Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

kicz

polak z wroclawia organizowal prace dla kobiet w niemczech okazalo sie ze dojezdzaly autokarem do berlina zaraz trafialy do burdeli w niemczech francji wloszech segregacja i do samochodu slad ginal jednej udalo sie uciec zawiadomoila policje trafili na goscia z wroclawia ten proceder czynil od 8 lat chcesz poznac polaka jedz za granice nic ujac nic dodac i ty tu nie piepsz bzdur moja droga a w zakladach miesnych co masz

kicz

co ty p ,,, w telewizji podali we wiadomosciach polak porwal 10 letnia dziewczynke i wywiozl do niemiec ale odzyskali ja poprzez interpol policje niemiecka takich przypadkow jest bardzo duzo z sasiedniej miejscowosci co mieszkam tez zaginela 12 letnia dziewczynka szukaja jej 10 lat ponoc do niemiec zostala wywieziona

C

Kicz ale ty bredzisz

kicz

porywaja tam dziewczynki w tv nie jedz polacy sami to robia

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

J

kaja ZASTANÓW SIĘ DOBRZE ZANIM COŚ NAPISZESZ,PEWNA JESTEŚ ,ŻE W OŚWIĘCIMIU BYŁO LEPIEJ...

kicz

ludzie nie czytaja wpisow lepiej od razy transport do polski zalatwiaj sobie jak pisala jedna z kola rwie sie jak lep do muchy oj zastanowcie sie dobrze z wyjazdem

Kaja

Ludzie lepiej w Oswiecimiu mieli jak tam zastanowcie sie 10 razy zanim tam pojedziecie sa inne zaklady tam jest oboz koncentercyjny

kicz

najskuteczniejszy lek dla kobiet to lodreipeina najskuteczniejsza recept zmarszczek nie maja dobre to jest prosze czytaj od konca

bystry

one wszystkie sa po jednej matce lubia kawalek cieplego miesaaaaaaaaaaaa

gość

Bolo, w tym wieku to jedynie z mężatką możesz się zabawić

kazik
@gość

tu sa mezatki powiem poczatek 30 daja dupe ze sie pali

freddy

powiem wam tak cała ta firma jest do (usunięte przez administratora) zwłaszcza polskie biuro tam siedza same (usunięte przez administratora) na każdym kroku robią nas w h...jak np można robić 12 godz i mieć dwie pauzy zdecydowanie odradzam prace w tunnisie wolał bym gnój wywozić niż tam wrócić ludzie przejżyjcie na oczy !!!!!

pepo

agencja lewandowska bz płatna prace na terenie niemiec oferuje poczawszy 12e na godzine plus 20e diety za kazdy przepracowany dzien ostatnio eferowali 26 do 27e na godzine to nie machura czy wiseck ibis itd prezesow dorabiaxcie

Pipita

Witam ma ktoś z was nip i regon firmy dsi ?jeśli tak to z góry dziękuje -ważne!

Davide

I taka mała uwaga jeśli ktoś tam chce jechać a potrafi język niemiecki to ludzie nie pchajcie sie tam idźcie do innej firmy na godnych warunkach to bedziecie mieli raj, a co do zarobków to masz 1000euro miesięcznie tak plus minus

Davide

Powiem tak Bylem na dziale frosta jak dla mnie praca za ciężka Ogolnie trzeba zapierdalac zarobki jak za taka pracę śmieszne 5euro za godzinę niektóre odzywki wagowych sa nie na miejscu powiem tak jak czujesz sie silny fizycznie to jedz ten dział akurat tylko jest dla mężczyzn i jest tam największa rotacja ludzi a co do innych działów to nie wiem bo nie robilem tam a co do warunków mieszkania to trafiłem nie najgorzej ludzie trafili gorzej i ludzi mialem spoko na mieszkaniu jedyny plus pracy tam ..słyszałem że ludzie trafiali do mieszkan gdzie szczury były rabactwo ale im zmieniali akurat /chyba/ Ogolnie kto chce niech jedzie to sie przekona ja Bylem wiem widziałem to nie dla mnie choć co niektórzy tam dość dlugo pracują choć na innych działach ..

Davide

Witam Bylem tam od 16 marca do wczoraj i moje pytanie czy zjezdzajac i juz nie wracam tam bez wypowiedzenia to za 12dni zeszłego miesiąca dostanę wypłatę? bo słyszałem już różne wersję kieruje to pytanie do osoby która miala podobnie dziękuje za informacje ..

@Davide

i tak dobrze bylo sprobowales i szybko zjechales porzuciles prace nie ladnie nieladnie kolego proby czasu nie wytrzymales co innym powiesz niech wiedza a zreszta oni nie czytaja tego co ludzie pisza pytanie ile zarobieeeeeeeeee jakie warunkiii chlopie pisz prosto z mostu wiem ze odradzasz wyjazd do zakladow miesnych reda wiedensbryck powodzenia

miron12345

poinia

ktos

banan odradzam bylam wróciłam 2 tygodnie temu

karol2015
@ktos

a na jakim dziale pracowałaś koleżanko, aż tak źle tam?

pepo

sie smieje gdyz tam gdzie duze skupisko mieszanych osob zdaza sie to i owo ludzka rzecz ktos komus sie zauroczy to emigracja robi swoje motylki w brzuchu sie pojawia i jestes moj kolego ile osob tyle charakterow znajomego zona pojechala do londynu po pol roku powrocila i sie okazuje ze jurka olala przywiozla sobie partnera innego mieszkajacego ok 15 km chlopka swego zostawila no i emigracja zrobila zniwo liczyc sie trzeba z tym cos za cos

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG