logo Makarony Polskie

Makarony Polskie

Płock

Opinie o Makarony Polskie

anonim 2011-06-07 18:29
Firma totalna porażka ,jednak trzeba przymykać oczy na pewne sprawy ,aby móc dalej pracować . Atmosfera(usunięte przez administratora) pracownika . ZDECYDOWANIE ODRADZAM
anonim 2011-06-14 08:10
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam(usunięte przez administratora)
anonim 2011-06-22 16:19
To co tam się dzieję to przechodzi ludzkie pojęcie , Gdzie tu jest PIP
Czy zwykłemu pracownikowi to już szacunek się nie należy?
lala 2012-03-09 23:20
Zgadzam się. Praca do (usunięte przez administratora) i nie warto tam pracować. (usunięte przez administratora)Nie warto...........
wow 2012-04-19 19:52
prawda może być tylko jedna- dno i hektar mułu.
ja 2012-06-07 20:04
(usunięte przez administratora)pozdrawiam firme makarony nie była taka zła sa gorsze
yoko 2012-06-08 16:20
Trzeba upaść na samo dno żeby móc się odbić i właśnie przyszedł czas na odbicie. Koniec ze wszystkim tylko faktycznie najwyższej władzy w Płocku żal bo była ok. A kierownictwo- jakie kierownictwo ta najniższa klasa społeczna w firmie miała więcej w sobie kultury i obycia.
A tak na marginesie pisze się BEZCZELNY
Pozdrawiam
ja1 2012-06-11 20:40
Heh, popieram wypowiedz \"ja\". Teraz Ci, którym tak źle było pójdą do Orlenu lub Pernu na stanowiska prezesów i będą zadowoleni.... słyszałem, że na nich czekają he he he (usunięte przez administratora)co w to CV wpisać ?? ;)
Onet 2015-07-16 21:58
Bo zakład w Płocku został zamknięty w 2012 roku i stąd cisza na forum
Ryszard 2015-09-03 18:38
Sina, czytaj ze zrozumieniem. Zakład w Płocku został zamknięty a nie cała firma.
orazm 2016-05-15 15:26
Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na spotkanie już w firmie. Powiedzcie - jak wygląda rekrutacja w tym miejscu? Co do ofert to zadnych aktualnych obecnie @marek nie widziałem , także chyba próżno ich szukać
Edyta 2017-08-03 11:36
W sieci pojawiła się oferta pracy na Operatora urządzeń do produkcji makaronu - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym stanowiskiem? Jak wyglądają zarobki? Czy podpisywana jest umowa o pracę? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy i zastanawiają się nad zatrudnieniem w Makarony Polskie.
Zostaw swoją opinię o Makarony Polskie - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makarony Polskie