Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Powiatowy Urząd Pracy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Powiatowy Urząd Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Urząd Pracy w Legnica

Ks Nowy wpis

Ta instytucja (usunięte przez administratora)jest ci co tam pracują to chyba z musu 0 empatia kase biora nic pomocy tak ich nauczyli powinni zwolnić nieodpowiedzialne osoby bez celu w życiu

Marlena Nowy wpis

Mówią żeby młodzież wracała z zagranicy do Polski Bzdura Moje dziecko wróciło po 10 latach do Pl,chce pracować,niechce zasiłku Przyszła się zarejestrować jako bezrobotna żeby szukać pracy Pani ją delikatnym słowem pogoniła,niezarejestrowała,potraktowała z buta Gdzie ta pomóc dla młodych,ambitnych ludzi pytam? Panie w urzędzie pracy w Legnicy godne pożałowania,może troszkę empatii dla młodych ,chcących pracować Najpierw wysłuchajcie Potem oceniajcie Porażka

Iwa Nowy wpis
@Marlena

Tak bo dla urzędników to jakby oni z własnej kieszeni płacili zasiłki.A jak wróciła z zagranicy to jak dla nich to jest taka zarobioną że na kilka lat powinno starczyć!!!! Miałam to samo!

Zarejestrowany jestem od niedawna choć z oporem to zrobiłem bo jak do tej pory zawsze znalazłem sobie sam pracę. Teraz trafiałem na jakiś (usunięte przez administratora) totalnych co szukali do pracy przeciągali przez kilka dni kwestię zatrudnienia już obiecaną i cisza. Zarejestrowałem się więc po kuronia. Pani która mnie rejestrowała muszę przyznać że babka ok. Miła i pomocna naprawdę poszło super. Tylko te co robią przelewy mogły by cztery litery ruszyć i np. w piątek dać tą śmieszną kuroniówkę bo człowiek na te grosze czeka a nie w poniedziałek. No ale one mają co jeść. Co do ofert pracy to nawet nie patrze na tablicach bo sam znajdę sobie pracę zresztą zawsze tak robiłem i chyba od 20 lat nie byłem na kuroniu.

Ewelina Nowy wpis
@Nowy

Ale jak nie patrzysz na tablicę, to jak sam sobie robotę znajdziesz? W sensie siądziesz i będziesz czekał, aż sama przyjdzie? ;)

Ewelina

Ktoś tu na forum widzę narzekał na szybkość zajmowania wolnych miejsc pracy w urzędzie. Jak to mówią kto pierwszy ten lepszy, a pracodawcy ostro szukają... ;) Czyżby ten urząd działał zbyt sprawnie? Ile mniej więcej zajmuje wam czas oczekiwania zanim sobie coś konkretnego do roboty u nich znajdziecie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Powiatowy Urząd Pracy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Kinga

Jaki jest numer do urzędu pracy?

Darek

Powiem Wam, że robi wrażenie jak bardzo dobrze dzieje się w tej firmie, musimy powtarzać to częśćiej w takim razie, bo jest to jeden z urzędów pracy, które człowieka szanują

Antoni
@Darek

Są może na forum osoby, które w ostatnim czasie miały może styczność z tym Urzędem Pracy? Chciałbym wiedzieć, czy za ich pośrednictwem można znaleźć ciekawą ofertę pracy.

@Antoni

Zapomnij o ciekawych ofertach oracy z tego urzędu.

Drugi raz jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy i to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Piszą zapytanie o ofertę pracy dostałam odp. że już ktoś został wybrany na stanowisko (chodź ofertą nie miała nawet 1 dnia od wstawienia). Z takimi sytuacjami spotkałam się wielokrotnie, a pośrednicy pracy wyglądają jakby za karę tam siedzieli i odpowiadają na pytania wybiórczo... potrzebne są zmiany w tej instytucji...

WITAM WSZYSTKICH. A JA MAM PROPOZYCJE . ZMIENIC DYREKCJE URZĘDU PRACY W LEGNICY . POWYSYŁA NA EMERYTURE I ZATRUDNIC NOWĄ KADRĘ . BO TAK DŁUŻĘJ BYC NIE MOŻĘ . TO ŚA OSOBY KTÓRE WOGOLE NIE ROZUMIEJĄ BEZROBOTNEGO . . DBAJĄ TYLKO O WŁASNE INTERESY .

jestem bezrobotnym juz rok i jeszcze nie dostałem żadnej konkretnej oferty .............................. as mam wyższw wykształcenie . a w urzędzie cały czas widze nowe osoby , które sa zatrudniane .ale tutaj pracę można załatwic tylko po znajomości ......................

Witam . w urzędzie pracy w Legnicy bezrobotnych traktuje sie jak śmieci . my przeszkadzamy paniom w załatwainiu spraw prywatnych . . przychodze po ofertę do pośrednika a tutaj ciągle nic, a przez telefon słysze jak pani pośrednik z pokoju nr 3 umawi się ze swoją koleżanka na jutro . i mówi do niej przez tel. że jutro ma by ta oferta to ją zatrzyma.........jak tak można .................................. może wieej bezrobotnych napisze swoje opinie o pracy w urzędzie pracvy legnica

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Legnica

• Jak się pracuje w Powiatowy Urząd Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Powiatowy Urząd Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powiatowy Urząd Pracy?

Powiatowy Urząd Pracy
  • Gen. Władysława Andersa 2