Opinie o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Poznań

Nina

A mnie się tam podoba, jest super atmosfera w zespole i wzajemnie sobie pomagamy...

Fr
@Nina

Spaaaaam??

fghj

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w komentarzu patinki. Nie widzę powiązania pomiędzy formą opisu pracowników na stronie internetowej a atmosferą jaka panuje w tym miejscu. Twój komentarz nie prezentuje ani opinii ani polemiki o pracodawcy, a właśnie po to stworzono ten portal.

UFO
@fghj

Pomagacie sobie w plotkowaniu i szydzeniu z innych? Nieraz słychac było obgadywanie przez CZłonkinie ZArządu innych pracowników i wyśmiewanie ich. I to jest ludzkie? Nie ma jak solidarność babska i 3 sektor!

akuku

rozmawiałam z dwiema osobami luźno współpracującymi ze Stowarzyszeniem - nie byli zadowoleni i też wskazywali na zły klimat wewnątrz organizacji

@akuku

To nie jest stowarzyszenie tylko firma. Pod tym stwierdzeniem podpisałby się każdy z pracowników. Nie ma się co łudzić, że PISOP daje możliwość niebanalnej pracy w słusznej sprawie.

anmage

Poziom złośliwości powyższych opinii jest wprost proporcjonalny do zaangażowania i poziomu pracy osób, które same zrezygnowały lub zostały zwolnione. To przykre, ale niestety prawdziwe. Jeśli to taki trudny Pracodawca, to wyjaśnijcie dlaczego codziennie w pracy pojawia się 30 osób, które obecnie zatrudnia na stałe i drugie tyle, które systematycznie współpracują ze stowarzyszeniem...? Sugeruję samodzielnie przekonać się, jakim Centrum PISOP jest pracodawcą, co ma do zaoferowania, a nie kierować się tym co piszą... Pracuję tu od kilku lat, to moja szczera opinia. PS Pracowałam już w kilku innych miejscachi mam porównanie ;)

@anmage

Analizując to co napisałaś, jeśli poziom złośliwości jest wysoki to wprost proporcjonalnie poziom zaangażowania byłych pracowników również był wysoki. (ale nigdy nie był na takim poziomie by Zarząd był zadowolony).Ja proszę o wyjaśnienie dlaczego w ciągu ostatniego roku odeszło, a nie zostało zwolnionych, 15 pracowników z 30-osobowego zespołu. Takie są fakty na podstawie, których każdy może wyrobić SWOJĄ opinię na temat tego pracodawcy. Nie życzę nikomu, by podjął pracę w tym miejscu i samodzielnie się przekonał o warunkach jakie tam panują, bo naprawdę można się zawieść. Mnie nikt nie poinformował dlatego dobrze, że taki portal daje możliwość przekazania swojej opinii.

patinka
@anmage

Widziałam tam pełnych zapału, kompetentnych ludzi, którzy bardzo szybko gaśli, gdy widzieli, ile się od nich wymaga za najniższą krajową, podczas gdy zarząd robi niezłą kasę na szkoleniach. Każdy widział, że w projekcie, z którego mu płacą jest na to stanowisko znacznie więcej środków niż dostawał (pensję brutto brutto). Tam nikt nikogo nie docenia, nie ma żadnej satysfakcji z pracy. Nikomu nie radzę przekonywać się samodzielnie, jakim PISOP jest pracodawcą, ponieważ to strata czasu, zapału, może i lepszej pracy, a poza tym utrata wiary w trzeci sektor.

Frick
@anmage

Specjalizujecie się w łamaniu prawa pracy w każdym względzie, a zwłaszcza BHP. Pomyślcie o ludziach, a nie tylko o projektach i wyciąganiu kasy z UE.

Koordynator

normalny

typowe. Najgorzej z zarobkami. Nie chcą dać niczego poniżej 1600 zł brutto-nawet jak masz 10 lat doświadczenia. To, co pisano powyżej, to prawda. Nigdy się nie otrzymuje podwyżki, nowi pracownicy są w ogóle pomijani. Starsi oczywiście najlepiej traktowani. Zarząd siebie bardzo dobrze gratyfikuje.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
normal

"Starsi pracownicy" podobnie jak zarząd PISOP nigdy nigdzie wcześniej nie pracowali. Nikt z nich nie wie, jakie są standardy normalnej pracy i płacy, bynajmniej nie pracuje się jak na plantacji. Wyspany i wypoczęty pracownik to nie jest rzeczywistość PISOP.

UFO
@normal

Chyba w kilku miejscach robiłeś/łaś staż o do stażowej pensji przywykłeś/łaś, ale ok. Powodzenia!

mająrację

Tamte opinie to nie przesada. Starsi pracownicy dostali do koordynowania projekty i zasuwają tak, że nie mają już siły. Wszyscy są przepracowani i sfrustrowani. Każdy czeka na okazję, by stąd odejść. Poza zarządem, oczywiście

cowy

ktoś tu kogoś nie lubi, nie przesadzajcie, po prostu nie każdy tam pasuje, zapytajcie lepiej wieloletnich pracowników (a jest ich sporo) o opinie i wtedy podejmijcie decyzję, czy chcecie aplikować o pracę!

fghj

Te komentarz powyżej to szczera prawda. Nie polecę najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora). Ani godziwa praca, ani goodziwa płaca.

dfghjk

Nie dajcie się nabrać na miłe słowa i zapewnienia o podwyżce. Pracuje się na maksymalnych obrotach, a ciągle ma się najniższą krajową. I ciągle się słyszy o tym, że trzeba coś w sobie poprawić, a jak się to poprawi, to może będzie podwyżka.

kitajec

Zgadzam się. Pracownik nie ma nic do gadania. Jeśli się odezwie - szybko mu się udowadnia, że jest do niczego. Idąc tam na rozmowę - warto spytać się o wskaźnik rotacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP - Poznań

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Pl. J. Metziga 26 lok. 6
    64-100 Poznań