Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

ROMAN

TEZ NIE POLECAM TEJ PRACY BYŁEM I WIEM JAK TAM JEST DOBRZE TU OPISUJĄ WSZYSTKO SIE ZGADZA TEZ DOCHODZIŁEM DO SIEBIE I JESZCZE JAK NA MYSL MI PRZYJDZIE JAK POMYSLE O TYM ZAKŁADZIE TO MI SIE ZLE ROBI.WIADOMO W PL PRACY NIE MA I CZŁOWIEK JEDZIE BY LEPIEJ ZYC.TEZ NIE WIEZYLEM DO KONCA TYM POSTOM ZANIM POJECHALEM .AKURAT TRAFILEM NA MIESZKANIE GDZIE BYLO SUPER CISZA SPOKUJ ZERO ALKOHOLU.....ALE TO JAK SIE ZORIENTOWALEM TO MIAŁEM FARTA ALE W OKOŁO LEPIEJ NIE PISAC WROCIŁEM PO MIESIĄCU DO DOMU I DALEJ NIE BYŁO PRACY ALE JAKOS SIE OGARNĄLEM I WKONCU ZNALAZŁEM I WOLE ROBIC ZA NIZSZA STAWKE W PL JAK TAM JECHAC I ROBIC Z SIEBIE NIEWOLNIKA PRZEZ POLACZKOW.BRYGADZISCI JAK WIDZIALEM NA SWOJE OCZY NP USZATY RUDY JEST JAK GESTAPO WREDNY,I POGANIA LUDZI ODRADZAM WYJAZDU CHYBA ZE KOMUS SIE TO PODOBA TAKIE ZYCIE A JUZ NIE MOWIAC Z TYMI ZMIANAMI WSTAJESZ O 1.30 W NOCY AUTOBUS O 2 A PRACA OD 4 WIEC CZEKASZ 2 GODZINY NA NIBY TEJ STOŁOWCE A POTEM ARBAJT DO TEGO NALEZY TOBIE SIE 30 MINUT PRZERWY NA 8 GODZIN A JAK BYLEM TAM TO ANI RAZU NIE BYŁO PEŁNE 30 MINUT TYLKO 15 MINUT I TO JESZCZE ZALEZY OD WIDZI MI SIE......NIE PISZE TAK BO MOZE KTOS POMYSLI ZE MI SIE NIE CHCIAŁO PRACOWAC JESTEM JAKI JESTEM I PRACY SIE NIE BOJE BYŁEM NA UBOJU ALE CO MOZNA WYTRZYMAC TO MOZNA A NA TASMACH PRZY ROZBIORZE LOPATKI CZY SZYNKI TEZ SLYSZAŁEM TAM NA MIEJSCU ZE KICHa JESZCZE GORSZE TĘPO A LUDZI MAJA TEZ ZA NIC JAK BYLEM TO RUMUNI MIELI WIECEJ OD POLACZKOW NAPRAWDE NIE POLECAM ZANIM TAM POJEDZIESZ ZASTANOW SIE 10 RAZY.......POZDRAWIAM

jurek

masz racje pozdrawiam

wars

siema ludzie te opinie odnosnie tej firmy sa całkowicie prawda byłem tam skierowany przez firme ;IRC;do niemiec jako pakowacz ipowiem jedno odradzam tam podjecia pracy gdyz jest to kołkos oszukuja polaków z wypłatami naliczaja sobie jakies kary aby cie uszczuplic z wypłaty abys tyrał jak wół mieszkania sprzeczne z tym co mówia nie wspomne o tym co sie dzieje na zakładzie poprostu meksyk jezeli chodzi o przebieg rekrutacji to jest dokładnie tak jak jest wspominane przez wszystkich dlatego tez ludzie nie pchajcie sie do tego syfu abyscie nie byli ponizani pozdrawiam

lukasz1800
@wars

Cześć podał byś nr do tej firmy ? Tu jest mój mail lukasz1800@gmail.com

Kazik

halo mezowie w polsce!1 Rheda kopernikusstr 2 mezatki wyjebalem krzyczaly te (usunięte przez administratora)

zosia
@Kazik

To wszystko nieprawda

zrozpaczona
@zosia

może i prawda, że te kobiety tak się prowadzą- mój mąż wybrał właśnie święta w redzie ze swoją przyjaciółką , której mąż zapowiedział ,że ma się w domu na święta nie pokazywać i nie gorszyć dzieci.

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

NIKK

Ja tam robię i mam nadzieję dociągnąć do końca pierwszej umowy. Robota-przerąbana bo ciężka i tylko dla maniaków którzy są gotów pracować kilkanaście godzin na dobę. Pełno tam pijaków, trochę ćpunów i cwaniaków. Jeśli ktoś się tam wybiera nie radzę mieszkać w hotelu pracowniczym a jedynie wynająć mieszkanie bo warunki koszmarne.

tomeklublin

Człowiek chce się dowiedzieć czegoś o warunkach pracy, a ci o dymaniu ciągle piszą. : )

tomeklublin

moje gg 2311054 proszę o kontakt osoby która robiła w tej firmie. Mam wyjazd na 05.01.2015.

smiechu warte

ja tez już zglosilem wszystko do zollamtu.bo to co się tam dzieje ijak ludzie sa traktowani to przechodzi ludzkie pojecie.ja polacy mogą siebie tak traktować wzajemnie.!!!!pozatym ilość godzin pracy jest nienormalna.to już prawie kryminal. ale już zaplanowana jest nastepna kontrola i na pewno nie będzie wygladala tak jak ostatnio !!!nie polecam nikomupracy w tej firmie ,nawet desperatom!!!.a o mobbingu w tej firmie już nie wspomnę !!!!

@smiechu warte

moje gg 2311054, email tbp@vp.pl. Proszę o kontakt osoby która robiła w tej firmie. Mam wyjazd na 05.01.2015.

Jarek
@smiechu warte

Czy te opinie poniżej dotyczą również zakładu w Weissenfels ???? Nigdzie nie mogę z naleź opinii o tym zakładzie. Proszę o info.

okradziony

bylem z firmy irc czuprynscy ta sa zlodzieje i gnojki do biura sie dodzwonisz tylko przed wyjazdem a potem jak juz pojechales to cie w (usunięte przez administratora) maja ludzie nie pchajcie sie tam do pracy bo to gorzej jak w oswiecimiu jest i to robia polscy brygadzisci tzn kojot i darek z nocnej zmiany a ten chojnacki to taki niby wykidajlo bo lewego ciagle niema a pisze sie koordynatorem jak mozna zarobic 150 euro i miec 166 godzin no powiedzcie bo ja jakos niemoge sobie tego wyobrazic te gnoje okradaja ludzi a tylko jednostki tam zarobia troche wiecej bo donosza do kojota jak ktorys sie burzy na mieszkaniu ta firma irc bedzie teraz sie ostro tlumaczyc bo juz bylem w prokuraturze i u adwokata z ich umowami to mozecie sobie (usunięte przez administratora) wytrzec bo to umowy tak zwane smieciowe i jesli jest nas wiecej to super podajcie tylko swoje gg a wtedy sie zgadamy7 benda na odszkodowania placic w niemczech tez zadzwonilem na zollamt bo umiem szprechac po niemiecku zalatwimy gnoi na cacy czekam na odzew tych co sa poszkodowani

wers
@okradziony

siemka byłem również w tej przeziębionej firmie przeczytałem twoją opinię i zgadzam się z nią gdyż zjechałem teraz 23.12 z tamtąd i zostałem oszukany przez nich jeśli dalej ciągniesz tą sprawę to możesz liczyć na mnie jest dużo do przedstawienia tym (usunięte przez administratora)

@okradziony

siemka byłem również w tej firmie przeczytałem twoją opinię i zgadzam się z nią gdyż zjechałem teraz 23.12 z tamtąd i zostałem oszukany przez nich jeśli dalej ciągniesz tą sprawę to możesz liczyć na mnie jest dużo do przedtawienia tym (usunięte przez administratora)

ir

oczywiście jadę 05.01.2015 z łodzi samochodem mam 3 wolne miejsca kontakt osiem osiem jeden cztery dziewięć siedem siedem dwa trzy , napisz sms lub puść głuchego , oddzwonię jak by ktoś kto jest na miejscu podał nr telefonu może być niemiecki też sms lub głuchego to też oddzwonię chcę pogadać jak tam jest , co trzeba zabrać i tym podobne , może być też kontakt meilowy irek@opsir.eu .irek

ir

jadę 05.01.2014 z łodzi samochodem mam 3 wolne miejsca kontakt osiem osiem jeden cztery dziewięć siedem siedem dwa trzy. irek

as

dlatego tam nie robie

kolotka

hejtuje kojota za to jak się odnoszą do ludzi, tyle lat w zakładzie to upodobnił się do świni !!! lewandowski i pudzian to zwykłe chamy, zabierają pieniądze do siebie, okradają ludzi na każdym kroku za 180 godzin 1400zł polskich wypłaty a gdzie reszta???? na pewno u naszych przełożonych na nowe samochody i wille !!!

ROMAN

Seba

Szanujcie się ludzie . 20 miesięcy na SB ? współczuje . Chyba komornik był albo długi.

Blankenhagen

Pracowałem tam 20 miesięcy na dziale SB ja jakoś nie narzekałem i roawarzam powrót :-) jak na razie jestem na chorobowym z firmy i dobrze mi z tym

DWK

Witam wszystkich zainteresowanych bylem widzialem wrocilem moge udzielic wszelkich informacjo i samej pracy mieszkaniach dojazdach nr (usunięte przez administratora)

@DWK

No to pisz na mojego maila jak nie chcesz tutaj. tbp@vp.pl. Przez telefon obiecują 1200e na rękę, ale na umowie jest tylko 600E brutto!!! O co chodzi? gadu gadu 2311054

ktos zainteresowany
@DWK

a mogł byś powiedzieć jaki czas pracy jest . od jakiej godz zaczynaja sie zmiany . jak z dojazdem , w mieszkamiu po ile osob . i co trzeba robic na danym dziaale .

beata
@DWK

jak tam się dostać do pracy

IPV BV
@beata

Zapraszam rzeznikow / wykrawaczy do pracy w Holandii do firmy IPV BV . Praca na akord, 5 dni w tygodniu : zmiana dzienna od poniedzialku do piatku i zmiana nocna od niedzieli do czwartku. Zapewniamy zakwaterownianie i dojazd sluzbowymi autami do zakladu pracy. Wynagrodzenie po odciagnieciu oplaty za domek i ubezpieczenie od 1350 do 1900 euro(za 4 tygodnie). Kontakt pod adresem : personeel@ipvbv.nl lub telefoniczny od 9 do 17 : 0031623382272

tomeklublin

Ktoś mi może podać prawdziwe zarobki? Bo rozbieżność w komentarzach jest taka, że nie sposób się połapać. Ponad 1000E zarobie? Przez telefon pani obiecała mi 1200e na rękę, czyli chata jest już odliczona. Pozostają opłaty na żarcie i dojazdy. Ile jest km od miejsca zamieszkania do pracy? Czy jest tam szansa na mieszkanie z niepijącymi, normalnymi niekonfliktowymi ludźmi? Ktoś tam jedzie po nowym roku? Tbp@vp.pl

Siedem sześć zero V12
@tomeklublin

Kolego sraka tam jest ogolnie swego czasu pracowalem w okolicy firma sie rozleciala 1600 euro na reke odezwij sie to podam ci namiar

kocur

Wcale nie jest tak źle jak piszecie .Pracuję na rozbiorze wiepszowym i da się wytrzymać choć nie jestem rzeźnikiem z zawodu ale to prawda że dużo ludzi zjeżdża (nawet nie widząc zakładu)

xxx
@kocur

Witam pracuje na rozbiorze,uboju endriu andrzej ze stargardu szczecinskiego przyjechal w lutym dzieki jezeli mozesz zapytac niech poda swoj nr telefonu

Kaja
@kocur

Witam zgadzam sie a najgorsze sa Polki wielkie gwiazdy nie wiadomo z kad pomiataja ludzmi wyzywaja od najgorszych wyrwie sie taka w swiat i cwaniakuje a w kraju nawet na babcie klozetowa jej nie chcieli bo podstawowke skonczyla ledwo co Paranoja Polak zamiast byc za Polakiem to patologia i nic wicj

Kaja
@Kaja

Prawda te Polki to powinni do Auschwitz od razu wywozic brak szacunku do Rumun i Niemiec lepiej sie odnosi z kad oni biora te faszystki

joł

żeby tam robić nie trzeba mocnej "psychy" tylko długi w kraju taka motywacja jest wystarczająca

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG