Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

reality

Na kontrakcie nie ma opcji nie iść do łóżka z obcą lub obcym,nie wspominając że pierszeństwo mają kierownicy i majstrowie,bo jak nie dasz to wylatujesz.Nawet ci którzy co tydzień jeżdżą do domu mają swoje panie kontraktowe i żyją jak małżeństwa,razem mieszkająi tylko na weekend jadą do prawdziwych rodzin w Polsce.Jak to się mówi co kieliszek więcej to staje się piękniesza lub piękniejszy.Na kontrakcie każdy potwór lub potwora znajdzie amatora.Nie ma co w bawełne owijać taka jest rzeczywistość.A kobiety są gorsze od Panów,taka prawda niestety.Same się pchają i do tego jeszcze alkohol same kupują. nażekacie na tempo pracy a majtki spadają w sekunde i nie ważna jest jakość tylko ilość.Pózniej przy taśmie bajera która lepiej daje i jak było.

@reality

to się nie dotyczy mego starego jest już po 50 i żadna by go nie chciała

karolinamala
@reality

człowieku, co ty (usunięte przez administratora), nie poniżaj innych, porządnych ludzi, którzy tam jadą by zapracować na chleb! owszem, byłam tam w tunisie i mogę potwierdzić Twoje zdanie że tam (usunięte przez administratora)się szerzy, rodziny się rozpadają, ale do cholery nie oceniaj wszystkich JEDNĄ MIARĄ! Bo znam tam też naprawdę porządnych ludzi, którzy tam pracowali/ pracują i głupio w głowie nigdy nie mieli! a jak to mówią, kto się dziwką urodził , kur*ą nie umrze, więc taka/taki co ma (usunięte przez administratora) w głowie, wiadomo co tam będzie wyprawiał..ale uwierzcie, tam wszyscy nie są tacy!

majena
@karolinamala

hej masz racje ,kto się będzie chciał łajdaczyć to zrobi to nawet nie wyjeżdżając z polski,a ten koleś co to pisze to chyba sam tak zrobił,jak jeden zdradza to nie znaczy ,że drugi robi to samo ,ogarnijcie się niektórzy tu udzielający się,pomyślcie że inni też chcą jechać zarobić ale te wasze głupie wpisy ich odstraszają !!!

bolek

Mialem dwie panienki wyruchalemkrzyczaly bylle odrodzone

jola

Wyplate dziel przez dwa bo tempo podwojne zachwalającym proponuje tam dozstac do 67 roku życia

pan

Ja zapierd...za 8.50 i sie nie wstydze i nie gardze.30% niemcow robi za taka stawke..i musza rodziny utrzymac a wam zawsze malo...bo takie sa tu realia z praca ale nie polaczki bez jezyka i fachu chca zarobic 15 euro jakby pracowali przy CNC lub spawali. I jeszcze najlepiej mieszkanie za darmo. W (usunięte przez administratora) wam sie przewraca tyle na temat.Lepiej w domu siedziec za 1200 lub na utrzymaniu rodzicow.Glodu, biedy nie znacie i po hu....robic przeciez kasa leci z nieba.

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Daniel

Najlepiej byłoby nie wiecej niz 20 lat i w tym praktyki 10 lat to własnie są te firmy . I jeszcze mieszkanie z tych pieniēdzy opłacic to ile będziecie mieli na rēke netto ?

a

nastepny pic na wode......jezeli jest 8.50 to na reke powinno byc 7 lecz dalej szukacie jeleni do pracy.za taka charowke tylko 8.50 ha ha ha ja wiem ze w niemczech powinni miec 18 50 minus podatek wiec zgubiles 10 euro po drodze szukacie poprostu jeleni zenada i niemiecka umowa kon by sie usmial.....ale kity zobaczycie na miejscu cala prawde i jeszcze wiek mniej niz 45 lat zaraz pekne ze smiechu

opoll
@a

Grzes

Praca dla 4 kobiet na produkcji przy miesie w Rheda-Wiedenbrück i Verl. Rozne stanowiska pracy: pakowanie, krojenie itd. zalezne od doswiadczenia, w duzej niemieckiej firmie zajmujacej sie obrobka i sprzedaza miesa. Praca z niemiecka umowa o prace, stawka godzinowa 8,50 Euro brutto,czyli 6-7 Euro na reke. Praca nie jest latwa, bo przy niskich temperaturach, ale nie jest wymagany jezyk niemiecki. Dojazd do pracy we wlasnym zakresie. Koszty zakwaterowania ponosi pracownik-250 Euro/msc(platne z gory), w pokojach 2-3 osobowych. Poniewaz praca jest na niemieckich warunkach, niezbedne jest zalatwienie potrzebnych dokumentow do jej podjecia na terenie Niemiec i od momentu przyjazdu trwa to z reguly ok. 1 tyg. Sa wolne 3 miejsca. Od zaraz. Zainteresowanych prosze o kontakt z podaniem tel stacjonarnego lub kom. na mail: golhdtv@googlemail.com . ZALECANY WIEK ponizej 45 ,pojazd potrzebny do dojezdzania do pracy ewentualnie.

dall

zgadzam sie samo dno a zwlaszcza rudy falszywy marcin niby taki brygadzista a (usunięte przez administratora) ma blizej serca(z uboju)on chyba nie ma pojecia jak zachowuje sie brygadzista a wymsztalcenie ma podstawowe a niemiecki nie wyrazny

dall

RAFAL

nie polecam

Daniel

A ja myślałem ze tam coś się zmieniło . Ja zmieniłem prace po 6 miesìäcach tam , i w Polsce zaczolem jezdzic zestawem i po tygodniu pojechałem do Redy załadowc auto tak sie składa ze własnie do TUNISU no i tam podjechałem pod rampe podłäczyłem naczepe i trafiłem na parkingu byłego majstra Marcina Z TK no powiem wam ze ciekawa była rozmowa

Daniel

A przypomnijcie sobie 2006 2005 co sie dział ,3 razy składalismy sie na wieńce mineło tyle lat a ja pamiētam to jak dziś

Daniela4334

Nie oceniajmy. Nie wiemy dlaczego 50 - latek zabił. Brak pieniędzy, ciężka praca, tęsknota za rodziną i dodatkowo w w domku gdzie można byłoby odpocząć, jeszcze gnebienie psychiczne. Nie ma wytłumaczenia na to co zrobił ten mężczyzna, jak można zabić !!! Ale też ile można znieść.. nikt nie jest ze skały .

frajerolandia

głupki przyjeżdżać frajerów tu potrzebują na bieżąco.

basia2151
@frajerolandia

Witam potwierdzam opinie ja pracowałam MS MAT ludziom tam pracującym w głowach się przewraca polak polaka traktuje jak,,WROGA,,Żonaci zdradzają żony i odwrotnie przepraszam jeden (usunięte przez administratora) niema szacunku dla ludzi pracy najgorsze jest to że gotują to sami POLACY DLA RODAKÓW pracowałam tam trzy miesiace gdzie umowe miałam na trzy lata psychika niedała rady dzięki koleżankom z tasmy...

Juras

Uwaga ! Na pixlu ,w jednym z miejsc gdzie mieszkają pracownicy Tonnies ( zatrudnieni przez MS MEAT albo MACHURĘ ) doszło do morderstwa . 50 latek dźgnął nożem 32 latka - w sobotę 31.1 krótko po północy , zmarł w wyniku odniesionych ran . Dalej chcecie tam jechać ? Tu macie link - na zdjęciu VW z rejestracją DW - czyli Wrocław , oglądajcie i czytajcie jak umiecie po niemiecku : http://www.die-glocke.de/lokalnachrichten/kreisguetersloh/herzebrock-clarholz/32-Jaehriger-stirbt-nach-Messerstich-e0cff572-c774-48e6-b819-8438af07b437-ds

Grzes

niemiecki posrednik szuka ludzi do pracy(zaklady miesne w VERL)...na warunkach niemieckich.kontakt gg:3930009 lub golhdtv malpa googlemail.com..Zakwaterowanie w wlasnym zakresie....wynagrodzenie 8.50 euro brutto + dodatki za niedziele i nocne godziny pracy.

Jaros

Również zostałem oszukany , ludzie to jest (usunięte przez administratora), szkoda że nie strzelają w tył głowy, zostańcie w domach w PL za 1500 zł , przestrzegam.

bonuss

podacie mi namiar na ta firme?? kobra5454@wp.pl

eloelo

jak to wszystko czytam to słabo mi sie robi, moj maz tam ma jechac, nie chce zeby sie na "mine" ładował, mozna wytrzymac czy raczej nie da sie kompletnie?

Bole
@eloelo

W rejdzie sa 4 burdele to sie rozladuje

pracująca
@eloelo

hey w jakim zakładzie byłes z tej firmy ? odezwij sie mallutka89@onet.pl

daniel

daj spokuj z ta praca malo tu pisza???????

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG