Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

tomek5

mateusz - 2015-02-24 13:26:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam ja jadę do tunisu na poczatku marca sam własnym autem moge zabrać kogoś jestem z kola x Możesz mi kolego napisać gdzie sie wysyła cv by sie dostać do tego tunisu???,mieszkam niedaleko koła.Odezwij się na tego maila: tom.sds@wp.pl

Mateusz

Moi drodzy jsyf i malaria na pokojach grzyby można maczeta scinac zimno brak ogrzewaniniia nawet kibel przeciekal traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) brak klucza do pokoju z recydywa na mieszkaniniu cię dadzą i ciesz się bo masz gdzie spać... I jeszcze karzą sveb za to płacić nie normowany czas pracy na froscie kasa to 8e na h

frosta

witam mam stawić się w tej firmie 16 marca czego się dowiedziałem to to że mam zabrać z sobą dowód ważny osobisty i pieniądze na 1 miesiąc mam pracować z kolega na dziale frosta i pytanie jak wygląda praca na tym dziale i co tam się robi ? dziękuje za informacje

kamil

ja własnie wrociłem i nie jest tak zle ale zarobki zostawiają do zyczenia

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

majena

cały czas przyjmują tam do pracy,zadzwoń do firmy w Polsce i wszystkiego się dowiesz ,pozdrawiam

slayer

hejka masz moze namiary do tego zakladu miesnego.tez mam chec wyjechac napisz na e-mail slayermita@interia.pl to sie zgadamy bo mam tez propozycje z inego.pozd

lysy

ja tam tyrałem a teraz szukam pawla i maciory i znaide to (usunięte przez administratora) do dla was pisze nie spierdolita jak ostatnio

tmt244

Jacy niektórzy debile pisza. Pracował em 2-3-4 lata charuwa. Nie polecam. To po (usunięte przez administratora) Tyle siedzisz? Jak tak ciężko było? Sami nie wiecie czasem co piszecie.

majena

Nie rozumiem dlaczego wypisujecie takie bzdury na temat pracy,swoimi opiniami odstraszacie innych chętnych ,którzy chcą jechać ,a może akurat by im się spodobało zarobili by sobie ,najbardziej zal mi tych osób ,które pracowały tam długi czas a teraz piszą ze już by tam nie wrócili ,no to się pytam po co tam siedziałeś jak ci tak źle było?! Powiem krótko mój mąż tam pracuje kilka lat i wielu moich znajomych też się tam dorabiają i wiem pewne jeśli ktoś się zdecyduje na wyjazd to powinien spróbować ,wiadomo że początki nie są łatwe jak wszędzie ale kto będzie chciał pracować to będzie :)

M

Ja dopiero 9tego więc nici z tego,byłem tam już dwa razy i wcale nie jest tak źle jak piszą.wszędzie trzeba robić,ale jak ktoś jest mameła to zawsze będzie mu źle

Mateusz

1go po południu ze szfagrem A pytałenie po co tam jadę jest nie na miejsc wiadomo że za lesza kasa

M

mateusz ,którego marca dokładnie jedziesz

Majka

My jednak rezygnujemy :) za duzo informacji w necie na temat tej firmy szkoda ze tak malo pozytywów.. Mateusz mam nadzieje ze sie nie mylisz.. Powodzenia ;)

mateusz

Baleron
@mateusz

I po co Ty tam jedziesz ? ludzie opamiętajcie się ! przekonacie się , co to znaczy prawdziwa praca , krzyk , robienie z człowieka niewolnika, mając wyższe wykształcenie pojechałem do pracy , po kilku miesiącach czułem się jak człowiek który dopiero co podstawówkę skonczył. W Polsce dochodziłem kilka miesięcy do siebie , psycha siada , a człowiek glupi przeciez nie jest . Sami się przekonacie .

aga
@mateusz

oj uiwez nie demonizują ani trochę sam sie przekonasz pracowałam tam 2 lata i wiem co pisze ale ludzie tam wracają o dziwo :)ja tez moze wróce ...powodzenia dla wszystkich byłych i przyszłych pracowników !!

Mateusz

No Majka sam też tam jadę na 2 aczkolwiek wiem że ludzie demonizują czasem dopiero na własne oczy się przekonamy

Majka

mamy sie wstawic 2 marca ale po tych wszystkich komentarzach to sie odechciewa..

Kamila
@Majka

hej, jak już tam będziesz mogłabyś dać znać jak jest na prawdę? mam propozycję się tam wybrać i zastanawiam się nad tym . może podasz jakiegoś maila do siebie albo coś?

DZAK

PRACOWAŁEM TAM KILKANASCIE LAT I NIECHCIAŁBYM TAM WRACAC PRAWDZIWY AUSZNIC MUSICIE MIEC MOCNA PSYCHE ZMIENIŁEM KRAJ I JESTEM JAK W RAJU 750swin rozbiera się 7.5godz a 25euro na godz netto Niemcy smiechu warte pozdrowienia dla cioci jeśli jeszcze tam rzadzi 6lat temu zjechałem z tunisa wszystkie kontrakty na kleppie pozdrowienia dla pozostałych

Renata
@DZAK

Dzień dobry mógłby pan powiedzieć gdzie teraz pan pracuje jeżeli to nie tajemnica.Mój mąż wrócił z Tunisu wytrzymał nie cały miesiąc tragedia psychika zrąbana ,z góry dziękuje.

lysy

witam dwie osoby szukają pracy w Niemczech ma ktoś jakoms kontaky lysy197075@wp.pl

...

Witam! A wie ktos moze kim byl i skad ten 50 latek, ktory dzgnal nozem tego 32 latka? Oczywiscie zadnych danych, tylko tak ogolnie...

Z rodziny

Witam wszystkich może mógłby mi ktoś napisać czy może znacie tam Pawła G i Marlenę G mieszkają oni w Kole. Proszę o jakiś kontakt bo mam im ważną informacje do przekazania a mają wyłączone telefony i nie można się z nimi porozumieć. W razie jakiejś informacji proszę o odpowiedz na e mail. kwiat813@wp.pl

gosc

Bolek a może to wlasnie moja żonę pukales? Napisz jej imie

kasa
@gosc

to sie nie wymydli troche cytryna i jak prawiczka sie sciapi do domu przyjedzie nie poznasz ile bwdziesz chcial tyle bedziesz miał za do raaaaaannnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG