc kradną moje pieniądze. Warunki i lokacje straszne. Kłamstwa gonią kłamstwa jedyne praca w Kauflandzie jest dobra do zniesienia ale jak to praca trzeba pracować, ja osobiście nie narzekam a pracuje 5 miesiąc na magazynie. A i zapomniał bym dodać więcej niż 950 euro za 150 godzin nie zobaczysz na rozliczeniu.

Andre

Witam pracowal ktos z was w Berlinie.Praca w kauflandzie na magazynie.komisjonowanie.Nie dawno przyjechalem do pracy i chcialem sie dowiedziec jakie sa wasze opinie.

Luk
@Andre

Gdzie jest ten Kaufland w Berlinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal