Opinie o Poznalec Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poznalec Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poznalec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poznalec Sp. z o.o. w Poznań

Wiktor Nowy wpis

Firma jest dla mnie super pracodawcą, fajna atmosfera i zarobki dlatego polecam!!

Safona Nowy wpis

Generalnie jedna wielka MURZYNIARNIA...W TYM WODZISŁAWIU. EKSPEDIENTKI I PRACOWNICY NIE MILI. SA TAKIE DWIE DAMULKI CHYBA Z ODZIEŻOWEGO, SŁYSZAŁAM NIE RAZ JAK KRZYCZALY PO INNYCH NA CAŁĄ HALE, KOMPLETNE IMBECYLKI, PO TAMTYM NIE PRZYCHODZĘ DO SKLEPU.

SEEEERDEL Nowy wpis

Byłam ofiarą mobbingu w Leclerc w Wodzisławiu śl. 2 dziewczyny obrażały mnie notorycznie i dawały najgorsze zadania do wykonania. 2 święte krowy z działu odzieżowego, znęcają się nad nowymi , na początku są miłe ale po 1tyg widać im rogi . SZEFOSTWO ma w (usunięte przez administratora) poszkodowanych przez mobbing. UNIKAJCIE TAM PRACY ! Pozostało

E Leclerc w Wodzisławiu Śl. to (mówię to z pełną odpowiedzialnością) sklep, w którym oszukiwanie klientów jest na porządku dziennym. Już kilkakrotnie zostałam oszukana na cenach w związku z czym sprawdzam bezpośrednio po odejściu od kasy paragon z tym co mam w torbie. Kilka razy zwracałam się do obsługi sklepu, udowadniając im dokonane przekręty cenowe polegające na eksponowaniu innych, niższych cen towarów (mięso, wędliny i nabiał) podawanych klientowi prze obsługę oraz innych, znacznie wyższych przy kasie. Rozumiem, że sporadycznie może zdarzyć się sytuacja w której zmiana ceny w komputerze nie została dokonana równocześnie na stanowisku z obsługą. Jednak w przypadku E Leclerc w Wodzisławiu Śl. takie praktyki są na porządku dziennym. W dniu dzisiejszym dokonałam zakupu sera Mlekpol – Ser Królewski i dopiero w domu odkryłam przekręt – kuriozum. Kupiłam dwa opakowania sera za 19,99/kg (co widnieje na naklejonej metce na opakowaniu) natomiast z paragonu kasowego wynika że zapłaciłam 23,99/kg. Innym problemem są artykuły przeterminowane. Zwracałam kiedyś uwagę, że oferowanym do sprzedaży sałatkom warzywnym, termin spożycia upłynął kilka dni wcześniej. Krzątająca się obok pani z obsługi udawała, że nie słyszy co ja mówię. Ktoś kiedyś powiedział, że „ryba psuje się od głowy”. Myślę, że w tym przypadku zmiana kierownictwa sklepu dobrze by zrobiła zarówno nam klientom jak i zatrudnionemu personelowi sklepowemu. Reasumując, ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów tego sklepu aby robili zakupy w innych placówkach handlowych, których na terenie Miasta Wodzisław Śl. nie brakuje.

Anna Nowy wpis
@Anna

Znowu ja, Anna dzisiaj tj. 30.08.2018 ta sama sytuacja z zakupem sera. Inna znacznie niższa cena widnieje na opakowaniu sera a wyższa na paragonie kasowym. Jak widać kierownictwo tej placówki ma gdzieś opinie o swej "bandyckiej działalności" i w dalszym ciągu oszukuje klientów. Moja propozycja wymiany całego kierownictwa jest ciągle aktualna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poznalec Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Czarek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

se

nie proponuje kupowac produktow garmazezryjnych do kielbs jest wrzucane stare mieso nato miast stare kielabasy sa daty przebijae nikomu nie polecam tam robic zakupow smierdzi klimatyzacji nie ma

admin

Czy warto zaczynać karierę w firmie PoznaLec Sp. z o.o. - sieć supermarketów E.Leclerc? Skomentuj na naszym forum.

@admin

napewno nie

?

Tak smierdzi starym miesem ze w gardle szczypie syf i malaria.Smrod jak ch... .

Zostaw merytoryczną opinię o Poznalec Sp. z o.o. - Poznań

Poznalec Sp. z o.o.