AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Głupoty

Co ty chłopie za głupoty gadasz, ze handlowiec z każdej firmie nie cieszy się poważaniem? W każdej normalnej firmie handlowiec ma poważanie dlatego, ze to handlowiec zarabia na firmę, to w działach handlowych firm zarabia się najwięcej i nie bez powodu. To handlowiec przynosi informacje bezpośrednio z rynki i wpływa na rozpoznawalność marki. To, że firma oczekuje wyników to sprawa normalna, nie sprzedajesz = firma nie zarabia = jesteś nierentowny. Mówię jednak o normalnej firmie, która szanuje pracownika, dba o jego narzędzia pracy i pozwala mu się rozwijać, Agrolok do takich firm się nie zalicza.

@Głupoty

Kiedyś tak było może, jak firmy wchodziły na rynek, lata 90. Wtedy było eldorado i może ten handlowiec był ważniejszy. Zarabiał dużo, zdobywał rynek. Zarabiali niektórzy 5-10 razy tyle co na etacie. A dziś ten co na etacie ma podobnie jak ten handlowiec, ewentualnie niewiele mniej. Kwestia ile sprzedaje handlowiec. Po 7-10 latach pracy a nawet krócej budowano domy. Dziś wybudujesz dom powiedzmy za 1 mln zł pracując jako handlowiec? Po 7 latach np. Dziś rynek jest zdobyty, za dużo z tego tortu nie urwiecie. Obrót Agroloku nie urósł od Was w terenie w sposób niebotyczny. Było 1,2 mld z 10 lat temu, jest 1,5 mld-jakoś tak. O ile urosło? I pewnie wzrost nie jest od samej sprzedaży handlowców. Zgadzam się że handlowców się nie docenia dziś, dlatego poza młodymi, do 30 lat, nikt tego nie chce. Ktoś starszy tego już nie weźmie.

@S

Tak naprawdę w Agroloku, poza paroma osobami, kasy za dużo nie uzbierasz. Chyba że mówimy o życiu typu rachunki, na jedzenie, czasami coś do ubrania. Skromne wczasy w lipcu. I musisz mieszkać blisko firmy bo paliwo teraz po 7 zł litr. (usunięte przez administratora) Witaj w Polsce.

S

W każdej firmie uczysz się w czasie wolnym, bo szkolenie jest tylko ogólne+materiały do przyswojenia. Produkty oklejone taśmą Agrolok są pełnowartościowe, np. wózek widłowy uszkodził worek przy załadunku. Czy to powód by towar wyrzucić do kosza? I tak rolnik za chwilę rozsypie zawartość na polu i worek i tak będzie do wyrzucenia, niepotrzebny.

NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ ZADAŁEM PYTANIE CZEMU JEST TAKA DUŻA ROTACJA WŚRÓD PRACOWNIKÓW? PANI NIE POTRAFIŁA ALBO NIE CHCIAŁA ODPOWIEDZIEĆ. ZASTANÓWCIE SIĘ TO O CZYMŚ ŚWIADCZY.

Artek
@Kandydat

Mnie też to zastanawia.

TOTOTO

Nie polecam firmy,człowiek robi 300 km w jedną stronę żeby udać się na rozmowę ,a na miejscu nawet nie zaproponowali kawy/herbaty/wody, kpina a nie firma

@TOTOTO

Kolego, zostałeś zaproszony na rozmowę, a nie na kawę lub herbatę. Nie było odwagi odezwać się z pytaniem czy można czegoś się napić, ale masz jaja żeby swoje żale na forum wylewać?

S

Czasami wodę proponują. Mi zaproponowali. Na ogół w firmach na sucho jest rozmowa. Nie wiadomo czy Cię zatrudnią, a tu jeszcze herbaty, kawy. Chociaż fajnie byłoby jakbyś sobie pracował, a tu telefon-chodź, catering przyjechał, jemy. Przerwa. I na koniec po oranżadzie do popicia. Trochę pod tym względem jest na sztywno. Ale tak jest w firmach. Kiedyś w 1 firmie przyjechał autor podręczników-to mu w "styropianie" zamówili obiad za kilkanaście złotych. Niestety po niemiecku, z chłodną kalkulacją, a nie po rosyjsku-że ugina się stół.

S

Chociaż trzeba przyznać że raczej to sadzenie się, to nie tyle wynika z ludzi, co ze sposobu rekrutacji, tych etapów. Jak w jakimś teleturnieju, emocje rosną. Zadzwonią, nie zadzwonią. Zaś jak już tam jesteś to są normalni. Przecież mi mogli powiedzieć, mamy Cię jednego, przyjdziesz do pracy? Albo -było dziś 5 osób, Pan był sensowny(usunięte przez administratora)zapraszamy. Po co te etapy. Po co te etapy. I tak każdego trzeba wdrożyć, bo ma nowe obowiązki.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Moi drodzy Ci zwłaszcza Ci którzy są byłymi pracownikami i sieją jad . Prawdą jest że każdy pracodawca ma wymagania i może oczekiwać od nas nawet dużoo i wiele wiecej niż potrafimy zrobić ale czy lepiej by było gdyby nic nie wymagał -błagam . Odkąd pracuje w firmie zawsze robie to co jest wymagane , fakt nie wszystko na 100% ale staram się wykonywać swoje obowiązki tak aby to co robie przynosiło satysfakcje i mi i pracodawcy . WIĘC INFORMACJA dla byłych pracowników i dla kandydatów jeżeli ktoś nie pracuje tak jak należy nie zostaje w tej firmie , jeżeli ktoś wymyślił sobie plan na życie taki ,że przyjdzie posiedzi bądz pojeździ przez kilka godzin i wróci do domu i tak przez 365 dni w roku ,dodatkowo otrzyma za to wynagrodzenie to przepraszam ale to nie tu ,myślę że gdyby ta firma chciała zostać Caritas to nie zajmowała by się handlem . Szczerze z serca polecam prace w tej firmie dla tych którzy chcą pracować z satysfakcją , zadowoleniem , którzy chcą przychodzić do pracy z uśmiechem na buzi i czuć z niej satysfakcje .

abc

Zgadzam się w stu procentach

Zofia

Nie za bardzo rozumiem, wynagrodzenia w ogóle nie rosną w Agroloku? Nie można ubiegać się o jakąś podwyżkę? Pensja wynosi cały czas tyle samo? Rozwiniesz ten temat? :P

Byly

Gwarantuje że nie jesteś na handlu firma teraz zmiany robi kasę z premi bierze bo coś sobie wymyślili. Miałem składać CV ale kolega który tam pracuje jak zaczął opowiadać to masakra. Codziennie zmiana w pracy i do końca nie wiadomo o co chodzi... Odradzam pracę CV poszło gdzie indziej

Kkkk

Czy tam już nikt nieche robić ze kobiety chcą zatrudniać na magazyn ??

Rolnik

(usunięte przez administratora)Niby że sprzedają nawozy cenowo delikatnie taniej ale koniec z końcem naliczaja więcej Sprzedają produkty na raty po dolczeniu odsetek a przy delikatnym spóźnieniu z płatnością dopierdziela takie odsetki że się odechciewa piszą odrazu pozew do sądu o zapłatę firmy nie polecam!!!!!!Nie dajcie się nabrać na ich mile slowka (usunięte przez administratora)

Ona
@Rolnik

czy dobrze rozumiem, że nie dość, że bierzesz nawozy z płatnością na długi termin to jeszcze dziwisz się, że cena zamówienia przez to wzrasta? i że jak po kilku miesiącach nadal nie płacisz to firma wysyła upomnienie? fascynujące ;)

Jan
@Rolnik

Jak tobie nie płacą za towar to pewnie wysyłasz smsy z życzeniami. Masz długie terminy od tego by brać płatność na kiedy jesteś pewien. Jak nie jesteś pewien to się nie kupuje proste

Jffbjjh

Ile można zarobić na magazynie bo podobno słabo ??

Przyszły pracownik?

Czy ktoś może powiedzieć coś o przebiegu II rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko doradcy ds. Żywienia i coś o tym stanowisku?

Jestem po rozmowie. Otrzymałem jasne odpowiedzi na wszelkie pytania. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Zwłaszcza dotyczących wynagrodzenia. Wszystko jest powiedziane jasno. Jeśli ktoś godzi się na 3000 zł podstawy to tyle dostaje. Taki los żółtodzioba. A swoją drogą to w dzisiejszych czasach nie da się pracować jako przedstawiciel za mniej niż 4000 zł netto + prowizje lub premie. W Biedronce, którą pozdrawiam zarobić można więcej.

Handlowiec

Jak obecnie wygląda praca PH oraz wszelkie jej aspekty? Warto aplikować czy omijać? Szukam firmy w której można się rozwijać a wyniki są doceniane...

S

Ale Zubra macie fajnego. Ilekroć jadę obok w nocy, działa to na wyobraźnię. Takie monstrum. Wieś Osiek totalnie zmieniła oblicze. I delikatny zapach kukurydzy. (usunięte przez administratora)

Janek z Mazur

Jaki teren najgorszy dla PH z firmy Agrolok ?

Bezpośrednia osoba

Wpis grzecznościowy .Polecam .mimo ,że są różne opinie co do pracy w tej firmie A ja sądzę, że warto spróbować .Kazda praca daje nam jakieś doświadczenie .

Mikołaj
@Bezpośrednia osoba

A jak oceniasz ogólnie pracę w Agroloku? Możesz napisać co sądzisz o poziomie wynagrodzeń? Ile można tu zarobić na początku?

m.

Pracuję w firmie jakiś czas. Jestem zadowolony

Mikołaj
@m.

Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Czy możesz wymienić największe atuty tego pracodawcy? Co podoba Ci się w Agroloku, a co ewentualnie można Twoim zdaniem nieco usprawnić? :)

EDI

sprawa jest prosta, jeśli pracujesz, starasz się, masz głowę na karku, kojarzysz fakty i znasz się trochę na branży to na pewno zauważysz efekty w postaci zarobków oraz przyjemnie spędzonego czasu podczas pracy ,który da satysfakcje. Pracownik

ani nie pracownik neutralna o

Sprostowanie firma mimo swojej częstej rekrutacji daje swojemu pracowniką dużo funkcji rozwijania się bo osoba która nie miała nigdy do czynienia z tematem jak prowadzenie rozmów telefonicznej i jakich kolwiek prac związanych z nabyciem przyszłych klientów po dłuższym czasie pracy jest dumny ,że cokolwiek osiągnął więc komentarz typu coś tam nie polecam bo coś to tylko wyłącznie gadanie kogoś jaka firma jest zła bo coś komuś nie wyszło , nie powinno się obwiniać żadnych firm trochę szacunku bo wkoncu ktoś nam daje pracę, a winni jesteśmy my za to ,jak pracujemy i ile z siebie dajemy pieniądze nam z nieba nie spadną A w dzisiejszych czasach mieć szansę pracować chociażby w takiej pracy jest szczytem .Nie ukrywając też miałem złą opinie co do tej pracy bo słyszałem różne historyjki ... Ale mimo trzeba tak naprawdę doświadczyć samemu i wtedy mieć uwagi A tak słuchać innych nigdy nikt z nas nie dotrwa niczego .Polecam każdy zasługuje na szansę i szacunek .

Czy AGROLOK SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zdzicho

Tak.

@Zdzicho

A jakie? Mnie akurat interesuje stanowisko pracownika magazynowego, na które trwa aktualnie rekrutacja. Czy pracuje się zmianowo? Czy grafik jest ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem i można podawać swoją dyspozycyjność w konkretne dni? :)

Zdzicho
@Zofia

Nie pracuję na magazynie, więc nie wiem.

Xxx
@Zofia

W sezonie często po 12 godzin bez planowania z wyprzedzeniem niestety. Często rano dowiadujesz się że dziś trzeba zostać np 10- 12 godzin a nie 8. Przynajmniej na magazynie w Golubiu- Dobrzyniu tak jest

Kamil

Witam Ktoś coś opowie mi na temat pracy przedstawiciela handlowego jak to wygląda z ich wymaganiami.

Zofia

Czy jeśli chodzi o pracę na magazynie w Agroloku, to czy za wyrabianie danych norm są jakieś premie? W ofercie pracy jest tylko wzmianka o terminowości wypłat a ja bym się chciała dowiedzieć - ile wynoszą wypłaty? I co się na nie składa? :)

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 27 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.