Opinie o Schutz w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Schutz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Schutz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schutz w Worksop

Norma

Pytają mnie dlaczego sztuk tak mało zjechało? Jak odpowiedzieć, by dobrze brzmiało. Gdyby było za dużo ,Po Co tyle zjechało ? Pytali by Ci którym teraz jest mało. Zresztą Gdyby więcej było i tak by nie starczało,

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Schutz?

kupa

Nie :)

Zadowolony

A ja jestem zadowolony. Opinie że jest goła wypłata są nie prawdziwe. Za wyrobienie normy jest premia 15 procent do tego dawaja 100zl jak się niema uz lub l4. Można robić nadgodziny. Jak się komuś nie chce pracować to nigdy nie będzie zadowolony.

Kams
@Zadowolony

15% premii to było do końca sierpnia za wyrobienie normy. Zapomniales dodać że od września kierowniczek podniósł drastycznie normy które są nie osiągalne. Za 5% premii chłopaki się muszą bardziej narobić niż wcześniej na 15% poza tym premia już nie jest dzielona po równo tylko kierownik z brygadzista decyduje kto ile dostanie z wyrobionej puli, także zacznie się jeszcze większe dupi-listwo a takich już trochę jest. Generalnie to było fajnie przez jakiś czas ale się skończyło a zaczęło się podkręcanie śruby pracownikowi żeby wycisnąć z niego maksimum. Kwestia czasu i ta firmę opanuja Ukraińcy bo takich ludzi tam trzeba.

jazon
@Zadowolony

Wcześniej była premia a teraz żeby coś zarobić to chłopcy przychodzą na 4 rano żeby godziny nocne wpadły. Polityka do (usunięte przez administratora) Do tego jeden na drugiego donosi do brygadzisty żeby coś więcej dostać. Jedyna chyba dobra fucha to załadunkowy na magazynie, nie dośc że zarobi to się nie narobi a przy okazji jeszcze rzuci parę plotek. Trzeba uciekać jak najszybciej bo tu już dobrze nie będzie.

Olek
@Kams

Aha

Źrebak
@Zadowolony

Widzę że dobry z ciebie pacjent dobrze że jeden jest zadowolony typowa amatorka w twojej wypowiedzi naprawdę żal mi ciebie.Nie pozdrawiam.

Alon

Przecież komentarze niżej to kłamstwa. Firma dobrze płaci. Jest social i premie. Są nadgodziny. Nie narzekajcie.

Toms
@Alon

Kierowniku o której to zebranie? Na internecie Pan się wyglupia a ludzie chcą wiedzieć co z socjalem

@Alon

Mam nadzieje panie kierowniczku że na takie kłamstwa znajdzie się paragraf. Wstyd i hańba.

paul gascone
@Alon

Kierownik publicznie oskarżasz ludzi o rzekome kłamstwo. Jestem pewien że los kiedys cie zweryfikuje. Ciekaw jestem tylko jak ten los będzie miał na imie. Pozdrawiam normalnych

IBC
@Alon

Z socjalem to teraz ruszyło jak ludzie się zbuntowali, że na wigilię nie przyjdą. 2 lata nie dało się nic załatwić a teraz nagle można wszystko. Ale póki tego nie ma na koncie to nie ma nic pewnego, bo już nie raz ludziom obiecali, byle odwlec w czasie. A nadgodziny, premie i przede wszystkim decyzje to jak wiatr zawieje. Zarządzania zero

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Schutz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Firma bardzo dobra. Płacą nieźle są premie i dodatki. Kierownik bardzo fajny gość. Ekipa tez. Polecam

@Ja Na taką informację czekałam. W Schutz można awansować? Daj znać, proszę.

Prokop

Sama prawda a i bogaty socjal w firmie jest czyli nic ???? polecam jak najbardziej kraina mlekiem i miodem płynąca ???? w firmie pozdrowienia dla dobrych chłopaków bo ich już tam niewielu pozostało piona z fartem????

cygan

panie kierowniku niech sie pan nie wyglupia z takimi opioniami. nie pozdrawiam

KulawyZz
@Prokop

Tak jak piszesz sama prawda w biurze więcej osób niż na produkcji .Tak poza tym większa połowa na produkcji to kable którzy donoszą panu kierownikowi a i brygadziści są też dobrzy tam już wielu dobrych mord niema Z 5 osób reszta to kapusie i panikarze bo norma żal mi tych gości naprawdę roboty tylko dokładają a wypłata stoji w miejscu

IBC

Ironia opanowana do perfekcji. Chodzą słuchy, że w tym roku na święta z socjalu dostaniemy 2 razy tyle co rok i 2 lata temu, czyli całe zero. Socjal jest tylko w teorii. A z dodatków to są tylko dodatkowe obowiązki.

Alkus
@IBC

Ta obowiązków w ciul a kasa adekwatna do wykonywanej pracy wymagają cudów od ludzi to tak wygląda sytuacja na produkcji Niepozdrawiam????

Wino tu Wino tam
@Alkus

(usunięte przez administratora)) na socjalu świat się nie kończy trzeba iść do przodu czyli w tym przypadku do tył ???????????????? my to pany pociągniemy te metry bo jak nie my to kto???

leber
@cygan

Panowie idzie tam u wasz dobrze zarobić socjal jest i atmosfera dobra czekam na odpowiedź z góry dzięki.

Stek bzdur. Jedna stawka, premia to jakiś absurd a socjal to tylko w marzeniach. Jednym słowem NIE WARTO. No chyba ze będziesz blisko brygadzisty jak co niektórzy.

Socjalny

Paany socjal to nie jest rozdawnictwo pieniędzy :)

Leber
@Socjalny

Panie to co jest bo ja już nic nie rozumiem z tego ::'( co pan tu piszesz bo zem jest mało rozgarnięty i bystry:-)

ZZ

Po co tutaj to wrzucasz?? Poślij ten link dyrektorowi na maila, tutaj to każdy może dużo pisać...

NaiwnY
@Socjalny

Dramat i tyle w temacie o firmie i zarzadzie swiadczy sytuacja!!!!

Alf

Pozdrawiam brygadziste z reko. Fajny gość.

Ja 2

Nie ma co narzekać.

Leber
@Ja 2

Jasne masz rację trzeba iść na spotkanie wigilijne i po jeść za free pierogi i rybę ????????.Nie pozdrawiam

Konrad

Mam pytanie odnośnie zarobków, na jakim są poziomie i czy jest jakaś premia? Jak wygląda socjal?

Mis
@Konrad

Firma tragedia zachwalają tylko dupo lizy co robią od początku odradzam zarobki jak zrobisz godzin i niedzel to zarobisz 3200 na rękę

Jaracz
@Mis

Firma gorzej niz tragedia kierowniczek oczy mydli nowym pracownika multisportami i socjalem (usunięte przez administratora).....jwielki i bobelki duzo w firmie jest Banda decydentow i kapusi dobrych chlopakow juz niewielu odradzam prace w tym zakladzie totalne (usunięte przez administratora)i wodorosty

Gieroj

Lipa ta firma

Stella

Bo może w umowie jest podana inna data wpływu na konto nie 10 każdego miesiąca ??

Tedi

10.06 godz.15.35 a kasy wciąż nie ma na koncie....

lolo
@Tedi

Przecież banki księgują do 17.30, uspokój hormony. Skąd biorą takich ludzi?

Qwer

Siema pany, Worksop jest w Angli a nie w Polsce:) Patrząc po waszych opiniach macie w Żorach przesrane!

@Qwer

A co mi Pan tutaj gadasz... To jest tylko opinia...

Antoś

Super firma. Można dobrze zarobić kierownik i ekipa ok. Polecam

arek
@Antoś

Na pewno tylko czemu jest taka rotacja w ludziach? Wchodzą i wychodzą.

@Antoś

Atoś chyba Ci się firma pomyliła ha ha ha

Krzysztof
@arek

Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy lub bezpośredniej sytuacji w firmie. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę?

@Krzysztof

Albo zwyczajnie nie pasują im warunki w firmie...

Patryk

Chłopaki witajcie? Nic wam Nie dali? przecież rok temu gadali że już na następnej wigilii będzie inaczej itd. Eh ostatni niech zgasi światło i będzie. Pozdrowienia i wesołych

xxxxxx

Jedyny zakład który znam co nic nie dał na Święta Bożego Narodzenia !!! Porażka!!!!

@xxxxxx

To nie jest zakład, to stan umysłu :-)

yyyyy
@xxxxxx

U sąsiadów za ulicą dwa razy lepiej. Bogaty niemiecki zakład. WSTYD!!!!!!

Oberschutze

Przypuszczam, że jesteś byłym pracownikiem, a skoro już nie pracujesz to znaczy, że się nie nadawałeś do tak banalnego procesu produkcyjnego. A żeby tam się nie sprawdzić to trzeba być kompletnym debilem u ciebie wychodzi jeszcze analfaberyzm i brak umiejętności pisania na klawiaturze... Pozdro

yyyy
@Oberschutze

Za to Ty widzę nadajesz się tylko do banalnych rzeczy pewnie w innej pracy byś sobie nie poradził, no chyba że ziemniaki sprzedawać.

@yyyy

Tak, tak jest dokładnie tak jak napisałeś...

xxxxxx

Aż dziwne że prezesa nie dziwi tak wielka rotacja i tak niskie wyniki. Co do urlopu to fakt , ciężko dostać.

@xxxxxx

A co mi Pan tutaj gadasz...

były pracownik.

Szczerze mówiąc , co do brygadzistów , To taką mają pracę. Żaden brygadzista nic nie powie jak robisz, bynajmniej za moich czasów . No chyba że koleją rzeczy jest by pracownicy grali w karty a brygadzista był karany za taką brygadę? Fakt że na produkcji jest częsty brak obsady, wtedy wszystko się wali. Na reko z tego co widziałem to najmniejsza rotacja ludzi, oczywiście są wyjątki. Całe reko śmiga dzięki brygadziście i ekipie co nie chodzi wiecznie na l4 itd. Mobbing itd? Polecam firmy nifco, kftp, mcs , itd, i wtedy wielu się przekona co do brygadzistów, że nie są zli. Zarobki itd wiadomo kogo to wina, normy itd. Niedługo wszyscy będą się opisywać na forum jak szczury , a to dopiero wstyd. By facet pełnoletni pisał na kogoś w internecie itd a w robocie się uśmiechał. Jak komuś zle to łańcuchem nie jest uwiązany do zakładu, są lepsze zaklady są gorsze, jak ktoś dostaje lepszą ofertę to odchodzi proste.. i chyba tyle w temacie. Pracownicy, mówię o wszystkich, naprawdę fajna załoga zgrana, i naprawdę mógłby to zarząd wykorzystać , by stworzyć dobry zakład.,, ale na obecną chwile to ludzi wyciska jak cytrynę do herbaty. i to nie wina moja, twoja, brygadzisty a ,,,,, wszyscy wiedzą.

@były pracownik.

Na reko mała rotacja??? Praktycznie co miesiąc jest nowa brygada. Chyba faktycznie pracowałeś jeszcze w czasach jak pracownicy grali w karty..

@były pracownik.

Ale po części zgadzam się z Twoją opinią najbardziej narzekają gimnazjaliści (usunięte przez administratora)myślą że za odbijanie się dostaje się wypłatę.

abc

No i wszyscy pokolei się zwalniają ... . To o czymś swiadczy, prawda! Rotacja jest bardzo duża zarówno na produkcji, jak i w biurze. Tragedia ! Jeśli ktoś nie wierzy, to może się łatwo o tym przekonać. Wystarczy przyjść na rozmowę kwalifikacyjną: tak szybko, jak zostanie przyjęty, tak szybko się zwolni. abc

Kajs
@abc

Przychodzisz, dostajesz ubrania i do roboty. Zero szkoleń, zero tłumaczenia co i jak. Masz zrobić normę i tyle. Żadnych pakietów socjalnych tylko goła wypłata. Problemy z urlopem. Do tego kierownik i brygadzista to jakaś masakra. Ogólnie nie polecam.

@Kajs

Racja, tak jest tam właśnie jest.

Aro
@Kajs

Zależy jaki brygadzista.

Zostaw merytoryczną opinię o Schutz - Worksop

• Jak się pracuje w Schutz?

Zobacz opinie na temat firmy Schutz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schutz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schutz