AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Sławek

Może odpowiem na parę wpisów: -surowa polityka wobec klientów i pracowników wynika z prostego faktu: jak nie przyciśniesz pracownika nie ma dobrego obrotu, a są pogaduszki i brak wydajnej pracy. Jak będziesz miękki wobec klienta to zaczniesz sprzedawać, a on nie będzie płacił w terminie i w pewnym momencie do windykacji będzie fura pieniędzy -szkolenia na ogół to jedno w każdej firmie, a drugie praktyka, która jest docelowo ważniejsza. Stąd mówienie że szkolenie nic nie uczy jest nieprawdą. Jego celem na ogół jest wiedza produktowa -zakwaterowanie na szkoleniach na ogół jest za 80-100 zł za dobę, a za ile byś chciał? Tym bardziej że jesteś nowy i nikt nic z Ciebie nie ma. A pokoje na ogół są 2 osobowe, masz z kim porozmawiać, a jedynka do czego jest Ci potrzebna?

WS

Witam. Interesują mnie opinii obecnych pracowników. Czy jest możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku handlowca stacjonarnego. Czy nie wywalą tak po okresie próbnym? No i wypłata, jak to jest na początku?

Huwdu

Pracuje juz chwilę w Agrolok i stwierdzam że premie to tylko ściema z 2400 zł w analizie miesięcznej robi się 600 na koncie wszystko jest pięknie ale tylko w teorii wiecznie brak asortymentu i problemy z dostawami szału nie ma jak wszędzie z urlopami nie ma raczej problemu wystarczy wcześniej zapowiedzieć ogólnie firma na 3- szukam lepszej oferty

Karol
@Huwdu

To chyba nie rozumiesz w ogóle zasad premiowania w firmie :) najpierw się zorientuj, a dopiero wylewaj żale na forum. Zalecam również zapoznanie się z definicjami „brutto” i „netto”, bo po wpisie wyczuwam również z tym problem :)

Lipton

Krótka piłka, poniżej można znaleźć bardzo wiele negatywnych opinii i niewiele pozytywnych. Dlaczego tak? Na to pytanie każdy chyba umie sobie odpowiedzieć.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Jak wygląda praca jako przedstawiciel ? Jakie zarobki? Czym sie jezdzi ? Ile gospodarstw dziennie trzeba zrobić ? Pozdrawiam

on123
@Adam

Praca jak praca budujesz relacje i sprzedajesz, zarobki zależy od sprzedaży tzn. może bardziej od rejonu jaki dostaniesz czy Agrolok tam istnieje czy też nie, Berlingo, 10 gospodarstw.

Xxxx
@on123

Ok, ale jaka podstawa netto i jaki system prowizyjny?

on123
@Xxxx

Podstawa netto zależy od Twojego doświadczenia zawodowego, wykształcenia i technik negocjacyjnych na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora)można mieć. Prowizja od sprzedaży produkty preferowane oczywiście premia większa .

Panowie jakimi samochodami jeździ PH w firmie Agolok? Fiat Panda czy Berlingo?

(usunięte przez administratora) planowalem aplikowac widzac 1auto ph w terenie ale w ciagu kwartalu widze kolejne ogloszenia wiec chyba niekoniecznie a pan SŁAWEK nie wiem w jakich firmach pracował (jakby sie pochwalił) oprócz Agroloku ale bardzo sie wypowiada poprosimy o SZCZEGÓŁY i konkrety co w AGROLOKU jest dla PH czarno na białym, że 2osobowe auto z GPS białe z nalepką już wiemy :)

Lidka

Sławek, już więcej się tutaj nie udzielaj. Pełna inwigilacja powiadasz? Haha. "Pełna inwigilacja choć nie posiadają bramek" - płacze że śmiechu. A niby co bramki miałyby powiedzieć więcej nt człowieka? O mnie totalnie nie wiedzieli nic, i można nimi manipulować jak się chce. Wystarczy być bardziej inteligentnym od przełożonych i rekruterow. A jak widać Ciebie zinwigilowali bo już tam nie pracujesz. Pozdrawiam

Młoda

Szanowni Państwo chce aplikować na ofertę pracy specjalista ds żywienia zwierzat ile dostanę na dzień dobry "rękę " jakie sa benefity i jak z autem służbowym wyglada rozliczenie prosze o rzetelną opinie

On
@Młoda

4-5 tyś podstawa, Berlingo mają, możesz wynegocjować więcej, ale musisz się wykazać

Jak wyglada praca w oddziale w Osieku? Jak zarobki

Sławek

Od mojego pobytu u Was wyraźnie zwiększyła się liczba Elvit. Czyli mamy to samo co w podręcznikach-wzrost asortymentu. Jest to uniwersalna sytuacja. W katalogu wiosna 2018 fajne nazwy ŻePak, QQpak, Elvita siarczan magnezu zieleń w wersji instant (hasło reklamowe). Czyli też mamy inwencje w nazwach, a nie tylko napisy/nazwy: nawóz dla roślin czy siarczan magnezu w foliowej torbie:) Posyp sobie pole:) Podoba mi się też nazwa Yara Mancozin, nic mi nie mówi, ale dla samej nazwy bym tego spróbował na polu jako klient. Czyli to samo co w każdej branży, musi być nowość, fajne hasło.

Sławek

Jak byłem w 2015 w Agroloku przekraczała liczba pracowników 700, zaś przez 3 lata ciągłego naboru powinno być 1000. Poza tym na filmiku Agroloku tyle podaje jedna z miłych Pań-około czy prawie 1000. Sympatyczna, nie pamiętam jej imienia.Jak mi coś nie pasowało to zawsze wszystko wyjaśniała; w pokoju "rekrutacji" pracuje.

ssss

Na ich stronie widnieją ogłoszenia pracy, które niestety nie są aktualne i wprowadzają ludzi w błąd. :/ szkoda

Sławek

O spedycji nic Ci nie powiem, nie byłem "przy tym". Atmosfera jest ok w firmie, jak skończy się okres próbny i nie ma "wzajemnego badania". Przynajmniej jak na 75% pracujesz to jest ok. Gorzej jak na odwrót-75% markowania pracy. Nie wiem jak to robią, ale mając 1000 osób, wiedzą wszystko o każdym. A bramek elektronicznych nie mają.

aaaaa

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy spedytora w tej firmie? Jaka jest atmosfera, zarobki itd ?

sdadasd

Jak wygląda praca spedytora w agroloku ?

prrrrr

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś wiecej o pracy spedytora? opłaca się, zarobki ?

FUN

Pracuje w Agroloku od maja i nie narzekam. Pensja na poziomie około 3,5 tys netto minimum mniej nie dostałem.Wszystko zależy ile sprzedasz.Na początku pakiet szkoleń itp. Jeżeli uczciwie jeździsz 8 godzin nikt nie ma o nic pretensji.

@FUN

Do Fun. 3,5 tys zł to nie jest źle, zaś ja nie piszę o 3,5 tys, tylko o kwotach, które motywują. A mając więcej wydatków i zobowiązań finansowych i bliżej 40 (jak ja) kwota 3,5 tys zł jest niewystarczająca. Albo jak jeździsz czymś lepszym to do Pandy ani Seicento nie przesiądziesz się. Stąd zachodzi pytanie-jak ja sobie jestem w stanie kupić lepszy samochód, to po co mi służbowa Panda czy inne małe auto w "wielkiej firmie"? To tylko śmiech wywołuje. Zaś Agrolok do swoich możliwości płaci ok, ale to już pisałem.

Sylwiaaaaa

Co z handlowcem stacjonarnym? Jak wygląda ich praca? Poleca ktoś?

Popiel
@Sylwiaaaaa

Dostajesz pełen socjal, umowę, szkolenia przygotowawcze, listę do prowadzenia. Twoją pracę nadzoruje przełożony. 100% uwagi ma być poświęcone na pracy. Postawa jest wyższa od średniej w regionie + premia od sprzedaży.

Sylwiaaaa
@Popiel

Dużo osób wypowiada się źle, tzn. Mówią, że w Osieku zatrudniają, zrobi im się bazę i zwalniają po miesiącu, dlatego też zastanawia mnie to dlaczego nagle potrzebuja aż tylu handlowców stacjonarnych. Ktoś coś może wie??

Sylwiaaaa
@Popiel

Teraz potrzebują podobno dużo handlowcow stacjonarnych. Słyszałam też, że zatrudniają na miesiąc, zrobi się im bazę i następni przychodzą, przynajmniej do osieka. Ktoś coś wie?????

Sławek

Przed Sławkiem można też się wyżalić:) Ja do Agroloku nic nie mam, a staram się być obiektywny. Jeśli firma słucha głosów pracowników to nie można nic jej zarzucić. Z reguły przedstawiciel handlowy jest również w firmach od reklamacji i jeśli takowa się pojawia to wspólnie z osobą z centrali "odkręca" sprawę. A jak tego nie robi to pewnie telefon do właściwej osoby w firmie również sprawę załatwi, bo na ogół osoba poleci inną osobę od danej sprawy. Choć często klient aż tak daleko nie szuka i oczekuje załatwienia sprawy przez handlowca.

Marikaa

Jak wygląda praca jako handlowiec stacjonarny? Ile się zarabia i jakie są zadania takiej osoby?????!

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 27 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.