Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

wk

A znacie moze mielonego z rozladunku?

pepo

to sie nie wymydli troche cytrynka i ciasna jak prawiczkaaaaaaaaaaaaaa

Kazik
@pepo

Lubie cytryny sa kwasne ale jednak najsmaczniejsze!!!!!!!!!!!!!

gosc

Prawda jest taka ze wszystkie dają. Jeden tydzień mężowi a drugi tydzień koledze z pracy.

banan

ja mam tam jechac na 7 kwietnia 2015 roku... załamałam sie po tym co tu przeczytałam.... mam obawy i to nie małe.. czyta sie tu same złe rzeczy..

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

RAFAL

hej robi na rozbiorze babka o ksywie leon ???

Bolo
@RAFAL

Daje?

szakal

jest oki

piniu

jedzie ktoś na 30.03 z okolic Koła,Turku,Konina? mój e-mail:piniu275@wp.pl

xxxmonica

witam od 2 tygodni robię w tej firmie i jestem zadowolona. weekendy sa wolne, robie po 8-10 h dziennie. fakt faktem trzeba robic nic nie ma za darmo: )

Bolo
@xxxmonica

Ma chlopow xxl to jest zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hjhdjk
@xxxmonica

a na jakim dziale pracujesz?

karolek hfh

Czlowieku,przejdz sobie na wczesniejsze strony i poczytaj komentarze,ludzie wszystko pisalu co i jak,ja m.innymi tez wszystko pisalam,a nie chce mi już sie drugi raz powtarzac..pozdro.

adrian

Firma poszukuje specjalistów - operatorów maszyn na produkcji mięsnej. Bardzo dobre zarobki od 4000,00zł - 4500,00zł. Praca w Polsce od zaraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr. (usunięte przez administratora) bądź przesłanie cv na adres: dz.kutno@gmail.com

mileeena

Miałam zjazd 9 marca dokładnie tydzień temu a dziś juz Jestem w domu powiem tak ludzie gadajał co innego przez telefon a jak zajerzdzasz na miejsce to jest wógle co innego. dali mi hotel w ktorym 3 tygodnie temu zabito człowieka za szalik przeciwnej drużyny masakra. Niczego się nie dowiesz i majął cie gdzieś jak chcesz zmienić mieszkanie czy coś. Nie marnujcie kasy bo nie warto dają za male buty i nawet nie zamieniął bo powiedzieli do mnie ze ich to nie obchodzi bo takich ludzi jak ja to majął na pęczki co tydzień. Ludzie to jest nie poważne!!! A tak apropo pracujecie za 5e a nie za 8e ten tunis to zywcem niech spłonie!!!!

ksdasd

Robert - 2015-03-12 21:32:43 Podaj kolego numer gdzie trzeba zadzwonić żeby sie tam dostać?

Robert

Dziwi mię tez to,ze nikt ta firma się nie zajmie,ze tak w Niemczech pozwalają tak traktować ludzi,ze pozwalają na takie traktowanie i na takie zarobki. W Polsce za takie traktowanie zajela by się inspekcja pracy,sad pracy czy policja. W takim kraju europejskim żeby takie rzeczy się dzialy. Dziwie się,ze ludzie z tym nic nie robią. Wiem,ze w tym Tunisie nie zatrudniają na Niemieckich warunkach tylko na Polskich i podejrzewam,ze posrednik najwięcej zarobi. Kiedys tam ludzie jeździli i bylo bardzo zle i do dzisiaj nic się nie zmieniło.

jp
@Robert

Wiec tam szacunku nie zaznasz kolego

Robert

Możecie cos więcej napisać na temat tego zakładu? Bo ja tez tam dzwoniłem,powiedziała mi 1000 euro miesięcznie plus nadgodziny,nawet do 18 km do noclegu. A tu czytam i jedni piszą,ze jest dobrze inni,ze jest zle,nie wiem,które wpisy są wiarygodne,a które nie. Ja jak narazie pracuje w zakładach mięsnych w Polsce,za marne pieniadze. Szukam zagranica żeby ciężko pracować,a godnie zarobić. Poradźcie cos,jakie są zakłady mięsne w Niemczech,w których można godnie zarobić i przede wszystkim maja szacunek do ludzi. Z góry pozdrawiam.

Renata
@Robert

Daj sobie spokój z tym zakładem lepiej mniej zarobić a być z rodzina na miejscu .Ludzie piszą prawdę masakra daleko do pracy zagrzybione mieszkania w mieszkaniach po 9 osób .Kantują na godzinach 1200 euro odlicz sobie dojazdy do domu plus życie tam i zobaczysz ile ci zostanie .a mieszkanie nie jest za darmo bo odciągają przy wypłacie 45 euro.

Napisz do mnie na marekkock@onet.eu dam Ci inne namiary. Pozdrooo

Witam Wyjeżdżam na 16/03/2015. Mam wolne miejsca. Trasa Wołów-Ścinawa-Lubin-Legnica-Zgorzelec. Kontakt tel. (usunięte przez administratora)email kaska4451@wp.p

prawik94

To cieszy mnie ten fakt niezmiernie;),już trenuje sobie pitola na ten wyjazd.

SLA

Hejka ty juz jestes w tym zakladzie czy jak,bo moge ci dac namiar na inny zaklad jak jestes zainteresowana to napisz e-mail slayermita@interia.pl

@SLA

Proszę o nr telefonu na inny zakład.mam nadzieję, że to żadna ściema! pozdrawiam

jhgfjhjh
@prawik94

najpierw potrenuj sobie nogi, bo na mózg już dawno (usunięte przez administratora) za późno frajerze.pozdro

KOLANIN

A można jakoś po przez internet wysłać sv do tego tunisu?

Witam Wyjeżdżam na 16/03/2015. Mam wolne miejsca. Trasa Wołów-Ścinawa-Lubin-Legnica-Zgorzelec. Kontakt tel. 691517708 email kaska4451@wp.pl

M

Tomek na początku marcA czyli kiedy?

Roki
@M

Podymasz sobie po 16 godzin na chlodni

majena
@M

tak podymasz na zakładzie jest masa blondynek he he

prawk94

Czyli rozumiem panowie że można sobie podymać coś podczas tego pobytu w Niemczech?;D

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG