Opinie o ISO Electronics w Legnica

e-handel

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISO Electronics w Legnica

Kia_ca

@Merline dobrze napisane , ludzie powinni uciekać z tego obozu pracy, waronkow wogule nie przestrzegają ja już uciekłam, moja kolezanka z kolegą jeszcze z miesiąc i tez uciekają do lepszej pracy , niech sobie szukają ukraincow do pakowania tej chińszczyzny w (usunięte przez administratora)

Mini Mini+ HD

witam a czy ja dostane u państwa prace jestem osoba niepelnosprawną ale potrafię pracować, i pakowac, niepale i nie pije , dziekuje za wszystkie pozytywne odpowiedzi

Merline

Skoro widziales mase ogloszen... Nie sadzisz ze dlatego bo ludzi do pracy nie maja? A czemu nie maja? Na poczatku przyjscia Pani manager...pozwalniala ponad polowe ludzi !! , czesc zastapila nowymi ... Czesc sama odeszla... Praca z nia jest dla ludzi bez charakteru, ktorzy sa jak roboty. Zarobki dla nowych 1600 netto i nadgodziny obowiazkowe.

kalafior

szczerze odradzam chętnym pracy w tej firmie pracuje tam na przygotowywaniu towarów na magazynie, wielki syf, brud , umowy smieciowe itp... stawka beznadziejna , ludzi traktują jak muzynow, przy okazji pozdrawiam naszego kochanego wafla

Brokul
@kalafior

Kalfior...?! nick zajebisty. Ja nie zrobie reklamy ani antyreklamy. Firma jak firma. Szefostwo spoko. Pracownicy spoko( procz lizodupa) , Manager ... I na tym skoncze.

Aplikowałeś do firmy ISO Electronics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

bjfxfhxjfgfjy

czemu po prostu nie wyslesz? tutaj raczej sie nie dowiesz.

TW

Moi znajomi pracują w tej firmie i nie narzekają na warunki pracy, wszystko zależy od punktu widzenia i siedzenia ale jak osoba która pracuje, obojętnie gdzie i jest profesjonalna w tym co robi to szefostwo też to docenia a jak ktoś się obija i nie wnosi nic do firmy tylko jest dodatkowym kosztem, to później jest rozczarowany i znarwicowany jak osoba która dodała ten komentarz.

składać papiery?

@nati, a widzę że Ty chyba masz doświadczenie. Jak tam z praca w ISO Electronics? Liczę że ktokolwiek pomoze

nati

jeśli jesteś taki chętny do praktyk chociażby w ISO Electronics to spróbuj zadzwonić do samej firmy

Jarek

może w końcu ktoś odpisze - kto się w ISO Electronics zajmuje allegro? chętnie bym się zajął reklamą firmy, studiuję, zrobię to w ramach praktyki nawet

Juro

Chyba wszyscy są zbyt zapracowani żeby odpowiedzieć na wezwanie ;) Swoją drogą ciekawe na jakie umowy można się u nich zatrudnić.

Wiem cos o tym...
@Juro

Na koperte haha bangladesz...

aleksy

To może jest ktos na forum, kto wie jak wyglada sytuacja w iso electronics z punktu widzenia pracownika? Bo chętnie wkręciłbym się do firmy.

Matki

Ja ostatnio miałem przyjemność kupować artykuły z ISO i super, polecam wszystkim. Nie wiem co prawda jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracownika ale raczej jest nieźle.

Magazynier

Nie polecam!

kobieta

ludzie, szukam pracy, powiedzcie najniższa pensja to jaka w waszym zakladzie? bo pewnie taka jest na poczatek.??

Andzia

Regularnie, co jakiś czas ukazują się ogłoszenia, że ta firma szuka "taniej siły roboczej". Wymagania mnie rozwalają - komunikatywny niemiecki, ha ha jakbym umiała biegle niemiecki to na pewno nie pracowałabym za taką marną kasę ! Do pracodawcy jeśli czyta: Za kompetencje się płaci !!!

marynarz

Pracodawca nie umie zarządzać, nie szanuje pracowników, do tego kłamca i oszust! Tylko desperat może chcieć z własnej woli tam pracować!

Nie polecam! Mała kasa, wielkie wymagania, kiepskie warunki!

LOL

zgadzam się firma jest naprawde super :) zostałem tam skierowany przez urząd pracy na początku roku :) naprawde polecam - atrakcyjne zarobki - 900 zł na umowe zlecenie :P hehe chyba dlatego tam nie pracuję :)

asasa

To nie prawda ja tam pracuje juz 2 lata i naprawde jest super szef nie nawidzi złodziei:))) kazdy wie o kogo chodzi wiec ty nie masz głosu oszuście na raczej dwa oszusty z okolic (usunięte przez administratora).....

Wafel

radze uważać na pracodawce tej formy !! Szuka taniej siły roboczej cwaniak za grosze !

Zostaw merytoryczną opinię o ISO Electronics - Legnica

ISO Electronics