Era

Opinie o Era

b

era sie wypiera ze ludzi poniewiera

janka
@b

dobre

Jesteś chory to po kij do roboty idziesz daj zdrowym pracować a nie stękaj bo przez was nie ma roboty

Xxx

Jeżeli tu pracujesz, to może wyjaśnisz jak szanuje się tu pracownika i jak się go docenia? Ile osoba przyjęta w tym czasie do ochrony może aktualnie zarobić i czy jest umowa o pracę?

Sylwia

A czemu ma być źle? Coś nie tak z pracą, to dobrze byłoby coś wiedzieć, zanim się tam pójdzie do pracy. Jak atmosfera, wszystko gra między ludźmi?

iraz75
@Sylwia

Wszystko zależy na jaki posterunek trafisz. Ogólnie jest ok jeśli chodzi o szefostwo, pracowałem na trzech obiektach i nie mogę narzekać. Wiadomo, jak to w pracy, niektórzy mają jakieś odchyły i są różni, jednak nie mam żadnych obiekcji co do firmy.

Ewelina

na ich stronie internetowej znalazłam ofertę pracy jako Operator elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa. Ciekawi mnie czy jest szansa na awans z tego stanowiska? Firma praktykuje rekrutacje wewnętrzne na te wyższe pozycje?

@Ewelina

W tej "firmie" możesz liczyć na awans (usunięte przez administratora) Innych możliwości nie ma.

Iza

A jeśli miałoby chodzić o potencjalne stanowiska na awans to jakie tu w zasadzie są? I ile ich jest do obsadzenia?

@Ewelina

Firma coraz częściej rozpatruje kandydatury osób już zatrudnionych do objęcia wakatów w innych działach lub awansuje dobrych pracowników na wyższe stanowisko.

@Iza

Pytasz jako pracownik już zatrudniony, czy osoba z zewnątrz? O jakie stanowisko pracy Ci chodzi? Era to duża firma, która zatrudnia ludzi na różnych stanowiskach.Jeśli chodzi o wolne miejsca pracy to są one na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej www.era.com.pl w zakładce PRACA, ewentualnie można skontaktować się telefonicznie z Działem kadr lub bezpośrednio z Regionem (w zależności od miejsca zamieszkania), gdzie udzielą informacji na temat wolnych miejsc pracy.

Ewelina

Oooo, to chyba dobra informacja. A czy z takim awansem idą też lepsze pieniądze? Czy to jest przenoszenie osób z miejsca w miejsce, ale bez lepszej kasy? Jak to jest?

@Iza

Awans z jakiego stanowiska ?? W firmie jest sporo różnych stanowisk pracy i nie wiadomo jakie ma Pani na myśli. Proszę sprecyzować pytanie.

Lolo

Witam i tak was tu obserwuje ,większość chwali pracodawce ,jeżeli komuś nie chce się robić to zawsze będzie narzekał,więc osoby które tu narzekają ,nie chce się pracować,wynagrodzenia macie dostajecie na czas ,do leków wam dopłacają ,choć mogą to olać,za do jazdy dopłacają choć mogą tego nie robic,mało jest firm które co kolwiek dawaja.

@Lolo

Wypłaty są na czas bo czuwa nad tym PEFRON gdyby ERA nie płaciła nie byłoby dofinansowan, za leki oddaje bo to odliczaja z podatku firmy, premi nie ma, na niektórych obiektach jest zatrudnionych więcej pracowników niż jest godzin do przepracowania i musisz pokrywać to swoim urlopem, grafiki pracy zmieniają się z dnia na dzień wiec nie można planowac życia osobistego, to niektóre uroki pracy w tej firmie aha zapomniałem dodać pracę z chorymi psychicznie bo takich ERA zatrudnia najchętniej, więc nie pisz ze narzekają ci którym nie chce się pracować.

Jano
@Lolo

To chyba tylko tobie dopłacają za dojazdy. Reszcie nie dopłacają od stycznia 2020roku.

Jano
@Lolo

Człowieku już kiedyś tu pisałem, że za dojazdy nie dopłacają od S tycznia 2020r.

Ktoś
@Jano

Piszesz głupoty odnośnie dojazdu do pracy . Jeżeli dojeżdżasz z innej miejscowości do pracy w której mieszkasz to firma płaci za dojazdy i przestań siać głupie odpisy bo pracowałem do konca Czerwca zeszłego roku . A wszystko zależy od kierownika który załatwia wszystkie formalności ja akurat pracowałem na umowie o pracę i miałem wypłacane nadgodziny i do wypłaty dodatkową kasę za dojazdy do pracy . I jeżeli nie wiesz to nie pisz głupot

Mick

Prawda

@Lolo

Pytałam się o dofinansowanie do okularów, to do tej pory mi odpowiadają czy dadzą. Każdy wie jak tu jest.

@Monika

A oni w ogóle deklarują, że chętnie finansują takie rzeczy?

@Iza

Tylko się tak chwalą obietnicami w ogłoszeniach o pracę, reszta to jest czysta fikcja.

@Lolo

Nie dopłacają do niczego za paliwo dawno przestali dawac pełnym etacie nawet minimalnej nie ma wstyd

Iza

Serio minimalnej nie ma nawet? To ja byłabym ciekawa na jakiej zasadzie się to dzieje niby, bo to raczej zgodne z prawem by nie było. wyjaśnisz?

Miejscowy

Do minimalnej daleko 1680zł i się dziwią że duża rotacja ludzi.

Dorota
@Miejscowy

Pracuje w Erze od wielu lat, znam dziesiątki pracowników i nikt nigdy nie dostał mniej niż stawka minimalna. Piszesz głupoty. Do tego Era jako jedna z niewielu firm płaci dodatkowo za nocki.

Gumis
@Lolo

Bo znam firmę od wewnątrz i wielu się już przewinęło w mojej placówce Dlatego wiem że jak komuś nie chcę się pracować to i w raju będzie narzekał

Ppp
@Ktoś

Boś (usunięte przez administratora)i dlatego masz płacone za dojazdy i etat to po kij się zwolniłeś

Pracownik Ochrony

Mydlenie oczu - wypełnienie KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO, pobranie orzeczenia o niepełnosprawności, rozmowa. Narzekanie Komendanta Adama na Solid Security. Koniec końców, NIE!!! zatrudnienie ludzi.

Podstawy

Szybki Lopez

Firma przecudna i wspaniała tak że po tygodniu pracy w niby tym ZPCh znalazłem pracę w innej i leję na tą Erę bo za nędzne 2400 PLN na rękę trzeba być Strażakiem Sprinterem znać Ukraiński Angielski i jakiś tam język czarnych chyba z Somalii albo Ugandy. Tak jest na akademikach UŚ. A żeby zjeść spokojnie posiłek zapomnij ! Przychodzisz do domu i padasz na ryjek że zmęczenia a masz w grafiku 4 albo 5 nocek bo nikt o zdrowych i szanujących się zmysłach nie będzie tam tak robić Mam to na tylnym zderzaku. Omijaj kto normalny Erę a piszecie prawdę ! Dobrze się mają cichowłazy i lizacze no i uprzejmie informuję Panie Kierowniku

Jarosław
@Szybki Lopez

Racja, żarty sobie robią i wymagają pracy za nędzne 2400 na rękę. Dajcie znać czy są jeszcze gdzieś posterunki gdzie można przespać czas pracy.

ale fajnie masz

b

no ale chyba nietak calkiem bez kontroli boW przyjezdza?

David Copperfield

Twoje IQ mieści się tam w tym dole co wykopie kopi-dół i żal ci poślady ściska że mądrzejszy od ciebie śpi i dba o siebie a nie jak ty kartoflu przejmuje się robotą i(usunięte przez administratora)! Przejmuj się robotą i tą firmą bo zabierzesz to że sobą do tego dołu na wieki wieków! Niech żyją zaradni śpiący w pracy i dbający o siebie!

B
@David Copperfield

Ja to nigdy tak nietrafilam,same kapusie lizusy i nadgorliwce

Mick

Opinia prawdziwa

Gumis
@Szybki Lopez

Czlowiecze pieniądze są niewielkie ale praca stała Powiedz dlaczego wyleciałeś bo nie odszedłeś Wtedy możemy podjąć konstruktywny dialog

Walduś Kiepski

Wyklepać im maski i boki ! Potem wyprofilować i wystawić na sprzedaż ! GKS górom !

Zenonn

Pracowałem kilka lat nigdy nie narzekałem, teraz emerytura :) Polecam szczerze

as
@Zenonn

i niemusiales sie myc

Walduś Kiepski
@as

W przeciwieństwie do większości w tym kraju na wodzie i żelu pod prysznic nie oszczędzam !

WALDKAS

PS.Dodam do mojej opini to ze mam orzeczenie II GR umiarkowany 07-S

zaneta
@WALDKAS

co napisoles w tym pierwszym?

Xxxx

Właśnie się dowiedziałam, że zostanę przeniesiona na inny obiekt bo.... Ktoś coś. Dowiedziałam się, że na moje miejsce już jest ktoś. Jednym słowem albo przyjmę albo do widzenia . Pracowałam za (usunięte przez administratora)po 24 h i 72 godziny w tygodniu. Za najniższą krajową pomniejszana. Cała prawda.

100%racji

John

Proszę iść tam gdzie dają 4000 ja takich nie znam. O co chodzi pracownik w tej firmie ma dopłatę do wypoczynku po przedstawieniu faktury ja znam firmy gdzie tego nie ma dofinansowanie do paliwa też można się starać. Tak to jest ZPCH to jacy ludzie tam pracują oczywiście ze stopniem niepełnosprawności

Wkoncu ktoś prawdę pisze firma tylko dla psycholi inne firmybtez takie są

zenek
@John

starac sie mozna ale tylko znajomki dostaja!!!

jan

ales odlecial pewnie tez masz te dwa symbole jesli nie to jakies niedopatrzenie

Jolka

T.W. BOLEK - Jedno jest pewne, orłem nie byłeś wyleciałeś z roboty i nadal nie masz pracy. Gdybyś był zajęty uczciwą pracą nie poświęcałbyś tyle czasu na wypisywanie tutaj tylu głupot. Bierz się do roboty póki czas bo inflacja za chwile zje ci wszystkie datki od państwa = społeczeństwa i co poczniesz ???? A pewne jest też to że z "pisania" nie wyżyjesz.

Ruda Śląska1

A co chcesz pracować we wszystkich trzech lokalizacjach na raz?

beata

a dlaczego pytasz?

Klient

Zauważyłem młodą pracownicę Ochrony z Era kiedy byłem załatwiać sprawy w Biurze obsługi klienta PGNIG OD w Krakowie na Gazowej że ledwo stała na nogach czy była pod wpływem środków oburzających czy alkoholu nie wiadomo. Nie powinne takie osoby pracować . To skandal żeby pijaczki dawać do pracy takiej z obsługą klientów

@Klient

Zauważyłeś i nie wiesz ale oceniasz żle ci się oddycha prostym nosem to mogę to zmienić

@12

I nasuwa się pytanie dlaczego ERA dała taka osobę na taki obiekt? Każdy klient który przyszedł załatwić tam jakaś sprawę widzi ochroniarza kobietę ledwo stojąca i nikt nie zastanawia się nad czym czy ta osoba jest chora tylko że jest na ratuszu a Erze i tak wszystko jedno jaka ma opinie bo dla Ery ważne są tylko pieniądze z PEFRON, a co ciekawe to na dyrekcji Ery wszyscy ochroniarze są normalni bez grup na głowę więc dlaczego ERA nie weźmie sobie na dyrekcje ochrony z grupą od psychiatry????

Klientka
@Klient

Tam zatrudniają byle kogo,byle ktoś pracował,nie ważne czy to pijak,czy ciatach smierdzacy potem

Suchy
@Klient

Chciałbym się zapytać czy ktoś pracował we Wrocławiu w ochronie era .? Na zajezdnia tranawajowej .. czy firma era jest ok czego mogę się doczekać od takiej firmy jak era ...

Krzych
@Suchy

Polecam, pracuje tam już prawie 7 lat - ERA jest od pięciu. Wypłaty na czas i bez "kombinacji", kierownictwo ok - żadnego chamstwa. bez porównania z poprzednią firmą gdzie zaczynałem.

franczeska)

a mnie sie podobalo tylko ze mnie wyrzucili????????????

Pablo

Najlepsza firma na rynku,szefostwo super.Moge tak pisać bo pracuje już 6 rok.I nigdy nie było problemów.Dlatego dziwią mnie negatywne opinie ale pewnie piszą to osoby które nie znają słowa praca.U mnie jest podział praca i przyjemność.Jesli pracuje to rzetelnie,sumiennie wykonuje swoje obowiązki a na wolnym zalegam,piwko,relaks.Gdyby było innaczej to tyle lat bym w tej firmie nie pracował.Jestem zadowolony i ci którzy narzekają polecam poszukać nowej pracy.Z czystym sumieniem polecam prace w tej firmie ale tylko osobom co szanują robotę.

Ppp
@Pablo

Chyba jesteś psychiczny skoro tyle lat uu nich robisz bo tylko takich poczebuja

oooo
@Ppp

nie chyba tylko napewno jest....albo to pisze ktos z dyrekcji.

@Ppp

A to jakiś konkretny problem jeśli mu się podoba? Ciekawa jestem co rozumiesz pod tym pojęciem, pod którym go określasz... Nie pomyślałeś o tym, że nie każdy musi mieć takie preferencje co Ty odnośnie pracy? Bo inaczej to chyba nikt by dla nich już nie robił, a pracują?

oooo
@Iza

poczytaj to bedziesz miala odp kto pracuje no chyba ze to za trudne dla ciebie czytac i jeszcze rozumiec

###

dlaczego usuneliscie wpis o tym ze jeden z waszych komendantow zostal wyrzucony z psiar...?

###

za to ze nas kasujecie (usunięte przez administratora)piszemy teraz gdzieindziej ...

@###

Można prosić o link

Marian i Hela

A co to tylko jeden Facebook lewacki istnieje na świecie?Może ty UBeku byś się ujawnił z imienia i nazwiska?Chlebobawco pierdolony...znalazł się zbawca Jarosław. Oj prawda o was was boli ja wiem o tym.Chcielibyście na swój temat czytać same achy i ochy a tutaj niestety same złe rzeczy o was piszą....Oj niedobrze jest.

@Marian i Hela

tak mysla ze samych (usunięte przez administratora) zatrudniaja,to moga sie zdziwic!

@##:#

bylo slowo. (usunięte przez administratora)

niestety

Marian i Hela

Masz rację Olaf Scholz...ale dalsze pokolenie tych pomiotków i ich mentalność górowania nad innymi pozostała...

@Marian i Hela

I co do tej wspomnianej mentalności to nic kompletnie nie da się zrobić?

###

boicie sie prawdy ze kazdy moj wpis usuwacie?

Dragon

Era to fajna firma, w porównaniu do innych w branży jest super. Polecam wszystkim, którym chce się pracować lub Tym którzy się wahają.

@Dragon

Mam nadzieję, że to jest zart

@Xxxx

Jeju czemu aż nadzieję na to masz? Co Ci szkodzi czyjeś pozytywne zdanie o nich?

@Iza

Bo nabyłam doświadczenie pracując tam dwa lata. Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni. Nie chcę tu pisać bo wiem, że na forum są ludzie z zarządu. Ale pewne negatywne rzeczy, które się tu dzieją widzę. Np. 3 osoby obstawiają jeden obiekt jak kp. Znasz to wiesz o normach pracy.

@Xxxx

A skąd pewność, że czytają? Udzielają się też?

@Iza

Pewność mam. I wszystko wiem.

@Iza

Czytają, mój stręczyciel już miał uwagi do mego wpisu.

@007

Tak? A bo jak patrzę to widzę, że Twój ostatni bez komentarza akurat pozostał. No to ciekawe czy czytanie tych uwag da jakiś efekt, bo niektóre zdają się rzeczowe

###

tak was drazni slowo ubek,a kiedys niedraznilo?

xyz

Nie polecam tej firmy. Jedyny plus tej pracy był taki, że wypłaty były terminowo i na początku grafik był stabilny. Później bez pytania zaczęli przerzucać z obiektu na obiekt, bo ludzi im brakowało. Człowiek nauczył się na pamięć jednego obiektu i wiedział, że sobie w nim poradzi i nagle przerzucenie i znowu nauka. Radzę kierownikom, żeby sami sobie popracowali przez jakiś czas na tych obiektach, które oferują, ciekawi mnie jak długo by wytrzymali na takim obiekcie, który sami oferują i nagle przedłużenie umowy dali na 5 miesięcy, ale na liście obecności brak, bo znowu inny obiekt. Obiecywali, tak to stały obiekt, za kobietę, która odchodzi na emeryturę, jedno wielkie kłamstwo. Nawet się nie zapytają przy zmianie obiektu, czy dojazd odpowiedni, czy ma pani pieniądze na bilet, czy da pani radę fizycznie. Dla firmy Era liczy się tylko zajęcie miejsca, pobranie PFRONU, jak to w takim zakładzie pracy bywa, nawet nie poinformują, że idziesz na inny obiekt, bo ludzi brak w innym miejscu, wszystkiego dowiaduje się na ostatnią chwilę. Większość ludzi jest z po2, którzy to otwarcie mówią, z niektórymi w ogóle nie dało się wytrzymać, nagabywanie i plotki przez współpracowników, nieprzyjemna atmosfera i fałszywi ludzie. Omijać szerokim łukiem. Praca z psychopatami, nie z normalnymi ludźmi. Po coś te orzeczenia dostajemy, skoro ktoś ma orzeczenie na nogi, nie może mieć obiektu, gdzie dużo się łazi bez zgody lekarza i możliwości, to raz, w ogóle nie patrzycie na zapisy w tych orzeczeniach, najważniejsze - zasilić miejsce, bo ludzi brak i pobrać kasę z PFRONU, człowiek w ogóle się nie liczy. Pff. Dupowłazi pracują 17 lat w jednym miejscu, innych przenoszą i rzucają z obiektu na obiekty. Ohyda!

@xyz

Pracowałam.Mam to samo zdanie

@xyz

Czyli odpisujesz również siebie, gratuluje. Każdy ZCHP ma dotacje z PFRON, więc nie rozumiem pretensji. Pamiętaj że gdyby nie ZPCH to byś wogóle nie pracował

iiii
@John

naucz sie czytac ze zrozumieniem ONA

Pracował może ktoś jako pracownik Gospodarczy??

XYZ
@John

Tak się składa, że ja nie mam po2. Pozdrawiam przemądrzałego kolegę.

To ich człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Era - Chorzów

• Jak się pracuje w Era?

Zobacz opinie na temat firmy Era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Era?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Era?

Kandydaci do pracy w Era napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Era