Opinie o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia w Warszawa

Ciekawa

Ok, wszyscy już wiemy co się dzieje w kwestii atmosfery i układów w kanttnie w AS we Wrocławiu. A co w innych Kantynach? Czy tam jest podobnie ?(usunięte przez administratora)

Obserwator

Potęga uczciwości, szczerości , inteligencji i empatii. Uczucie się od stałych pracownic AS we Wrocławiu. Warto to przeżyć żeby poczuć się lepiej. Jeśli ktoś czuje się źle w życiu i wydaje mu się, że otacza się ludźmi którzy są lekko upośledzenie w kwesti współżycia społecznego i wydaje mu się, że gorzej być już nie może to niech się tam przyjmie do pracy. Dowie się że może być znacznie gorzej. Nie istnieje tam szczerość empatia, uczciwość, rzetelność i rzeczliwosc(usunięte przez administratora)

Pati
@Obserwator

Pracowałam kiedyś i zgadzam się z tym wpisem każdy z każdym bo ma plecy w warszawie .jeden (usunięte przez administratora) całą firme trzeba udostępnić na inne grupy żeby ludzie zobaczyli i nawet nie szli do tej pracy

Ex pracownica

Szok,,!!!! pracowałam, widziałam i cieszę się, że już mnie tam nie ma. Wszystko o czym jest napisane we wpisach oceniających prace (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam pracy w tej kantnie ( AŚ we Wroclawiu) ze względu na makabryczna atmosferę. Zarobki za wykonywana pracę w takich warunkach ( praca fizyczna, pomieszczenia niedoswietlone, kiepska atmosfera pracy, barfzo niska kultura osobista Pan pracyjacych tam na stałe, budowanie atmosfery ciągłegi niepokoju z powodu jakiś sztucznie tworzonych tajemnic tworzenie niekorzystnych opinii o swoich wspolpracownikach a nawet na siebie nawzajem,(usunięte przez administratora)) są stanowczo za niskie ale jeśli ktoś na początku się decyduje na nie to nie odchodzi z pracy TYLKO z tego powodu (...). Atakowanie tych wpisów na tym portalu jest tylko dowodem tego, że ktoś musi się bardzo źle czuć iż zacząłeo sie pisać tu prawdę. Moim skromny zdaniem dobrze, że ktoś wpadł na ten pomysł bo po co ktokolwiek ma być poddany takim zależności, tym poniżenią , klamstwą i manipulacja. Szkoda czasu i nerwów. A fakty są takie A nie inne. W ciągu roku przewinęło się w tej kanttnie ponad 10 osób i nikt się nie ostal (...) !!!!.

ooo

Po co używa Pani różnych pseudonimów skoro wiadomo ,że wpisy robi ciągle ta sama osoba.Nie prawdziwe przedstawia Pani fakty i czerpie Pani z tego wielką przyjemność .Jeżeli jest w tym co Pani pisze prawda to proszę powiadomić odpowiednie organy.Tylko ,że to wszystko jest zmyślone i żeby się poczuć lepiej i rozkoszować się tym kłamstwem woli Pani podszywać się pod funkcjonariuszy lub byłych pracowników .Pozdrawiam

Ja też
@ooo

O ile mnie pamięć nie myli i z tego co wìdze to nic się w tej firmie nie zmieniło, nie zmienia A osobą która tak staje w obronie pracowników ( dwuch) kantyny to ewidentny lakier. Jeśli tak jest wszystko ok to może napiszę na tym forum ile osób (które dołączyły do tadiemu) przewinęło się w ciągu ostatnich dwóch lat . Ile osób podjęło pracę, ile popracować i gdzie teraz są? Przerażające!!!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia na stanowisko Poszukuję pani do pomocy przy sprzątaniu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zonaosadzonego

Nie mam pojęcia co za firma ale ostatnio nie przelewaja środków na konto ZK a więźniowie po pół roku nie mają środków czystości itp

Członek sp

Ponoć kolejne zmiany na stołkach w mazovii i teldosie. Czyżby nowy minister zaczął „zamiatać” ?

Zuzanna

@marta Rozumiem, że osoba nowego dyrektora firmy Mazovia mogła nie przypaść Ci do gustu, ale pamiętaj, żeby na forum wypowiadać się w sposób stosowny. Poza tym, Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa i zdaje się niewiele mówić użytkownikom. Mogłabyś zatem napisać o firmie coś więcej?

Zuzanna

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat Mazowieckiej Instytucji Gospodarki Budżetowej Mazovia. Jednak może ktoś wie, jak w tym momencie prezentuje się sytuacja w tej firmie? Jakie mają teraz warunki zatrudnienia? Na paru ważnych portalach z ogłoszeniami widziałam interesujące oferty pracy u nich. Jak myślicie, czy warto tam aplikować?

Zuzanna

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia korzysta z Linkedina do publikowania ofert pracy. To nadal dość nowatorskie podejście, jak na polski rynek pracy. Czy ktoś rekrutował się właśnie w ten sposób? Czy firma w takim razie nadal używa innych dróg zatrudniania pracowników?

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako MECHANIK do pracy w Warszawie oraz Stolarza do pracy w miejscowościSTUDZIENIEC. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym pracą w Mazovia? Jakim pracodawcą jest firma? Chętnie usłyszymy więcej o Waszych doświadczeniach.

kak

Pewnie, że najlepej dowiadywać się takich rzeczy na rozmowie rekrutacyjnej. Nie ukrywam, ze zatrudnienie u nich wiąże się z odpowiednim prestiżem, ale wiadomo jaka teraz panuje atmosfera w Bydgoszczy? Słyszałem, że jest jeszcze lepiej niż było do tej pory.

nowa oferta! jako Samodzielny referent ds. inwestycji i kosztorysowania robót. Ktoś był na rozmowie w sprawie tego stanowisk ? Ewentualnie wie jaka tam kasa jest proponowana?

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia