Opinie o Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel w Białystok

Ppp Nowy wpis

Zadufana, nieuprzejma osoba. Nie pamięta w jakim celu przyszedł pacjent. Sama mocno schorowana, obolała osoba.Nieprofesjonalnie prowadzi rozmowę podczas zabiegu. Niegrzeczna, obraża pacjenta niewybrednymi uwagami. Straszy.Filarem gabinetu jest masażysty-świetmy fachowiec. Ocena przestrzegania higieny - 0.

Magda Nowy wpis

Czy gabinet przyjmuje na asystenta ?

Krystyna Nowy wpis

Do gabinetu p. Anieli Kuptel trafiłam po zdjęciu gipsu z prawej ręki, która była unieruchomiona przez 7 tygodni z powodu złamania z przemieszczeniem dalszej nasady kości promieniowej .Ręka wyglądała okropnie. Zrosła się z przemieszczeniem, była opuchnięta, palce sztywne, do tego ostry ból. Pani magister natychmiast oceniła sytuację i wdrożyła program rehabilitacji. Zajęła się nie tylko nadgarstkiem, ale również stawem łokciowym, barkiem i górnym odcinkiem kręgoslupa szyjnego. Codziennie serwowała różne zabiegi, mój pobyt w gabinecie trwał czasami do 2 godzin i dłużej. Efektem czterotygodniowej rehabilitacji było odzyskanie lepszej sprawnosci ręki, znikła opuchlizna i sztywność palców,a także zmniejszył się ból. Życzliwe podejście , zaangażowanie i fachowa pomoc przywróciły mi nadzieję na odzyskanie zdrowia. Serdecznie pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Stanisław Kisło Nowy wpis

Żona z problemami kręgosłupowo-lędźwiowymi zmaga się od kilkunastu lat.Postawiona diagnoza korzonki.Przez wszystkie lata była leczona przeważnie farmakologicznie,różnego rodzaju zastrzyki,maście rozgrzewające a ostatnio nawet jakieś zabiegi.Wszystkie te działania przynosiły ulgę ale na krótką metę.Początkowo bóle pojawiały się dwa trzy razy do roku ale w ostatnich dwu latach praktycznie co dwa miesiące a ostatnio nawet częściej.Żona przy ostatnich atakach nie mogła się w ogóle poruszać,były wizyty domowe lekarza,pielęgniarka przychodziła robić zastrzyki a ja dźwigałem żonę do ubikacji bo sama nie była w stanie dojść.W takiej sytuacji rysował się naprawdę czarny scenariusz,wózek inwalidzki i życie w ciągłym bólu.Przy ostatnim rozpoczynającym się ataku chyba opatrzność skierowała nas do gabinetu pani mgr.Anieli Kuptel. Jakie było nasze pozytywne zaskoczenie gdy po szczegółowym badaniu,trafnej diagnozie i zaleceniach po kilkunastu sesjach zabiegowych bez używania środków farmakologicznych żona całkowicie stanęła na nogi.Na chwilę obecną nie odczuwa już żadnego bólu.Każdego dnia zabiegi były prowadzone dokładnie według zaleceń pani mgr.Anieli Kuptel i pod jej nadzorem,niektóre zabiegi wykonywała osobiście.Każdorazowa sesja zabiegowa trwała bez żadnych przerw do trzech godzin.Obydwoje z żoną jesteśmy ogromnie wdzięczni za przywrócenie zdrowia i z całego serca polecamy podobnie cierpiącym panią mgr.Anielę Kuptel i jej Gabinet Rehabilitacyjny.Należy jeszcze koniecznie dodać że spotkaliśmy tam ogromną życzliwość ,zrozumienie i ciepło.

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni, odpowiedzialni, profesjonaliści . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0 Najbardziej podobało mi się w ciepłe ze zrozumieniem podejście pracodawcy do pracowników i pacjentów Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel: Najbardziej nie podobało mi się w brak Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel:

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel - Białystok

• Jak się pracuje w Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel

Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel