Opinie o TKT Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TKT Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TKT Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TKT Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

W agencji rekrutacyjnej opowiadają jaka to super firma - a prawda jest taka, że firma mentalnie zatrzymała się w PRL-u-glownie zarząd.Glownej księgowej boi się nawet prezes a ona razem z panią M , kombinują żeby się prezes połowy rzeczy o firmie nie dowiedział i gnębią ludzi a jak się wchodzi do księgowości to atmosfera fatalna ... Szkoda ludzi to całkiem fajni:) na budowach może spoko robota ale biura nie polecam. Nie można bać się chodzic do pracy , no chyba że ktoś lubi taka atmosferę albo ma kredyt i nie ma wyjścia ..

To szczera prawda firma zatrzymała się na zarządzaniu jak za czasów (usunięte przez administratora) nie żadnej zmiany.

Nie polecam pracy w dziale księgowości tej firmy. Nowa główna księgowa powinna przejść szkolenie z zakresu zarządzania zespołem gdyż nie posiada podstawowych umiejętności w tym zakresie. Brak wsparcia, zrozumienia, terror, poniżanie pracowników są tutaj na porządku dziennym. Liczy się lizusostwo i kumoterstwo, a na pewno nie wiedza merytoryczna pracownika. Brak perspektyw rozwoju, jakichkolwiek obiecanych w momencie rozmowy rekrutacyjnej szkoleń, totalny chaos w dziale , brak jasnych wytycznych odnośnie zakresu obowiązków i oczekiwań w stosunku do pracowników. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu w tej firmie radzę zastanowić się trzykrotnie

Kris
@Pracownik TKT

Ale dział księgowy jest? Bo jeśli tak, to czy są wolne miejsca i jak z relacjami, między pracującymi tam osobami? Żona nosi się z zamiarem zmiany firmy, a jest księgową. Chciałbym też jednak wiedzieć, jakiego oczekują wykształcenia oraz stażu pracy i co w zamian pod postacią pensji?

Uzytkownik

Dzien dobry, czy ktoś zna aktualna sytuacje na temat warunków pracy panujących w TKT? Warto wiązać się z ta firma?

@Tktpoznan

Ludzie pracują wiele lat bo nie maja pomysłu na siebie boja się rozwinąć i tkwią w marazmie bez szansy na szkolenia czy rozwój Firma stanęła w latach 90 zarządzania

Agnieszka Nowy wpis

Pani księgowa się zmieniła w ostatnim czasie, ta której wszyscy się bali? Chociaż praca dla Projektanta instalacji elektrycznych/teletechnicznych nie polega na siedzeniu z księgowością więc podpytam akurat o atmosferę w dziale projektantów? Oprócz benefitów przedstawionych w samym ogłoszeniu, jestem ciekawa co z podstawami typu wynagrodzenie?

Tekla Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam, na jakie wynagrodzenie obecnie można liczyć na stanowisku Kierownik Robót ? Dziękuję.

Znalazłem ofertę pracy dla samodzielnego księgowego. Większość wymagań powiedzmy standardowa dla takiego stanowiska, może z niemieckiego trzeba by się dodatkowo podszkolić. A jak wygląda proces wdrożenia nowych pracowników? Mogę w razie czego liczyć na wsparcie kogoś, kto pracuje w firmie już jakiś czas?

TKT Poznań

Kolego pani M już dawno nie ma, piszesz o rzeczach które nie miały miejsca. Atmosfera jest naprawdę dobra, duża szansa rozwoju, bardzo dobra komunikacja wewnętrzna

@TKT Poznań

Wszystko co napisałem jest prawda- odnosząc się tylko do Warszawy.

potwierdzam powyższe

absolutnie to szczera prawda

Ja Nowy wpis

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TKT Engineering Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kosztorysant - branża elektryczna i teletechniczna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gryfbud Sp. z o.o.
Uzytkownik

Klient
@Uzytkownik

O wlaśnie, ostatnio Widzialem kilka ofert do tego Pracodawcy. Ktoś może coś powiedziec jak wyglada praca?

Aneta
@Klient

A gdzie i jakie te oferty widziałeś ???

@Klient

Praca bardzo dobra, zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Ludzie pracuja tu wiele lat, co świadczy o tym, iż w tkt jest przyzwoicie. Atmosfera jest dobra, ludzie fajni.

@Tktpoznan

Mateo

Narzekacie a nie pracowaliście we Friwen. Praca z osobą po wyroku, z kartoteką jaką jest pan Jck Łempicki jest bardzo trudna. Dziwne, że firma zatrudnia przestępców zamiast uczniwych i porządnych ludzi.

@Mateo

Co za pomysł, by podawać czyjekolwiek personalia w sieci i pisać pod adresem firmy, w której się nawet nie pracuje, bo wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że nie jesteś pracownikiem TKT? Zatem może od jakiegoś pracownika dowiem się, co w praktyce oznacza, zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach? Tak opisano warunki zatrudnienia w nowym ogłoszeniu na Asystenta Projektanta - koordynatora BIM/REVIT (instalacje sanitarne). Ale mimo wszystko, zamiast słownego opisu, wolałbym poznać kwotę.

M

W tkt możesz spodziewać się uczciwej umowy o pracę. Fajnego zespołu - tu naprawdę ma to kluczowa rolę. Pracownicy są dobrze traktowani, w firmie panuje spokój.

@M

Cieszę się, że jak rozumiem spokojnie można zająć się robotą i mieć pewność kontynuacji zatrudnienia. Napiszesz jeszcze, po jakim czasie miałbym umowę o pracę na stałe?

A Tobie się tu podoba, bo w poprzedniej pracy miałeś ciężko? Czy podoba, bo kasa jest dobra, robota przyjemna, a ludzie wokół sympatyczni?

Katarzyna

Brak jasnych wytycznych odnośnie zakresu obowiązków? Czyli co, skąd pracownik wie co ma robić?

@Katarzyna

Powinien sam się domyślić:) na dodatek jeśli wychodzi z jakkolwiek inicjatywą to źle bo wychodzi przed szereg, nie wychodzi - też źle bo nie jest dostatecznie wdrożony (pomimo braku osoby wdrażającej). GK z jednej strony informuje, że chce znać wszystkie tematy i problemy, z drugiej strony jeśli jest informowana o jakimś próblemie oznajmia, że to nie jej problem gdyż nie jest specjalistą w danym zakresie. Można dostać rozdwojenia jaźni.

Pracownik TKT

Chyba coś się tobie pomyliło !!! W TKT oddział Poznań, nie ma głównej księgowej. Przynajmniej od kilku lat.

Kris
@Pracownik TKT

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko kosztorysant budowlany w TKT Engineering Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Firma

Nie polecam TKT. Brak normalnych kadrów. Pracowałem jako podwykonawca, na końcu wykonania prac zawsze nie dostawałem wszystkich pieniądze.

Przemysław
@Firma

Co znaczy, że brak normalnych kadr? Jest tu z kim wyjaśnić dlaczego nie zgadza się należność za pracę? I czy zatrudniają tu na etat, czy jedynie podwykonastwo?

@Firma

Piszesz ze zawsze nie dostawałeś kasy, czyli nie uczysz się na błędach?? Zawsze wykonujesz źle swoją pracę.

@Przemysław

Tylko na etat. Facet narzeka bo zawalił robotę i dziwi się że nie ma 100% wypłacone jako podwykonawca.

Widziałem ogłoszenie na kosztorysanta w oddziale Poznań. Czy ktoś może wie jak wygląda tam praca? Warto aplikować do tej firmy? Jakie zarobki można dostać na początku? Czy dają UoP na czas nieokreślony? Są jakieś dodatki? Jak wygląda kwestia nadgodzin? Z chęcią dowiem się czegoś więcej o tej pracy.

@Kandydat

Jeżeli jesteś zainteresowany przyjdź na rozmowę, a odpowiedź na pytania i wątpliwości otrzymasz z pierwszej ręki. Zapraszamy

Roman

Wiadomo ze wtedy informacje są z pierwszej ręki ale zanim ktoś się zdecyduje na rozmowę warto wiedzieć chociaż ogóle warunki żeby nie marnować swojego czasu. W końcu po to jest forum żeby się czegoś dowiedzieć. Powiesz coś więcej jak się tu pracuje? Może chociaż o atmosferze?

TKTx

Prawda leży zawsze po środku. Jednakże praca jest na tyle kreatywna i wciągająca że się nią po prostu żyje, są telefony po godzinach i pytania - ja odbieram to akurat pozytywnie, nikt nie dzwoni z pretensjami, nikt nie wysyła brzydkich maili... A to że czasami się z kimś pokłócisz... Przynajmniej są to kłotnie na poziomie z podaniem ręki i wyniesioną nauczką. Z urlopami też nie ma najmniejszych problemu a nawet ludzie są wyganiani w celu wykorzystania. Zależnie od działu można nawiązać bardzo ciekawe znajomości na rynku czy to pośród wykonawców czy też producentów, serwisów, kierowników obiektów. Znajomości takie to nic innego iż budowanie relacji i swojej kariery poprzez siatkę ludzi pozostających w kręgu.

Krystyna
@TKTx

Napisałeś, że praca w TKT Engineering jest na tyle ciekawa i pasjonująca, że człowiek nią żyje, a to coś, co raczej rzadko słyszy się na temat zatrudnienia. Możesz zatem napisać, co dla Ciebie jest najciekawszym elementem pracy? I mam jeszcze pytanie dotyczące bardziej ,,technicznych" kwestii: jakie są zarobki na Twoim stanowisku?

@Krystyna

Człowiek nią żyje bo przynosi satysfakcje. Może to moje osobiste odczucia. Oprócz satysfakcji jest też święty spokój, wiadomo że są czasami terminy i przypaly ja w każdej pracy ale wychodzisz z tego normalnie, bez stresu czy extra godzin, są też fajni ludzie którzy pomagają. Co jest najciekawsze? To że mam kontakt z ludźmi, z różnymi zagadnieniami i problemami, to że ci ludzie pracują razem z tobą żeby te problemy rozwiązać. Zarobki dla mnie są dobre. Na tyle dobre że nie myślę o zmianie pracy pomimo tego że mógłbym sobie "polepszyć" kasa to nie wszystko.

Krystyna
@Tktx

To dobrze, że masz takie odczucia wobec swojej pracy, najważniejsze to żeby robić w życiu coś co się lubi. ;) A jeśli chodzi o kasę to czy z Twojej posady nie można uzyskać jakiegoś awansu? Jeśli tak to naprawdę serdecznie Ci go życzę! A jak sądzisz, jakie cechy osobowości powinni mieć ludzie, żeby się u was odnaleźć w robocie?

@Krystyna

Można uzyskać lepsza kasę i taką uzyskałem. Jakie cechy osobowości? Otwartość, szczerość, prawdomówność. Reszta przyjdzie sama.

Xxx

Jeśli chcesz poczuć się jak to jest być nikim, jeśli lubisz być traktowany z góry, jeśli chcesz pracować w firmie gdzie zasadą jest brak zasad a szacunek to wartość mało komu znana to Tkt engineering sp zoo jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

@Xxx

Zgadzam się z xxx nie ma żadnych zasad. Firma rządzi główna księgowa która zatrzymała się w latach komuny. Nowy sposób zatrudniania to przez agencje za niewielkie pieniądze . Jest tez nowy sposób zwalniania z dnia na dzień. Firma jako marka jest znana i szanowana ale zarządzający oddziale w Polsce już. Drwienie z pracowników złośliwe podteksty są na porządku dziennym.

Barbara

@Były pracownik, czy każda osoba chcąca podjąć pracę w TKT Engineering musi być zatrudniona za pośrednictwem agencji pracy? Nie ma możliwości bezpośredniego zatrudnienia? Jestem ciekawa, po jakim czasie jest też możliwe przejście do firmy bezpośrednio. To na pewno istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę w TKT Engineering.

@Xxx

Idę na rozmowę do tej firmy - 2 etap z zarządem. Na 1 rozmowie w firmie pośredniczącej słyszałam o TKT same superlatywy, typu: 30 min przerwa na lunch, wypasiona opieka medyczna. Firma austriacka, więc porządek, organizacja, procedury it. Czy jeśli mnie przyjmą to będę zatrudniona u nich, czy zewnętrznie? Podobno są trzy umowy: próbna, na rok i na czas nieokreślony. Czy to prawda? Jak jest z urlopami wypoczynkowymi? Czy łatwo udzielają?

Bronisław
@Kasia

Nie otrzymałaś odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania. W trakcie zadawania pytań informowałaś, że jesteś przed drugim etapem rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie TKT Engineering. Przypuszczam, że już odbyłaś tę rozmowę, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy otrzymałaś propozycję pracy od pracodawcy? Opisz, proszę, jak przebiegł drugi etap procesu. Zachęcam.

@
@Kasia

30 minutowa przerwa na lunch ale to dodatkowe 30 min bo pracuje się 8,5 . Umowy są tak jak napisałaś ale to też zależy od układów. Urlop tak ale musisz wszystko mieć zapięte bo inaczej telefony i smsy - w tej kwestii brak szacunku. na rozmowach nikt nie mówi nic złego na temat własnej firmy - to byłoby dziwne. Na rozmowę z Zarządem wyzywający strój wskazany - może dostaniesz pracę.

@@

Niektóre kwestie, które opisałeś są bardzo niepokojące. Ale interesowałaby mnie jeszcze ta, związana z ubezpieczeniem zdrowotnym. Może zechcesz jeszcze powiedzieć, czy w TKT Engineering każdy pracownik może liczyć na nieograniczony i przede wszystkim bezpłatny dostęp do opieki medycznej? To bardzo ważny aspekt, a więc liczę na szybką odpowiedź z Twojej strony.

Mola

Bzdury,pomyliłeś chyba firmy w TKT Główna Księgowa nigdy nie była odpowiedzialna za biznes operacyjny. A już napewno nie miała wpływu na relacje pracownik-pracodawca. Wpis do korekty!!!

Karino
@Kasia

Przerwa na lunch?... to raczej przymusowe 30min uwiązanie pracownika by siedział dłużej w firmie bo oczywiście nie jest to opcja do wyboru...

Małgorzata
@Karino

ale jak to siedzial w firmie, na 8h przysluguje przerwa i tyle, w godzianch pracy przerwa a nie po niej ...?

Tutti
@Małgorzata

Wprowadzenie przerywy na lunch zależy wyłącznie od samodzielnej decyzji pracodawcy i nie jest wymagane przepisami prawa. Zatem jest 15 min przerwy wynikającej z Kodeksu oraz 30 min przerwy na obiadek (nawet jeżeli jesteś na diecie) . Najedzony wracasz do domu po 8.30h. Bo oczywiście nie ma mowy by zrezygnować z tych dobrodziejstw.

WRO engineering

Firma oparta na solidny m Fundamencie, dzięki Romanowi W. - najważniejszy filar w realizacji, decyzyjny i konkretny. Jak w każdym przedsiębiorstwie bywają słabsze momenty, najważniejszym jest podjęcie działań i wyjście z opresji z podniesionym czołem.

@WRO engineering

Niby konkretna, a jednak dość ogólna jest Twoja opinia w odbiorze. Co chciałbyś przekazać osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w TKT Engineering? Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podejmując pracę w tym miejscu? To na pewno ważne dla osób chcących pracować.

ciocia
@WRO engineering

Co za lizus to napisał ???????

Aneta
@ciocia

Dlaczego twierdzisz że napisał to lizus? Może to cała prawda o firmie. A jeśli nie, to podziel się Ty swoimi spostrzeżeniami?

Xyz

Oddział Poznan czysta amatorszczyzna wnajgorszej postaci odradzam wszystkim podwykonawcom nawet materiału nie potrafią zamówić a inżynierowie budowy bez googla zginą ale pracujemy w TKT jesteśmy wielcy bo to poważna firma zwykły inżynier budowy u podwykonawcy wie więcej niż kudzie na budowach w TKT.

@Xyz

Na forum każda opinia jest istotna jednak ważnym aspektem jest również to, by pilnować tematu wątków. Ten konkretny wątek dotyczy tego co dzieje się w firmie TKT Engineering oddział Warszawa, nie zaś Gdańsk. Informacje, które podajesz mogą wpłynąć negatywnie na wizerunek firmy z oddziałem w Warszawie - niesłusznie. W takim przypadku najlepiej poszukać odpowiedniego wątku, bądź jeśli taki nie istnieje - założyć go. Czy wobec tego opisze ktoś atmosferę jaka panuje w Warszawskim oddziale?

ciocia
@Xyz

Bzdury opowiadasz.

Wanda

Czy polecacie aplikować na stanowisko kosztorysanta instalacji sanitarnych w TKT? Jak wyglądają atrakcyjne warunki zatrudnienia, o których wzmianka jest w ofercie pracy? Czego można się spodziewać jeśli chodzi o wynagrodzenie i benefity? :)

Dzień dobry, widzę, że jest obecnie kilka ofert pracy w firmie TKT, np. koordynator projektu, technolog kontraktu. Czy warto aplikować na powyższe stanowiska? Jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie TKT?

Kkk
@Gość

Warunki zawsze są gdzieś lepsze... A tak naprawdę TKT to spokojna firma dla osób zaangażowanych w pracę. Bez (usunięte przez administratora) bez krzywych akcji. Fajna ekipa, duży rozwój.

Wanda
@Kkk

Ooo a jak wygląda ten rozwój? W jaki sposób można się rozwijać w TKT? Organizowane są jakieś szkolenia? :)

Karol

Jaka stawka za nocki? Weekendy wolne?

@Karol

Nie nocek, chyba że na serwisie lecz bbb rzadko 2 razy w roku. Weekendy wolne, czasami pod koniec budowy można przyjść w sobotę za ekstra$

Wiktoria

@TKT a jakie zapewniacie szkolenia ?

Iza

@TKT Poznań oo a te szkolenia są całkowicie finansowane przez firmę? Macie do nich jakieś certyfikaty?

TKT Poznań
@Iza

Oczywiście że bezpłatne, bezpłatne dla pracowników. Szkolenia są po to by uzyskać wiedzę i certyfikat upoważniający się do wykonania określonych czynności. Pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o TKT Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TKT Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TKT Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TKT Engineering Sp. z o.o.?

TKT Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Pryzmaty 4
    02-226 Warszawa
  • NIP: 7792220234 KRS: 0000183945

TKT Engineering Sp. z o.o.