Opinie o TKT Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TKT Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TKT Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TKT Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

TKT Poznań

W TKT pracuje dwa lata, nie mogę zgodzić się z większością negatywnych wpisów. Podejrzewam że dużo zależy od osobowości, doświadczenia, odporności na stres. Pracowałem wcześniej w dwóch dużych firmach które wypadają blado przy TKT. Duża szansa rozwoju, dobry kontakt z przełożonymi, dobre benefity, nie pamiętam ile szkoleń przez dwa lata, ale spokojnie ok ośmiu. Dobre podejście do pracownika, nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku lub z krzywymi sytuacjami. Szczerze polecam.

Anym

Złego słowa nie można powiedzieć, pensje jak wynegocjujesz tak płacą, wypłata regularnie bez opóźnień, uczciwi. Dobra atmosfera. Oczywiście praca jest na budowach więc jak ktoś szuka przytulnej posady to odradzam, bo na budowie to trzeba być, marznąć, często być więcej niż 8 godzin, a nieraz się jeszcze z kimś pokłócić :)

Mariusz
@Anym

Wspominasz o pensji, możesz powiedzieć mi na jakie wynagrodzenie może liczyć początkujący pracownik w TKT Engineering? Czy firma gwarantuje jakieś kursy i szkolenia osobom bez większego doświadczenia?

Anym
@Mariusz

Pensja jest rynkowa, nie będę rzucał kwotami bo to indywidualna sprawa. Szkolenia , kursy;Co jakiś czas są jakieś szkolenia czy to z Autocada Mepa, czy szkolenia od dostawców, były też fajne szkolenia na uprawnienia SEP itp. Można się rozwijać.

Jakub

Może trzeba zmienić firmę jeśli wszystko jest komentowane negatywnie. Firma ma dobrą opinię i ja polecam.

Roman

Fajnie, że jesteś zadowolony z warunków pracy. Czy wynagrodzenie jest równie dobre? Napisz proszę kilka słów o wysokości pensji i benefitach, które oferuje pracodawca.

Lady
@Roman

Roman jakie benefity? Niewiele tego jak na taką firmę

Mariusz
@Lady

Niewiele, tzn. na jakie z nich można liczyć? Jestem też ciekawy czy dla pracowników możliwe są premie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TKT Engineering Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kosztorysant - branża elektryczna i teletechniczna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Granatowy

Trochę mnie poniosło, nawet w emocjach nie powinno się nikogo obrażać. Przepraszam za inwektyw i właściwie w ogóle wycofuję poprzedni wpis. Niech każdy bez uprzedzeń wyrobi sobie swoją opinię.

Adwokat diabła
@Granatowy

Przebaczamy i z Bogiem!

M

Dziwne te komentarze, pasują do osób które nie dały rady i nie odnalazły się w TKT. To nie jest corpo i corpo kariera tylko firma w której czasami trzeba założyć kask i podwinąć rękawy na budowie. Pracując w teamie i sciemniając szybko zostaniesz zweryfikowany, nie ma tu miejsca dla leserów. Pracuje od roku, nie mogę powiedzieć złego słowa o warunkach, złego słowa o przełożonych, złego słowa o atmosferze. Dzięki kolegom i koleżankom - codziennie dużo się uczę - traktuje to jako największą zaletę TKT.

Barbara

@Ala, a czy mogłabyś też podjąć inne kwestie dotyczące pracy w TKT Engineering? Wcześniej w wątku nie były podejmowane tematy chociażby takie jak forma umowy oferowanej osobie chętnej do pracy czy też specyfika pracy oraz jej tryb. Mogłabyś napisać coś na ten temat? Osoby szukające informacji o firmie na pewno będą Ci wdzięczne!

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w TKT Engineering Sp. z o.o.. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Ala

Pensje nie są wygórowane nie ma profitów. Wysokość premii i wynagrodzenia zależy w dużej mierze od lizostwa wc zarządu

Kogo uwazasz za slaba ekipe?

@anonymous

Słaba ekipa to niezgrana ekipa która zamiast grać do jednej bramki kopie swoich

Barbara

@anonymous jesteś pracownikiem firmy TKT Engineering, bądź posiadasz znajomych, którzy tam pracowali? Rozumiem, że nie ma większych rotacji u tego pracodawcy? Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tego przedsiębiorstwa?

Barbara

@stanley a czy byłeś lub jesteś nadal osobiście zainteresowany angażem w firmie TKT Engineering? Możesz się zawsze z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy https://www.tkt.pl Może ktoś z Was posiada informacje na temat bieżących rekrutacji w tej firmie? Dajcie znać.

stanley

Widze, ż eoferują klientom kompleksowe rozwiązania, wiec fajnie, ze kilka rzeczy można od razu załatwić w jednym miejscu, to na pewno na plus jest bardzo. Ale obecnie nie ma od nich żadnych ofert pracy.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie TKT Engineering Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o TKT Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TKT Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TKT Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TKT Engineering Sp. z o.o.?

TKT Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Pryzmaty 4
    02-226 Warszawa
  • NIP: 7792220234 KRS: 0000183945

TKT Engineering Sp. z o.o.