Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Łuki

Pracuję w tej agencji od paru miesięcy, w porównaniu z innymi, których pracowałem wcześniej ta jest naprawdę w porządku. Wypłaty na czas, zakwaterowanie nie najgorsze, praca też. Wiadomo pracowac trzeba jak wszędzie ale to chyba oczywiste..

Kazik
@Łuki

Pracowałem 1,5 roku przez to biuro...Nie ćpałem i nie piłem, pracowałem po prostu jednak dzięki pani Monice nie pracuje.Potraktowali jak śmiecia z dnia na dzień.Oszuści i zakłamani ludzie, dużo by mówić...zero pomocy,traktują okropnie,wyrzucają bez żadnych powodów(Pozdrawiam panią Monike) w żadej agencji nie spotkałem się z takim chamstwem.Nie polecam nikomu kto chociaż trochę się szanuje

Ganko
@Kazik

Zgadzam się :]

Niezadowolona
@Kazik

Ja tez się zgadzam z Pana opinią

Czy pracodawca A.U.B VAN BERGEN motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Asia

Tak, motywuje zostawiając wazeliniarzy a normalni ludzi lecą bo nie liżą (usunięte przez administratora) w biurze :) pozdro

Kamil

Ta karami za byle co, wiadomością z dnia na dzień że twa kariera się skończyła i masz opuścić dom xD

Eryk

Bardzo proszę o informacje na temat pracy w firmie.

Paula93

Hej czy ktoś wyjeżdżał z Lublina z biura Beyond Resources? Od firmy aub van bergen?bo nigdzie nie ma opini o biurze w Lublinie. Chciałam wyjechać z narzeczonym przez tą firmę do pracy w sektorze ogrodniczym. Ma ktoś jakieś doświadczenie z ta firmą?

Tralala
@Paula93

Mam i nie polecam tego biura banda oszustów i kłamców zawsze wymyślają że jest kilka tygodni nie zaplaconych mimo tego że jesteś na czysto

Krzysztof
@Tralala

Zarzucasz firmie oszustwa. Są to poważne oskarżenia, dlatego nie powinny pozostać bez odpowiedniego uzasadnienia. Możesz podać przykłady, które potwierdzą Twój wpis na forum? Ciekawy jestem, w jakim zakresie rzekomo firma nie mówiła prawdy.

Zenek
@Paula93

Nie polecam biura w Lublinie wyjechaliśmy że znajomymi w tym biurze mieliśmy wszystko uzgodnione jedno mieszkanie itd po przyjeździe do Holandii wyszło szydło z wora I porozrzucali nas po całej Holandii nie polecam tego biura nikomu jeden wielki bałagan

Hahah
@Paula93

Nie polecam nawet największym wrogom ale jedz i sama się przekonaj :)

Hahah
@Krzysztof

Ja bym mogła podać sto przykładów ale szkoda mi czasu :)

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
adas

ogólnie polecam, jak na holandie to jest git

Mela

Polecam jechałam z koleżanką za granicę pierwszy raz i trochę sie bałam po przeczytaniu opinii ale na miejscu po przyjezdzie okazało sie być wszystko dobrze... osoby w biurze mile. Mogę polecić to biuro

Ann

Wszystko okej, bylam w swoim życiu w 4 różnych agencjach przy różnych pracach i ta wypadla najlepiej. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) ekipę która poznałam na domku, milo wspominam ten czas

Kamila

Dziękuję, fajnie poznać trochę szczegółów na temat tej pracy. A na jakim stanowisku pracowałeś w A.U.B VAN BERGEN? Nie napisałeś nic na ten temat.

Kamil
@Kamila

Dziendobry wydaje mi sie ze ciezko cokolwiek dobrego powiedziec na temat tej agencji. Jezeli jest to pani pierwszy wyjazD odradzam sa lepsze biura np EG

Kasia21
@Kamil

Nie można powiedzieć nic dobrego choćby się chciało.Skandaliczne zachowania,kary,wyrzucanie bez powodu, poniżanie i (usunięte przez administratora) w dokumentach a można wymieniać tak bez końca.Ani kasy ani szacunku

Jaa

Ja pracuje przez tą agencje jest różnie lecz te opinie sa przerażajace ludzie wydaje mi sie ze jedziecie tam pracowaca nie narzekać praca jak praca lecz nie kazdy jedzie pracowac czesc opinii negatywnych jest od osób które przyjechały sie pobawic wiec o czym mowa , mieszkamia sa ok wiec tu jakies nieporozumienie...Polecam

@Jaa

To idź na Hube lub na iq i zgłoś do biura swoją opinię i potem wystaw ja tu co ci powiedzieli na to

Kamila

@Krysia Odeszliście zupełnie od tematu. Przypomnę, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN a nie usług oferowanych przez nią. Interesuje mnie jak wygląda praca w tej firmie. Czy umowa i wynagrodzenie jest ok? Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na te pytanie? Będę bardzo wdzięczna.

Nananana

Pracuje przez biuro aub van bergen juz drugi raz w ramach wyjazdu wakacyjnego. Moje spostrzezenia sa nastepujace: - agencja jest uczciwa, wyplaca pieniadze na czas, - jesli chodzi o organizacje to od poprzedniego roku zmienilo sie duzo na plus, powstala ich firmowa aplikacja w ktorej masz swoje umowy, mozesz zglosic nieobecnosc w pracy czy zadac jakiekolwiek pytanie, zawsze mozna zadzwonic do Moniki czy Andrzeja wtedy od reki ci pomoga albo podjechac do biura, - pracowalam lacznie w 3 miejscach I nie stwierdzilam patologii, owszem czasem przychodzil ktos od ktorego wanialo alkoholem albo osoba ktora delikatnie mowiac nie umiala zyc z ludzmi, ale nastepnego dnia jej juz nie widzialam, - z mieszkaniem I wspolokatorami mam bardzo dobre doswiadczenia, standard ok, czysto, wspolokatorzy sa normalnymi ludzmi ktorzy przyjechali zarobic pieniadze I nie szukaja problemow, nawet udalo sie zawrzec jakies fajne znajomosci. W tym roku chcielismy z chlopakiem jechac przez inna agencje, ktora ma wiele dobrych opinii w internecie I trafilismy na taka patologie, ze dwie godziny pozniej po telefonie do Moniki z aub, bylismy juz w drodze do Hoek van Holland, gdzie dostalismy prace i mieszkanie od reki. Chcialam powiedziec, ze lepiej nie sugerowac sie opiniami patusow ktorzy nie chca pracowac tylko pic albo cpac, ew robic rozroby w domku i potem mszcza sie tutaj wypisujac glupoty. Malo ludzi zadowolonych zostawia opinie, ale moim zdaniem jak jest dobrze tez trzeba o tym mowic.

Kam
@Nananana

Ile Ci zaplacili za te klamstwa czy moze obiecali prace bzdura na kolkach

AUB pracownik

Witam. Mam pytanie odnośnie wypłat. Ile mniej więcej wychodzi się na czysto przy 40 godzinach pracy? Bardzo proszę o szybką odpowiedź ????

Damian

Ja pracuje na hubie to porażka ten jakaty gustlik sobie rady nie daje Psychiczna Ewa to istna porazka i chora psychicznie kobieta bierze Narkotyki wraz ze swoimi pupilkami podlizuje sie Holendram vi obgaduje każdego za plecami zwykla (usunięte przez administratora) z niej. Ludzie tez zjebani znajde lepsze biuro i sie zwAlniam tylko jeszcze na pluje tej kur,, na ryj

El polaco
@Damian

Ciekawe czy taki mądry na żywo jesteś cwaniaczku

El polaco
@El polaco

Z tego co widziałem to strach w oczach hahaha

@El polaco

Strach w oczach hahaha następny obrońca lub jeden z tych co wlazi każdemu w (usunięte przez administratora) jeśli chcesz sprawdzić jaki jestem odważny to odezwij się guciol12@wp.pl to ci pokażę jaki jestem odważny anonimowo jesteś obronny tych którzy ponizaja pracowników czekam na email odezwij się to ci wpier dole leszczu

Dario
@El polaco

Biuro? Porażka...kosmiczna porażka...hamstwo i ignorancja w biurze ...bałagan niedoinformowanie . Praca? owszem mają firmy w których pracuje w miarę dpbrze....niestety jest ich tylko kilka ...reszta to praca przypominajaca (usunięte przez administratora). Nie olecam osobiście .

Witam Biuro jak biuro. Osobiście pracowałam na szklarni Dijk Van Dijk Bardzo fajna praca mili ludzie a co najważniejsze nie traktowali pracowników jak roboty. Co do biura nie miałam z nim kontaktu za bardzo bo wszystko było ok, wypłata na czas, godzinówki też. Osobiście polecam ! Pozdrawiam

Mała czarna

NIE POLECAM!!!!! PO 9 GODZINACH PRACY GODZINE CZEKASZ AZ KIEROWCA PO CIEBIE PRZYJEDZIE , NASTEPNIE WRACACIE DO DOMU KOLEJNE 2 GODZINY , GDYZ LOKALIZACJA JEST W POLU GDZIE SLONCE NIE DOCHODZI !!!! DO SKLEPU 4 KM, DO PRACY 16 I TAK SOBIE CODZIENNIE BEDZIECIE JEZDZIC . STAMDARD POKOJU NA HOTELU 2/10 . JEST DUŻO INNYCH AGENCJI Z NORMALNYMI WARUNKAMI PRACY A NIE JAK ROBOT . WRACASZ Z PRACY ZDAZYSZ ZJESC I SIE WYKAPAC I SPAC

@Mała czarna

Od tego jestescie w tej firmie by spać w hotelu z grzybem i żeby cię traktowali jak świnie w pracy. Jesteś za granicą w Polsce kierowcy swojego nie będziesz miał jak ci się nie podoba to zmień biuro

Bliźniaczki
@Andrzej

(usunięte przez administratora)??????? szczyt twojej bezczelności nie zna granic .... Dziś FIRMA została zgłoszona do FNV DEN HAAG .....TAKZE POWODZENIA.....BO TO ZE NA HOTELU JEST PUSTOSTAN TYLKO LOZKO I SZAFA TO ROBAKI , W AFRYCE NA POLU PANUJA LEPSZE WARUNKI NIZ TU ZA 130 € TYGODNIOWO !!!!!

@Bliźniaczki

Pocałuj mnie w (usunięte przez administratora)

Beduin

LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA!!!! NAJGORSZE KURE....STWO..... JAKIE MOZE BYC !!!!! WSZYSTKIE INNE AGENCJE MAJA ŚREDNIA POWYZEJ 2.7 A " KOCHANE " AUB 2.0 ???????????? PATOLOGIA ..... OPISZE SYTUACJĘ...... ROZNIE TO BYWA U KAZDEGO Z NAS NIE ZAPLACILO SIE ZA MIESZKANIE 3 TYGODNIE ..... W KTORYS PIATEK UREGULOWLO SIE ZA TYDZIEŃ WIEC ZOSTALO 2 TYGDONIE ..... DZWONIĘ CODZIENNIE OD PIĄTKU DO SZANOWNYCH KOORDYNATOROW W BIURZE TLUMACZAC ZE ZALEGA SIE DWA TYGODNIE ZA MIESZKANIE PROSZĄC O ODBLOKOWANIE WYPLATY W CELU UREGULOWANIA ZALEGŁYCH PŁATNOŚCI..... I CODZIENNIE JAKAS WYMÓWKA. PRAKTYCZNIE TYDZIEŃ CZASU ZAJ...EBISTA.....FIRMA ZOSTAWILA MNIE BEZ SRODKOW DO ZYCIA... OGOLNIE MIESZKANIA MASAKRA WARUNKI TEGICZNE ..... BIURO PRZYJMUJE NA HOTEL PATOLOGIE , ALKOHOLIKOW ...... DZWONIC NP 2 RAZY W CIAGU DNIA SZANOWNY PAN PRZEMYSLAW PYTA CZY SIE W OGOLE PRACUJE ZE MAM CZAS TYLE DZWONIC..... WIEC PANIE PRZEMYSLAWIE PROSZE POMYSLEC ZE W PRACY KAZDEMU NALEŻY SIE PRZERWA !!!!! I ZAMIAST KUR....WA SPEDZIC JA NA SPOKOJNIE ZJESC TO MUSZE SIE Z WAMI UZERAC !!!!! PSU O HU...JA ROZBIC TAKA AGENCJE!!!!!!

Ana

Witam czy pracuje tutaj ktoś przez agencję F.A.S bardzo proszę o odpowiedź

Billy

Porażka to zbyt łagodne słowo

Zibi

Wyrzucono mnie z mieszkania o 6.00 rano w sobotę.Pani dzień wcześniej zaraz po pracy zadzwoniła że o 6.00mamy opuścić mieszkanie . Jeśli nie ktoś przyjdzie i nas wyrzuci na ulicę . Musiałem szukać busa na sobotę . Znalazłem na 17.00 musiałem się słaniać po ulicach Rotterdamu.Zagladnalem przed wyjazdem przez okno nikogo w mieszkaniu nie było.Teraz przyszedł mi rachunek za cały tydzień odpisałem że byłem pięć dni przedstawiłem sytuację i poprosiłem o korektę .Nie dostałem odpowiedzi (usunięte przez administratora).Nie polecam tego biura

byly

NIE POLECAM !!!!!!!!!! Tego biura, z przykroscia musze to stwierdzic,. Po 3latach wspolpracy potraktowali mnie jak smieci*,. do tej pory nie nazekalem na prace, poniewaz mialem godz, wyplaty na czas,. -Pracowalem na slynnej Hubie!!! (rok u Seby, i dwa lata u Ewki) przyznam ze praca ciezka, ale do puki moglem pracowac na kolanach bylo ok, jak przyjechalem po urlopie z Pl z zaswiadczeniem od lekarza,, ze nie moge pracowac, oczywiscie Klakier sie obuzyl i z tekstem -Dlaczego nie poinformowal mnie Pan wczesniej o tym, jak przebywal na urlopie. Oczywiscienie nier bylo juz dla mnie pracy, po jednym dniu wolnym, dali mi prace. Przepracowalem tam miesiac, skonczyl sie sezon,. I znow to samo jeden dzien wolnego, dali mi prace na Valstar -papryka hehe zarty ze mnie zrobili, stanie przy stolach i gumkowac papryke, oczywiscie tym zajela sie P. Lachota. Oczywiscie przepracowalem 3dniu, i P.Martusia co tym sie zajmuje nie spodobalem sie z wygladu, (P.Marta co jest na 'Kontrakcie' niech zajmie sie swoja (usunięte przez administratora) a nie czyjos, sama gada na innych co nie zna tych osob,) Monika i Andrzej nie powinni siedziec w biurze(sami pracowali na Hubie), nie maja szacunku, olewanie telefonów, odczytuja @ a nie odpisuja,. Warunki mieszkalne -to zalezy gdzie sie trafi, mieszkania na Schiedam wpozadku( pokoje dwu osobowe a tagże jedynki,) hotel w Leiden jako tak (pokoj dwu osoby, lazienka, lodowka w pokoju, kuchnia wspolna), ale w okolicy Westlandu masakra, pokoje cztero osobowe, dywany w pokojach popalone(przez papierosy i nie tylko), na domkach narkotyki, pijaństwo, na stolach tyton oraz marihuana, (usunięte przez administratora) na domkach, MYSZY, PLUSKWY, GRZYB, PLESN, sciany penkaja,. Oferty ktore wystawiaja na stronach https://www.facebook.com/ForAllSeasonsPacking https://www.facebook.com/beyondresources to wszystko AUB van Bergen BV NIE POLECAM!!!!!!!!

Jaaa

WYDRA, WIEMY ŻE TO TY DAWAJ SIANO

Ojjjjjjjj
@byly

Chłopie weź proszę słownik do ręki zanim zaczniesz coś komentować bo aż oczy bolą od tych byków!Sadzac po twojej pisowni to tylko nadajesz się do pracy na kolanach.

Zorientowana
@byly

Troche odwagi Moniko PIlch. Wystepuj pod wlasnym nazwiskiem i plcia!

Nie polecam biura , olewanie pracownika telefonów niepodpisywanie na maile. Pracowałam 2 dni po czym siedziałam w domu 1,5 tygodnia . Gdy już udało się skontaktować z biurem powiedzieli ze praca będzie ale za 2 tygodnie ... pracy nie ma a o pieniądze się upominają . Omijać szerokim łukiem !!!!

Ik
@Kasia

Tej firmie napewno nie zależy na człowieku tylko na zysku, więc przemysl czy chcesz z tej firmy pojechać, opinia negatywna.

Ola
@Ik

Kazdej firmie zalezy na zysku,nie na pracowniku.W kazdej agencji jest tak samo.Ponizanie,upokarzanie i niewolnicza praca.

nigdy więcej
@Kasia

my to samo mieliśmy i co zapłaciłaś

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN