Opinie o Logius Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Logius Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Logius Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logius Sp. z o.o. w Żary

Ola

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ? Czy są jakieś wolne posady? Pozdrawiam

@Ola

Szanowna Pani Aleksandro, Aktualna lista wakatów dostępna jest pod adresem (usunięte przez administratora)Jeśli jednak interesującego Panią stanowisko tam nie widnieje to proszę o kontakt pod adresem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Maria

http://logius.pl/kariera/ Pod powyższym linkiem znajdziecie informacje dotyczące kariery w firmie. Firma oferuje nie tylko pracę, ale również program stażowy oraz praktyki. Czy ktoś z forumowiczów z tego skorzystał? Jakie są Wasze doświadczenia?

Irek

Każdy pracownik ma prawo mieć swoje zdanie i wcale nie musi się przymilać a jedynie dobrze pracować!

Witek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Ja słyszałem, ze mają dobrą opinię!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Logius Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Oceniacz

Może się nie należą już żadne pieniądze?

Rofi19

Polecam z czystym sercem.kasa jest ok,pracy owszem sporo ,ale przedewszystkim szacunek wobec pracownikow ze strony osob przełożonych,gdzie teraz to naprawde rzadkość. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Logius Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w Logius Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logius Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logius Sp. z o.o.?

Logius Sp. z o.o.