Opinie o P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C. w Somonino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C. w Somonino

ban Nowy wpis

Nie polecam! Atmosfera okropna, traktowanie poniżej normy kultury

anonymous Nowy wpis
@ban

a jak dokladnie jetescie traktowani?

Franciszek Nowy wpis

@ban Pisząc wyłącznie"nie polecam", nie piszesz jednocześnie o powodach Twojego negatywnego zdania o firmie P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C. Czy ma to związek z atmosferą w firmie? Na jaki stanowisku pracowałeś, i czy według Ciebie to dobra firma na zdobycie pierwszego doświadczenia? Rozwiń swoją wypowiedź.

Franciszek Nowy wpis

@k.r Od jak dawna pracujesz w firmie "ARTSTAL"? Napisz proszę w jaki sposób firma dba o swoich pracowników. Jak oceniasz atmosferę w pracy? Pracownicy firmy "ARTSTAL" mogą uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę? @ttt Dlaczego nie polecasz pracy w firmie "ARTSTAL"? W czym przejawia się złe traktowanie pracowników, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu. Czy próbowałeś to zgłaszać do swojego przełożonego? Oceniłeś nisko organizację firmy. Podasz jakiś przykład, który by to potwierdził?

k.r

Pracuje w firmie od niedawna, jestem bardzo zadowolony z pracy. polecam firmę jako pracodawce oraz jako wykonawce. jestem pracownikiem i naprawdę jakość wyrobów stoi na bardzo wysokim poziomie, szczerze polecam

Aplikowałeś do firmy P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Eryk

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze

ttt

MOCNO NIE POLECAM BARDZO BARDZO ZLE TRAKTOWANIE PRACOWNIKOW ,ZERO ORGANIZACJI

nie polecam ,rodzinna firma ,porazka !!!

zainteresowana/y

czy mógłby ktoś napisać czy można się starać o staż w tej firmie na stanowisko z językiem angielskim?

stary na kamerach nostop

Nie porozumienie nikomu nie zycze takiej harowki ja w artstalu.. krzykacze wymagaja Bog wie czego za te marne pieniadze najnizsza krajowa na umowie.

andrew r

Jak prawo moze zinterpretować przymusowe poxostanie pracowników po godzinnach pracy ? Czy nie jest to wbrew kodeksu pracy i podsawowych postanowien konstrukcji dt wolnosci ?

kodeks

Zgodnie z art. 23 ust. 1 UZNK przestępstwo popełnia ten, kto wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi w stosunku do przedsiębiorcy, ujawnia innej osobie lub wykorzystuje we własnej działalności gospodarczej informację stanowiącą tajemnicę przedsiębiorstwa, jeżeli wyrządza to poważną szkodę przedsiębiorcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zgodnie natomiast z art. 266 § 1 Kodeksu karnego, przestępstwo popełnia ten, kto wbrew przepisom ustawy lub przyjętemu na siebie zobowiązaniu, ujawnia lub wykorzystuje informację, z którą zapoznał się w związku z pełnioną funkcją, wykonywaną pracą, działalnością publiczną, społeczną, gospodarczą lub naukową. Przestępstwo to zagrożone jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

kodeks

Przekazanie, ujawnienie lub wykorzystanie cudzych informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa albo ich nabycie od osoby nieuprawnionej, stanowi czyn nieuczciwej konkurencji (art. 11 UZNK). Osoba dokonująca takiego czynu nieuczciwej konkurencji musi liczyć się z odpowiedzialnością cywilną oraz karną. Dotyczy to nie tylko byłego pracownika, ale również jego nowego pracodawcy. Odpowiedzialność cywilną reguluje ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (art. 18 UZNK) oraz Kodeks cywilny (art. 415 k.c.). Jeżeli zawarto z pracownikiem umowę o zachowaniu poufności, zwaną potocznie NDA (non-disclosure agreement), wówczas, poza odpowiedzialnością z tytułu czynów niedozwolonych, może jeszcze wchodzić w grę odpowiedzialność kontraktowa, czyli z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umownego zobowiązania do zachowania informacji w poufności. Odpowiedzialność karną za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa przewiduje art. 23 UZNK oraz art. 266 § 1 Kodeksu karnego.

prawo do wolnosci slowa

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej w art. 54 ust. 1 zapewnia obywatelom wolność wyrażania poglądów. Dobro firmy Jak wynika z powyższych regulacji - wolność wyrażania swoich opinii, w tym i krytyki, nie jest nieograniczona, a w szczególności, gdy będzie chodziło np. o krytykę pracodawcy przez pracownika. W przepisach kodeksu pracy czy też kodeksu cywilnego, brak jest szczególnego uregulowania dotyczącego formy dozwolonej krytyki pracodawcy, jej granic, czy sankcji za ich przekroczenie.

prawo do wolnosci slowa

Wolność wyrażania opinii gwarantowana na podstawie art. 10 ust. 1 europejskiej konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, obejmuje zarówno wolność posiadania poglądów, jak i otrzymywania oraz przekazywania informacji czy idei.

brutus

Pracuje w Firmie ART-STAL jakiś czas i nie zabardzo podzielam opinie które zostały napisane na temat tej firmy z szefem można się dogadać z(usunięte przez administratora)ciężko ale niejest żle wypłaty są na czas warunki pracy niezłe kto niechce pracować droga wolna po co te głupie komentarze ART-STAL firma naTAK POLECAM

misiek
@brutus

widocznie ktos koniecznie z biura chce poprawic wizerunek tej firmy ale realia sa dosadnie niesprzyjajace ,(usunięte przez administratora)

obcy

Polecam, firma godna polecenia !!

Hix

Atmosfera w firmie tragiczna. Nie polecam.

Kamień

Gościu, Alanie i Assie idźcie się leczyć na nogi bo na głowę juz za późno

gość

mam inne zdanie niż "maly". Jest to profesjonalna firma która zna się na rzeczy a prezesi są wymagający więc krzyczą bo jak ktoś się obija to co zrobić.

gość

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. "ARTSTAL" S.C. - Somonino