AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Twoja stara

Pracuje w Agroloku, ale nigdy nie rozmawiałem z rolnikami bądź sadownikami. Dyrektorem cię mieli zrobić?! Chyba dyrektorem parkingu, na więcej nie nadajesz się.

@Twoja stara

Wdawanie się z użytkownikiem @Sławek chyba nie ma najmniejszego sensu. Proszę Cię, żebyś po prostu skupił się na przedstawieniu innym użytkownikom tego, jak z Twojego punktu widzenia wygląda praca w AGROLOK. Czy wszystkim tam pracującym przysługuje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Kamil
@Paulina

Bezpłatna opieka medyczna to na NFZ. Tu chyba nie ma czegoś innego.

@Kamil

Dziękuję Ci za odpowiedź. Jak rozumiem - jesteś pracownikiem w AGROLOK. Może w związku z tym zechciałbyś, w sposób niewymuszony i przede wszystkim merytoryczny, opowiedzieć Nam o jeszcze innych warunkach pracy w tej firmie? Jak wygląda tam kwestia wynagradzania oraz premiowania pracowników?

Sławek

Ja do Was nic nie mam w sumie, czasami jak to między ludźmi mnie wnerwiacie, ale na ogół działania ludzi wnerwiają a nie sami ludzie. Właściciel mi pasuje i reszta w sumie też, ale jak sięgnę do 2003 r. kiedy zaczynałem pierwszą pracę i w późniejszych latach to mi brakowało pracy zadaniowej na dobrym stanowisku. Niestety takich stanowisk jest mało, statystycznie potrzeba dużo ludzi na normalne stanowiska pracy. A zadaniowość kojarzy się słabo, z tym że coś robisz a nie wiadomo jakie będą efekty. Z drugiej strony dzwonisz do klientów i też nie przewidzisz efektów. Ja też nie przewidziałem że artykuł w 2017 r. "od serca" w sumie spowoduje że obecnie miasto Brodnica szuka inwestora do budowy kina. A podobno to 21 radnych dba o interesy mieszkańców. Pytanie na ile jesteście to w stanie przeskoczyć, te realia rynku pracy (często praca biurowa lub "wyrobnictwo" w terenie) i zasad, które obowiązują w każdej firmie? Tak jak w życiu mimo dobrych chęci są też sztywne zasady, gdzie "święty Boże nie pomoże"

Sławek

Chcecie o Agroloku: -firma dobra, bo słucha pracowników stąd ma 4 gwiazdki, bo gdyby nie słuchała byłoby 2,5-3 -płace-ok 300-400 zł wyższe (biorąc pod uwagę szeregowe stanowiska) niż średnio w firmach o których wiem i mogę porównać -pracy dużo i nie ma czasu na zbędne myślenie; największe tempo pracy z firm gdzie pracowałem. Stąd nie wszyscy to tempo wytrzymują bądź kalkulują wezmę coś spokojniejszego, za 400 zł mniej -firma dzieli się zyskiem, zaś dla mnie nieco swobodniej powinni podchodzić do gotówki, a nie tylko czy się opłaca czy nie opłaca? Nie każdy takich lubi gdzie jak go odwiedzisz (mówię o sytuacji jak do bogatego w gości przyjdziesz) to Ci 2 kawałki ciasta i herbatę postawi na stole. I to 2 nie za duże kawałki, abyś "nie pękł" -miło wspominam czas w Agroloku bo czegoś się nauczyłem, zaś szkoda że zorientowałem się szybko że nie jestem żadnym dyrektorem. Choć rekrutacja i rozmowa choćby z dyrekcją tak mi wyglądała. To jednak w wielu firmach jest obecne-ogłoszenie o pracę to jedno a realia pracy to drugie.

@Mirek

to kto w końcu rozlicza PH w Gołubie? Kto jest bezpośrednim przełożonym PH?

Kamil
@@Mirek

Każdy PH ma swojego przełożonego.(usunięte przez administratora)

@Kamil

Czyli ty stwierdzasz że zarząd spółki nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu działalności, bo to zarząd wybrał dyrektorów do każdego działu i każdy kierownik jest na swoim miejscu bo to decyzja zarządu. Mimo to że nikt na niczym się nie zna, jakimś cudem firma jest największym dystrybutorem nawozów w Polsce, zatrudnia blisko 1000 osób i ma milionowe obroty?! To wynika z twoich słów. Więc ja tobie życzę, znawco, założyć własną działalność i na pewno będziesz 100% lepszy od Agroloku. Bo ty się znasz, tak? ;)

@Kamil

Ja bym tutaj odróżnił działalność PH od działalności działów: nawozów, zbóż itp., które są czymś odrębnym i które robią "te główne miliony" Aby nadzorować PH wystarczy patrzeć na słupki (czy idzie sprzedaż) i na GPS-czy jeździ dana osoba. Do czego wiedza handlowa tu jest potrzebna?

Pan prezes

Ja ciebie o nic nie pytałem. Ja , w odróżnieniu od ciebie, pracuję w tej firmie.

Sławek

To normalni ludzie, wykształcenie nie jest czynnikiem dominującym w firmie, aby coś robić. Wbrew pozorom działania które robisz w firmie są powtarzalne. Firma sprzedażowa kieruje się głównie obrotem którego dostarczasz, a nie wykształceniem z którego czasami nic nie ma dla firmy. Choć pro forma wyższe trzeba mieć będąc dyrektorem.

@Pan prezes

Skoro jesteś pracownikiem firmy AGROLOK, to chyba byłoby najlepiej, jakbyś nie wdawał się w tego typu dyskusje, a zaczął opisywać zarówno warunki, jak i samą specyfikę pracy w tejże firmie. Pamiętaj, że tylko w taki sposób pomożesz osobom, które rozważają aplikowanie do niej. Czy macie tam dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Pan prezes

Ty jedynie na forum bajerowac potrafisz, więcej nic. A ile ja zarabiam ... cię powinno obchodzić. Dostałeś kopniaka, a teraz siedzisz tu , jak pies pod bramą i szczekasz.

@@Mirek

Jak ja byłem w Agroloku to zwierzchnikiem PH była wiceprezes.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Airwaves

Pracowałem w firmie Agrolok jako PH jakiś czas i dlatego chciałbym podzielić się z Państwem moimi wrażeniami oraz opinią na temat wyżej wspomnianej firmy. Od początku: Proces rekrutacji przebiega bardzo szybko i sprawnie, bez większych problemów i trudniejszych pytań. Od początku budziło to mój niepokój, jednak zaryzykowałem. Po przyjeździe do firmy w celu podpisania umowy spotkałem się z pierwszą ścianą, a mianowicie bardzo nieprzyjemnymi osobami w dziale kadr, ale to można jeszcze zrozumieć. W tym momencie należy wspomnieć o tygodniowym szkoleniu w firmie. Agrolok opłaca tygodniowy pobyt w hotelu... Chociaż hotelem tego nazwać raczej nie można, warunki nie są najlepsze, oprócz tego w pokoju jest się z kimś jeszcze, więc przez tydzień nie masz prywatności. Wyżywienie we własnym zakresie. Tygodniowe szkolenie dotyczy programu na jakim odbywa się praca w firmie Agrolok, w rzeczywistości uczysz się wszystkiego i niczego, bo po szkoleniu i tak niewiele potrafisz. W praktyce okazuje się, że większość z tego co Pani od szkoleń Ci przekazała nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A i pod żadnym pozorem nie próbuj wyrazić swojego zdania, ani podważyć zdania szkoleniowca. Samochód - Citroen Berlingo(usunięte przez administratora) Auto do celów prywatnych? Owszem 83gr za km. O pracy: Twoim zdaniem jest głównie weryfikacja klientów, wypytywanie sąsiadów jak sie powodzi sąsiadowi. Handlujesz przy okazji. Pracujesz najpóźniej do godziny 17. Jeżeli po 17 wciąż będziesz w trasie policzą Ci prywatne km. W czasie pracy, jesteś cały czas kontrolowany, GPS jest sprawdzany przez przełożonego cały czas, więc trzymaj się zaplanowanego dnia bo będziesz za to ścigany. Masz zrobić 10 wizyt dziennie bez względu na wszystko i nikogo nie interesuje, ze np. gospodarzy nie ma w domach. Z każdej wizyty robisz notatkę, przełożeni każą Ci wpisywać nawet informacje, że klient jest chory i ma grypę albo, ze 2 tygodnie temu zmarła komuś bliska osoba. Jeżeli tego nie wpiszesz, a dowie się o tym handlowiec telefoniczny będziesz miał kontrolę, w jaki sposób utrzymujesz relację skoro tego nie wiedziałeś. Wiedza. Nie trzeba mieć żadnej, Agrolok zrobi ci jedno szkolenie, a potem zaczną wydzwaniać specjaliści z firmy i będą Cie przepytywać przez telefon. Firma uważa, że jak jesteś na urlopie to też masz pracować. Zwolnienie lekarskie? Lepiej nie bo krzywo patrzą, jak jesteś na zwolnieniu to powinieneś wykonywać telefony! Premie? Tu zaczyna się coś pięknego. W Agroloku można zarobić piękne pieniądze, o ile masz dobry rejon. Jak masz kiepski, to Agrolok będzie Ci wmawiał, że słabo się starasz, zaczną Cie jeszcze bardziej kontrolować. Premie potrącają za: urlop, duplikat faktury dla klienta, dłużnika i wiele więcej. Istotne jest, że Ty nie masz nic wspólnego z fakturami, ale jeżeli klient chce duplikat to Ty za niego płacisz. Premia podzielona jest na dwie części, jedną dostajesz co miesiąc druga się kumuluje i dostajesz co pół roku, ale nie licz na nią bo zrobią wszystko by Ci ją potrącić. A i ta druga nalicza się dopiero po roku pracy, więc Agrolok po prostu zabiera Ci premię bo tak mu się podoba... W firmie nie istnieje pakiet socjalny, chyba ze mowa o prawniku - pamiętaj ze wtedy Agrolok zna Twoje problemy i może manipulować Tobą jako pracownikiem. Mulitsport - brak, dofinansowania wakacji - brak, pieniądze na święta - brak. Chyba, ze chcesz kredyt, to po roku firma da Ci na niski procent. Na urlop ogólnie też lepiej nie chodzić, bo źle na to patrzą. Na urlop masz iść wtedy kiedy oni chcą, czyli tylko w okresie świąt. Logistyka - brak, towar potrafi do klienta jechać miesiąc, a klient nie dowie się kiedy u niego będzie, bo jak zadzwonisz do firmy to, jakas Pani odpowie Ci: -"Ale ja nie wiem." Gdy zapytasz co masz powiedzieć dla klienta usłyszysz - "To juz Twoja sprawa". Agrolok nie wspiera Cie jako handlowca. Reklamacje, w Agroloku to nie istnieje. Agrolok się nie myli i nie popełnia błędów, więc wadliwy towar to wina klienta lub Twoja. Część produktów ma reklamę np. Termin ważności 2 lata. Owszem produkt ma 2 lata ważności dla firmy Agrolok, klient może otrzymać produkt, którego termin kończy się za 2 miesiące i nikt nie przyjmie na to reklamacji. Weksle, decyzje do podatku, księgi wieczyste i masa umów to przeszkody w handlu na dłuższy termin i większe kwoty. Podsumowując, Agrolok to firma, z bardzo surową polityką wobec pracowników jak i klientów. Chcą kontrolować wszystko i wszystkich, mają wysokie ceny o brak argumentów za tą wysoką ceną. Ty jako przedstawiciel jesteś ich popychadłem i pionkiem od czarnej roboty, od złych informacji dla klientów i wmawiania klientom, że Agrolok jest najlepszy. Firma robi kasę do 200 km od centrali. Stanowczo odradzam, szkoda Twojego czasu i nerwów. Chyba, że dostaniesz rejon blisko firmy, wtedy coś zarobisz, a kasa leczy.

cień
@Airwaves

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Miałem kilka prac które były ogólnie b. dobrymi pracami ale wszędzie były i te złe oblicza , ale nigdy nie lałem szamba na byłego pracodawcę. Pracowałem zarabiałem i jak znalazłem coś lepszego odchodziłem w pokoju nie paląc mostów. Ale Ty Airwaves to dopiero musiałeś być dobrym pracownikiem ,że taki jad sączysz :) tkz As :) Ciekawe co napiszesz na obecnego pracodawcę jak cię wywali za wyniki :)

cień

Skąd możemy wiedzieć ,że masz duże doświadczenie zawodowe? Skąd możemy wiedzieć ,że po raz pierwszy piszesz opinię ? Skąd możemy wiedzieć ,że będziesz miał czyste sumienie? Skąd możemy wiedzieć ,że nie kłamiesz? Skąd możemy wiedzieć ,że nie jesteś konkurencją? Ale ok nie ma sensu sobie jechać. Mam zupełnie odwrotne doświadczenia w tej firmie. Bądź zdrów :)

Krzyżak
@cień

@cień Ty masz inne doświadczenia Airwaves inne, nie widzę u niego sączenia jadu, napisał prawdę tak jest w Agroloku oczywiście nie tylko tak i oczywiście "królewięta" mają iaczej tyle, że oni nie robią jako PH co najwyżej ich krewni. Pracowałem także w tej firmie jakiś czas, mógłbym o niej powiedzieć wiele ciepłych słów, no ale znam także takie historie, że (usunięte przez administratora) Agrolok ma wielkie aspiracje, tylko, że nadal często zamiast "jakość jest jakoś" (kto oglądał ten wie do czego piję), ale z tymi kadrami chyba się inaczej nie da, a na lepsze nie ma kasy bo obecnie rynek jest pracownika, jak długo nie wiadomo, bo zawsze gdy w Europie gremialnie dochodziła narodowa prawica do głosu kończyło się źle

Jacek1
@Airwaves

Po przyjeździe do firmy w celu podpisania umowy spotkałem się z pierwszą ścianą, a mianowicie bardzo nieprzyjemnymi osobami w dziale kadr, ale to można jeszcze zrozumieć ???? HR / Dobry i skuteczny HR to wizytówka Firmy, skoro w Kadrach gdzie zazwyczaj jest pierwsze wrażenie już nieprzyjemne osoby to co dalej ? Różne mam doświadczenia z korporacji jednak nawet gdy w firmach było źle dotychczas na żadną osobę z HR z firm gdzie pracowałem nie powiem złego słowa a z niektórymi nawet po 10latach rozstania z corpo mam bdb prywatny kontakt mimo setek km od siebie..... blisko firmy, wtedy coś zarobisz, a kasa leczy.

Jacek2
@Airwaves

. W tym momencie należy wspomnieć o tygodniowym szkoleniu w firmie. Agrolok opłaca tygodniowy pobyt w hotelu... Chociaż hotelem tego nazwać raczej nie można, warunki nie są najlepsze, oprócz tego w pokoju jest się z kimś jeszcze, więc przez tydzień nie masz prywatności. Wyżywienie we własnym zakresie. ->>> hotel jeśli nawet 2-3 gwiazdki to okay jeśli faktycznie hotel a nie schronisko etc. :)) lub agroturystyke ;-)) Natomiast to, że pokoje 2-3osobowe to standard nawet w bdb firmach zachodnich. Jeśli nie ma wyżywienia to beznadziejnie słabo świadczy o pracodawcy jak na wstępnym szkoleniu przed 1pensją wymagają od pracownika nie dość, że delegacji to jeszcze własnego wyżywienia (niewiadomogdzie i jak daleko od domu?). Tygodniowe szkolenie dotyczy programu na jakim odbywa się praca w firmie Agrolok, w rzeczywistości uczysz się wszystkiego i niczego, bo po szkoleniu i tak niewiele potrafisz. W praktyce okazuje się, że większość z tego co Pani od szkoleń Ci przekazała nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A i pod żadnym pozorem nie próbuj wyrazić swojego zdania, ani podważyć zdania szkoleniowca. DEMOKRACJA pozwala wyrażać własne zdanie więc tego raczej nie zabronią :)) Samochód - Citroen Berlingo(usunięte przez administratora) Auto do celów prywatnych? Owszem 83gr za km. O pracy: Twoim zdaniem jest głównie weryfikacja klientów, wypytywanie sąsiadów jak sie powodzi sąsiadowi. (A co to obchodzi sąsiada itd.?) Sprzedaję od wielu lat i nie stosowałem takich metod. Są inne SKUTECZNIEJSZE sposoby na zbadanie potencjału. Handlujesz przy okazji.(jak przy OKAZJI? to co jest gł. obowiązkami PH? za co są premie?) aniesz rejon

Jacek2
@Airwaves

Pracujesz najpóźniej do godziny 17. Jeżeli po 17 wciąż będziesz w trasie policzą Ci prywatne km. (czyli kiedy o 16 jestes 200km od domu to sponsorujesz firmę ?) W czasie pracy, jesteś cały czas kontrolowany, GPS jest sprawdzany przez przełożonego cały czas, więc trzymaj się zaplanowanego dnia bo będziesz za to ścigany. Masz zrobić 10 wizyt dziennie bez względu na wszystko i nikogo nie interesuje, ze np. gospodarzy nie ma w domach. Z każdej wizyty robisz notatkę, przełożeni każą Ci wpisywać nawet informacje, że klient jest chory i ma grypę albo, ze 2 tygodnie temu zmarła komuś bliska osoba. Jeżeli tego nie wpiszesz, a dowie się o tym handlowiec telefoniczny będziesz miał kontrolę, w jaki sposób utrzymujesz relację skoro tego nie wiedziałeś. WIEDZA ? czy "ploteczki" sąsiedzkie? Jakie telefony na zwolnieniu? Przecież jak jestem chory to regeneruję organizm i leżę w łóżku by szybciej wrócić do pracy !! Czy to jest ZAPISANE w umowie/regulaminie premiowania że mogą zabrać premię za duplikat faktury? Ludzie czytajcie co PODPISUJECIE i proście na piśmie - skoro firma jest OK (jak część na forum pisze) to przecież List intencyjny i całe warunki premiowania i płacy oraz pracy uczciwie przedstawi. Za urlop potrącać premie? Dziwne .... Jak to jakaś pani powie "ja nie wiem? to KTO jest KOMPETENTNY aby udzielić tej informacji? Przecież chyba jest jakiś zakres odpowiedzialności w firmie? Gdy zapytasz co masz powiedzieć dla klienta usłyszysz - "To juz Twoja sprawa". Weklse? Jakie znowu weksle (jak mi 15lat temu proponowali weksel na seicento wyszedłem z rozmowy....) Jaką PODSTAWĘ proponują BRUTTO dla PRZEDSTAWICIELA ?? Czy są auta 4osobowe ? (mam kilkoro dzieci i skoro chcą pobierać podatki do celów prywatnych -> bez tego nie mogą mi zabrać ani 1PLN jak nie podpiszę , to normalne). Płacić za km prywatne jestem przyzwyczajony ale nie 2osobowym byleSzrotem. Jak 4osobowe będzie nie ma problemu no i zasady floty jasno określone. Co do spalania to dziwne bo tutaj nie znam sprawy by napisać. Ludzie PRACOWNIK ma takze PRAWA nie tylko obowiązki !!!

Jacek3
@Airwaves

skoro KASA leczy to jaką PODSTAWĘ i jaki system premiowy ? KONKRETNIE jest dla PH ? ile powiatów/gmin obsługujesz ? Że 10wizyt dziennie to niewiele wg mnie. Pytanie czy klientów masz nieograniczoną bazę czy jak ? Czy każdy z Twojego terenu jest TWOIM jeśli go pozyskasz ?? Jak 26-05-2018 wejdzie RODO bez zgody klienta żaden telefoniczny kontroler nie będzie miał prawa dzwonić i Cię sprawdzać - kwestia odpowiednich relacji PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO z klientem i zgód marketingowych albo ich braku :)) a klient który kupuje :TYLKO U PRZEDSTAWICIELA bywa lojalny , kwestia relacji i umiejętności handlowych w terenie :)) To co mnie zastanawia to częstotliwość ogłoszeń i bardzo słaba flota jak na taką firmę. Sprzedawać DROGO popieram jak się da/umieją handlowcy itd. jednak za dobrą pracę należy się GODZIWA PENSJA ! (To chyba na tyle, chętnie przeczytam wypowiedzi PRAWDZIWE i konkretne handlowców / kierowników itd.). Proszę o merytoryczne wypowiedzi jak szczegółowo (prócz 10wizyt i Berlingo) wygląda praca PH ?

Xxxx
@Jacek3

Jaka w końcu podstawa netto dla PH i jaki system prowizyjny? Ktoś się wypowie?

pro
@Xxxx

podstawa dla świeżaka (usunięte przez administratora) brutto, netto sobie oblicz. narzędzia do pracy w zestawie, a co do premii sprawa jest prosta im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. nie nastawiaj się w pierwszym roku na kokosy ale w 3 roku będziesz happy.

ABC
@Airwaves

"Tygodniowe szkolenie dotyczy programu na jakim odbywa się praca w firmie Agrolok, w rzeczywistości uczysz się wszystkiego i niczego, bo po szkoleniu i tak niewiele potrafisz. W praktyce okazuje się, że większość z tego co Pani od szkoleń Ci przekazała nie ma nic wspólnego z rzeczywistością." W pierwszym tygodniu uczysz się programu, zasad rządzących w firmie i podstaw pracy RT. W praktyce wygląda to tak, że wielu reprezentatów faktycznie niewiele pamięta. Częściowo to wina chaotycznie prowadzonego szkolenia, a częściowo samych pracowników (olewają szkolenie). "A i pod żadnym pozorem nie próbuj wyrazić swojego zdania, ani podważyć zdania szkoleniowca." To niestety prawda, pani, która prowadzi szkolenia to temat na oddzielny artyków (w nowoczesnej firmie, która szczyci się swoimi wartościami nie powinno być miejsca dla osoby chamskiej i bez odrobiny empatii). "Twoim zdaniem jest głównie weryfikacja klientów, wypytywanie sąsiadów jak sie powodzi sąsiadowi. Handlujesz przy okazji." Na początku budowania listy klientów. Później głównie handel. "Pracujesz najpóźniej do godziny 17. Jeżeli po 17 wciąż będziesz w trasie policzą Ci prywatne km. W czasie pracy" Jeśli nie robisz normy do 17 to zdecydowanie jest z tobą coś nie tak. Na pracę po 17 (ważny klient, który nie ma czasu wcześniej) można dostać zgodę przełożonej. "jesteś cały czas kontrolowany, GPS jest sprawdzany przez przełożonego cały czas, więc trzymaj się zaplanowanego dnia bo będziesz za to ścigany." Plan dnia można zmieniać i nie ma z tym problemu. Jeśli jeździsz nieekonomicznie przełozona może zwrócić uwagę. "Masz zrobić 10 wizyt dziennie bez względu na wszystko i nikogo nie interesuje, ze np. gospodarzy nie ma w domach. Z każdej wizyty robisz notatkę, przełożeni każą Ci wpisywać nawet informacje, że klient jest chory i ma grypę albo, ze 2 tygodnie temu zmarła komuś bliska osoba. Jeżeli tego nie wpiszesz, a dowie się o tym handlowiec telefoniczny będziesz miał kontrolę, w jaki sposób utrzymujesz relację skoro tego nie wiedziałeś." 10 wizyty to norma, ale większość przełożonych rozumie jeśli od czasu do czasu normy się nie zrobi. Informacje dotyczące prywatnych spraw klientów pomagają nawiązać dobre relacje, a także ograniczyć kontakt np w przypadku śmierci bliskiej osoby. "Wiedza. Nie trzeba mieć żadnej, Agrolok zrobi ci jedno szkolenie, a potem zaczną wydzwaniać specjaliści z firmy i będą Cie przepytywać przez telefon." Nie trzeba mieć wiedzy rolniczej i doświadczenia w handlu. Są szkolenia. Zanim zadzwonią specjaliści z pytaniami pracownik otrzymuje materiały do nauki. "Firma uważa, że jak jesteś na urlopie to też masz pracować. Zwolnienie lekarskie? Lepiej nie bo krzywo patrzą, jak jesteś na zwolnieniu to powinieneś wykonywać telefony!" Jak jesteś na urlopie robisz przekierowanie i wypoczywasz. Swoją drogą większość reprezentatów chyba nie umie zrobić przekierowania i narzekają na telefony podczas urlopu. Na zwolnienia i urlopy w okresie próbym faktycznie krzywo patrzą. Później, jeśli nie przesaddzasz jest ok. "Premie? Tu zaczyna się coś pięknego. W Agroloku można zarobić piękne pieniądze, o ile masz dobry rejon. Jak masz kiepski, to Agrolok będzie Ci wmawiał, że słabo się starasz, zaczną Cie jeszcze bardziej kontrolować. Premie potrącają za: urlop, duplikat faktury dla klienta, dłużnika i wiele więcej." W większości przypadków, żeby z rejonu zrobić dobry rejon trzeba się sporo napracować. To nie przychodzi w pół roku. Mówienie przez przełożone, że słabo się starasz, albo, że zawsze można lepiej jest normą. Chodzi o to, żeby pracownika cały czas motywować do jeszcze lepszej pracy i wyznaczania sobie coraz wyższych celów. To nie zawsze jest ok, często brakuje zrozumienia. Reprezentanci, których przełożone były w handlu zazwyczaj są lepiej rozumiani. Za urlop premie są potrącane, ale też dodawany jest bonus (średnia z poprzednich miesięcy). Za duplikat FV handlowiec nie jest obciążany (trochę skoplikowane, pracownicy wiedzą o co chodzi). Jeśli dłużnik nie płaci i trzeba iść do sądu premie faktycznie nie są naliczane, ale to nie powinno dziwić. "Premia podzielona jest na dwie części, jedną dostajesz co miesiąc druga się kumuluje i dostajesz co pół roku, ale nie licz na nią bo zrobią wszystko by Ci ją potrącić. A i ta druga nalicza się dopiero po roku pracy, więc Agrolok po prostu zabiera Ci premię bo tak mu się podoba..." Prawda. "W firmie nie istnieje pakiet socjalny, chyba ze mowa o prawniku - pamiętaj ze wtedy Agrolok zna Twoje problemy i może manipulować Tobą jako pracownikiem. Mulitsport - brak, dofinansowania wakacji - brak, pieniądze na święta - brak. Chyba, ze chcesz kredyt, to po roku firma da Ci na niski procent." Prawda.

ABC
@Airwaves

"Na urlop ogólnie też lepiej nie chodzić, bo źle na to patrzą. Na urlop masz iść wtedy kiedy oni chcą, czyli tylko w okresie świąt." Nie prawda. Przełożeni nie chcą dawać urloów tylko w okresie sezonu, kiedy sprzedaż jest największa (luty-kwiecień i siepień). Mowa o urlopach wypoczynkowych, z 1-2 dni urlopu zazwyczaj nie ma problemów. Czerwiec - lipniec, wrzesień - styczeń niekt ni robi problemów. "Logistyka - brak, towar potrafi do klienta jechać miesiąc, a klient nie dowie się kiedy u niego będzie, bo jak zadzwonisz do firmy to, jakas Pani odpowie Ci: -"Ale ja nie wiem." Gdy zapytasz co masz powiedzieć dla klienta usłyszysz - "To juz Twoja sprawa". Agrolok nie wspiera Cie jako handlowca. " Są takie przypadki, ale nie zdarzają się aż tak często. Jeśli masz 100 zamówień w miesiącu seoznowym to może z 5 jest jakiś problem. Jeśli pracujesz jako handlowiec to ty odpowiadasz za kontakt z klientem. Znasz genezę problemu (brak towaru, brak przeowźnika itp...), więc wiesz co powiedzieć klientowi, nie wiem jakich cudów oczekujesz od dziewczyn z biura. Tutaj trzeba spojrzeć nieco szerzej na problem logistyki. Żadna firma nie jest idealna i w każdej firmie zdarzają się problemy. Agrolok jest jednym z największych dystrubutoró w kraju, więc liczba problemów logistycznych może być duża (chociaż procentowo pewnie podobnie do innych firm). Organizacja stoi na wysokim poziomie. "Reklamacje, w Agroloku to nie istnieje. Agrolok się nie myli i nie popełnia błędów, więc wadliwy towar to wina klienta lub Twoja. Część produktów ma reklamę np. Termin ważności 2 lata. Owszem produkt ma 2 lata ważności dla firmy Agrolok, klient może otrzymać produkt, którego termin kończy się za 2 miesiące i nikt nie przyjmie na to reklamacji." Uzasadnione reklamacje są uznawane. Niemniej jest nacisk, żeby reklamacji unikać. "Weksle, decyzje do podatku, księgi wieczyste i masa umów to przeszkody w handlu na dłuższy termin i większe kwoty." Te wszystkie dokumenty są ważne z racji bezpieczeństwa handlu. Jeśli firma nie zadba o bezpieczeństwo szybko może splajtować. Jeśli byłeś na naradzie z dyrekcją wiesz o jakie kwoty NP chodzi. "Podsumowując, Agrolok to firma, z bardzo surową polityką wobec pracowników jak i klientów. Chcą kontrolować wszystko i wszystkich, mają wysokie ceny o brak argumentów za tą wysoką ceną. Ty jako przedstawiciel jesteś ich popychadłem i pionkiem od czarnej roboty, od złych informacji dla klientów i wmawiania klientom, że Agrolok jest najlepszy. Firma robi kasę do 200 km od centrali. Stanowczo odradzam, szkoda Twojego czasu i nerwów. Chyba, że dostaniesz rejon blisko firmy, wtedy coś zarobisz, a kasa leczy." Polityka jest surowa, ale przy tak dużej firmie musi taka być, żeby wszystko działało. Muszą być regulaminy i procedury, których trzeba przestrzegać, bo szybko straci się kontrolę. Jeśli zamierzasz uczciwie pracować nie powinieneś się martwić o GPS. Należy też wspomnieć dlaczego tak bardzo kontroluje się reprezentantów terenowych. Było bardzo dużo sytuacji kiedy pracownicy oszukiwali Agrolok, drzemali w czasie pracy, wymyślali wizyty u notatki... Jesteś handlowcem, ty masz kontakt z kientem, więc ty go informujesz o złych i dobrych informacjach. Jeśli nie uważasz, że Agrolok jest lepszy od inncyh firm powinieneś pracować w firmie, którą uważasz za najepszą. Kasę można zarobić i na drugi końcu Polski. Trzeba być ciepliwym, mieć dobry kontakt z klientem i mieć trochę szczęścia. Pracuję 3 lata i na każdym terenie z roku na rok handel jest coraz większy. Podsumowując, to nie jest praca dla każdego. Trzeba lubić ludzi i lubić się uczyć nowych rzeczy. Airwaves wydaje się być typowem pracownikiem roszczeniowym. Chce, żeby problemy załatwiać za niego, żeby dać mu dobry teren, żeby go nie kotrolować w żaden sposób, ale od siebie dać nic nie chce. W Agroloku nie wszystko jest idealne, ale gdzie jest?

@Airwaves

A kim jest dla handlowców Pan (usunięte przez administratora)? Jak układają się z nim relacje?

@Airwaves

-Szkolenie w każdej firmie jest na początku i też dużo zbierasz doświadczeń w praktyce. Sama teoria to za mało. -Notatki w systemie komputerowym czasami firmy wymagają, a czasami nie. Jest to bardziej podyktowane faktem sprawdzenia czy w ogóle rozmawiałeś z rolnikiem i o czym, czy tylko odhaczyłeś go, że byłeś -fakt firma lubi abyś dużo pracował, ale urlopy-26 dni, zgodnie z Kodeksem Pracy Ci da; -każda firma wmawia że teren jest dobry, tylko Ty jesteś do niczego. To taka rola firm, a co mają ci powiedzieć, zarobisz 2 tysiaki podstawy, nie ma sensu tam jeździć? Siedź w domu, na jedno wyjdzie? -zasłużoną premię firma Ci wypłaci, jak klient zapłacił za towar, bo czasami nie płaci -towar jest dostarczany przez kuriera, a nie firmę, stąd czasami problemy. Niektóre firmy mają swój transport, aby tego unikać -firma musi być surowa bo by dawno "popłynęła"; działa w określonych ramach prawa i inaczej się nie da -musi firma sprawdzać rolnika, jego rentowność, bo inaczej straci towar i pieniądze, jak on nie zapłaci. A i tak 15% płatności ma zaległych od rolników, mimo tego sprawdzania

Sławek

Wyleczę Was z tej buty może tym: -wiele rozmów na których byłem było takich że najpierw pompują balonik, jaka to duża firma, gdzie notowana; zaś jak przychodzi do kwot wypłaty robi się jakoś cicho i brak konkretów, na zasadzie no tak, wypłata będzie, dobra, konkurencyjna, premia. Ogólny obrót to jedno, a zysk, to co można wydać w firmach na wypłaty np., to drugie. -za mnie przyjęliście chłopaka, mija 3 lata jego działań, rozumiem że już miliony z tego Wschodu zasiliły Wasze konto, strumień towarów nieprzerwanie mija granicę? Nie wiecie co robić z kasą tyle tego jest, a sam pracownik dostał obłędu od premii Prawda jest taka, że tak jak było tak jest, czyli idzie to mozolnie. Co głównie wynika z sytuacji politycznej. W Polsce o 2 lata przedłużają zapisy z zakazem GMO w paszach, co można było przewidzieć. Ani soi ani grochu nie ma na tyle aby rynek pasz w Polsce zbilansować. Co też można przewidzieć było bo dla soi jest za zimno u nas, a groch jest mało opłacalny by go uprawiać-lepiej kukurydzę, rzepak, pszenicę. Zaś czytam artykuł że nawet 50% i więcej % soi ma GMO na Wschodzie, choć jest tam ono zakazane. Robi się hu..... do kwadratu.

@Mirek

A jak wygląda współpraca z Dyrektorem Handlowym? Czy dobrze współpracuje się z nim handlowcom?

Witam.W związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy mam pytanie odnośnie odbierania Firmy jako klient? Ilu klientów dziennie trzeba obsłużyć i jacy to klienci? Jakie zarobki się kształtują i czy praca stabilna? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Sławek

Co to znaczy kontrola na każdym kroku? GPS masz w aucie i tyle, jak w każdej firmie. Stopniowo- jak jesteś pewny i robisz swoje, to sprawdzają mniej. W szczególności pracowników "stacjonarnych". Na pewno nie ma tak jak w niektórych firmach, że jak nie ruszysz myszką 2 minuty to już to wiedzą/widzą i zastanawiają się dlaczego się lenisz? Zresztą te ich kontrolowanie jest "miłe"-a to niby kolega podejdzie i patrzy co robisz, niby rozmawiając z kimś. Mi nawet na Wschodzie "pieniądze udostępnił" handlowiec, sprawdzając czy nie mam "lepkich" rąk. Miło to wspominam, taka "kontrola na wesoło" dla mnie. Po 3 razy pytali o coś, by wyłapać czy masz 1 wersję wydarzeń czy zmyślasz i zaczniesz mieć różne wersje. A to właściciel zadzwonił raz o 14.59 sprawdzić czy jeszcze jesteś czy może już w drzwiach stoisz, pędząc do domu. Fajni w tym byli. Kontrolowali, ale w sumie sprawiali wrażenie starszych kolegów czy wujków. I mimo kontroli jak miałeś dobre pomysły to je wdrażali. Raczej usuwają osoby, które nie współpracują, a tylko się mądrzą, biją "pianę", a nie ma efektów lub rozbijasz pracę w grupie. Bo w firmie mało co robisz sam. Mi zabrakło zadań typu, jak to zrobisz czy tamto to dostaniesz walizkę pieniędzy:) Jakiejś większej skali działań. Chyba za dużo się naczytałem albo filmów naoglądałem, ale z 2 strony czasami idąc do dużej firmy myślisz że tak tam bywa. Zaś częściej jest codzienna żmudna praca, małymi krokami.

Sławek

Ja czasami jestem wkur.... na Agrolok, ale po co kłamiesz? Odpowiedzialność w firmie taka jak wszędzie. Nie ma firmy na rynku, którą lubi 100% klientów. Rynek dzieli się na różne grupy. Jeden poleca, drugi nie poleca, 3 nie wie co powiedzieć. Pytanie zasadnicze-dlaczego nie poleca? Istotne jest to jaki jest realny powód, bo 90% powodów jest wyssana z palca-a to drogo, a to worek był podarty, a to nie odbierają telefonu itp.

Sławek

Z tego co ja zauważyłem w firmie to leci się z 3 powodów: -oszukiwanie firmy (zamiast jeździć siedzisz w domu, wynosisz towar z magazynu itp.) -brak sprzedaży u handlowców, głównie w terenie -brak współpracy z ludźmi, próby rządzenia grupą, firmą, w negatywnym tego słowa znaczeniu

Sławek

Każda firma uwzględnia udokumentowane reklamacje. Pamiętam jak wielu zapierało się-ja tej pościeli wełnianej nie otwierałem i jej nie używałem ani razu i chcę ją zwrócić. Mam takie prawo, 14 dni mam na to. No tak, specjaliści sprawdzili pościel (a to naskórek się znalazł, pojedynczy włos) i się okazuje że ponad 90% spało pod nią i nagle stwierdziło że już jej nie chce i przestraszyło się rat. I tak samo jest w Agroloku. Wielu chce wyłudzić towar, pieniądze.

@Marcin

Zapraszam do kontaktu z Działem Personalnym, uzyskasz precyzyjne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Sławek

Firma daje propozycję innego stanowiska jak warto. A jak ktoś narozrabia to nie daje szansy. "Awans" jest na gorsze stanowisko

Czarek
@Marcin

...ja mam z 12000 zl / netto / mc plus samochod itd itp. Jestem zadowolony.

@Marcin

Praca stabilna jak masz wyniki. 10 wizyt realnych-gdzie masz rozmowę z klientem, bez pustych wizyt.

Sławek

Agrolok musi Was utrzymać, aby to zrobić musicie zasuwać aby były pieniądze. Z wielu Waszych działach kasy często nie ma, a wypłata na konto musi iść. Na paszach mają więcej to pozwala utrzymać inne działy. Tak jak w budżecie domowym, jak jest słabo to premia ratuje, dorabianie. Dlatego presja na wynik jest duża, jak wszędzie.

@Czarek

Dobrze, że chociaż Ty jesteś zadowolony z pracodawcy, jakim jest firma AGROLOK. Takiej opinii ostatnio tu trochę brakowało. Znamy już wysokość Twojego wynagrodzenia i teraz chętnie poznalibyśmy również inne kwestie, związane z warunkami zatrudnienia w tej firmie. Macie tam organizowane jakieś szkolenia o charakterze cyklicznym?

Ira
@Sławek

10 wizyt, w jakim czasie?

Sławek

Cicho tutaj. Stąd zaproponuję życzenia. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2019 Roku. Żeby sytuacja na rynku rolniczym nie była taka napięta jak przez ostatnie kilka lat i żeby trochę wolniej pracować i więcej zarabiać. Dzielnie tu sobie pisaliśmy. Jak kogoś obraziłem to przepraszam. Firma sama się broni mając 4 gwiazdki, co zresztą już wcześniej zauważyłem.

@Sławek

Masz rację - ostatnio na tym wątku nie dzieje się zbyt wiele. Dobrze, że chociaż Ty jesteś tu cały czas aktywny. Szkoda tylko, iż Twoje komentarze nierzadko odbiegają od głównego tematu obecnego forum. A może chociaż wiesz, czy AGROLOK planuje jeszcze przed Świętami zatrudniać nowych pracowników?

Sławek

Prywatnej firmie wg Was nie opłaca się stworzenie dobrego stanowiska, dobrze płatnego. To mam pytanie-dlaczego w firmie zatrudniającej 100 osób w Ostródzie (nazwę zachowam dla siebie) opłaca się dla 2 córek stworzyć 2 stanowiska dobrze płatne wiceprezesów? Gdzie ja w żadnej w sumie małej firmie nie widziałem czegoś podobnego? Nawet w Agroloku jak miał 250 pracowników nie było czegoś podobnego. Czyli co opłaca się dla córek a normalnie już nie. Stąd wniosek że zależy dla kogo dane stanowisko. Zgadzacie się? Wykazałem tym samym Wasz błędny tok rozumowania.

Sławek

Mi silosy w Osieku się podobają, ta nowa inwestycja i jak by mi dali gubernatora (choć czytałem że kiedyś były nawet stanowiska gubernator-generał), to bym latał przy tym aż by obrót był i góra pieniędzy; ale bez tego raportowania, 10 wizyt czy np. 2-3 dziennie bo zależy co robisz; tylko wolna ręka. Wolność, pieniądze i silosy w Osieku:)

Sławek

Chciałem pochwalić podstronę dot. o firmie/o Agroloku.

Sławek

Lubicie precyzyjnie i na temat Agroloku: -czy gdybyście ludziom zapłacili wg stawek polskich na Ukrainie i mi wg stawek dyrektora czy Wam ten biznes by się opłacał? Podejrzewam ze tylko w momencie gdyby był dobry obrót. Zaś ten jest na dziś niemożliwy, raz że macie tam taką sytuację jaką macie, polityczną i gospodarczą, a dwa ludzie są jacy są. Przyszedł chłopak za mnie, nie widział nigdy tyle kasy i jeździ. Jak koniowi każę pchać wóz to też pociągnie i tak to 4 lata wygląda. Powiecie nie zapłacimy tyle bo nie mamy. To ja odpowiem: macie, tylko tyle się Wam nie opłaca zapłacić, bo biznes musi się opłacać, wyjść choć na zero. Czyli czyim kosztem się to odbywa? Ludzi których zatrudniacie? Dodajmy ludzi nieświadomych, ile się tak naprawdę płaci.

Gruber
@Sławek

Sławku a co sadzisz o stanowisku gubernatora?

@Gruber

@Gruber Chyba już nie trzeba prowokować to wypowiedzi użytkownika @Sławek, ponieważ bardzo często jego komentarze odbiegają od głównego tematu tego wątku. Proponuję zatem, abyśmy skupili się na Twojej osobie. Jesteś pracownikiem w AGROLOK, czy planujesz dopiero tam aplikować?

Chętna
@Paulina

Dlaczego Agrolok chce oddać 50 % aut w leasingu ? Chce tam pracować, ale opinię coraz gorsze! Może Agrolok się przeinwestowal ? Skoro takie cięcia ? Więc nie wiadomo czy składać podanie skoro firma ma coraz gorsze opinie i wyniki. Jakie place dla handlowców stacjonarnych ?

@Chętna

Standardowa wymiana floty po 5 latach

@Chętna

W pełni zrozumiałe jest to, że masz pewne wątpliwości. Myślę jednak, że jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie przekonasz się, czy było warto. A powiedz nam - na jakie stanowisko planowałaś aplikować do AGROLOK?

@Asia

Flota w porządnej firmie jest wymieniana co 2-3 lata ????

@Adam

Zazwyczaj nasi handlowcy mają obszar działania blisko swojego miejsca zamieszkania, więc rzadko robią setki km. Dzięki temu nie tracą zbyt wiele czasu na zbędne dojazdy i auta są dłużej w dobrej kondycji :)

@Adam

Skoro już zechciałaś wziąć aktywny udział w dyskusji, to dobrze byłoby, jakbyś skupił się na jej głównym temacie. Jesteś pracownikiem w firmie AGROLOK? Jeśli odpowiedzieć będzie brzmiała twierdząco, to proszę, abyś w kolejnym poście opisał, jak przedstawia się tam kwestia ubezpieczenia.

@Paulina

Warunki finansowe i dodatkowe świadczenia omawiamy z potencjalnymi pracownikami podczas rozmów przed podjęciem pracy zarówno telefonicznych jak i indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym.

Sławek

Dla mnie system naboru/rekrutacji w firmach to jedna wielka porażka. Jest to dobre dla kogoś jak jest 1-2 raz na rozmowie, czuje lekkie obawy, stres. Jest to dla niego "coś wielkiego"-1 praca, wow-wielka firma. A dla mnie to jest ważne co mam robić i za ile? To można mailem wysłać. Zamiast owijać w bawełnę można napisać 2 konkretne zdania.

Sławek

Widzę że buta Was nie opuszcza. Ja mam aplikować? w Jakim celu? Aby mi naopowiadać co dostanę, zarobię? Liczy się to co na koncie i w umowie, a nie opowieści z "mchu i paproci"

Sławek

Czy ja odbiegam od głównego tematu? A jaki on jest? Obrót, sprzedaż. Wiele wpisów wokół tego oscyluje. W każdej firmie handlowej tak jest. A że piszecie głównie o handlowcach to wynika z rotacji wśród tej kadry. I "rozkminiamy" dlaczego tak jest? Zawsze są tylko 2 powody: nie idzie mi lub mam słaby teren. Obecnie przeważa ta 2 sytuacja. Bo w każdej firmie są lepsze i gorsze tereny, pomimo że wszędzie mamy potencjalnych klientów. I statystycznie wychodzi że wszędzie można być milionerem.

Sławek

Agrolok ma sieć handlowców od ok. 5-6 lat. Ci co mają dobre tereny i obrót pracują nieprzerwanie tyle lat i latają na wycieczki zagraniczne. (usunięte przez administratora)

Sławek

Podstawą każdej firmy jest właściciel i jego wizja firmy. A ten jest uczciwy i za każdego nie może odpowiadać, bo każdy jest inny. Pracowałem kiedyś w firmie (epizod z pościelami wełnianymi) gdzie jak uszkodziłeś auto to za to płaciłeś, chyba że robiłeś obrót to firma zapłaciła za naprawę. Ale jak była stłuczka i zero sprzedaży to 100% płaciłeś TY. Uczciwa sytuacja. Nikt nikogo nie robi "w konia". Firma Agrolok jest dla ludzi świadomych, uczciwych a nie jest to Caritas, gdzie na czyjś koszt się zabawisz. Czy przedstawiciel handlowy to "ścierwo"? Niby tak wielu uważa w firmach "bo jeździsz i prosisz aby kupowali", ale z 2 strony jak masz dobry teren i obrót to są dodatkowe bonusy: np. wycieczka. Nie sądzę aby ktoś z biura był na Kubie. Chyba że o czymś nie wiem. Ja mam trochę "papierków związanych z wykształceniem" i pewnie mógłbym być gubernatorem jakbym nazywał się jak np. właściciel firmy. Mi handel nie przeszkadzał nigdy jak były uczciwe zasady gry (na ogół nie są). Nosiłem siatki i kartony, a w Agroloku na Wschodzie towar woziłem w pojedynczych sytuacjach w bagażniku swojego auta. Dla mnie handel to "żywioł", coś się dzieje, czasami aż za dużo, ale jak jest tego "w sam raz" to jest ok. Fajne przeciwstawienie do nudnej pracy za biurkiem. To tak jak ze szklanką-w połowie pusta albo pełna-zależy od sposobu patrzenia.

Rakat

Witam, proszę o informacje dotyczące pracy na stanowisku PH - jaka podstawa - jakie auto i czy również do uzytku prywatnego - wizyty skuteczne tzn? - plan jest realny do wykonania - jak z premią i prowizja

Pentagon
@Rakat

-podstawa od 2-3 tyś , zależy ile wynegocjujesz -citroen berlingo(usunięte przez administratora) -wizyty skuteczne 8-10, skutecznych tak na prawdę da się zrobić 5, no ale można zrobić i 15 wizyt(usunięte przez administratora) -plan (usunięte przez administratora) do wykonania(usunięte przez administratora) -premia(usunięte przez administratora) Ogólnie można tu zarobić(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Asia

Pracuję w biurze od wielu lat i szczerze cenię sobie współpracę z handlowcami.

Do Pauli

Niech pani zablokuje tego "Sławka" , a po tym będziemy mogli wypowiadając się na temat tej firmy.

@Do Pauli

@Do Pauli Rozumiem, że może to być dla Ciebie w pewien sposób dosyć problematyczne. Ale każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na tym forum, a my pilnujemy tylko, czy jest ona zgodna z regulaminem serwisu Gowork. Nie zwracaj na to uwagi i skup się na opisywaniu AGROLOK jako pracodawcy. Możesz to dla nas zrobić?

Do Pauli
@Paulina

Mogę, ale jak na jedną pomocną wypowiedź będzie 20 wypowiedzi tego "Sławka", to osoba szukająca informacji po prostu się nie odnajdzie tu.

@Paulina

Ciężko nie wracać uwagi! (usunięte przez administratora) pisze nie na temat i ktoś kto szuka informacji o tej firmie z pewnością nie znajdzie ich na gowork :(

@Asia

@Asia Nie mogę się zgodzić z Tobą w tej kwestii. Ten wątek ma potencjał do tego, by stać się bardzo rzetelnym źródłem informacji o AGROLOK jako pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem zatem Twojego pesymizmu. A czy w ogóle jesteś pracownikiem w tym przedsiębiorstwie?

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 27 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.