ATOS PUHP

Opinie o ATOS PUHP

anonim 2011-05-22 23:11:45
JESTEM ZADOWOLONY I SZCZĘŚLIWY NAPEWNO NIE ZAMIENIŁBYM NA INNĄ FIRMĘ POZDRAWIAM
mark 2013-10-02 15:18:29
Najgorsza firma w jakiej pracowałem,(usunięte przez moderatora) na każdym kroku!!!! za marne grosze poniewierają człowiekiem !!!
ADAM 2014-11-17 22:14:54
FIRMA SUPER,ZARZĄDZANA BARDZO DOBRZE JEST ICH CZWORO, ALE ROBIĄ ZA DZIESIĘCIU , PRACODAWCA GENIALNY, KASA-TYGODNIÓWKI, ZAWSZE BLISKO PRACOWNIKA NAPRAWDĘ AMERYKA W POLSCE.
sprawiedliwa ocena 2016-06-26 08:24:58
Dużymi literami pisze właścicielka firmy.Najgorsza firma to za mało:brak terminowych wypłat raczej zaliczkowe i z potrąceniami, rejestracji pracowników,zapłaty za urlopy wypoczynkowe i chorobowe.Przychodzisz na 6,30 liczone od 8 lub 9tej Jesteś w pracy 12godzin zaliczone 8 godzin po 8zł praca na powietrzu wody nie dostaniesz.Jesteś bez zawodu masz dwie lewe ręce i nałogi to praca dla ciebie.Kumpli do kieliszka znajdziesz.Kto coś umiał dawno z tej firmy uciekł.Krzyki wyzwiska ze strony właścicielki brudasy ,nieroby.Inspekcia pracy powinna założyć stałą kontrolę nad tą firmą.

Zostaw swoją opinię o ATOS PUHP - Biłgoraj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOS PUHP