Opinie o Schraner Polska Sp.z o.o. w Łęczyca

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schraner Polska Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schraner Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schraner Polska Sp.z o.o. w Łęczyca

Jaka jest kultura pracy w Schraner Polska Sp.z o.o.?

Kukuruku

Jaka jest co?

nick

Spieszmy sie szanowac i doceniac pracownikow,tak szybko sie zwalniaja....

Nicki nick
@nick

Nie ma pracowników? (usunięte przez administratora) Nadgodziny za free, chcesz odbiór? Nie masz partnerskiego podejścia. A przecież Ty i tak nic tam nie robisz, no ale może przyjdziesz.

Zenon

Duet niedoskonały. Pani K. wierzy we wszystko co powie Pan D, a Pan D. wie jak mydlić jej oczy i robić ją w lewo na każdym kroku. Pani K. nie widzi nawet tego że nikt nie może z Panem D. wytrzymać. Warunki pracy to więcej niż 40 stopni na hali i rzucony baniak z byle jaką wodą, bo na lepszą pracownicy nie zasługują. Najgorsza firma na całej strefie, nie polecam.

@Zenon

Praca w warunkach letnich jest ponizej krytyki,wysoka temperatura na halach,woda nadaje sie do picia ale dla krów,wiatraki nadaja sie na zlom,poza tym dzielenie ludzi na lepszych i gorszych,brak podwyzek,ogolnie (usunięte przez administratora) i wodorosty

Tak

Zgadzam się w 100%. Dzielenie na lepszych i gorszych dla samej zasady, jak sie przysni duetowi. Jak sie jest w lepszej kategorii to wjezdza sie na plac parkingowi obok firmy, a ja jest sie w gorszej to czeka sie jak pies pod szlabanem albo przekaksuje przez płot. To juz wszyscy wiedzą w całej Łeczycy.

Super oferty pracy
@Zenon

I to "atrakcyjne" wynagrodzenie, atrakcyjne dla kogo? Napewno nie dla pracownika.

nick
@Super oferty pracy

atrakcyjny jestes dla dyrektora i pani dyrektor kiedy mogą cie wydoić i puścic w skarpetkach,na twoje miejsce czekaja juz Ukraincy,ewentualnie chinczycy lub arabowie.Bo lepiej zatrudnic obcokrajowca niz dac zarobic polakowi.Smutne to jest ze polak polakowi gotuje taki los

Ile jeszcze pracowników musi się zwolnić, ażeby zarząd zauważył dlaczego odchodzą ludzie, którzy powinni rozwijać firmę,którzy wiedzą jak to robić,ponieważ przynieśli doświadczenie z innych firm dzięki takim ludziom firma mogłaby być dużo mocniej rozwinięta niż jest, ma na to duży potencjał ludzki,

Mariano italiano
@pracownik

Dopoki firma beda rzadzic tacy ludzie jak pani K. i pan D.(duet niedoskonaly) to dobrze nie bedzie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Schraner Polska Sp.z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Cała Polska walczy z koronawirusem,ale Schraner nie wysilił się nawet do minimalnego zabezpieczenia pracowników przed zachorowaniem,brak maseczek,brak płynów do dezynfekcji rąk,nie było widać żeby ktoś dezynfekował klamki,włączniki,krany,ściany,podawanie ręki odbywa się normalnie nawet po wyjściu z toalety itd; Panie dyrektorze jeżeli jest Pan odpowiedzialnym człowiekiem w co wątpią pracownicy,to niech Pan oglądnie wiadomości,to może drugi raz nie pojedzie do kraju który jest w największej strefie epidemiologicznej (tam już był wirus)

@pracownik

Na szlifierni przy szlifowaniu sectora nosiło się maskę za nim to było modne

Stefan

Dobry pracodawca i dobra firma ale niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

@Stefan

Ty chyba nie wiesz co piszesz albo dyrektorowi (usunięte przez administratora) liżesz. Ja dostałem wypowiedzenie dlatego że powiedziałem mu co jest nie tak w zakładzie, co można było poprawić. Niestety system sugestii działa tam przeciw pracownikowi. Odchodząc z tamtad chciałem wrzucić do tej śmiesznej skrzyneczki na sugestie karteczki z sugestią (usunięte przez administratora) dyrektorka

pablo

KTO W SCHRANERZE PRACOWAŁ,TEN SIE W CYRKU NIE SMIEJE

Babelo

Witam. W firmie Schraner prowadzona jest rekrutacja na stanowisko konstruktora technologa. Czy mógłby ktoś odpowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie pod kątem podobnego stanowiska?

cocomo
@Babelo

nic nie musisz umiec dyrektor cie wszystkiego nauczy...kiedy juz sam bedzie troche umiał

Omnomnom
@cocomo

Jak to nie umie. Trutututu, tu, tu i mamy to! :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Schraner Polska Sp.z o.o.?

horton

nie...istnieje możliwośc niedorozwoju

horton

hahaha dobre dobre....opis firmy ujęty na krótkim filmiku

Jose Arkadio Morales

TEORIA jest wtedy kiedy wszystko wiemy ale nic nie dziala PRAKTYKA jest wtedy kiedy wszystko dziala,ale nikt nie wie dlaczego W Schranerze TEORIA łaczy sie z PRAKTYKA tzn tu nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Jakie są warunki zatrudnienia w Schraner Polska Sp.z o.o.?

adek

warunek jest jeden...musisz miec tylko dwie ręce i dwie nogi.Mózgu nie musisz miec

DyroŻyd

Zgodzę się z kolegą, w tym (usunięte przez administratora) pod szyldem Niemca jedynym warunkiem jest (usunięte przez administratora)na ilość. Jakość niekoniecznie, jeżeli coś sie zesra to będzie szlifowane. Ludzie którzy tu pracuje są wporzadku, poza dyrektorem obozu który uważa się za boga. Chłopaczyna nie ma pojęcia co robi, waży może 40 kilo jak włoży sobie kamieni do kiszeni i zgrywa do wszystkich chojraka, przyjdzie dzień że oberwie od kogoś bo wszyscy pracownicy nie maja juz nerwów na tego idiote. Dyro człowiek bardzo fałszywy i nigdy Cie nie doceni. Jak atmosfera w firmie? Ludzie bardzo mili i pomocni. Wypłata? 80% stala i 20 premii, której może Ci zabrać w każdej chwili jak mu sie nie spodobasz. Zastanów się dwa razy zanim przyjedziesz

Daniel

Do Chetny.Jak masz mozliwosci inne to omijaj te firme z daleka.Zero podwyzek(chyba ze dasz wypowiedzenie to moze dostaniesz pare groszy)brak nawet tzw inflacyjnego, zero jakichkolwiek benefitow,socjalu brak(jedyny socjal to kawa i herbata na stołowce,i pare groszy dwa razy do roku).Pracuje tu tylko grupka ludzi bez motywacji i z niskim morale.Podczas gdy w innych zakladach pracownicy dostaja dofinasowania do pensji z Tarczy Antykryzysowej w tej firmie nie ma nic,a Schraner tez dostal takie dofinansowanie(dane mozna znalezc w necie)

chętny

Witam.Czy sa przyjecia do pracy w tej firmie?jak wygląda praca?jakie widełki płacowe?pozdrawiam

CCN

Ta firma to porażka jakas,głownie przez dyrektora ktora uwaza ze zna sie na wszystkim,a tak naprawde nad niczym nie panuje.Biega chaotycznie po hali,udaje ze cos robi a tak naprawde jedzie na plecach ludzi,do tego ma rozdwojenie jazni.Czego sie nie dotknie to zaraz zepsuje.Dyrektorku z komiksu!!!!!twoje oszczedzanie juz ludziom bokiem wychodzi.

,, kierownik '''

Dobry pracodawca mówi Stefan,Pracodawca powinien dbać o mienie swoje i pracowników,a w Schranerze nie pali się żadna latarnia na terenie zakładu ,na parkingu za szlabanem ciemno jak w d...e ,idziesz i patrzysz ażeby się nie przewrócić o krawęznik, W piątki przeważnie młodzież urządza sobie schacki na parkingu,można też wyłapać w twarz.

ty stefan z kim zamieniłeś się na łby chyba nigdy nie rozmawiałeś z dyrektorem,gdyby dyrektor nie wysuwał swoich głupkowatych myśli to atmosfera byłaby całkiem znosna,ale temu bałwanowi chyba płacą za złą atmosfere wszystko pieprzy

były prac

Pracowałem w tej firmie i współczuję tym ludziom,którzy muszą tam pracować,brud,ciemno,kurz,hałas,żadnego dodatkowego wsparcia finansowego którym by było można się pochwalić,Przy takich warunkach pracy powinien zakład dać chociaż zupe Dyrektor nie pozwala samodzielnie myśleć pracownikowi,zawsze to on narzuca swoje myślenie,traktuje wypowiedzi ludzi jak powietrze,masz nie myśleć tylko walić sztuki.jak masz pomysł i o nim powiesz to udaje że nie słyszy po prostu ignoruje pracownika.Nie polecam tego zakładu,omijajcie go z daleka

ktos
@były prac

Zgadzam się z opinią. Dyrektor nie daje możliwości rozwoju pracownikom. Wydaje mu się że jego pomysły i rozwiązania są najlepsze. Chodź sam często błądzi jak dziecko we mgle. I dodatkowo często postępuje niezgodnie z dobrą praktyką inżynierską.

(usunięte przez administratora) BHP jest wymagane od pracownika oczywiście pod warunkiem że nie generuję to kosztów dla pracodawcy. Górna pęknięta matryca do kucia jest przerabiana na dolną aby było bezpiecznie i pracuje dalej. Wiele urządzeń w firmie nie posiada dopuszczenia CE, bo bezpieczne urządzenia są za drogie. Zawiesia bez znakowania są chowane na czas audytu. Nie polecam tam pracy.

też pracownik

jak ktoś z pracowników się zakazi koronawirusem to niech ma dyrektor świadomośc że pracownicy mu tego nie wybaczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Schraner Polska Sp.z o.o. - Łęczyca

• Jak się pracuje w Schraner Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schraner Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schraner Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schraner Polska Sp.z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Lotnicza 21G
    99-100 Łęczyca

Schraner Polska Sp.z o.o.