AGROLOK SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AGROLOK SP. Z O.O.

Mariusz

Witam, czy ktoś podzieli się opinia na temat stanowiska ph ds sprzedaży węgla w firmie Artano ? Bardzo zależy mi na informacjach pozdrawiam

Edyta

@Ewelina Możesz rozwinąć wątek premii w AGROLOK? Czy w okresie wypowiedzenia nie są one brane pod uwagę? Jest taki zapis w umowie o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Osobiście uważam że w każdej pracy, są wymagania nałożone przez pracodawcę, za darmo pieniędzy się nie dostaje, jeśli ktoś chce zawsze znajdzie problem bo mu się pracować nie chce.W każdej jednej firmie handlowej zdarzają się jakieś wpadki,reklamacje itp.firma nie narzuca sprzedaży przeterminowanych śor,możesz zaproponować to dla klienta ale nie musisz, lokalnie mają ceny bardzo podobne my musimy je dowieźć czyli u nas wychodzi taniej ,a atmosferę masz taką jaką sobie wypracujesz, pracuję tam i nie narzekam,można zarobić lepiej niż w innych firmach i na pewno lzej, ale jeśli nie masz doświadczenia w innych firmach to potem jest takie zdanie,pracowałam w wielu ,mam porównanie i dobrze tam gdzie nas nie ma.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie AGROLOK SP. Z O.O.?

Aleksander

Fajnie, że rozmowa przeszła tak gładko i nie miałeś zbyt dużego stresu. Warunki pracy też Ci odpowiadały i zacząłeś już pracować? Napisz proszę jak wygląda praca i czy też jest bezstresowa.

Handlowiec Stacjonarny

Super

Dzień dobry. Czy już coś wiadomo w sprawie pracy? Czy już decyzje zostały podjęte?

Maciej

Sam wiesz, że rotacja może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Czy relacje z przełożonymi można poprawić, tak żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Napisz, co o tym myślisz.

Rolnik

A tobie ile agrolok płaci?

Slaw
@Rolnik

Nic. U nich opinia się liczy, jak w każdej firmie. Każdy to może tu robić. Firma potraktuje cię proporcjonalnie do tego co do niej wniesiesz. Trochę jak w życiu. Ja nie chciałbym tego całego ogarniania pracowników który oni mają. Wdrażania, nadzorowania itd. Ja sam wiem jak trudno ogarnąć dyrektorowi 60 nauczycieli w szkole albo 25 osób w klasie. A tu mamy z 1000 osób, z tego wiele trzeba wdrożyć.

Maciej

Na forum pojawiają się różne opinie. Zależne są one od tego, jak pracownicy postrzegają pracę w danej firmie. Fakt, że może wydawać się, że częściej na forum wchodzą osoby, które negatywnie postrzegają dane miejsce pracy, jednak są również osoby, które dzielą się pozytywnymi kwestiami związanymi z pracą. Jak Ty postrzegasz firmę AGROLOK? Poleciłbyś starać się o zatrudnienie w tej firmie?

Rolnik

Sąsiad mi mówił że agrolok potrącił mu cenę mokrej kukurydzy za każdy rozpoczęty % wilgotności a dopłaca za 0,1%!!!!! Czy to jest możliwe bo nie chce mi się w to wierzyć?

Slaw
@Rolnik

Tak rodzą się przekłamania. Pytaj u źródła, w firmie.

Damian

To dość mocne oskarżenie pod adresem firmy. Mógłbyś napisać bardziej szczegółowo co masz na myśli. Nie wypłacono Ci wynagrodzenia? Czy zgłaszałeś tę sprawę do działu zajmującego się finansami lub przełożonego? Przybliż swoje doświadczenia związane z firmą, tak żeby przyszli pracownicy mieli możliwość poznania realnych warunków zatrudnienia panujących w Agrolok.

Maciej

W dalszym ciągu jednak trudno stwierdzić co chciałeś przekazać swoim wpisem. Czy masz jakieś rzetelne informacje związane z pracą w firmie AGROLOK? Pamiętaj, że wątek czytają osoby, które chciałyby dowiedzieć się czegoś cennego o pracy w tym miejscu.

Jaeo

Zanim zdecydujesz się na tą pracę jako RT odpowiedź sobie na pyt. Czy lubisz rozmawiać z ludźmi, czy jesteś odporny na stres i czy masz czas i chęć na naukę.... Bo do nauczenia jest bardzooo dużo. O produktach oraz opanowanie systemu.... Ja zrezygnowałem po prawie 2 tyg.... Ogólnie w Agroloku spotkasz fajnych uśmiechniętych ludzi... Nikt Ci tam złego słowa nie powie. Atmosfera jest idealna.. Jednak trzeba 3 razy pomyśleć czy się do tego nadam... To taka moja rada..

Hanna

Forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem to przekazywania tego typu informacji. Tutaj skupiamy się bowiem na dyskutowaniu o aktualnych warunkach zatrudnienia, jakie oferuje pracownikom firma AGROLOK. Czy masz coś konstruktywnego do powiedzenia w tej właśnie kwestii?

Maciej

W tym wątku wypowiadamy się o warunkach zatrudnienia w Agrolok i nie mogą się tu reklamować inne firmy. Jest to forum pracownicze i szukamy tu przede wszystkim aktualnych ofert pracy. Jeśli jesteś pracownikiem firmy chętnie dowiem się jakie jest Twoje zdanie o pracodawcy i czy jesteś zadowolony z zatrudnienia? Czekam na Twoją opinię.

Endru

Czy ktoś ma doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego do sprzedaży węgla w Artano? Jeśli tak to bardzo prosze o opinię?

Sławek

Najlepszy zawsze jest przykład. Gmina Łukta-4,5 tys osób, okolice Ostródy. Do 2018 jeden wójt przez 6 kadencji. Jedna z najbardziej rozwiniętych gmin na Warmii i Mazurach, a dochód na 1 mieszkańca mały, typowa rolnicza gmina. I jak on to zrobił? Przez 24 lata z każdej "mysiej dziury" wynajdował fundacje, stowarzyszenia itp. gdzie dodatkowo łączył ich fundusze z pieniędzmi gminnymi. Ale taki wójt zdarza się raz na 100 gmin. Gmina ma najnowocześniejszy dom kultury w województwie warmińsko-mazurskim, a może i w kilku województwach, bo nikt tego nie sprawdził. Sala kinowa w domu kultury na 140 osób, gdzie takiej nie mają większe miasta. I też mógł taki wójt czytać gazetę, dłubać w nosie i powtarzać że się nie da i nie ma pieniędzy. A tak od Szczecina po Zakopane głównie jest. Obsadzić krewnymi urząd gminy i stworzyć błędne koło myślenia-coś bym zrobił-ale nie ma pieniędzy. To tak jak większość firm uciekła ze Wschodu bo się nie da albo coś by chcieli, ale z niewielkim wkładem finansowym. A tak się nie da. To tak jak w dowcipie: do księdza przychodzi parafianin i prosi o deszcz nad swoim polem. Daje 20 zł. Ksiądz odpowiada-za tyle to nawet się nie zachmurzy.

Xxx

Jak wygląda praca na stanowisku handlowca stacjonarnego? Atmosfera, zarobki, prowizje? Czy mógłby ktoś coś napisać? Pozdrawiam

@Xxx

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://www.agrolok.pl/praca/oferty-pracy.htm jest dużo ofert rekrutacyjnych w tym stanowisko, o które pytasz. Niestety nie znam dokładnej wysokości wynagrodzenia. Może ktoś z użytkowników forum Ci pomoże. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, napisz jak ona przebiegała i czy zostałeś przyjęty.

Rolniczek11

Sławek a jak podsumujesz rok działalności fabryki Zubr :) Działa? Sprzedają się produkty ? Dobre to jest ?

@Rolniczek11

W wątku padło zapytanie związane ze stanowiskiem przedstawiciela handlowego w firmie AGROLOK. Użytkownik zapytał, czy przed podjęciem pracy pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie, które ma pomóc wdrożyć się nowo zatrudnionym osobom? Mam nadzieję, że odpowiesz na to pytanie, ponieważ na chwilę obecną nikt na nie nie odpowiedział.

@Damian

Wdrażają do pracy, są szkolenia.

Edward

Forum Gowork.pl nie jest miejscem na tego typu wpisy i prywatne dyskusje nie na temat. Jeżeli jesteś pracownikiem Agrolok i możesz dodać informacje o warunkach zatrudnienia, zrób to proszę. A inni pracownicy firmy? Czy polecilibyście pracodawcę użytkownikom forum, którzy odwiedzają ten wątek?

Marzena
@Edward

Właśnie, ludzie tu wypowiadają zupełnie na inne tematy niż praca, a ja chciałbym dowiedzieć się coś o zatrudnieniu i przyjeciach, a o tym nie ma nic.

Edward
@Marzena

Mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów zechce napisać coś na temat pracy w firmie AGROLOK. Przeglądając oficjalną stronę firmy, znalazłem ogłoszenie o prowadzonym naborze na stanowisko przedstawiciela handlowego. W tego typu firmach jest to bardzo popularne stanowisko, dlatego może ktoś z Was napisze, jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia? Proszę o wypowiedź na ten temat.

Izabela

Chyba trochę przesadzasz. Nikt tu raczej nie wpłynął na to, abyś źle wyszedł na opinii, którą pozostawiłeś tu trochę wcześniej. Proszę, abyś nie zwracał uwagi na innych i jeszcze raz podzielił się z nami swoją merytoryczną opinią na temat AGROLOK jako pracodawcy. Jak wcześniej zauważono - właśnie trwa tam rekrutacja. Może orientujesz się, na jaki rodzaj umowy mogą obecnie liczyć nowo przyjęte osoby? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Airwaves

(usunięte przez administratora) Jak w każdej firmie są dobre i złe strony pracy, ale podejście w znacznej większości spraw dyskwalifikuje profesjonalizm. Jakbym mial w jednym zdaniu okrelisc firmę Agrolok powiedziałbym "ze skrajności w skrajność".

Janusz

Prowadzicie aktywną dyskusję związaną z firmą AGROLOK, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was mógłby mi pomóc i odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego? Widzę, że obecnie firma poszukuje osoby na to stanowisko, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Pomożecie?

Urszula

W jednym należy przyznać Ci stu procentową rację - nie każdy sprawdzi się na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Jest to bowiem bardzo specyficzny zawód. A może ktoś z Was orientuje się, czy firma AGROLOK zapewnia osobom nowo przyjętym na to stanowisko jakieś specjalne kursy wdrażające? Jestem tego bardzo ciekawa.

Tajemniczy Janek

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie

Paulina

Odwiedzając stronę Agrolok można poczytać wiele o ofertach pracy na jakie odnośnie w firmie jest zapotrzebowanie. Swoje zdanie na temat warunków jakie tam panują dodają również osoby, które są jej pracownikami od wielu lat. Polecam odwiedzenie tej strony --> https://www.agrolok.pl/praca/etapy-rekrutacji.htm Rekrutacja do Agrolok składa się z poszczególnych etapów: przesłania aplikacji - rozmowy rekrutacyjnej - omówienia warunków zatrudnienia. Czy ktoś w ostatnim czasie odbył rozmowę rekrutacyjną i może coś więcej napisać na temat jej przebiegu? O co byliście pytani? Czy rozmowa przebiegała w luźnej atmosferze, a może trzeba się przygotować na niewielki stres z nią związany i lepiej się przygotować?

Historia z życia wzięta: sprzedał rolnik 24 tony pszenicy. Przyjechała pszenica na mieszalnie, ale nie odrzucono bo śmierdzi ( gazowana) Rolnik się uparł swoim łbem i twierdzi że nie, że jest dobra i chcą go naciągnąć na 500 złotych (przekierowanie auta) Wezwano niezależne laboratorium o się okazało że jednak była pszenica gazowana. Rolnik zapłacił za postój auta (24 godziny oczekiwania na badania), za badanie no i za przekierowanie.

No vk

Rolnik myślał że jest mądrzejszy od Agroloku, mieszalni pasz i od laboratorium badawczego. A później spowiedzi na forum, (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Witam. W następnym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjna na PH w siedzibie firmy. Może ktoś z państwa napisać jak wyglada praca? Warto jechać 400km? Jakie są zarobki PH? Podstawa ? Dziękuje i pozdrawiam

Ewelina z Agroloku
@Krzysztof

Dzień dobry, warunki finansowe i dodatkowe świadczenia omawiamy z potencjalnymi pracownikami podczas rozmów przed podjęciem pracy zarówno telefonicznych jak i indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym.

Naatka

Zwalnialam się ostatniego dnia miesiąca cały czas sprzedawałam a oni mi zabrali 1500 zł !! (usunięte przez administratora)

Karol
@Naatka

Nie zostawiaj tego tak. Nie mają prawa tak postąpić. Sąd pracy jeszcze funkcjonuje i ma się dobrze. To juz nie pierwszy raz kiedy słyszy się takie rzeczy. Namawiam wszystkich żeby szli po swoje bo ta firma nie ma skrupułów żeby wykorzystać człowieka jeśli nie ma z niego pożytku.

Sławek, bis
@Naatka

Sprzedawałaś, a przelew za towar był? Czy tylko towar wyszedł z magazynu?

Dziąbek
@Sławek, bis

Przelewy zostają realizowane na bieżąco kolego. Jeśli jakaś część nie została zrealizowana tego miesiaca to na pewno przeszla ta z poprzedniego. Regulamin premiowania mówi jasno. Za transakcję z krótkim terminem płatności handlowiec dostaje 100% premii od razu.

@Dziąbek

Nie chce mi się wierzyć aby Wam nie wypłacili czegoś. Koleżanka napisała że 1500 zł jej zabrali. Nie ma czegoś takiego jak zabranie, jeśli towar został kupiony i za niego zapłacono. A reklamacji nie było? A termin wypłaty prowizji nie był późniejszy niż okres zatrudnienia? Kiedyś spotkałem się w sprzedaży bezpośredniej z tym: Właściciel podszedł tak (jedna z większych megaskner jaką spotkałem w życiu), że jak ktoś nie chce dalej pracować dla niego to mu nie zapłaci po terminie zatrudnienia. Często były to osoby na 2-3 tygodnie i szukały dalej czegoś innego.

Ewelina z Agroloku
@Naatka

Dzień dobry, system premiowy określają zasady zawarte w regulaminie wynagrodzenia zgodnym z przepisami Kodeksu Pracy. Jeśli Pani zdaniem Pracodawca naruszył przepisy, w Polsce są stosowne instytucje, które mogą rozstrzygnąć ewentualny spór.

Zostaw merytoryczną opinię o AGROLOK SP. Z O.O. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w AGROLOK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AGROLOK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGROLOK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROLOK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w AGROLOK SP. Z O.O. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROLOK SP. Z O.O.