PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PRO MET MARIUSZ PANKIEWICZ

Włocławek

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PRO MET MARIUSZ PANKIEWICZ

Rozczarowana 2015-02-16 14:04
Totalna pomyłka z tą firmą. Wykorzystali to, że się nie znam na budownictwie i teraz pozostał mi tylko sąd. Ostrzegam innych, nie dajcie się zwieść. Pełnomocnik tego zakładu Zbigniew Kalisz to chytry i przebiegły wąż, który zrobi wszystko by wykorzystać ludzką naiwność i uczciwość. Znajomość z nim kosztowała mnie ponad 30 tysięcy zł. Mam nadzieję, że spotka go zasłużona kara.
rybka 2016-05-04 13:09
Chamstwo nieprawdopodobne, "pani z biura" tak chamska że aż strach pomyśleć, do tego bezczelna. Radzę omijać szerokim łukiem, łącznie z klientami.
buba 2017-06-07 10:12
Firma nierzetelna, słabe wykonanie powierdzonych zadań, beznadziejne podejście do klienta. Większość robót to chyba po znajomości! Sekretarka to jakaś patologia!
Ździch 2017-09-24 21:19
Zgadzam się w całej rozciągłości z wszystkimi opiniami. Krętacz, kłamca i naciągacz. Niby grzeczniutki, miły ale to tylko gra by uśpić czujność inwestora. Potem pokazuje co potrafi. W samą porę pogoniłem dziadygę. A jakich partaczy zatrudnia! Dziwię się, że jeszcze działa ta Kaliszowska firma - PRO-MET.

Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PRO MET MARIUSZ PANKIEWICZ - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PRO MET MARIUSZ PANKIEWICZ