AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Ela

Dzięki za informację, rozważałam złożenie aplikacji bo obecnie mają nabór, ale .... po przeczytaniu opinii na goworku.... nie ukrywam, że jakoś słabo ta firma się prezentuje chyba.. Możesz mi napisać ile konkretnie handlowiec dostaje wynagrodzenie, jaki samochód (marka, rocznik, przebieg), czy plany, które ma wykonać ph są realne czy oderwane od rzeczywistości?

On

Firma dobrze działa. Wiedzą co robią. Jest trudno bo i czasy trudne. Brak białka krajowego powoduje że jeszcze rok-dwa mam zna będzie importować towar z GMO

Były pracownik 123
@On

I tak importujemy, a póki jest rzepak, groch, słonecznik i łubin to krajowego białka nie zabraknie. Oczywiście że wiedzą co robią- w końcu żeby zarabiać kasę, trzeba mieć łeb na karku ???? wszyscy mają trudno i spadły obroty większości firm, także żadne wytłumaczenie

Maria
@On

Rozumiem, że Ty pozytywnie oceniasz pracę w Agroloku, możesz powiedzieć, co uważasz za największą zaletę? Piszesz, że jest trudno, czy coś zmieniło się w firmie przez pandemię, czy może już wcześniej?

rozważam aplikację na PH

Witam, może ktoś zdradzić sekret i napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć na pczątek na stanowisku PH? I jakie auta daje firma? Rozliczenie paliwa ryczałt czy zwroty?

Airwaves
@rozważam aplikację na PH

Teraz pewnie w okolicach (usunięte przez administratora) na rękę. Berlingo + karta flotowa. Za prywatne kilometry stawka ustwowa coś ok. 80gr za km. Z tego co pamiętam potrącają to z premii albo wystawiają faktury. (usunięte przez administratora) Żeby nie było, że wszystko widzę w czarnych barwach, znam kilku obecnych pracowników, którzy chwala sobie pracę... Ale tu mam na myśli pracę w formie rozmów z klientami (usunięte przez administratora).... I kolejne ale "kasa leczy". Mimo, że firma robi dużo, żeby potrącić premie to przy dobrym rejonie i dobrej sprzedaży można fajnie zarobić. Nie są to jednak pieniądze nieosiągalne w innych firmach, gdzie traktują człowieka jak człowieka.

Oli
@Airwaves

Czy kujawsko pomorskie to „dobry” teren ???

krr
@Oli

jest ok, dużo rolników i klientów, ale konkurencja nie śpi

W.

Gdy dwa lata temu rozglądalem się za pracą, zauwazyłem ogłoszenie na reprezentanta. Bylem sceptycznie nastawiony. Wszystko zmieniło się po rozmowie rekrutacyjnej. Jasne warunki umowy, podstawa plus premia, zadania do wykonania jak to w handlu. Cały czas ucze sie nowych rzeczy. Klienci jedni pogadają, inni roznie bywa. Przełożona jest ok, jak trzeba pogada, pomoze. Nie narzekam

Pracownik z terenu

Składając cv do Agroloku 1,5 roku temu zaglądnąłem tutaj na GoWork. Czytając opinie mało co zrezygnowałem z wyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną i to by był duży błąd... Praca jak każda jeśli ktoś chce pracować i coś osiągnąć to polecam! trochę chęci i naprawdę fajnie można zarobić. Najniższa krajowa podstawa? Ja dostałem na próbny 3000 brutto (w tym czasie najniższa krajowa 2600brutto) a po okresie próbnym odrazu wskoczyła na 3300. Oczywiście w pracy PH wypłatę kształtuje premia w miesiącach nie sezonowych spokojnie tej premii jest drugie tyle copodstawy w sezonie podstawę brutt pomóżcie x 3 a nawet 4... Praca jak ktoś robi swoje i chce zarobić to polecam w 100% a myślę że negatywne opinie są osób które po prostu nie trafili w branże rolnicza, nie poradzili sobie z ogarnięciem materiałów i wylewają żale tu na forum Pozdrawiam zadowolony pracownik

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Ludzie w pracy ok, warunki też ok. Praca w handlu do łatwych nie należy niekazdy sie odnajdzie. Klienci są różni i trzeba być przygotowanym również na negatywne reakcje ludzi. Dla mnie ok, z każdym idzie się dogadać. Pakiet medyczny na plus

Patryk

Witam. Co możecie powiedzieć o pracy na magazynie? Widziałem świeże ogłoszenie. Trzeba się urobic po łokcie czy nie jest źle? I czemu proponują umowę zlecenie? Czy zlecenie tylko na początek a później umowa o pracę? Dużo nadgodzin w sezonie? Pozdrawiam

Czarek

Czyżby ktoś firmy pomylił? Dla mnie to firma w której chce się pracować i szanują ludzi, polecam!

Ola
@Czarek

A wiesz może czy przyjmują na stanowisko handlowiec stacjonarny?

Ona
@Ola

Zadzwoń do rekrutacji, przecież głowy Ci nie urwą przez telefon, i zapytaj czy możesz przesłać papiery...

Kandydat na ph

Witam wszystkich. Dziś zadzwoniła do mnie Pani i poinformowała, że jutro ktoś do mnie zadzwoni przeprowadzić rozmowę. Mam kilka pytań:1.czego spodziewać się na rozmowie?(dodam ,że nie ma doswiadczenia w sprzedaży dopiero zaczynam studia w tym kierunku)2.czy warto podejmować prace w tej dirmie i zdobywać doświadczenie? 3.jeżeli zaproszą mnie na rozmowę to czy warto jechać prawie 500 km do siedziby firmy (po rym co tu czytam zaczynam mieć coraz więcej watpliwosci).pozdrawiam wszystkich

byly kandydat
@Kandydat na ph

ja jechałem 140km, wszystko super fajnie pięknie, rozmowa niby też, odpowiedź w ciągu 2 tygodni ale niestety cisza.. dzwonię pytam 1...sprawdzą dadzą znać ...nic.....dzwonię 2... niestety ale przerywają rekrutację dowiadywać się poźniej...dzwonie po kolejnych 2 tyg już 3 !! raz ! Pani że tak,że sprawdzi da znać. Koniec końców do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi, oczywiście zakłam że z jakiś względów może im nie odpowiadałem ale chodzi o podejście i braku odpowiedzi a zarazem stratą czasu i paliwa w zamian nawet nie dostajesz głupiego maila że dziękujemy. Nie polecam. A czy warto jechać 500km to sam odpowiedz sobie teraz

Halo

Czy teraz przyjmują do pracy na stanowisko handlowiec stacjonarny?

S

Tak. A jak są konflikty to starają się jakoś temu zaradzić. Wszystko nastawione jest na to by się dogadywać.

Mikołaj

Dlaczego Twoje zdanie o AGROLOK jest negatywne, możesz powiedzieć coś więcej? Ciekawi mnie ile tu można zarobić i jakie obowiązki ciążą na pracownikach, liczę że powiesz mi coś na ten temat.

Marek345

Witam Zwracam się z prośbą o informację na temat pracy w AGROLOK na stanowisko Przedstawiciel Terenowy Jakie są wymagania,obowiązki, zobowiązania, czas pracy itp. Dziękuję i Pozdrawiam

Były Terenowy

Firma jak wiele, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli trafisz na fajnego współpracownika jakoś popracujesz nawet w kiepskie dni. Szkolenia (usunięte przez administratora)handlowe na dobrym poziomie. Pensja zelezy w głównej mierze jednak od terenu na którym przyjdzie Ci działać w drugiej mierze dopiero od twoich zdolności handlowych, brak jakiś różnic w wynagrodzeniu w związku z konkurencją na terenie itd. Zmiany jakie idą w ostatnim czasie w mojej opinii negatywne, wogole nie współmierne z branżą Agro. Zakaz handlu z klientami aktywnymi, blokada handlu z klientami wypłacalnymi jednak bez zabezpieczeń, tyczy się również okresu tak zwanego sezonu. Co do kontroli to tak jak mówią jeśli są zamówienia nic innego bardzo ich nie interesuje z drugiej strony utrudniają ich uzyskanie więc jakiś impas jest. Przełożeni zazwyczaj z tych jak nie ma się o co czepnac to o cos trzeba w końcu ich praca. Polecam firmę osobom które chcą spróbować swoich sił w ciężkich warunkach pracy z klientem, a raczej odradzam tym którzy liczą, że przyjdą zarobią i się nie narobią.

Proces rekrutacji to jakaś kpina. Zadzwoniła do mnie Pani zadała 3 pytania, na które miała odpowiedź w CV. Dodatkowo ile chce zarabiać. Po tygodniu ta sama Pani dzwoni i zaprasza na drugi etap do siedziby firmy oddalonej o 450km. Zapytałem czy zwracają koszt podróży Pani miała oddzwonić tego samego dnia lecz minął tydzień, a ja dalej czekam!

janek

Witam, może ktoś napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć na pczątek na stanowisku PH? Jakie auto daje firma? Jak jest z urzytkowaniem auta po pracy (prywatnie)??

Nikita

Chciałabym się dowiedzieć czy warto związać się z tą firmą tzn jakie zarobki prowizję oraz atmosfera ponieważ takie rzeczy oferują. Dziękuję za odpowiedź.

Arek

Dzień dobry, jestem kandydatem na stanowisko handlowca stacjonarnego. Chciałbym dowiedzieć się jak w praktyce wygląda ta praca? i jak w praktyce można zarobić w tej firmier?

witam, chciałem zapytać ile trwa szkolenie na samym początku? Czy jest płatne ?

on123
@Nowy

Tydzień czasu , tak jest płatne od pierwszego dnia masz podpisaną umowę o pracę .

Bolo
@on123

Nie prawdę umowę podpisują po szkoleniu w ostatnim dniu kiedy odbiera się auto i resztę sprzętu . A robią tak dla tego ze podczas szkolenia mogą tobie podziękować za współpracę bo np nie spodoba im się jak mrugasz oczami

On123
@Bolo

Jak ja się zatrudniałem owszem sprzęt i auto dostaliśmy w przed ostatni dzień szkolenia, ale umowa pierwszy dzień na wejściu. Nie sądzę żeby to się zmieniło i wpuścili by kogoś na szkolenie bez umowy.

Rafał

A czy nadgodziny są płatne ? I jak liczymy czas pracy ?

wąs

DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ SPRÓBOWAĆ I DLA TYCH CO HEJTEM OD NICH TRĄCA . Agrolok jak każda firma handlowa chce zarabiać i to jest normalne. Uczy ludzi bez doświadczenia, ale nie można nauczyć agrotechniki nikogo w tydzień ani żywienia w dwa tygodnie ale można pokazać jak handlować. Na wszystko trzeba czasu. Wyobraź sobie, że masz firmę i zatrudniasz kogoś kto jest zielony w tym co ma robić???? starasz się pracownika nauczyć jak najlepiej ale nie w nieskończoność. Albo łapie albo nie. Więc większość hejterów to byli pracownicy co wolą zbierać złom, albo wykonywać inne jałowe prace aby było łatwo i parę groszy wpadło. Idź spróbuj, zapewne nie będzie łatwo ale jak Ci się powiedzie to i kasa i zadowolenie klientów i ludzie których tam poznasz (nie mówię że wszyscy) będą nakręcać Twój dorobek i zarobek. Nawet w pięknym mieszkaniu trafią się komary i muchy tak jak na tym forum, ale cóż bez bzykana świat nie pójdzie do przodu :)

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 27 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.