Opinie o Import Export Onka Sebastian w Włocławek 13

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Import Export Onka Sebastian. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Import Export Onka Sebastian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Import Export Onka Sebastian w Włocławek 13

madzia

W okolicach Dobrzynia nad Wisłą zalega ludziom np za truskawki za zeszly rok. A teraźniejszy pracownikom za kilkumiesięczne wyplaty. Każdy się boi ze jak sie sprawę nagłośni to nikt nie odzyska pieniędzy i każdy się wstydzi o swoje sie kłócić i dopominać . Żeruje na okolicznych rolnikach.

ana

tu nie chodzi o anonimowość tylko niech ludziom płaci za prace niech cały Włocławek wie co robi z ludzmi wkoncu kiedyś zamknie firme bo i tak zalega zdługami a ludzie tez maja rodziny dzieci a rachunki same się nie zapłacą nawet ukraincy mu już uciekają bo za pensja nawet 3 miesiące się czeka .

Grzegorz

No widze ze admninistrator nie śpi Czy na tym forum tylko osoby anonimowe mają siłe przebicia?

Grzegorz

podaje jeszcze raz mój numer dla zainteresowanych bo dziwnym trafem zniknął kontakt do mnie (usunięte przez administratora)

vhit
@Grzegorz

prosze sie ze mną zkontaktować (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Import Export Onka Sebastian.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
rolnik

maria czy tobie nia zapłacił za surowiec?

maria

Ukraincy juz maja dosc .Ludzie obudzcie sie to przeciez oszust.Rolnicy oddaliscie towar i siedzicie cicho-moze trzeba naglosnic sprawe,moze tvn.

rolnik
@maria

tez myslalem o naglosnieniu sprawy w ten spsób,jakas interwencja mediów przydałaby sie

Belmondo

Nie dawać towaru nie płaci tak będzie robił to będzie jaja swoje chłodził w tych chłodniach

xxx

a ja miałam tam isc do pracy ale nie będę dla tego pana darmowym niewolnikiem na zlecenie jeszcze trochę i tej chłodni nie będzie we Włocławku dziwie się ludziom ze sa opanowani za nie wypłacone pieniądze ....a opinia idzie dalej o pracodawcy.....LUDZIE NIE BADZCIE DLA NIEGO NIEWOLNIKAMI ! W TYCH BRUDACH

ONKA-NIE PŁACI

FIRMA ONKA NIE PŁACI ZA TRANSPORT! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEWOŹNIKÓW ORAZ SPEDYCJE!!!

transport

Firma ONKA nie płaci za transport. Ostrzegam wszystkich przewoźników, aby nie brali ładunków od tej firmy !!!!

oszukany

koles wisi mi 30 000 za surowiec od prawie roku i nawet telefonów nie odbiera, bardo ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT

KSK

a ja przymierzam się tam do pracy,jakieś podpowiedzi.........

dynka

Firma nie zapłaciła mi za wykonane prace i materiały. Szukam innych pokrzywdzonych lub wierzycieli którym zalegają z płatnościami.

szkoda slow dla mnie to jest zwykly (usunięte przez moderatora), placi pracownikom sezonowym tylko 5zl na godz a ma sporo kasy zeby nie dac ludzia pozadnie zarobic to przykre zero szacunku dla pracownikow nie zapewnia zupelnie nic nawet wody ale ludzie naprawde tyraja kolesiowi chodzi tylko zeby szybko sie wzbogadzic kosztem innych zwyczajny chciwiec smiech na sali poprostu

mira

Pan (usunięte przez moderatora),to ogromny kręt.

alabaster

tak